РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (11) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> ROst.ADventure project, Кастомний шосейник
Рост
Дата 24 Червня 2014, 14:45
Quote Post

Постійний учасник

Є в світі речі, які можна назвати чистим задоволенням. Те, як котиться шосейний велосипед по дорозі - одне з таких. Здається, що ти й педалі не крутив, це він сам, тому що не може виникати таке прискорення від такого незначного зусилля. А може!

І коли я минулого року прийшов до усвідомлення, що переріс свій старенький вірний шосер, зібраний на хромолевій рамі старт-шосе, з mtb-трансмісією Шимано Турне, яка, попри те, що хоч і найдешевша в лінійці Шімано, надійно відпрацювала багато тисяч кілометрів без якогось особливого догляду, якого типу буде мій наступний вел питання не стояло. Однозначним також було те, що має він бути міцним, оскільки "шосер" піді мною часто використовується за межами звиклого для шосерів середовища. І це не лише паркові грунтові доріжки, на старт-шосе я якось навіть по лісових хащах за товаришем на МТБ "вломував", і навіть умудрявся не сильно відставати в складних місцях. Звичайно, якщо би саме від поїздок по бездоріжжю я отримував найбільше задоволення, то і велосипед купив би відповідний. Але, як уже згадував, люблю я інші відчуття, а поїздки на "невідповідному" велосипеді в "невідповідних" місцях - це просто прикольно, як тепер кажуть.
Крім того для моєї їзди характерне заскакування на бордюри, зіскакування на швидкості з високих тротуарів на дорогу і тому подібне, до чого "чистий" максимально легкий шосер не дуже придатний. Особливо з огляду на мою вагу 80+

Спершу я задумався над придбанням циклокросового велосипеда, який майже шосер, але з довшими перами. Але саме ці довші пера і скрадали всю граційність шосейного велосипеда, основна маса циклокросів виглядає, на мій смак, звісно, "ні риба, ні м'ясо". А естетична складова для мене дуже важлива.
Ще розглядав варіанти "міцних" шосейників, є і такий клас велосипедів, road endurance. Але також постійно впирався в якісь моменти, несумісні з моїми вимогами. Наприклад, повинні були поміщатися колеса до 700-32с, або і 35с включно, і обов'язково з крилами, бо після дощу теж приємно проїхатись, дихаючи очищеним повітрям, а отримувати з-під коліс фонтани брудної води з калабань в обличчя і по спині ніяк не хочеться.
І тоді прийшла думка про виготовлення рами на замовлення. Титанової рами, як такої, що відповідає моїм вимогам в плані міцності, і найбільш доступної.
Після тривалого зважування усіх критеріїв, замовив цей кастом в Triton bike.
Як і кожен кастомний проект, він не може завершитись в заплановані терміни. Це я з власного досвіду знаю, сам кастомами займаюсь, тільки в сфері аудіо. Тому запланована на кінець зими-початок весни рама матеріалізується лише тепер. Але, зрештою, така доля усіх кастомів.
Перше фото зібраної і прихваченої рами.

user posted image

Тепер зварювання, шліфування і довгожданна мить smile.gif

Далі буде по мірі подальшої матеріалізації.
ЧД_
Дата 24 Червня 2014, 15:01
Quote Post

sprzedawca materacow

Бачу пане Рост вдало одружився. laugh.gif
PlusOdyn
Дата 24 Червня 2014, 15:12
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Я б вже диски ставив. laugh.gif
Email Poster
Oleg132
Дата 24 Червня 2014, 15:13
Quote Post

Ветеран

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 15:12)
Я б вже диски ставив. laugh.gif

та не піде
Рост
Дата 24 Червня 2014, 15:29
Quote Post

Постійний учасник

Ні, це має бути класика шосейного дизайну, з верхньою трубою без слопінга. Наявність дискових гальм угрубляють вигляд велосипеда.
Lanz
Дата 24 Червня 2014, 16:53
Quote Post

Постійний учасник

Оце цікаво. Буду слідкувати за темою. Які ТТХ рами? І якщо не секрет, то скільки по бюджету такий кастом вийшов?
Email Poster
bata
Дата 24 Червня 2014, 17:31
Quote Post

офісний планктон

накопав мінімальну інфу по Тритону
http://forum.velomania.ru/showthread.php?t=159916

http://tritonbikes.com/

Дуже круто!!!
Email Poster
Рост
Дата 24 Червня 2014, 18:09
Quote Post

Постійний учасник

Як це було.
Спершу я себе переміряв, порахував на велокалькуляторі, і виявив, що рама старт-шосе 56 см, на якій я і їжджу ще досі, практично ідеальна для мене, з розбіжністю ключових точок в межах сантиметра. От чого мені так комфортно на цьому велі, виявляється.
Тому була взята за основу геометрія 56-ї рами.
Так це виглядало в прикидках:

user posted image

Від нахилу верхньої труби відмовився свідомо, мені дуже подобається вигляд класичного шосейного велосипеда. Від слопінгу він в моїх очах щось втрачає. А щоб понизити її, зробили рульовий стакан не класичні для таких розмірів 129, а 120 мм.
Пера, із врахуванням необхідності помістити колесо 700-35с + крило, трошки довші, ніж в класичного шосера - 430 мм. Тобто, не 420, як у шосе, куди залізе максимум 28с колесо, і то, якщо молотком допомогти, але і не 435 циклокросові.
Ну і кріплення для гальм з трохи більшою, ніж класична, довжиною лапок, знайшов такі в магазині у Макса.
Спочатку думав ставити ві-брейки, навіть замовив шосейні TRP, але шосейної вилки з довжиною менше 395 під них нема, печалька.
Передня вилка теж має трохи більшу довжину, axle to crown 377 мм, що теж не класичні 367, але і далеко до 395 циклокросу.
Виявилось що вилок таких раз, два - і нема. Знайшов дві - Columbus Hiver, та Dedacciai Black Rain. Зупинився на останній, 690 грам проти 400 - вона має бути міцнішою, що важливо, хоча Hiver, звичайно, елегантніша. Десь вона ще в дорозі до мене, ця Деда.
Труби - нижня 38, верхня і підсидільна - 32, пера 19, верхні, для міцності - 16, стакан під 1 1/8.

Ну а решта - група вся Campagnolo Veloce triple, тільки касета центавр 12-30.
По ціні вийшло трохи дешевше Ультегри Шимано. І вдвічі мінімум дешевше, ніж купувати у нас тут - все замовляв на байк-діскаунт і байк24.
Колеса на кампівських втулках, ободах Мавік чудово зібрав мені Макс.
Шини, після тривалих роздумів, взяв vittoria randonneur, шириною 28с. Може вони і не 250 грам важать, але от що я не люблю, так це "какати по кущах", як вдало висловився камрад ЧД. А рандонери точно непробивні. Ну і по стилю в мій вел вписуються.
До речі, замовляв минулого тижня їх і ще рульову з Англії, на wiggle, так приїхали за 3 дні, був шокований. У вівторок замовив, в п'ятницю вже тут.

Поки що якось так.

user posted image
ЧД_
Дата 25 Червня 2014, 8:26
Quote Post

sprzedawca materacow

Пане Рост, у мене до Вас лише одно запытання: а чому нельзя було взяты стандартну раму кольнажку 56. И зварыты по ии геометрии с учетом Ваших потреб в анти фекальных покрышках? laugh.gif
Рост
Дата 25 Червня 2014, 12:41
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:26)
Пане Рост, у мене до Вас лише одно запытання: а чому нельзя було взяты стандартну раму кольнажку 56. И зварыты по ии геометрии с учетом Ваших потреб в анти фекальных покрышках? laugh.gif

Не зрозумів запитання. Що таке "стандартна рама кольнаго"? Чим вона відрізняється від іншої "стандартної рами" 56?
ЧД_
Дата 25 Червня 2014, 12:51
Quote Post

sprzedawca materacow

Рама кольнаго можно считать если не произведением искуства. то близкой к эталону шосейных рам. В миру гиометрия рам есть. Шоссерофилы не раз на форумах обсуждали углы и прочий велоанонизм. Осталось за малым, просто сделать так. чтобы антифекальная покрышка влезла. То есть чуток проминаем перья. Я бы так сделал. но ход Вашей мысли мне нравится. laugh.gif
Рост
Дата 25 Червня 2014, 13:08
Quote Post

Постійний учасник

Цілком можливо.
Але боротися за перемогу в Турдефрансі я не буду, просто не хочу, тому долі градуса чи міліметра навряд чи щось змінять. Цілком можливо, що я цього і не відчую. А ще є така річ, як посадка. Навіть на спортивному велосипеді посадка для покатушок трохи змінена від спортивної в бік комфорту. А це теж якось взаємодіє з ідеально вирахуваними кутами і міліметрами рами, розрахованими на спортивну посадку.
Знову ж, титан свою специфіку трохи наклав, бо те, що легко зробити в хромолі чи карбоні там складне.
Рост
Дата 26 Червня 2014, 21:24
Quote Post

Постійний учасник

Приїхала вилка.
При 28с на вузькому ободі від покришки до пера по 4,5 мм. Тобто, на відносно нешироких ободах 32, і навіть 35 впритрочку залізуть.

user posted image

user posted image

user posted image

Не підійдуть мої теперішні бризговики, доведеться купувати вужчі. Ну, значить доведеться.
По висоті запас такий, як треба для крил, від покришки до низу корони вилки 20 мм.

Це повідомлення відредагував Рост - 26 Червня 2014, 21:27
Ром
Дата 26 Червня 2014, 21:53
Quote Post

Велофанат

Покришку варта постригти , а то можуть вусики на лаку вилки протерти полоси .
Email Poster
Рост
Дата 26 Червня 2014, 22:15
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Ром @ нині, у 22:53)
Покришку варта постригти , а то можуть вусики на лаку вилки протерти полоси .

Так, дякую. Просто досі не мав ще часу і натхнення smile.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (11) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic