РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (9) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 400km "Світанок на перевалі" Відгуки/Враження/Результат, 2013
A.V
Дата 15 Липня 2013, 11:48
Quote Post

триммер стакселя

Users Website
Voron026
Дата 07 Липня 2013, 19:21
Quote Post

Постійний учасник

від мене.
словом "біп" потрібно було замінити більшість слів, сказаних мною, напротязі цього марафону. Ці епітети були сказані мною в стані афекту, тому. якщо чули, не зважайте. До цього стану призвів стан дороги, насправді, таких паганих доріг, ще й одним маршрутом я ніколи не бачив. Тут же хочу висловити своє щире захоплення волонтеру МШаману, який подолав цей маршрут власним авто. Це справді мужній вчинок. Але подяки потім, зараз напишу "як це було" у моїй версії.
Історія, вона, як відомо, йде кругами. От і цього року, в мене складалось усе як минулого. 100-200-300 проїхав, навіть тренуватись регулярно встигав, а от перед 400 кількість роботи збільшилась, а кількість тренувань наблизилась до повної відсутності. Реєструвався вже в передостанній день, пославши усі сумніви. Потім, стандартні, обіцянки дружині в стилі "буду їхати в легкому режим" "головне просто проїхати" і т.д приїзд-погрузка-автобус, купа знайомих, сміх, обговорення стратегій і планів на подолання дистанції. Потім Долина-місце старту-мандраж, оприсувати це все немає чого, а от далі, далі почались ЯМИ, вони були скрізь, вони з'являлись нізвідки і намагались забрати собі сонне тіло марафонця, намагались зробити усе можливе, щоб погладити його об залишки мертвого асфальту. І саме у такі моменти марафонці з усіх сторін вигукували "біп, біп, бібіп" і починали чинити опір. Ця битва тривала майже до самого фінішу. Лише від Городку і до фінішу, ці сили зла, були знищені могутнім УкрАвтоДором, зате район Самбір-Ст. Самбір поністю здався силам зла. Щось я відволікся, але от, пропозицію Дока, щодо потрібності покарати міського голову Самбора, якимось з жахливих методів, підтримую повністю. Опису пропонованих методів катувань і страт, вважаю недоцільним, з причини обємності, а також морально-етичних норм.
Перевали... вони чудові. Як і було обіцяно у програмі заходу, зустріли світанок на перевалі. Спуск у затуманену долину, знову підйом, краса неймовірна, не зважаючи на сили зла у вигляді ям. Учасники їдуть ще достатньо щільно, тому групи змінюються, їхали з Ксьонзом в спокійному режимі, потім добрали Дока. На кп1 зауважили що Ксьоза нема. Звісно трохи побудували гіпотези про його зникнення, аля на пиво чи до гуцулок. На самому кп як завжди усе на гідному рівні, привітання з Лапкою (радий, що бойві травми загоюються) фотосесія від Діани, сервіс щодо набору води і купа позитивних емоцій. Тут треба згадати оргів, які дали можливість передач на кп, дякую, це дозволяє їхати з мінімумом речей , що безумовно, комфортніше. Їм, переодіваюсь у легкий одяг, мінімально спілкуємось з учасниками і волонтерами, пакую в кишені їжу і вперед. Невеличкою компанією, я, Док, Олег з Ів.Фанківську, ще один хлопчина (сорі, забув як звати) котимо далі. Спілкуємось, жартуємо, облаюємо ями. Перед Ужком зробили 20хвилиний привал, попили джерельної водички. Ужок взяли досить спокійно, горби після нього також. Пункт погранців пройшли без проблем (ніштячки від Поліни не були знайдені). Дощик перечекали на автобусній зупинці, хочу зазначити, що усі очікування поганої погоди не виправдались. Недалеко від кп2 почав дико хотіти їсти, і тут, як по велінню чарівної палочки, зявляються наші браві волонтери і дають мені шоколадку і колу. Потім кп2, Крім супчика з салатіком, дозамовляємо стейк з картопелькою. ВІд волонтерів отримуємо купу емоцій і свіжу інформацію про проїхавшим учасникам. Знову фотосесія, відчув себе зіркою. Їмо, випиваємо по стаканчику пивка, любязно принесеного Сергбусом. Переодіваюсь в чисті речі. Приїжджає Богдана, просить дочекатись, і ми як неджентельмени кажем, що їдем помаленьку, нехай доганяє. Після кп відчув прилив сил, відчуваю що можу їхати ще довго і швидко, те ж саме відчувають і інщі учасники. Приєднується до нас Вова (Одеса) починаємо потрошки збільшувати оберти, чергуємо з ним зміни, правда не усім той темп видався до вподоби, але я намагався мотивувати швидким приїздом на фініш)) А ще Док зізнався, що на фініші його чекає медовуха від Нехалема, це також задавало темп. Так і котили в міру сил можливостей. Недалеко від повороту на Городок відвалився Вова і, як не дивно не догнав, в ще одного учасника (згадував про нього вище) почали здавати коліна. Зрештою нас залишилось троє. І у такій компанії ми заїхали на фініш. От і на фініші, коли після стопочки медовушки (до речі дуже смачної, дякую Нехалему) прийшло розуміння того, що це кінець, що більше не буде ям, стало радісно.
Тепер подяки: звісно оргам, волонтерам, Ксьонзу за кашку перед стартом, Нехалему за медовуху і добрі слова на фініші, Доку за прекрасну компанію, решті учасників з якими довелося спілкуватись по ходу марафону.
Email PosterUsers Website
yurikvelo
Дата 07 Липня 2013, 20:51
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (nehalem @ нині, у 16:16)
розбурхала ЮрікаВело (спав без задніх ніг, їй Богу! я думав, що я такого не побачу, бггг smile.gif)

xxx
user posted image
user posted image
Sera
Дата 07 Липня 2013, 20:58
Quote Post

Велофанат

QUOTE (PV @ нині, у 12:36)
Мучения продолжались и я принял волевое решение не издеваться над собой и своим организмом, доехать до Сянок и оттуда эвакуироваться.,

Завидую!
Я вот теперь пытаюсь подыскать себе хоть одно логическое объяснение почему не сошёл и не нахожу.:-(
Единственные приятные моменты марафона это КП. Спасибо всем волонтёрам на них!
magnus
Дата 07 Липня 2013, 21:03
Quote Post

Зацікавлений
**

Чарівний світанок на перевалі і весь марафон. Чудовi краєвиди, свіже гірське повітря, смачна джерельна вода і файна компанія. Да сустрэчі!
P.S. Сиджу під ратушею, слухаю живий звук, після закаточки в Жовкву по зелене пиво. Краса!

Це повідомлення відредагував magnus - 07 Липня 2013, 21:06
Email Poster
pakolv
Дата 07 Липня 2013, 21:27
Quote Post

@У Team

-якби я вмів писати вірші, то написав би їх на кп1 (не буду забірати хліб у форумчан) wink.gif
-медовуха - вєщь! а Док - "обманщик" biggrin.gif
-ЧД з віком я розумію, що сидіти на колесі в суворих львівських дівчат це - фан laugh.gif кажу, як дєдушка дєдушкє; сподіваюся одне колесо з ангелом хоронителем переїде з КП на трасу (тоді можна буде їздити без шолома laugh.gif )

ПС на підйомі (після Воловця) один чоловік з групи екзальтованих роверистів промовив: "Єслі би я бил на шосєре, то уже доезжал би до Львова"
цікаво почути коментар після фінішу smoke.gif

ППС суворі львівські дівчата не ховються від дощу по зупинкам, не скиглять, а валять по калюжам, як біороботи!

ПППС хтось обіцяв звіт

Це повідомлення відредагував pakolv - 09 Липня 2013, 20:14
yurikvelo
Дата 07 Липня 2013, 21:31
Quote Post

Зацікавлений
**

PV взываю к твоей совести. Пиши одним постом. На усмотрение можешь ещё спрятать в спойлер.
Если совесть не проснется, взываю к админам за read-only для тебя.
nao
Дата 07 Липня 2013, 22:15
Quote Post

Зацікавлений
**

Цього року вирішив для себе спробувати бревети це був дебют для мене як 200,300 так і 400.
Неймовірні 400 км по чудовим Карпатам,неймовірні перевали не одноразово катався по всіх них і бачив дорогу але все одно було цікаво і класно.
Ранок на перевалі як було обіцяно я отримав.
Величезне дякую волонтерам на КП все було чудово.
Велике дякую хочу передати Доку,Ворону,Олег з Ів.Фанківську з якими ми їхали пліч о пліч майже до самого Львова,як би не коліна,ну що таке буває.
Останіх 115 км від другого КП були просто в неймовірні в такому темпі та ще й після такої дистанції я не їздив.
Ще раз дякую організаторам за це чудове дійство.

П.С. дякую Поліні за допінг на старті smile.gif
П.С.С чекаємо фото та протоколів.

Це повідомлення відредагував nao - 07 Липня 2013, 22:18
PV
Дата 07 Липня 2013, 22:18
Quote Post

Unregistered

Хотів би обговорити тему часу старту 400.

У мене наступна думка. Задля підвищення безпеки краще було б стартувати о 4 ранку.
1. Лідери при цьому вкладаються у світловий день. При тривалості проходження в 15-17 год. фініш о 19-21 – доволі нормальна видимість на старті і фініші.
2. Ті хто розраховує на більшу тривалість проходження, принаймні будуть стартувати при достатній видимості. Вважаю, що розбиту дорогу на початку краще проходити при кращому освітлені. Відрізок після Рудок з доволі нормальним покриттям і без шалених спусків. Можна проходити і за темна.

Пишіть свою думку.
pakolv
Дата 07 Липня 2013, 22:19
Quote Post

@У Team

лідери!
розкажіть про свої заруби
шотамшотам?

Це повідомлення відредагував pakolv - 07 Липня 2013, 22:19
E-one
Дата 07 Липня 2013, 22:31
Quote Post

троль ще той

Nehalem, от побачив твій "міні-звіт" і проскролив, як завжди... але не втримався і прочитав останній абзац, потім передостанній і перед-перед... кароч прочитав все... Задом на перед )))
Коротко по темі: іхати не мав жодного бажання і... накату, але поіхав, бо були на те своі причини. Сам марафон вже давно "не вставляє" ні кількістю перевалів, ні краєвидами. Всі його плюси нівелюються жахливими дорогами після Ужка і стартом в 3 ночі. Але наступного року поіду знову, бо є на те своі причини rolleyes.gif
Email Poster
LeDI
Дата 07 Липня 2013, 23:56
Quote Post

Постійний учасник

на шляху до...
user posted image

Це повідомлення відредагував LeDI - 07 Липня 2013, 23:59
Email Poster
kiep
Дата 08 Липня 2013, 8:35
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (E-one @ вчора, у 20:54)
Щодо години старту, то моя думка, що він має бути таким, щоб можна було виспатись. Напр. 6 ранку...

+1
Email Poster
ЧД_
Дата 08 Липня 2013, 9:01
Quote Post

sprzedawca materacow

Пако, ЧД мудра людына. Дедушке нефиг напрягатся, вже той вик колы треба издыты в свое задоволення. laugh.gif
Иване. с ПаВлика и так гАвно лизе, он даже специальный блоГ завел. Забей. Або орги на Старт жебы не допускали без инвентаря. Помниш мы как то проверку проходили на наличие пожарной и скорой помощи. ПаВлика скоро даже в уважающие себя кнайпы пускать не будут. prankster2.gif
Sapfira
Дата 08 Липня 2013, 9:10
Quote Post

Sapfira

Звертаюсь до тих, кого мала необережність образити гострим слівцем в період проходження дистанції. Прошу простіть і понять. Усвідомлювати свою поведінку як правило починаєш вже за післядень, тому прошу вибачення. Це все відбувалось у стані глибокого афекту.
СССР
Дата 08 Липня 2013, 10:13
Quote Post

