РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Одесса - Париж -Одесса 320 км
magnus
Дата 02 Червня 2013, 11:35
Quote Post

Зацікавлений
**

Сегар и Бимбаш - первые
Шбр2к (Зверь) - третий
СССР - четвёртый
Швак и Мех - пятые, довезли Бимбаша до Сегара с Ромой, укатались в хлам, превратившись в овощи (по их словам).
я с Дугласом - восьмые.

в Одессе после урагана - лесоповал.
собирался весь день ехать под дождём и вёз с собой баул с вещами и крылья. так надо же - ни капли.
ни одной табуреточки так и не заметил. Мож не туда смотрел?
но шёлковицу распробовал.
в Париже пытались соблазнить пивом (наивные).
Днестровский лиман на закате - красотаааа.

Сера, кажется, опоздал на свой поезд в Одессу, но приехал следующим и всё же стартовал.

такие дела....

ещё фотки

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Email Poster
СССР
Дата 02 Червня 2013, 14:35
Quote Post

Зацікавлений
**

Было чудесно! Организаторам очередной раз громадное спасибо - всё чётко и без накладок!
Было приятно видеть столько хороших знакомых! Вадиму Воронину спасибо,что приютил на чаёк перед стартом - найти Рому Шамахина в городе,напоминающем пейзажи из сериала "Ходячие мертвецы" оказалось затруднительно! Очень жаль,Что ты так много пробивался...Но это дело случая!
По бревету. Старт был в 9 утра, наш поезд в 22.08. Мотивация была запредельной mosking.gif Ехалось замечательно,в начале можно было бы и быстрее просеять группу - но все как-то не горели таким желанием. Первый КП сыграл мне не на руку - при подъезде к нему был живчиком - потом суп с фрикадельками (вкуснейший!) меня расслабил. Решили ехать втроём Сегар,Рома и я . Но довольно быстро я понял,что с ними не усижу,решил ждать тех,кто мне более-менее по зубам. В итоге четвёрка меня,морально уставшего, подобрала и с ними ,едя сменами,было уже комфортнее. Бимбаша всё напрягали те двое впереди и он взвинчивал темп,в итоге,поработав чуток сменами на скорости под 40,благоразумно оставил их и как выяснилось не зря. Бимбаш слегка укатал попутчиков своих и я их добрал. На КП были вкусные вареники,кофе и кока-кола. Отлично покушал. С КП 3 выехал под грозу и дождик четвёртым,но мне ребята сказали,что меня догонят unsure.gif Пришлось ехать и оборачиваться rolleyes.gif
Хлынул ливень ,но хорошее покрытие+ветер попутный дали возможность ехать быстро. Ничего не болело,что удивительно. Оставшиеся 70 км проехал со средней выше 30ти, за пару км до финиша обернулся - никого сзади и это дало волю эйфории). На финише с большой радостью поздравил Рому и Тёму,поел борщичка и по всё ещё не освещённому городу вовремя поехали на вокзал!
Спасибо ребятам,с кем ехал - с вами было комфортно,надеюсь не был вам в тягость!
Время моё - 200км - 7.10, 300 км 11.05, 320 км 11-45.

Це повідомлення відредагував СССР - 02 Червня 2013, 19:47
Email PosterUsers Website
E-one
Дата 02 Червня 2013, 23:32
Quote Post

троль ще той

QUOTE (magnus @ вчора, у 12:35)
Сегар и Бимбаш - первые
Шбр2к (Зверь) - третий
СССР - четвёртый
Швак и Мех - пятые, довезли Бимбаша до Сегара с Ромой, укатались в хлам, превратившись в овощи (по их словам).
я с Дугласом - восьмые.

Круто! Вітаю! Особливо Титанового Рому! mosking.gif

Це повідомлення відредагував E-one - 02 Червня 2013, 23:33
Email Poster
LeDI
Дата 03 Червня 2013, 10:40
Quote Post

Постійний учасник

Класно! Молодці! clapping.gif
Email Poster
Andrey
Дата 03 Червня 2013, 11:14
Quote Post

Nega(Ti)ve

QUOTE (magnus @ вчора, у 11:35)

Сера, кажется, опоздал на свой поезд в Одессу, но приехал следующим и всё же стартовал.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
То что он на старт львовских марафонов опаздывает, уже традиция.
Но так разгильдяйски на поезд опаздывать...
да уж
Email Poster
Andrey
Дата 03 Червня 2013, 11:28
Quote Post

Nega(Ti)ve

Ну и Роме ШУмахину-Шимахеру отдельные поздравления ))
Похоже, сезон отдыха пошёл ему на пользу )
Email Poster
ShBr2k
Дата 03 Червня 2013, 12:09
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

Эх, спасибо за проздравления!! oops.gif

Отчет немного погодя, масса впечатлений, как результат - много букв.

Для затравки:

user posted image
На старте. Гастролеры раз - Ромка, Артемка, Женька и Вовка.

user posted image
На ЖД. Домой. Гастролеры два - Ромка, Сережка, Вадимка и Андрюшка.
Salariss
Дата 03 Червня 2013, 15:00
Quote Post

Salariss

QUOTE (magnus @ вчора, у 09:35)
Сегар и Бимбаш - первые
Шбр2к (Зверь) - третий
СССР - четвёртый
я с Дугласом - восьмые

Молодцы все! Круто немеряно!

Ромой хотела восхититься отдельно, но увидела, что до меня это у же сделали не один раз.

Все равно - восхищена smile.gif
Voron026
Дата 03 Червня 2013, 18:24
Quote Post

Постійний учасник

Вражень Чорне море. Писати епічні звіти не вмію, але спробую хоч частково поділитись пережитим і побаченим.
Люблю Одесу, до цього міста в мене своя любов, і кожен раз я їду туди натхнений, чи то просто погуляти на день-другий, чи то на "сотку" чи ще на щось.
Думаю розповідати про приїхав/поселився/зварив макарони немає змісту, лише в той день ввечері почався буревій, то дійсно було вражаюче, гриміло, блискало, дощ із градом, одним словом, заснув під той акомпонемент з надією про сонячний ранок. Так і сталось, вскочив раніше будильника, сонечко світить пташки співають, дерева лежать короче ідилія. Поснідав, приїхали Сегар і СССР, почаювали, знайшлись з Романом і вирушили на старт.
От і почались мої пригоди. Пробиваюсь, зупиняюсь, хлопаки з моїми пакунками на КП поїхали на старт, а я починаю бортуватись, Ставлю запаску, насос вперто, з незрозумілих мені причин, відмовляється качати 10хв...15хв починаю лаятись, почав качати. Якось з муками накачався і швиденько їду до місця старту, по дорозі давая по телефону Роману інструкції яку передачу куди відправляти. За 2 км до старту, колесо знову сідає, в голові коронна фраза з радянського фільму "шеф всьо пропало". Зупиняюсь, починаю в паніці розбирати колесо, дивлюсь на годинник і розумію, що старт, такого омріяного мною бревету, пройшов без мене. Настрій падає до самого нижчого рівня. І саме в той момент, о диво, зупиняється біля мене мікроавтобус який віз Андрія на старт, підбирають мене. На місці старту ще є декілька велосипедистів, Знайомлюсь з Владом (Фронт), дружніми зусиллями бортуємось, купаємо камери в калюжах щоб знайти пробої, і не знаходимо абсолютно нічого... магія
user posted image
Одним словом попадаю в другу групу стартуючих, ой як я втішився!!
Старт. Вирушаємо з Андрієм, режим спокійний, розумію що наздогнати лідерів шансів немає, тому іду в матрасному режимі. Звісно, що на цьому пригоди не закінчились.... знову сідає колесо, відпускаю Андрія, і починаю черговий раз розбортовуватись. Наздогнав Фронт із Толіком (дуже цікавий старший дядько, таякби 60 років, молодець), запропонував мені "фартовому" допомогу, перебортувались, накачались і поїхали далі причиною того "фарту" виявився мікроскопічний шматочок скла, який і пробив усі мої камери. Звісно що сам винуватий, що не додивився, та і брак "польового" досвіду латання. Проїжджаємо 15км. і я знову пробиваюсь, але Фронт настільки спокійно і філософськи до того віднісся, перебортувались, знайшли прокол, який був причинений зсунутим фліпером, видно я його при одному з бортувань пошкодив. Дружніми зусиллями заклеїли камеру і запаску, накачались. Ще раз хочу подякувати Фронту і Анатолію за допомогу, справді не кинули напризволяще. От і поїхали. Наперед забігаючи скажу що більше не пробивався, видно ліміт проколів вичерпався wacko.gif
Їхали спокійно, спілкувались, вітер посилився, але не напрягав, бо швидкісний режим був відверто матрасним. От і я зміг відчуту інший кайф від марафону, я міг розглядати краєвиди, чого-чого а їх було вдосталь. З одного боку море з іншого лиман, фантастика, далі поля за якими проглядається море, єдине що прикро не взяв фотоапарату (не такий формат проїзду планувався). А потім було обіцяне Фронтом вино і бринза, просто так, душевно, без спіху. Покотились далі, як я не старався, але темп був для мене заповільний і я потроху відривався. Подивившись на пройдених 100км і час за який то було, я зрозумів, що фініш буде дуже пізнім.
Перед КП1 потроху відірвався. На КП1 гаряченького поїв і зрозумів що є ще одна халепа. А халепа полягала в тому, що усе світло, кофта на довгий рукав, наколінники, мене чекають аж на КП3, а це 252й км, а часу зовсім мало. Перспектива їхати вночі, наодинці, по незнайомій дорозі, без жодного світла вибила з мене останні потяги "поматрасити", от я і поїхав у свому звичному режимі.
КП2 "Париж". Приїжджаю, багато людей лежить на травичці відпочиває, запитую "їсти є?", у відповідь "нєту", наливаю водичку і ізотонік (такий синьо-зелений, на смак також щось не дуже), і в дорогу. Фотка Парижу user posted image (спер тут).
Встаю на педалі, накручую темп постійно дивлячись на одометр і абсолютно ігноруючи пульсометр. Розумію до темна не встигаю зовсім небагато. В кріплення для ліхтаря вставляю телефон, в ньому є ліхтарик, примотую навушниками, вже хоч щось. Починає ставати досить холодно, особливо на спусках.
КП3 затишок, вареники, чайочок, в кишені загружаються Полінині гостинці, тепла кофта, наколінники, і саме основне світло) user posted image
Виїжджаю з хлопцями одеситами, значно веселіше, їдем швиденько. Кордон, також, ніяких проблем. Тут один з них (сорі імена не запямятав) захотів якогось енергетика, зайшли в магазин, маленький бьорн оцінили в 21 чи 24грн, ото собі ціни гонять. Вирішили нічого не купляти)) Потім добрали ще двох велосипедистів, отак і докотились до фінішу, правда там прийшлось трошки блуканути, бо точне місце фінішу було не дуже замітне. Ну то дурниця.
Радість, вона на фініші завжди така, що усі негаразди забуваються.
Тепер буду роздавати подяки: однозначно Фронт, Влад дякую за організацію, захід дійсно суперовий, дякую тобі за допомогу з моїми проколами, дякую за смачнюче вино з бринзою! Також подяка Анатолію і ще одному попутчику, з яким ми їхали до КП1, маю надію ти доїхав нормально і не викликав за собою "атлантіс з пивом" wink.gif Хлопцям з якими їхав від КП3, до речі, браслетик Влад мені передав, дякую за турботу.
І наостанок Одеса-Париж-Одеса, це той марафон, який ПОТРІБНО їхати! Однозначно. На слідуючий рік обовязково!
Вітаю Романа з гарним результатом, справді радий за тебе! Сегар і СССр ну що казати красави!
Може звіт і корявий, прошу тільки усіх воїнів слова не сваритись!!!
Фронт, можливо дай посилання на наші звіти на вашому форумі, нехай подяки знайдуть своїх героїв, я покищо у Вас на форумі не зареєстрований!

Це повідомлення відредагував Voron026 - 03 Червня 2013, 19:10
Emerald Snake
Дата 03 Червня 2013, 19:25
Quote Post

Початківець
*

я не Фронт, но справилась за него smile.gif

Ребята, большая просьба - кто давал мне деньги на футболки или на медальки, сверьтесь, пожалуйста, у Фронта на предмет наличия вас в списке
front
Дата 03 Червня 2013, 20:21
Quote Post

Постійний учасник

Вадик , у тебя в заднем колесе, на стыке обода, флипер лопнул в трёх местах, поэтому он и протирал камеры. Я тудой приклеил кусок изоленты, вот по этому ты больше и не пропобивался biggrin.gif . Дома флипер поменяй, а то меня рядом может и не быть biggrin.gif .
Винчик сухой , холодненький, кисленький да с овечьей твёрдой брынзой,да в жару на бревете после 100 км ............... кто захочет попробовать. Дуже, дуже будемо раді Вас бачіти у наступному році.
Email Poster
ShBr2k
Дата 03 Червня 2013, 21:04
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

2 Front:

Большая просьба к организаторам не упустить мой пакетик с КП3 - футболка, фонарик, аккумулятор, сменные линзы для очков. Пакет подписан - Шамахин. По возможности отправить "новой поштой" во Львов, скл. №9. Дайте знать, что и как. Буду "бэзмежно вдячный"!! ))
front
Дата 03 Червня 2013, 21:19
Quote Post

Постійний учасник

Рома, пакетик будет тебя ждать 15.06.2013 на старте 400 км. biggrin.gif
Email Poster
Sera
Дата 03 Червня 2013, 22:52
Quote Post

Велофанат

QUOTE (magnus @ вчора, у 12:35)

Да, просто опаздывать на старт это уже как то банально, а вот на поезд... facepalm.png biggrin.gif
Да я всего то на 2 минуты на него опоздал, а он паразит не задержался. tease.gif
Но кажется специально для меня предусмотрели 2-й поезд в Одессу через час после первого и велобревет для меня таки состоялся. Хотя мне и не удалось стартовать со всеми и прокатиться в пелетоне.
Зато я успел налюбоваться окружающими пейзажами, позавидовать класным дорогам ну и побывать в тех местах куда давно собирался но так и не посетил.
Впрочем отчёт позже.

А пока хочу выразить благадорность front-у, Лене и всем причастным к организации инвента! Маршрут интересный и стоящий!
Также спасибо грузному велосипедисту в очках (не знаю имени) который сошёл с маршрута, за угощение на КП2 бутербродом с салом drinks.gif
Ну и спасибо Гене, который на КП-3 поделился термофутболкой не дав окончательно замёрзнуть. drinks.gif
Emerald Snake
Дата 04 Червня 2013, 10:50
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Sera @ вчора, у 23:52)
Также спасибо грузному велосипедисту в очках (не знаю имени) который сошёл с маршрута, за угощение на КП2 бутербродом с салом drinks.gif

так его и зовут - fatman (в миру Максим)
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll