Ūֲ | Ҳ | | |

: (6) «  ... 2 3 [4] 5 6  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2016 Львівська Двохсотка ВІДГУКИ / РЕЗУЛЬТАТИ
Spin Doctor
21 2016, 8:58
Quote Post

Постійний учасник

:
: 272

Результати

Фото:
СТАРТ by nyai
КП1 by nyai
КП2
ФІНІШ by nyai
Фініш: Раз, Два, Три by ЧД
Email Poster
-=Zen=-
   23 2016, 23:13
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 238

Залито фотоальбом з КП1. Прошу до перегляду, дякую за вподобання wink.gif

user posted image

P.S. На фото вище налаштовував другу камеру, щоб фоткати з двох ракурсів, та поки бігав по мосту дуже розгойдував учасників своїм центнером ваги, тому незабаром довелося таку діяльність згорнути smile.gif

nyai - 23 2016, 23:31
Email PosterUsers Website
Чорний Макс
23 2016, 23:34
Quote Post

:
: 16

QUOTE (nyai @ нині, у 21:13)
Залито фотоальбом з КП1. Прошу до перегляду, дякую за вподобання wink.gif

user posted image

P.S. На фото вище налаштовував другу камеру, щоб фоткати з двох ракурсів, та поки бігав по мосту дуже розгойдував учасників своїм центнером ваги, тому незабаром довелося таку діяльність згорнути smile.gif

Класні фото!!! yes.gif
Email Poster
dmaxim
24 2016, 11:15
Quote Post

: 10

http://www.ex.ua/433763693463

моя творчість, якщо комусь буде цікаво почитати.
Email Poster
Dok62
24 2016, 11:26
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (dmaxim @ нині, у 11:15)

Висновки мені сподобались biggrin.gif

Email Poster
Чорний Макс
24 2016, 11:43
Quote Post

:

QUOTE (dmaxim @ нині, у 09:15)

Було цікаво почитати good.gif good.gif
Email Poster
-=Zen=-
24 2016, 14:46
Quote Post

Зацікавлений
**

Друзі, нарешті фотки з фінішу

user posted image

Звісно всіх не зловив бо з КП1 потрапив на фініш лише після 19.00 і — до останнього wink.gif Сподіваюся наступного року мені буде легше їхати 200 (а може і 400) ніж волонтерити фотографомwink.gif тому запрошуйте на покатеньки до 150 км щоб до кінця цього сезону я набрав хоч 3000-4000 км., і в наступному подолав 600-ку smile.gif
-=Zen=-
24 2016, 15:00
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spin Doctor @ 21 Травня 2016, 9:58)
Попередні результати: http://lvivbicycle.club/online/

фото:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1...42139003&type=3

Щоб полегшити перегляди фотоальбомів і не плутатись між вже побаченим і свіжим — розбив альбоми на три частини, чи можна добавити всі лінки в топ?

СТАРТ , КП1 , ФІНІШ .
sanjasany
24 2016, 15:23
Quote Post

: Івано-Франківськ
: 14

QUOTE (nyai @ нині, у 13:00)
Щоб полегшити перегляди фотоальбомів і не плутатись між вже побаченим і свіжим — розбив альбоми на три частини, чи можна добавити всі лінки в топ?

СТАРТ , КП1 , ФІНІШ .

Дуже дякую за шикарні фото!
Email Poster
-=Zen=-
24 2016, 15:36
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (sanjasany @ нині, у 16:23)
Дуже дякую за шикарні фото!

Дякую, загалом ніби все вдалося, проте є ще над чим працювати smile.gif
Чорний Макс
24 2016, 19:32
Quote Post

:

QUOTE (nyai @ нині, у 13:00)

СТАРТ , КП1 , ФІНІШ .

Дякую за професійно виконану роботу!!! Завдяки фото емоціями знову побував на двохсотці!!
Email Poster
Ioan85
24 2016, 22:37
Quote Post

Постійний учасник

: 921

QUOTE (nyai @ нині, у 16:00)

СТАРТ , КП1  , ФІНІШ .

Велике спасибі!!! Зачотні фотки!!!
vovanxp
25 2016, 21:09
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів Золота
: 215

Забув написати
в лісі за с. Ямне на зустріч на велосипеді їхали дві чарівно-казкові мавки wub.gif , Ета сход - сказав би AV (Док би сказав Йо-ма-йо facepalm.png ) scare.gif але якось зміг вибратись з їх чарівностей, але бажання повернути за ними було facepalm.png

vovanxp - 25 2016, 21:12
Email Poster
Vushenka
26 2016, 11:17
Quote Post

: Івано-Франківськ
: 24

Ось звіт дівчинки Христі Грибонос з Івано-Франківська, яка вперше проїхала 200 км, молодець!!)[U]

Як я проїхала 200 км і не вмерла на перших 100 км!!
Минулого року я попробувала проїхати 270 км але для мене це закінчилось жостким падінням. Здавалось я більше ніколи не сяду на вел, але цього року я таки відкрила сезон.
Після Львівської сотки 2016 я була настроєна їхати 200 км, хоча мій час на сотці був не дуже успішним*_* Ще перебуваючи під враженнями зареєструвалась уже на двохсотку від LVIV BICYCLE. Хлопці казали, щоб нормально проїхати треба кожен день проїжджати хоча б по 30 км , але останні два дня не сідати на велосипед. На четвертий день катання підряд мені почало набридати крутити педалі і я подумала, що не отримаю кайфу насолоди на марафоні, тому від середи я лиш наводила марафєт мому конику, приводила до ладу.
Багато хто не схвалював мого рішення (та я і сама не вірила в свої сили). У мене почався мандраж ще в переддень веломарафону... Усі мої думки були про те як я буду їхати . А в дорозі до Львова мене аж трусило і бігали мурашки по шкірі (напевне ще ті, на яких я сіла на львівській сотні). Цілу дорогу Світлячок і Коля давали настанови, а я їла цукерки, щоб морально настроїтись. Святлячок казав: «Таких емоцій, які були на першому веломарафоні більше не повториться...потрібно насолоджуватись. І не важливо за який час ти проїдещ цей маршрут, вкладешся чи не вкладешся. Головне те, що ти вже погодилась випробувати себе у цій дистанції. Ми постараємся допомогти, добрати якщо не зможеш доїхати.». Слова підтримки – це якраз те, що так потрібне людині для досягнення нових маршрутів.
Приїхали до Львова, розгрузились і покрутили до пункту призначення. Отримала реєстраційний номер. Ледь не зламала чіп...чомусь я вирішила що він має розгорнутись. Світлячок пригостив своєю смачнезною кашою перед стартом. Їла кашу і повторювала «мммм така добра каша» і ця каша падала мені то на шорти, то на мастірку, і до початку марафону я вже була як та обмащена свинка. На старті по мені конкретно бігали мурашки і стало холодно.
Старт. Виїхали ми зі Львова і тут я бачу перший підйом і зразу думки «нашо мені того треба було?», але як на диво підйом йшов легко.
В голові крутяться думки, які я завчила як вірш: гнати не варто, правильно розподілити сили, взяти рівномірний темп, з’їсти цукерку і пити воду (10 раз прочитала пост на фейсбуці «Як проїхати 200 км і не здохнути на перших 100 км»).
Коля і Світлячок покрутили на перед, а я мала сісти комусь на колесо, вписатись в якусь групку. Приєднююсь до Христі, Іри і Андрія. Приємно їдеться. Темп мені підходить...лиш переживаю чи не затримую я їх, тому стараюсь не відриватись. Хочу роздягнутись, бо сонце вже припікає, а я вдягнулась так, наче тільки почалась весна...нічого до КП1 домаринуюсь вже.
Вже переходячи переправу на КП1 зустрічаю Світлячка і від радості кричу «Вова!» Обмінюємось емоціями, Вова каже, що трішки не розрахував сили але продовжує крутити і покидає КП1. Глянула на час – 4 год 26 хв в дорозі, як для мене це був хороший час порівняно з попередньою соткою 7 травня. Сідаю на пару хвилин перекусити і скинути зайві речі всьо...я розлабляюсь. Групка стартує, а я кажу, що ще сижу. Але Іра дає настанову доїхати до фінішу. Вони поїхали а я залишась...
Сижу думаю, що дожену... але потім у мене знову панічні думки
« а якщо не дожену? А якщо заблужусь? Я маршруту не знаю». Встала, взяла скотину і давай крутити. І знову я сижу на колесі, приєдналась до двох чоловіків. Їдемо, чую що сильний для мене темп, стараюсь не відриватись, здається вони намагаються підстроїтись під мій темп. Тут заїжджаємо в ліс і починається дощ. Мені починає це подобатись їхати в дощ але він швидко закінчується...ну хоча б освіжилась. Тут вже і групу догнала і продовжила крутити з ними.
Далі почалась піскова дорога. Не люблю таку дорогу, бо вона все довго їдеться. Три рази буксувала, думала вилечу з скотини, якби не контакти. Не знаю де там ті мухи літали, але муха попалась мені на очі аж після Зіболки.
Доїжджаючи до КП2 звонить Коля і запитує чи доїхала до КП1, з гордістю відповідаю, що доїжджаю вже до КП2. Після «слів похвали» я відчуваю, що я кінь і з радістю, що чекають на КП2 рухаюсь трішки швидше, відриваюсь від групки і знову в когось на колесі (дякую!) . Хотіла приїхати трохи швидше на КП2 і зустрітись з хлопцями. І таки встигла! але скоріше то Коля просто нас чекав. Вже вдома дивлячись онлайн результати я помітила, що він релаксував на КП2 приблизно півтора години.
Жовква приймала нас радо і смачно! Тут уже зібрались Коля, Вова, Андрій, Христя, Іра і домовились, що до кінця їдемо всі разом і разом заїжджаємо на фініш. Так до фінішу нас їхало шестеро і здавалось що останні 40 км тривають довше ніж 160 км). Останні кілометри страшно хотілось пити. Час від часу ми робили хвилинні зупинки. Мені постійно не вистачало води в моїй міліпусінькій бутилочці, довелось зупинитись і маленький хлопчик повонив наші з Вовою запаси.
10% підйом на десерт до фінішування мене так розізлив, що я вже хотіла йти пішки...Позаду вже подолано купа підйомів, але так як всі 200 км треба було боротись над своїми емоціями , взявши себе в руки я таки подолала той підйом. Не можу і досі зрозуміти звідки, але на останніх кілометрах появлялись сили і хотілось так рванути.... за кимось на колесі!
Вже вроді і на фініші але фінішу не видно...Тут для мене були моменти інтриги – ну де вже той фініш!ФІНІШ!ФІНІШ!ФІНІШ! І тут ми пересікаємо його! Не можу повірити, що 200 км позаду за 10 год 29хв. і моя перша ДВОХСОТКА вдалась мені легше ніж 2 роки тому 70 км. Дуже вдячна за підтримку, за настанови. Рада новим знайомствам, рада що їхала в такій компанії і познайомилась з Ірою і Христею, бо для мене вони є прикладом ще з минулого року.
Тепер на згадку про марафон я буду мати оригінальний велосипедний загар, який нагадуватиме мені, що треба крутити далі. Мене уже привітали в компанії шизанутих велосипедистів :РР.
В загальному в нас вийшло 215 км ..поки ми обїхали весь Львів, шукаючи де ми припаркували машину*_*. Вернулись трохи пізно, і я наїлась голубців!! Зробила собі свято в 1 ночі...напевне, все, що скинула зразу від’їла і продовжую від’їдати цілий тиждень. В голові що до марафону що після всеодно одні думки про марафони .
і на закріплення на другий день ми ще махнули знову по об’їзній, як то кажуть «щоб закатати».
я в шоціsmile.gif

user posted image
Email Poster
MerrY
   26 2016, 15:20
Quote Post

: Київ
: 1

Я також поділюсь своїми враженнями від перших у житті 200 км.
Колись я раділа, що проїхала ЦІЛИХ 30 кілометрів на велосипеді, потім були 50км, 86км, зовсім нещодавно проїхала 108км і це вже було досягненням. Що змусило мене зазіхнути на дистанцію вдвічі більшу? Можливо, розповіді знайомих про шикарний маршрут, а може бажання випробувати себе. Мені було трохи страшно, адже сотня далась ну дуже тяжко, а тут цілих дві, та ще й з гірочками, які я ой як не люблю.
З самого ранку, ще до старту, я встигла ознайомитися з незрівнянною львівською бруківочкою, поснідати у Криївці та підняти Стрийський апхільчик(як пізніше показала Strava, ще й отримати там непоганий результат).
Під'їхали до місця старту. Скільки ж там було народу! Видали конверт з моїм ім'ям, в конверті номерок(я була №88), чіп, маршрутний лист. Дочекались старту і рушили величезною колоною(не знаю, може чоловік 140-150) із супроводом. Все було якось так урочисто, що я вважала себе учасником події світового масштабу😊
Фірмові львівські дороги☺ Перші 30-40 кілометрів дорога була новенька й рівна, наче дзеркало, а от потім... Було на маршруті невеличке село Ямне, так от, здавалось, що кілометрів 100 з 200 було село Ямне. Ох які там всюди ямки))) Ще запам'ятались кілометрів 5 грунтової дороги через ліс. Мені було шкода учасників на шосерах, адже я на мтб повідбивала собі все, що тільки можна.
Трохи про краєвиди. Я їхала і шкодувала, що не можна фотографувати цю красу, не зупиняючись. От би були велоокуляри з камерою. Ти їдеш, а вони фотографують всю красу навколо тебе: гори до самого горизонту, зелені схили, різнокольорові поля, величезний жук на моїх окулярах, якого я помітила не зразу, бо задивилась в сторону...
Мушу визнати, на Заході дуже виховані собаки. По селах їх бігало чимало, однак жодна не гавкала на нас, не бігла за велосипедом і не кидалась під колеса. Перед самим фінішем одна таки зіпсувала статистику, але організатори пообіцяли її відчитати за таку поведінку))
Мене вразили люди: усі такі привітні, усміхнені. А діти то взагалі окрема історія. Не знаю, що там робили учасники бревету, які їхали перед нами, але я спершу злякалась, коли діти вискочили на дорогу просто мені під колеса. Не зразу зрозуміла, що вони тягнуть ручки, щоб "дати п'ять" прямо на ходу. І таке майже в кожному селі! Коли сили вже покидають, тобі на зустріч вибігає отаке маленьке сонечко і тягне до тебе долоньку, це така мотивація, і одразу їдеться легше, з посмішкою на обличчі.
108 кілометр. КП1. До першого КП треба було перебратися через підвісний міст. Кажуть, люди по ньому на велосипедах проїжджали, я ж крок за кроком долала і міст, і страх, бо здавалось, от от і гепну вниз разом з велосипедом. Адреналінчик ще той. На КП нас дуже гостинно зустріли, напоїли водичкою та нагодували вафельками. І ми рушили далі.
158 кілометр. КП2. Приїхали за кілька хвилин до закриття, але таки встигли. "Гамати будете?", звичайно будемо!!! Голодні були як вовки, тож кашку й салатик ум'яли дуже швидко. А такої смачнющої сосиски на грилі я не їла ніколи. Дякую організаторам, після такого теплого прийому та смачного обіду десь взялись сили їхати далі.
До фінішу 42 кілометри, у нас в запасі менше трьох годин, а їхати швидко чомусь вже не виходить. Рахуємо години, кілометри, хоч би встигнути, хоч би вписатись в ліміт...
За 15 км до фінішу відкрилось друге дихання. Зникла втома, перестали боліти м'язи, їхалось приємно, легко, а головне, швидко. Лишалось всього 2 кілометри і нас зупинив товарняк на переїзді, ще й так повііііііільно сунувся. Переживали, що не встигнемо. І от 500 м, 300м, 200м, 100м, а фінішу не видно! Вже темно, не помітила машини організаторів, так би і їхала далі, сили ж ще були) На фініші нас пригостили освіжаючим квасом і повідомили приємну новину "Вітаємо! Ви вписались в ліміт!". Так! Я зробила це! І нехай мій результат 12:56 (для порівняння найкращий час 6:22), але це власне досягнення і перемога над собою!
Я хочу подякувати організаторам Львівської ДвохСотки за чудовий бревет, за цікавий і дуже гарний маршрут, за затишні КП і фініш. Це було круто)
Email Poster
Чорний Макс
26 2016, 18:35
Quote Post

:

Вибачте що не по темі , але маю питання до "бивалих" Чи можна на марафонах використовувати лежак на рулі???? або перенаправте в тему де про це можна почитати..Дякую
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (6) «  ... 2 3 [4] 5 6  Reply to this topicStart new topicStart Poll