Зацікавлений
**

Ну вот и закончился этот безумный уик-энд!
Отчётик хотел бы начать с перемотки на год назад. Тогда,проехав 200( криворожскую) и 300 (львовскую), из-за печального состояния спины решил не продолжать,потому собственно целый год и ждал этот действительно легендарный бревет.Можно сказать,он был главной целью сезона.
Подготовку особую не проводил,ибо :а) у нас нет гор. б) никогда их не ездил и не знал,к чему готовиться конкретно. Просто накатывал км в хорошем темпе.
С Кривбасса мы приехали уже втроём.Потихоньку втягиваем в это дело наших ребят. Сегар сразу отбыл в Долину,а мы с Витей сняли комнатку в готеле Каро,что на финише. Сразу скажу - цена-качество понравились.Душ,телек (жаль без евроспорта) и чистая постель - что ещё нужно для рандоннера).
Съездив в Метро и затарившись продуктами,подъезжая к Каро ,я был подрезан фурой и не успел выскочить на бордюр. Итог - рюкзак перевесил и я грохнулся на правую сторону. Погнул петух,переклюк смотрит косо...Кое-как подровнял,но не достаточно,как оказалось.
Поспали пару часиков,но нервы давали о себе знать и к моменту выезда с отеля уже места себе не находили! Перед отелем встретили братьев-белорусов,они ещё собирались.потому мы им не хотели мешать и поехали к месту трансфера.Гармин помог найти его без проблем. Там уже ждали с десяток человек.Приветствия,встреча знакомых и погрузка велов и вещей на кп прошли бодренько! Автобус мягкий,компания весёлая и путь до Долины был интересен подъёмами и спусками.
Далее всё стандартно.Регистрация,разогрев и старт. Лидеры влупили сразу же.Я был где-то между ними и группой.Первые 30-40 км ехал с Квинто, периодически надоедал Сегар своими проколамиwink.gif Когда он третий раз прокололся - я его до финиша уже не видел. Впервые я увидел,что он умеет матраситьwink.gif
Ближе к первому подъёму время от времени играли в догонялки с Романом (ник не помню) со Львова.Он на МТБ меня на спусках догонял и обгонял,а я его соответственно на подъёмах. В какой-то момент Квинто остался сзади и я до конца этапа ехал сам. Местные пугали холодом,одел термобельё,наколенники и ветровку не продуваемую. Отчего вымок и на спусках немного мёрз. Первый перевал запомнится надолго. Первый в жизни и такая красотища! Рассвет еле пробивался ,туман...просто не передать словами! Передачи из-за переклюка согнутого,не хватало.Сзади максимум до третей переключал,потому пришлось танцевать стоя. Далее хороший спуск и вплоть до первого КП ехал с мечтой скорее переодеться в сухое.
На КП застал Рому Шамахина ,ещё ребят с первой шестёрки.Они поехали,я остался). Вкусно покушал.скинул наконец-то мокрые шмотки. Приятно порадовали волонтёры - водичка,помогли масличком для цепи ...Всё просто круто было!
Запугивали Ужком, потому морально готовился к нему. Да,спасибо оргам за отметки родников. Очень помогло и недостатка воды не ощущал. Приехав на тот родник,что перед перевлом Ужка,меня почему-то перемкнуло и я решил,что до вершины ещё километров 20. Начал активно умываться,готовиться...Тут подъехал дядька на машине и меня развеселил - оказывается,перевал всего в 4-5 км! Так и не понял.что в Ужке такого страшного)) На самом деле,я был введён в заблуждение,думал.что все тяжёлые горы позади.а оказалось не совсем так! Да,АВ мне говорил,что самое тяжёлое в марафоне - это 20 км после Ужка.Но я к такому не был готов всё-равно) Были ещё крутые горки,к тому же,перед Туркой уже начало меня брыскать дождечком.Но пейзажи "за бортом" просто не давали унывать!
Сцепив зубы,доехал до долгожданного второго КП,где приятные волонтёры меня поддержали едой и добрым словом!Лена закутала сидушку целофаном,за что ей большущее спасибо!Не теряя дальше времени,зная,что всё самое худшее позади и я иду пока седьмым,с отличным настроением поехал по дождю к финишу. Компик умирал.не хотел терять время на то,чтоб возиться с зарядкой...Дальше шёл практически по интуиции. Километров 50 справа меня сопровождала прекрасная радуга,что добавляло настроения! Поворот на Городок я проехал прямо...Проехав два километра,закрались подозрения,включил умирающий комп - и точно,не туда поехал.Пока возвращался - оказалось,что пропустил двоих.Обидно,конечно,но сам виноват! Последние километры просто летел.На таком покрытии грех матраситьwink.gif На финиш приехал как и хотел - засветло,в 21-20. Чем люблю Западную ,у вас очень поздно темнеет! Эйфория была,по-быстрому перекусил и пошёл в номер мыться,стираться и спать,пока наши не приехали) Потом просыпался для встречи своих друзей и вещей с КП.Очень рад за Богдану,которая меня конечно не удивила - я знал.что она проедет так! но всё-равно просто крутая ты!
Теперь пошли спасибки. Первое спасибо АВ. Любых слов было бы мало.чтоб описать тебе моё уважение. Далее спасибо всем волонтёрам - ребята,вы просто умнички! Энтузиазм ваш заряжал энергией и дарил позитив! Спасибо нашим криворожским ребятам - и тем,кто приехал и тем,кто помогал в городе! Ребятам,с которыми пересекался на дистанции! Доку за оптимизм (хоть и с прогнозом погоды он чуть не угадалwink.gif)
И конечно спасибо моей ласточке Куоте и отдельно покрам Конти ГП 4000*23 ,которые мужественно выдержали все трудности и ни разу не прокололись!
Уже жду следующего года!
P.S. О состоянии дорог специально не писал.Ищу всегда позитив во всём,раз проехал ,значит всё отлично!
P.P.S. Рома Шамахин и Лена - спасибо за тёплую компанию на следующий день! Вы супер!

Це повідомлення відредагував СССР - 08 Липня 2013, 10:23
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (9) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll