РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Біль у колінах при катанні на велосипеді?, Яка причина?
yaroslav21
Дата 12 Лютого 2010, 11:05
Quote Post

в пошуках хал.ви

А може варто створити відповідну тему,де вказати всі умови безпечного використання ровера.
Email Poster
westsider
Дата 12 Лютого 2010, 11:25
Quote Post

город большой - чудаков много

Було б дійсно добре, мені в свій час поталанило, і коли я тільки прийшов на форум, відповідна тема (наскільки памятаю, це було посилання на досить хорошу статтю) була в топі. Темою я проникся smile.gif
Можливо її слід відшукати в архіві і прикріпити в найпопулярнішому розділі форуму - "Планах" або "Звітах".

Тему знайшов. На жаль, посилання на статтю, яка мене так вразила, вже бите.

Це повідомлення відредагував westsider - 12 Лютого 2010, 11:51
max3d
Дата 12 Лютого 2010, 13:06
Quote Post

страшний халявщик

вставлю свої 5коп ... якшо болить - то тре припинити великі навантаження, проте продовжувати рухатись це завжди +, але дуже акуратно і без нагрузок ... варто на період реабілітації накладати фіксуючий бандаж ... має все пройти до 2-х тижнів ... якшо через 3-5 днів стан погіршується, варто обмежитись в рухах і бажано звернутись до лікаря ... перед навантаженями ЗАВЖДИ розминатись і розігріватись
Email PosterUsers Website
_panika_
Дата 12 Лютого 2010, 19:10
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (westsider @ нині, у 09:01)
...
Панацеї три, про які й так всі знають: правильний педаляж, тепло та достатність вологи в організмі.
І поступові навантаження.
Ще рекомендується при довгих поїздках (а тут межа в кожного своя) розминати ноги ходінням.

100% точно сказано

ше додам шо простудив собі коліна на Шпицях 4 роки тому, ледве додому добрався, 2 тижні ходити не міг. Лікував гарячими компресами з внутрішнім жиром. а потім 2 місяці лікування мязями і пігулками Терафлекс, допомогло дуже сильно. Із всіх подібних мазей що є на ринку, мені казали, що ця найкраща, хоча з дешевших...
vchaban
Дата 13 Лютого 2010, 9:34
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Долобене +1!

Вечором розтер коліна цим препаратом - до ранку біль в колінах практично зник
Igel
Дата 13 Лютого 2010, 17:14
Quote Post

Jeżo-zwież

Не стверджуватиму, що твій випадок, але коліна можуть боліти через проблеми з хребтом. Мануальна терапія допомагає.
І про поповнення запасів магнію та кальцію в організмі не забувай.

d_mind
Дата 14 Лютого 2010, 8:53
Quote Post

Зацікавлений
**

Причини болю в колінах можуть бути найрізноманітніші.
У мене найчастіше коліна здавали, коли катав без розминки, тобто після довгої перерви.
Щодо хребта, то думка дуже слушна. Від хребта залежить весь стан організму. Проте мануалка дає тимчасовий ефект і якщо не розминатися, знову почнуться глюки. За один сеанс мануалки кості не вправиш.
Я раджу йогу всім без винятку. Пошукайте в гуглі відео Голдман Т. - Йога-терапия: Шейно-грудной отдел позвоночника та Голдман Т. - Йога-терапия пояснично-крестцового отдела позвоночника. Третій тиждень роблю перший комплекс і мій стан настільки покращився - з кожним днем тіло стає гнучкіше, зняв деякі блоки шиї, лопаток, тазіків... Це супер! happy.gif
Email Poster
vchaban
Дата 16 Лютого 2010, 8:27
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Igel @ 13 Лютого 2010, 15:14)
Не стверджуватиму, що твій випадок, але коліна можуть боліти через проблеми з хребтом. Мануальна терапія допомагає.
І про поповнення запасів магнію та кальцію в організмі не забувай.

Ну з хребтом проблеми були, роки три тому вивихнув 5-й хребець. Час від часу до тепер дає про себе знати.

Але коліна скоріш за все переохолодив
mandriy722
Дата 21 Лютого 2010, 21:01
Quote Post

Постійний учасник

Users Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll