Ūֲ | Ҳ | | |




 Wellgo   VeloMAX

: (8) «  ... 6 7 [8]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Шосейна ГОНКА В ЖОВКВІ, 10 - 11.09
jerzyk
10 2014, 22:06
Quote Post


ветеран
**

: Львов
: 173



№ гон. Прізвище Ім'я рік нар. Команда результат обл. рейтинг
Групова гонка 20 км
дівчата 2000 р.н. та молодші
шв.пер. - 35,61 км/год
1 92 Солтис Богдана 2000 СДЮШОР "Локомотив" 33,42 12
2 30 Хома Олеся 2001 ОДЮСШ г 11
3 18 Колосова Анастасія 2000 ДЮСШ "Іскра" г 10
4 90 Горбацьо Соломія 2000 СДЮШОР "Локомотив" г 9
5 91 Горбацьо Софія 2000 СДЮШОР "Локомотив" 34,01 8
6 55 Лемко Вероніка 2001 КДЮСШ Кутенко 37,18 7
7 56 Панків Юлія 2001 КДЮСШ Кутенко 42,46 6
8 22 Єлмакова Марія 2003 ДЮСШ "Іскра" г 5
103 Ян Антонина 2002 Ужгород ДЮСШ зійшла
99 Свида Вікторія 2001 Ужгород ДЮСШ зійшла
54 Рябцева Анна 2004 КДЮСШ Кутенко н/с
40 Ярмола Анастасія 2001 КДЮСШ Кутенко н/с
дівчата 1998-1999 р.н.
шв.пер. - 35,61 км/год
1 57 Прийма Софія 1998 КДЮСШ Кутенко 33,42 12
2 11 Холод Софія 1999 ЛУФК г 11
3 9 Бірюкова Юлія 1998 ЛУФК г 10
4 105 Ямельницька Марія 1999 СДЮШОР "Медик" г 9
5 93 Табака Ліза 1999 СДЮШОР "Локомотив" 45,01 8
10 Галик Діана 1998 ЛУФК н/с
Групова гонка 60 км
юніорки, жінки
шв.пер. - 40,56 км/год
1 53 Соловей Ганна 1992 збірна України 1.28,45
2 52 Демідова Олена 1995 збірна України 1.30,32
3 51 Гуцан Олена 1995 збірна України г
4 59 Клімченко Тетяна 1994 ШВСМ-Кутенко 1.31,15 50
5 49 Терещук Марта 1992 збірна України г
6 50 Кондатенко Христина 1996 збірна України г
7 86 Сусол Олена 1993 ШВСМ г 40
Групова гонка 30 км
юніорки, жінки
шв.пер. - 37,50 км/год
1 87 Гетьман Анастасія 1997 ШВСМ 48,00 35
2 19 Вікторова Ксенія 1997 ДЮСШ "Іскра" г 25
3 21 Банковська Діана 1993 ДЮСШ "Іскра" 48,05 20
4 94 Скрипкіна Юлія 1996 СДЮШОР "Локомотив" 52,50 18
58 Трач Дарина 1997 КДЮСШ Кутенко н/с
Групова гонка 20 км
жінки-ветерани
шв.пер. - 35,61 км/год
1 121 Воїнова Тетяна 1978 33,42
2 38 Залізко Оксана 1956 Фенікс 37,18
3 39 Григорьева Людмила 1955 Фенікс г
4 32 Ясногурська Софія 1940 Фенікс 55,23
47 Александрова Анна 1947 Фенікс н/с
44 Беницька Катерина 1967 Фенікс н/с
35 Коритник Галина 1949 Фенікс н/с

Групова гонка 20 км
юнаки 2000 р.н. та молодші
шв.пер. - 34,11 км/год
1 1 Канака Олег 2000 ЛУФК 35,11 12
2 31 Ганзін Андрій 2001 ОДЮСШ г 11
3 108 Олеш Василь 2000 СДЮШОР "Медик" г 10
4 63 Думич Віталій 2000 КДЮСШ Кутенко г 9
5 24 Сусол Олесь 2001 ДЮСШ "Іскра" г 8
6 14 Гудзь Назар 2000 ДЮСШ "Іскра" г 7
7 12 Канака Мар'ян 2000 ДЮСШ "Іскра" г 6
8 32 Руснак Володимир 2001 ОДЮСШ г 5
9 65 Василишин Віталій 2001 КДЮСШ Кутенко г 4
10 34 Купецький Віталій 2001 ОДЮСШ г 3
11 44 Гура Мар'ян 2000 КДЮСШ Кутенко 35,40 2
12 17 Голяк Артем 2000 ДЮСШ "Іскра" 36,05 1
13 107 Волошин Віталій 2002 СДЮШОР "Медик" 36,50
14 106 Куриленко Євген 2002 СДЮШОР "Медик" г
15 37 Джурик Олег 2003 ОДЮСШ 37,55
16 36 Несторко Владислав 2003 ОДЮСШ 38,01
17 102 Грабовський Максим 2002 Ужгород ДЮСШ г
18 98 Рижак Владислав 2001 Ужгород ДЮСШ 40,18
19 100 Беницький Степан 2001 СДЮШОР "Локомотив" 40,49
20 35 Луцків Максим 2004 ОДЮСШ 45,33
21 27 Кобилецький Микола 2001 ДЮСШ "Іскра" 45,51
22 38 Павник Маркіян 2003 ОДЮСШ 47,23
104 Примич Юрій 2002 Ужгород ДЮСШ зійшов
101 Фешко Ростислав 2002 Ужгород ДЮСШ зійшов
46 Косяк Віктор 2002 КДЮСШ Кутенко н/с
64 Магоцький Юрій 2001 КДЮСШ Кутенко н/с
47 Пятночко Владислав 2004 КДЮСШ Кутенко н/с
45 Овчінніков Андрій 2001 КДЮСШ Кутенко н/с
39 Гарбіт Дмитро 2004 ОДЮСШ н/с
Групова гонка 30 км
юнаки 1998-1999 р.н.
шв.пер. - 38,03 км/год
1 68 Посіко Олег 1998 КДЮСШ Кутенко 47,20 12
2 5 Кожушко Дмитро 1998 ЛУФК г 11
3 3 Кривич Олександр 1999 ЛУФК 48,00 10
4-10 67 Чебанець Тадей-Іван 1998 КДЮСШ Кутенко г 9
4-10 4 Саламаха Микола 1998 ЛУФК г 8
4-10 43 Івашків Богдан 1998 КДЮСШ Кутенко г 7
4-10 95 Лобода Віталій 1999 СДЮШОР "Локомотив" г 6
4-10 97 Жук Юрій 1999 СДЮШОР "Локомотив" г 5
4-10 96 Білий Сергій 1999 СДЮШОР "Локомотив" г 4
4-10 109 Берегуляк Степан 1998 СДЮШОР "Медик" г 3
11 66 Федина Назар 1999 КДЮСШ Кутенко 55,21 2
12 20 Малюга Данііл 1999 ДЮСШ "Іскра" 55,23 1
6 Шаловило Василь 1998 ЛУФК н/с

Групова гонка 60 км
юніори, чоловіки
шв.пер. - 39,45 км/год
1 122 Сіянчук Денис 1993 ОДЮСШ 1.31,15 50
2 69 Сироїшка Себастян 1991 КДЮСШ Кутенко г 40
3 119 Гарбарук Максим 1997 Луцьк г
4 8 Дітковський Василь 1997 ЛУФК г 35
5 7 Біляк Віктор 1997 ЛУФК г 25
6 110 Унятицький Тарас 1997 СДЮШОР "Медик" г 20
7 76 Бішко Ярослав 1997 КДЮСШ Кутенко г 18
8 23 Бедрій Сергій 1997 ДЮСШ "Іскра" г 15
9 89 Садчіков Олександр 1994 ШВСМ г 13
10 41 Кузьма Роман 1997 КДЮСШ Кутенко г 10
11 75 Гаргас Юрій 1996 КДЮСШ Кутенко г 8
12 42 Волобуев Ігор 1995 КДЮСШ Кутенко г 5
13 88 Мельник Олександр 1994 ШВСМ 1.47,51 3
73 Пилипів Тарас 1992 ШВСМ-Кутенко н/с
29 Куценко Андрій 1989 ОДЮСШ н/с
28 Бучинський Володимир 1990 ОДЮСШ н/с

Групова гонка 60 км
чоловіки-ветерани (30-39 років)
шв.пер. - 39,45 км/год
1 117 Герхардт Артур 1987 Хуст 1.31,15
2 27 Іваник Юрій 1982 Тандем г
3 113 Доброгівський Павло 1979 Хмельницький г
4 111 Хомин Андрій 1987 Тандем г
5 49 Натін Артур 1982 Тандем г
6 45 Гузов Віктор 1982 Тандем 1.32,00
31 Вербицький Андрій 1981 Львів н/с
120 Клекоцюк Володимир 1977 Луцьк н/с
43 Павлик Андрій 1984 Жовква н/с
Групова гонка 60 км
чоловіки-ветерани (40-49 років)
шв.пер. - 39,45 км/год
1 48 Михайловський Сергій 1974 Хмельницький 1.31,15
2 50 Стецьків Юрій 1969 Тандем г
3 73 Васевич Андрій 1971 Тандем г
4 22 Голінчак Володимир 1967 Тандем г
5 33 Лазорик Андрій 1974 Сокаль г
6 24 Рябцев Володимир 1966 Тандем 1.31,40
7 2 Кривоніс Володимир 1972 Львів зійшов

