Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (66) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Новини Велоспорту, Гонки...
Genesis
20 2010, 18:24
Quote Post

ШОСЕ

: Файне місто Львів
: 1063

Розумію що ветеранам ця тема вже наболіла, тому давайте зробимо відхилення. От в Контадора проблеми..він не знаю на якому ровері завтра стартувати в розділці. Specialized Shiv до якого він прикатався UCI забороняє використовувати

user posted imageСаме на такому велосипеді 24вересня 2010року Фабіан Канчеляра став чемпіоном світу в гонці з роздільним стартом. Якщо велосипед не відповідає регламенту, то що в нього заберуть титул Чемпіона??

Genesis - 20 2010, 18:25
Email Poster
Genesis
20 2010, 21:57
Quote Post

ШОСЕ

Першу перемогу для RadioShack приніс не Армстонг, Лефаймер і навіть не Славко Попович, а відданий воїн Себастян Росселер. Сталося це на четвертому етапі Volta ao Algarve сьогодні 20.02.2010р.
user posted image bigsmile.gif
Email Poster
Yosyf
21 2010, 10:24
Quote Post

ветеран

: Львів
: 1332

Як на мене, то я вважаю, що виступати можна на будь-якому ровері, - умова тільки одна, - щоб у ньому не було іншого двигуна, крім біоприводу від власних ніг спортсмена. З UCI я тут не погоджуюсь. А ставити всіх у рівні умови? Ну тоді троеба запроваджувати окрему класифікацію. Колись були розрядні нормативи окремі для гоночних роверів і для туристичних
Email Poster
Genesis
21 2010, 19:36
Quote Post

ШОСЕ

Зі слів UCI на Specialized Shiv не відповідає регламенту передній вузол. Я так розумію через велику кількість прибамбасів і ше через якусь аеродинамічну хрень.
А якщо відмінити регламент, то суперечок буде ще більше!! Тоді що дозволити використовувати ось такі рами??
user posted image Kestrel Airfoil Pro SL

user posted imageЗверніть увагу на невидиму підсідельну трубу!! ohmy.gif

user posted imageАбо ось такий тип рами на якій їздив Кріс Бордман!! І на якій проїхав найшвидшу розділку в історії Тур де Франс!!
Email Poster
Genesis
21 2010, 19:42
Quote Post

ШОСЕ

QUOTE (Yosyf @ нині, у 08:24)
Як на мене, то я вважаю, що виступати можна на будь-якому ровері, - умова тільки одна, - щоб у ньому не було іншого двигуна, крім біоприводу від власних ніг спортсмена. З UCI я тут не погоджуюсь. А ставити всіх у рівні умови? Ну тоді троеба запроваджувати окрему класифікацію. Колись були розрядні нормативи окремі для гоночних роверів і для туристичних

Пане Йосип у мене до Вас питання як до професіонала!! На фейсбуку випадково попав на статтю чудака який підготував собі роверик для групових гонок на рамі для розділок!! Питання: це дозволено чи ні?? Чи буде давати йому виграш рама більшої жормтоксті/ваги?? І взагалі в чому прікол?? blink.gif
user posted imageТакож він написав що на фото варінт для розділок, але на групові гонки він ставить Мавіки Ксіріум та облегшену вилку..Але мабуть він такий самий чудак як колір його обмотки laugh.gif
Email Poster
Genesis
21 2010, 20:59
Quote Post

ШОСЕ

Навіть на неприкатаному велосипеді Контадор переміг в Португалії на Volta ao Algarve. Заключну гонку з роздільним стартом іспанець проїхав другим, програвши Луїсу Санчезу всього 13сек

Генеральна класифікація:
1 Alberto Contador (Spa) Astana 19:57:48
2 Luis Leon Sanchez (Spa) Caisse d'Epargne 0:00:30
3 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:00:32
4 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack 0:00:37
5 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel - Euskadi 0:00:57
user posted imageЧим не Армстонг? Натянути всіх в горах і добити на розділці wink.gif
Email Poster
thefir
21 2010, 23:39
Quote Post

Постійний учасник

: Levandivka
: 534

Гривко 59-ий на розділці, а Густов аж 127-ий...
Подивився на календар Про-тура з найближчих найцікавіших гонок можна виділити 03/03 - 07/03 Tour of Murcia та 07/03 - 14/03 Paris-Nice, хоча й між ними теж є достатньо стартів в Бельгії, Іспанії та Фпанції.
Yosyf
22 2010, 12:04
Quote Post

ветеран

: Львів
: 1332

QUOTE (Genesis @ вчора, у 19:42)
Пане Йосип у мене до Вас питання як до професіонала!! На фейсбуку випадково попав на статтю чудака який підготував собі роверик для групових гонок на рамі для розділок!! Питання: це дозволено чи ні?? Чи буде давати йому виграш рама більшої жормтоксті/ваги?? І взагалі в чому прікол?? blink.gif
user posted imageТакож він написав що на фото варінт для розділок, але на групові гонки він ставить Мавіки Ксіріум та облегшену вилку..Але мабуть він такий самий чудак як колір його обмотки laugh.gif

Я думаю, що на розділочному ровері навіть із звичайним кермом для групових гонок не вельми комфортно їхати групові гонки, адже дистанція їх в районі 200 км. Може 1-2 етапи ще проїде, але багатоденку навряд. Розраховувати на самотню втечу від групи на розділочному ровері? Також нонсенс, адже група розкатує набагато вищу швидкість при бажанні і тут не допоможе нічого. Хіба що є сенс їхати на такому ровері для якогось грегарі, який буде розвозити лідера на фініш, або розкатувати свою компанію для відриву від групи. Не знаю, важко мені тут судити, бо я не їздив на такого класу роверах. Можу одне сказати, що в роздільному старті перевагу вони дають солідну - мінімум 1 хвилину на 20 км. За рахунок аеродинаміки і ваги мінімальної
Email Poster
Genesis
22 2010, 23:18
Quote Post

ШОСЕ

QUOTE (thefir @ вчора, у 21:39)
Гривко 59-ий на розділці, а Густов аж 127-ий...
Подивився на календар Про-тура з найближчих найцікавіших гонок можна виділити 03/03 - 07/03 Tour of Murcia та 07/03 - 14/03 Paris-Nice, хоча й між ними теж є достатньо стартів в Бельгії, Іспанії та Фпанції.

Гривко проїхав так погано, тому що виступав на звичайному велосипеді для групових гонок, навіть без лежака
user posted imageНе розумію чому Гривку навіть не вчепили лежак, або хоч колеса з високим профілем!!
Email Poster
Genesis
24 2010, 23:15
Quote Post

ШОСЕ

Прозрів...все шо можу сказати після того як побачив фотографії і опис гонки Тур Руанди (Tour of Rwanda). Етапи проходять на висоті 2500метрів над рівнем моря (!!!)
Часто гонщики їдуть по грунтових дорогах та ше й в спеку..
На жаль не можу знайти рельєф етапів, але по результатам розумію що швидкості в тих хлопців низькі, от наприклад час переможця на етапі довжиною 163.5км - 4:44:23, а в розділці 33.8км - 0:48:15. Але мабуть по таких дорогах швидше не вийде. Національна команда Руанди тренується на повну, гонщики проїжджають на тій висоті по 20.000км. Їх мета Тур де Франс в 2015!! Можливо колись пелотон не буде таким білим wink.gif
user posted imageА ви ше кажете шо в нас дороги погані

user posted imageГірський етап - фани біля дороги, гірський король у відриві, все "по дорослому" biggrin.gif

user posted imageНічого не нагадує форма Team Rwanda??
Email Poster
A.V
25 2010, 0:24
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (Genesis @ вчора, у 23:15)
На жаль не можу знайти рельєф етапів,

1
user posted image
2
user posted image
3
user posted image
Users Website
thefir
25 2010, 2:08
Quote Post

Постійний учасник

Взагалі Руанда - досить розвинута країна Африки, ну але все ж Африка... Технічки через пилюку напевно тільки ззаду повинні їхати. smile.gif
rosen
25 2010, 10:37
Quote Post

суровый

: Звідусіль
: 1481

QUOTE (Genesis @ вчора, у 23:15)
...А ви ше кажете шо в нас дороги погані...

А чем эта дорога плохая!? Как по мне куда ровней нашего асфальта!

rosen - 25 2010, 10:38
ЧД_
25 2010, 10:56
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

От со слепу глянул, думаю два чувака в форме Украины. потом глянул, Руанда написано, а похожи. Тот что слева на Алекса похож, только ему загореть нужно. laugh.gif

ЧД_ - 25 2010, 10:58
thefir
25 2010, 11:46
Quote Post

Постійний учасник

user posted image - прапор Руанди - свої чуваки! laugh.gif
0 (0 0 )
0 :
« | Шосе | »

Topic Options : (66) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll