Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (19) «  ... 11 12 [13] 14 15 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topic

> Акція на підтримку велоінфраструктури !, 3.06.2010 о 9:30 на пл. Ринок
Diak
06 2010, 8:29
Quote Post

we own the road

: Львів
: 371

2деспер,

Відкрию тобі один секрет, в них спочатку зявились велосипедисти а потім доріжки.

2всі,

А тепер, беремо до уваги багаторічний досвід органцізацї громадського трансппорту.
Перед тим як збільшити кіклькість астобусів на маршруті, чи запустити новий маршрут, робиться вивчення грузопотоків. Для того щоб зрозуміти чи треба там більше автобусів чи ні. Так ось якщо порахували людей які їдуть по маршрут і кількість людей не досягнула певного рівня, то ніхто не буде змінювати кількість автобусів чи маршрут.

Хтось рахував скільки велосипедистів їде щодня по вулиці стуса? Хтось рахував чи потрібні нам велодоріжки? Хтось проводив підахунок грузопотоків? Сильно сумніваюсь.
Якщо буде 40 чоловік які захочуть їздити від вулиці коперніка до монументу слави то ніхто їм маршрутку не запустить.

на данному етапі кошти які б мали піти на веодоріжки краще б було пустити на соціальну рекламу, велостоянки(як на мене то це більш необхідний атребут, бо доїхати є як а причіпити часом нема до чого).

Я не перший рік їздю на роботу і по справах ровером майже щодня. І вже давно знайшов для себе оптимальні шляхи де машин мало, незагазовано і т.д.

А велодоріжка на стуса це супермега круто, уявляю як хтось ввечері в 6 годині після роботи пихтить догори на повні груди вдихаючи гази від тої кількості машин, що там їде, і їде в не найкращому режимі, а на високих обертах, значить і газу виділяють дофіга.

В тому самому Каркові, повно велодоріжок по бруківці. В Празі в центрі, і не тільки в центрі велодоріжок нема взагалі. Тим не меньше велосипедитів там на кілька порядоків більше ніж в нас. З цього можна зробити висновок що велопопуляція не росте від кількості велодоріжок.

Моя позиція дуже проста, я б дуже хотів щоб все місто було велосипедним, ітільки в деяких місцях бли автодоріжки, але на даному етапі я прекрасно розумію, що наразі нема в нас критичної маси(хоч за останні кілька років велопопуляція зросла дуже сильно, але не доросла). Тому для мене ці акції виглядають рухом не туда, відповідно дармо потрачені сили. А люди як кричать що ті хто не прийшов і не цікавиться цими акціями виглядають дуже несерйозно. Це справа кожного йти чи не йти і ніхто не має права казати їм дісріспект за це.
Email Poster
Uri2
06 2010, 9:11
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

QUOTE (Diak @ нині, у 09:29)
на данному етапі кошти які б мали піти на веодоріжки краще б було пустити на соціальну рекламу, велостоянки(як на мене то це більш необхідний атребут, бо доїхати є як а причіпити часом нема до чого).

Імхо, велодоріжка - це перша і найкраща соціальна реклама (тут вже згадувалось про поп....ти). Я би взагалі її зробив в самому центрі - там, де її буде бачити найбільша кількість народу.

Ну а велостоянок не буде. Автомобілі нема де ставити - ними витовчують усю траву - то й на ровери наразі не знайдеться.

[edit]
Мда. А загалом я від теми в шоці. Десь так, як від теми "чи купляти крадений байк". ППЦ.

Uri2 - 06 2010, 9:12
JeD
06 2010, 10:19
Quote Post

Постійний учасник

:
: 937

Мені от цікаво, а чого всі фанати сітібайкінгу їздять по місту в шоломі і в велошмотті, замість того щоб пропагувати самим собою велокультуру на звичайному сітібайку, в цивільному одязі і з кошичком спереду. До речі, я не стібаюся, декілька раз бачив дівчат на сітібайку в платтячку, виглядає дуже мило.

Ну а велобидло воно ж може бути і автобидлом і просто бидлом.
Email Poster
E-one
06 2010, 19:29
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

что такое вело-быдло? если произойдет велопрорыв, так большинство будет катать на ашанах за 100 дол. они и есть быдло?

Пояснюю:
вело-бидло - клас велосипедистів, яким начхати на ПДР, пішоходів, тротуари, інший транспорт. Якщо ведобидло бачить перед собою червоне, воно обов"язково поїде, якщо немає великої небезпеки з боку машин, або постарається простокочити. Якщо бачить, що ніяк не проїде - виїжджає на тротуар. На зебрах не зупиняється.

Ну ДЕ? ДЕ я (ми з Джедом) писали щось погане про Ашани? Цитатку наведіть (один вже шукає, ніяк знайти не може). Чому у ВАС, шановні учасники велоруху, все погане асоціюється з Ашанами? Чому ви думаєте, що в нас таке ставлення до ашановласників? А ви знаєте, що останні змагання в аматорах вигравали люди на ашанах - САМ, на стальному, древньому велосипеді і Колос на Ардісі. І всі їх "зауважали", незалежно від марки ровера. Тому що люди вкалують, працюють над собою і показують результат, а не волають під міською радою і займаються хєрньою.

Про шоломи. Шановні, кожен з вас їздить на МТБ або шосейному велосипеді (або їх підвидах). Більшість їздить в контактах. Швидкість на таких байках немаленька, особливо з гірки. Крім того водії часто це недооцінюють і підрізають, в надії проскочити перед велосипедистом в правий поворот. Тому наявність шолома "примусово-рекомендована". Якщо б ви їздили на сітібайках, із швидкістю 10-15 км/год, на низьких рамах з можливістю швидко зіскочити, то питань би в мене не було.

Дуже шкода, що моя строгість сприйнялась як ворожість. В мене все.

E-one - 06 2010, 19:30
Email Poster
дядя тренер сан
07 2010, 7:23
Quote Post

Постійний Чак Норріс

: Льwів апасний
: 968

QUOTE (E-one @ 05 Червня 2010, 16:54)
Треба не велодорожками займатись, а велокультурою. Сьогодні їздив по місту: 80% людей без шоломів, їдуть на червоне, на ПДР плювати. Ви цим краще б зайнялись, а не штурмом міської ради. Передивився фотки Велодня - там теж половина без шоломів. Я б і близько не допустив в колону тих "гопніків". Всіх в окремий загін і роздати роздруківки з наслідками їзди без шолома і відправити по домам або в найближчий веломагазин. За "дічь" на БМХ взагалі мовчу, тих за сіткою в вольєрах треба тримати. За проїзд на червоне також карати. Як, ще не придумав smile.gif

а нафіга я тоді ровер купляв як що не можна їздити на чевоне, на заборонені знаки і напідпитку?
дядя тренер сан
07 2010, 7:31
Quote Post

Постійний Чак Норріс

: Льwів апасний
: 968

QUOTE (Velomax @ 05 Червня 2010, 20:06)
Дима, ты видел план велодорожек? Полагаю, по булыжнику никто не стал бы проектировать, даже у нас.

ну у где тогда её сделать, особенно непонятно место в конце серпантина на верху, там пешехода два еле расходятся, будут делать в объезд через пСихов? И таких моментов очень много...
Diak
07 2010, 9:44
Quote Post

we own the road

QUOTE (Дядя Тренер @ нині, у 07:23)
а нафіга я тоді ровер купляв як що не можна їздити на чевоне, на заборонені знаки і напідпитку?

Виходить що ПДР писані лише для авто чи мото, а якщо в тебе велосипед чи скейт чи самокат, чи ти просто пішохід можна порушувати?
Email Poster
freya
07 2010, 9:58
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

2 Diak: коли придбаєш власне авто, то міняється погляд на вело - ?
Diak
07 2010, 10:14
Quote Post

we own the road

QUOTE (freya @ нині, у 09:58)
2 Diak: коли придбаєш власне авто, то міняється погляд на вело - ?

О ще й як міняється, 95% велосипедистів подібно на тих про кого говорить Іван. Не в плані роверів а в плані поведінки. А як бачу чувака в здорових шумозахищених навушниках... слів бракне.

Email Poster
Uri2
07 2010, 10:20
Quote Post

Рідкісний зануда

Diak, +1.

Стараюсь обганяти їх якимога далі - хз що встрілить тому велосипедисту в голову. Мо він під колеса різко скочить, тільки тому, що маленький камінчик перед собою побачив.
Ioan85
07 2010, 10:22
Quote Post

Постійний учасник

: 921

QUOTE (E-one)
вело-бидло - клас велосипедистів, яким начхати на ПДР

Перед використанням таких термінологій варто задуматись чи самі не попадаєте під той клас

6.2. Мопеди і велосипеди повинні бути обладнані звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, ззаду - червоного.

6.7. Водіям мопедів і велосипедів забороняється:
а) керувати мопедом або велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості - з неувімкненою фарою і заднім ліхтарем на мопеді чи без світлоповертачів на велосипеді;

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд є велосипедна доріжка;

П.С Що до пропагандування велошоломів за для безпеки велосипедиста, а ви собі поставили на руль звуковий сигнал, на колеса оранжеві світловідбивачі, чи познімали бо це "лишня вага" і "опір повітря збільшується" ???

Ioan85 - 07 2010, 10:23
mozz
07 2010, 10:34
Quote Post

Зацікавлений
**

: _
: 244

. bad.gif

mozz - 05 2012, 22:40
Email Poster
Uri2
07 2010, 10:36
Quote Post

Рідкісний зануда

Цікаво було би почути в суді "а от моя думка...".

Є правила, панове - їх тре дотримуватись.
mozz
07 2010, 10:38
Quote Post

Зацікавлений
**

: _
: 244

bad.gif

mozz - 05 2012, 22:40
Email Poster
Terry
07 2010, 10:41
Quote Post

Велофанат

: Лемберг
: 1116

Надибав в неті концепцію розвитку велоруху в Росії. Чисто так почитати собі на досузі.

А тут ще є цікава стаття про Росію і класні слайди.

user posted image

Terry - 07 2010, 10:54
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (19) «  ... 11 12 [13] 14 15 ...  » Reply to this topicStart new topic