Групова гонка 30 км
чоловіки-ветерани (50-59 років)
шв.пер. - 38,03 км/год
1 29 Гоголєв Євген 1963 Тандем 47,20
2 26 Пелех Павло 1958 Тандем г
3 46 Процько Павло 1958 Тандем г
4 36 Філь Роман 1959 Тандем г
5 112 Васильківський Володимир 1963 Хмельницький 48,00
6 42 Кошелев Сергій 1960 Тандем г
7-9 115 Величко Томас 1961 Хуст г
7-9 114 Пйонтковський Юрій 1957 Тандем г
7-9 116 Драгула Олександр 1960 Хуст г
10 37 Тарадай Петро 1960 Тандем г
11 34 Мудрий Любомир 1963 Тандем г
118 Матковський Ігор 1961 Тандем н/с

Групова гонка 30 км
чоловіки-ветерани (60 років та старші)
шв.пер. - 37,50 км/год
1 40 Ковальчук Святослав 1944 Тандем 48,00
2 21 Зуєв Олександр 1949 Тандем 48,05
3 41 Гриневич Антон 1952 Тандем г
28 Печенюк Геннадій 1941 Тандем н/с


Головний суддя НС ФВСУ________________________Набойщіков В.М. (Львів)

Головний секретар НС ФВСУ_____________________Козловська І.В. (Львів)
06-07.09.2014р. м.Жовква

місце №гон. Прізвище Ім'я рік нар. Команда результат обл. рейтинг
Індивідуальна гонка 10 км
дівчата 2000 р.н. та молодші
шв.пер. - 31,59 км/год
1 92 Солтис Богдана 2000 СДЮШОР "Локомотив" 18.59,57 12
2 30 Хома Олеся 2001 ОДЮСШ 19.19,00 11
3 90 Горбацьо Соломія 2000 СДЮШОР "Локомотив" 20.34,65 10
4 18 Колосова Анастасія 2000 ДЮСШ "Іскра" 20.49,18 9
5 91 Горбацьо Софія 2000 СДЮШОР "Локомотив" 20.54,03 8
6 55 Лемко Вероніка 2001 КДЮСШ Кутенко 21.14,01 7
7 56 Панків Юлія 2001 КДЮСШ Кутенко 22.49,00 6
8 54 Рябцева Анна 2004 КДЮСШ Кутенко 22.54,12 5
9 99 Свида Вікторія 2001 Ужгород ДЮСШ 23.25,71 4
10 40 Ярмола Анастасія 2001 КДЮСШ Кутенко 24.19,01 3
11 22 Єлмакова Марія 2003 ДЮСШ "Іскра" 25.32,50 2
12 103 Ян Антонина 2002 Ужгород ДЮСШ 25.51,17
Комюніке: гонщиці №54 Рябцевій Анні штраф за лідирування - 1 хв.
дівчата 1998-1999 р.н.
шв.пер. - 36,33 км/год
1 10 Галик Діана 1998 ЛУФК 16.30,96 12
2 9 Бірюкова Юлія 1998 ЛУФК 17.31,00 11
3 57 Прийма Софія 1998 КДЮСШ Кутенко 17.48,89 10
4 105 Ямельницька Марія 1999 СДЮШОР "Медик" 18.04,64 9
5 11 Холод Софія 1999 ЛУФК 19.24,52 8
6 93 Табака Ліза 1999 СДЮШОР "Локомотив" 22.03,44 7
юніорки, жінки
шв.пер. - 42,74 км/год
1 53 Соловей Ганна 1992 збірна України 14.02,31
2 52 Демідова Олена 1995 збірна України 15.58,73
3 51 Гуцан Олена 1995 збірна України 16.13,91
4 50 Кондатенко Христина 1996 збірна України 16.41,17
5 49 Терещук Марта 1992 збірна України 17.12,67
6 86 Сусол Олена 1993 ШВСМ 18.09,15 50
7 58 Трач Дарина 1997 КДЮСШ Кутенко 19.10,63 40
8 19 Вікторова Ксенія 1997 ДЮСШ "Іскра" 19.27,29 35
9 87 Гетьман Анастасія 1997 ШВСМ 20.29,75 25
10 94 Скрипкіна Юлія 1996 СДЮШОР "Локомотив" 21.08,44 20
11 21 Банковська Діана 1993 ДЮСШ "Іскра" 23.15,63 18
жінки-ветерани
шв.пер. - 33,40 км/год
1 121 Воїнова Тетяна 1978 17.58,00
2 39 Григорьева Людмила 1955 Фенікс 20.12,50
3 38 Залізко Оксана 1956 Фенікс 21.20,08
4 32 Ясногурська Софія 1940 Фенікс 22.20,00
5 47 Александрова Анна 1947 Фенікс 23.30,00
6 44 Беницька Катерина 1967 Фенікс 24.07,38
7 35 Коритник Галина 1949 Фенікс 31.49,00
юнаки 2000 р.н. та молодші
шв.пер. - 38,24 км/год
1 1 Канака Олег 2000 ЛУФК 15.41,36 12
2 14 Гудзь Назар 2000 ДЮСШ "Іскра" 17.01,00 11
3 12 Канака Мар'ян 2000 ДЮСШ "Іскра" 17.07,03 10
4 108 Олеш Василь 2000 СДЮШОР "Медик" 17.15,04 9
5 31 Ганзін Андрій 2001 ОДЮСШ 17.51,41 8
6 34 Купецький Віталій 2001 ОДЮСШ 17.57,20 7
7 38 Павник Маркіян 2003 ОДЮСШ 18.04,05 6
8 32 Руснак Володимир 2001 ОДЮСШ 18.07,00 5
9 24 Сусол Олесь 2001 ДЮСШ "Іскра" 18.10,38 4
10 65 Василишин Віталій 2001 КДЮСШ Кутенко 18.17,52 3
11 63 Думич Віталій 2000 КДЮСШ Кутенко 18.21,25 2
12 44 Гура Мар'ян 2000 КДЮСШ Кутенко 19.20,60 1
13 17 Голяк Артем 2000 ДЮСШ "Іскра" 20.04,11
14 106 Куриленко Євген 2002 СДЮШОР "Медик" 20.10,45
15 46 Косяк Віктор 2002 КДЮСШ Кутенко 20.20,00
16 107 Волошин Віталій 2002 СДЮШОР "Медик" 20.27,00
17 98 Рижак Владислав 2001 Ужгород ДЮСШ 22.12,91
18 102 Грабовський Максим 2002 Ужгород ДЮСШ 22.22,86
19 64 Магоцький Юрій 2001 КДЮСШ Кутенко 22.31,23
20 35 Луцків Максим 2004 ОДЮСШ 22.49,00
21 36 Несторко Владислав 2003 ОДЮСШ 23.16,00
22 37 Джурик Олег 2003 ОДЮСШ 23.21,00
23 104 Примич Юрій 2002 Ужгород ДЮСШ 23.41,39
24 100 Беницький Степан 2001 СДЮШОР "Локомотив" 23.57,04
25 47 Пятночко Владислав 2004 КДЮСШ Кутенко 24.01,00
26 45 Овчінніков Андрій 2001 КДЮСШ Кутенко 24.10,00
27 27 Кобилецький Микола 2001 ДЮСШ "Іскра" 24.55,96
28 39 Гарбіт Дмитро 2004 ОДЮСШ 27.58,06
29 101 Фешко Ростислав 2002 Ужгород ДЮСШ 33.21,00
юнаки 1998-1999 р.н.
шв.пер. - 38,63 км/год
1 67 Чебанець Тадей-Іван 1998 КДЮСШ Кутенко 15.41,04 12
2 3 Кривич Олександр 1999 ЛУФК 16.05,11 11
3 68 Посіко Олег 1998 КДЮСШ Кутенко 16.06,54 10
4 5 Кожушко Дмитро 1998 ЛУФК 16.11,30 9
5 4 Саламаха Микола 1998 ЛУФК 16.12,18 8
6 109 Берегуляк Степан 1998 СДЮШОР "Медик" 16.29,03 7
7 43 Івашків Богдан 1998 КДЮСШ Кутенко 16.46,16 6
8 95 Лобода Віталій 1999 СДЮШОР "Локомотив" 16.49,02 5
9 97 Жук Юрій 1999 СДЮШОР "Локомотив" 17.30,03 4
10 96 Білий Сергій 1999 СДЮШОР "Локомотив" 17.33,28 3
11 66 Федина Назар 1999 КДЮСШ Кутенко 20.00,67 2
12 20 Малюга Данііл 1999 ДЮСШ "Іскра" 22.09,30 1
13 6 Шалавило Василь 1998 ЛУФК знятий
Комюніке: гонщик №6 Шалавило Василь знятий з гонки за лідирування.
юніори, чоловіки
шв.пер. - 41,38 км/год
1 73 Пилипів Тарас 1992 ШВСМ-Кутенко 14.30,04 50
2 29 Куценко Андрій 1989 ОДЮСШ 15.03,97 40
3 119 Гарбарук Максим 1997 Луцьк 15.06,94
4 7 Біляк Віктор 1997 ЛУФК 15.17,94 35
5 42 Волобуев Ігор 1995 КДЮСШ Кутенко 15.18,51 25
6 69 Сироїшка Себастян 1991 КДЮСШ Кутенко 15.32,83 20
7 8 Дітковський Василь 1997 ЛУФК 15.37,88 18
8 110 Унятицький Тарас 1997 СДЮШОР "Медик" 15.56,17 15
9 28 Бучинський Володимир 1990 ОДЮСШ 16.07,97 13
10 76 Бішко Ярослав 1997 КДЮСШ Кутенко 17.22,01 10
11 23 Бедрій Сергій 1997 ДЮСШ "Іскра" 17.26,45 8
12 89 Садчіков Олександр 1994 ШВСМ 17.41,30 5
13 41 Кузьма Роман 1997 КДЮСШ Кутенко 17.47,21 3
14 88 Мельник Олександр 1994 ШВСМ 19.06,18
15 75 Гаргас Юрій 1996 КДЮСШ Кутенко 27.03,73
чоловіки-ветерани (30-39 років)
шв.пер. - 42,31 км/год
1 113 Доброгівський Павло 1979 Хмельницький 14.10,83
2 120 Клекоцюк Володимир 1977 Луцьк 14.23,64
3 111 Хомин Андрій 1987 Тандем 14.26,00
4 117 Герхардт Артур 1987 Хуст 15.21,87
5 49 Натін Артур 1982 Тандем 16.05,06
6 31 Вербицький Андрій 1981 Львів 16.27,62
7 43 Павлик Андрій 1984 Жовква 17.13,44
чоловіки-ветерани (40-49 років)
шв.пер. - 39,81 км/год
1 50 Стецьків Юрій 1969 Тандем 15.04,32
2 73 Васевич Андрій 1971 Тандем 15.13,57
3 24 Рябцев Володимир 1966 Тандем 15.20,14
4 48 Михайловський Сергій 1974 Хмельницький 15.20,20
5 2 Кривоніс Володимир 1972 Львів 16.07,47
6 33 Лазорик Андрій 1974 Сокаль 16.28,81
7 22 Голінчак Володимир 1967 Тандем 16.49,97
чоловіки-ветерани (50-59 років)
шв.пер. - 40,86 км/год
1 26 Пелех Павло 1958 Тандем 14.40,98
2 29 Гоголєв Євген 1963 Тандем 14.47,35
3 46 Процько Павло 1958 Тандем 14.57,33
4 36 Філь Роман 1959 Тандем 15.18,85
5 112 Васильківський Володимир 1963 Хмельницький 15.45,95
6 115 Величко Томас 1961 Хуст 16.07,14
7 42 Кошелев Сергій 1960 Тандем 16.09,00
8 114 Пйонтковський Юрій 1957 Тандем 16.15,01
9 116 Драгула Олександр 1960 Хуст 16.26,69
10 34 Мудрий Любомир 1963 Тандем 17.04,60
11 118 Матковський Ігор 1961 Тандем 19.17,05
12 37 Тарадай Петро 1960 Тандем 19.31,96
чоловіки-ветерани (60 років та старші)
шв.пер. - 39,39 км/год
1 40 Ковальчук Святослав 1944 Тандем 15.14,00
2 21 Зуєв Олександр 1949 Тандем 16.17,24
3 28 Печенюк Геннадій 1941 Тандем 18.01,36
4 41 Гриневич Антон 1952 Тандем 19.32,18

Головний суддя НС ФВСУ________________________Набойщіков В.М. (Львів)

Головний секретар НС ФВСУ_____________________Козловська І.В. (Львів)
Top
Little_John
10 2014, 23:19
Quote Post





: Львів
: 29


Дякую!
Email Poster
Top
0 (0 0 )
0 :
« | Шосе | »

Topic Options : (8) «  ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll