РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> В зоопарку відкривається терраріум, Все про "крокодилів" і їм подібних
greenandy
Дата 21 Березня 2011, 23:58
Quote Post

лісовичок♧

QUOTE (polly-po @ нині, у 23:35)
Перефарбована рама виглядає люксово!

+1 wink.gif

SerBus
Дата 22 Березня 2011, 0:02
Quote Post

Lucky Man

Від самого початку вел задумувався як гібрид тому руль мав бути мтбешний, плюс простіша установка шифтерів бо шосейні дуал-контроли в бюджетний сегмент не влазять.
SerBus
Дата 22 Березня 2011, 0:11
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (Elephant @ вчора, у 23:46)
Вийшло дуже елегансько. Вітаю/заздрю! ))) в майбутньому, при нагоді, раджу замінити винос - ті алю хвз тріскають і коляться дуже часто (ніколи не був того свідком, але люди кажуть).
Загалом, у вас е чим пишатись - зовнішній вигляд напрочуд благородний.

Андрію, дуже радий ,що тобі сподобалася моя робота smile.gif . А на рахунок виносу ти цілком правий, його необхідно негайно міняти. Треба знайти якийсь б\в недорогий варіант - може будеш щось чути то дай знати.
SUPERUNKNOWN
Дата 22 Березня 2011, 0:36
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

а шо с тормозными ручками ? Неужели в таком положении ими удобно пользоваться?
freya
  Дата 22 Березня 2011, 13:55
Quote Post

Леді на Велосипеді

Крута рама, супер! cool.gif Але я б сідло замінила - троха вибиває вигляд.. smile.gif А так все люкс, поздоровляю!
Ksiondz
Дата 22 Березня 2011, 14:08
Quote Post

Бородатий вуйко

QUOTE (SerBus @ вчора, у 22:55)
До речі Мар"ян(Ксьонз) порівняй відстань до рами в Туриста (на початку теми) і в СШ,а також порівняй вилки.

Велосипед супер.

На рахунок рами в мене: придивився до твоєї - в мене всі вузли копія твоїх і вилка теж (за вийнятком згину). Може проблемо в тому що мій старіший (1970 рік). придивився до відстані на свому між колесом та рамою - все-таки на фотках вона не така. в реалі менша.

Успіхів на трасі!

На рахунок сідла - варто змінити, буде дупа пекти після довгих дистанцій laugh.gif
alytsus
Дата 22 Березня 2011, 18:33
Quote Post

Зацікавлений
**

вел хорош ! главное что бы вам нравился mellow.gif
Email Poster
SerBus
Дата 22 Березня 2011, 21:17
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 00:36)
а шо с тормозными ручками ? Неужели в таком положении ими удобно пользоваться?

Тут погоджуюся, для зручного натискання треба буде опустити трохи.
SerBus
Дата 22 Березня 2011, 21:27
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (freya @ нині, у 13:55)
Крута рама, супер! cool.gif Але я б сідло замінила - троха вибиває вигляд.. smile.gif А так все люкс, поздоровляю!

Дякую Настя smile.gif ! Згідний ,що сідло не феншуй ,потрібно міняти разом з сталюжним підсидільником.
SerBus
Дата 22 Березня 2011, 21:35
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 14:08)
Велосипед супер.

На рахунок рами в мене: придивився до твоєї - в мене всі вузли копія твоїх і вилка теж (за вийнятком згину). Може проблемо в тому що мій старіший (1970 рік). придивився до відстані на свому між колесом та рамою - все-таки на фотках вона не така. в реалі менша.

Успіхів на трасі!

На рахунок сідла - варто змінити, буде дупа пекти після довгих дистанцій laugh.gif

В мене теж проскакувала така думка ,що різниця між рамами цілком може бути пов"язана з роком випуску. А на рахунок сідла то може підкажеш якусь більш-менш нормальну , бюджетну модель. Треба взагалі пійти шляхом ЧД - пошукати шкіряне сідло СШ biggrin.gif
Ksiondz
Дата 23 Березня 2011, 8:47
Quote Post

Бородатий вуйко

Взагалі сідло - це суто індивіцдуальний підбір. В мене на МТБ стояло стокове Каннондейлівське, але було мені дуже мягке, поміняв на Скот. Мені зручно, а моїй дівчині - ні. Якщо для довгих дистанцій, то однозначно не диван і не дуже мягке. wink.gif

А взагалі - зайди до Макса, в нього є вибір, він тобі порадить, + помацаєш, попробуєш. Задниці у всіх різні laugh.gif
nnn
Дата 23 Березня 2011, 9:00
Quote Post

ааа, забанили )

байк класний, в стилі буржуйських комютерів/турингів/циклокросів ) Дуже нагадує Surly чи Soma )
SerBus
Дата 23 Березня 2011, 17:51
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (nnn @ нині, у 09:00)
байк класний, в стилі буржуйських комютерів/турингів/циклокросів ) Дуже нагадує Surly чи Soma )

Дякую,я в принципі і намагався зібрати щось типу комютера-тюрінга і дуже радий ,що мені це вдалося при вельми обмеженому бюджеті biggrin.gif . Сьогодні оперативно врахував зауваження Мар"яна і Насті і взяв на пробу ось таке сідлоuser posted image В обід втиснув 30км. , слава богу жодних негативних відчуттів. Це звісно не Selle Italia ,але (звиняйте Ганно). Завтра плануємо поїздку знов на форти - це близько 70км ,от і подивимось ,що моя опа на це все скаже bigsmile.gif .
ЧД_
Дата 24 Березня 2011, 9:58
Quote Post

sprzedawca materacow

Хороший агрегат получился. laugh.gif
SerBus
Дата 24 Березня 2011, 20:14
Quote Post

Lucky Man

Дякую ЧД smile.gif ! А ми , як і планували поїхали сьогодні повторно на Поповицькі форти. Дуже сильний вмордудуй супроводжував нас першу половину шляху. На фортах перекус, екскурсія по місцях бойової слави. В лісі було до речі цілком комфортноuser posted image. Назад просто летілося - вмордудуй перетворився на вдупудуй і відбатрачував усі свої попередні гріхи. Але сама поїздка була запланована як накатка кілометражу в рамках підготовки до майбутніх бреветів, а тут ще й підвернувся тест нового сідла яке оправдало себе на всі 100%(навіть не розраховував). Я звичайно небагато сідел перепробував, але перший раз я сидів на сідлі як книжка пише. В підсумку - моя опа перенесла 65км не зовсім добрих доріг без жодних наслідків. Самі позитивні враження bigsmile.gif !
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topic