РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Коліно
Білийлис
Дата 13 Березня 2006, 11:48
Quote Post

любитель

Маю давню проблему з коліном, може хтось порадить якийсь прогресивний спосіб профілактики.

Історія хвороби

Ще в студентські роки дістав дверкою від тумбочки по коліну, було теке діло молоде, коли змагалися з конкурентами (добре, що не поголові).

Пізніше, постійно відчував болі в коліні, при суттєвому навантаженні, особливо коли на лижах катався, при низьких темперетурах.

В літку 2005 року невдало впав, коли їхав з горки біля Орова на мокрій траві і скрутив в ногу, травмував колінний суглоб. Коліно боліло два місяці поки попустило.

Після взяття точки (а було досить зимно) знову відчуваю дискомфорт. Хоч в коліна я не змерзав точно, був добре одягнений, але напевне всетаки перепалив змазку в суглобі, тим більше, при низьких температурах вона гусне...

Сумно визнавати, але після точки цілий тиждень кривав на праву ногу, коліно знову розболілося sad.gif Один досвідчений фудболіст порадив робити компреси з глини. Зробив разів з 10 вже. Тепер не криваю, але відчуваю, що в коліні не все гаразд. Коли присідаю, воно підозріливо хрумтить.

Я хвилююся, аби не загострилися мої болячки при наступних серйозних навантаженнях.

Прохання. Порадьте, хто знає. Чим бадати ногу, щоб відновити функцію коліна? Може хтось знає якісь перевірені медикаменти або процедури для профілактики травм колін і післятравмового відновлення.

І взагалі, що робити? Доктор з поліклініки порозглядав мою ногу і сказав щоб я не випендрювався, тут люди на костилях ходять, а я з своїми симуляціями (це не пряма вмова). Казав менше навантажувати ноги (то ж треба, медицина рекомендує менше рухатися) і тримати в теплі. Ну і глину не заперечував. Як на мене, то до цих рекомендацій чогось бракує.
Email PosterUsers Website
Leonid
Дата 13 Березня 2006, 12:02
Quote Post

ветеран броуновского движения

Было у меня похожее 10 лет назад. Травмировал колено на лыжах. В течении года со ступенек сходить было тяжело (вверх было нормально, вниз - никак).
Через 3 года постепенно приходило в норму, но окончательно разработал только занятиями ушу. Спустя 10 лет при сильных нагрузках начинает побаливать именно это колено.
Я не врач, поэтому ИМХО - постоянные несильные нагрузки (велосипед самое оно). Растяжки. Но накакого экстрима, нагрузки только щадящие. Вначале нужно дать зажить, а потом потихоньку разрабатывать.
Opal
Дата 13 Березня 2006, 13:24
Quote Post

The Office-Samurai

1. Надо обязательно показаться хорошему спортивному хирургу. Наверняка во Львове есть физ.диспансер. Этого врача надо искать там.

2. Надо быть морально готовым к тому, что этот хирург скажет, - а он может сказать, забудь про экстримальные нагрузки - только легкое покатадзе и прогулядзе.

3. Надо быть морально готовым принять его рецепт.

То что этот рецепт будет отличаться от рекомендаций обычного терапевта - 100%. Для врача в поликлинике - если пришел на своих двух и жалуется на боль в колене - значит симулянт. А спортивный врач отлично представляет, что такое экстремальные нагрузки и риски. Например, то падение, в Ориве, которое ты упоминал. Я когда вылетел вслед за тобой на ту полянку, уже подумывал, а как же я буду эвакуировать бездыханное тело. Хорошо, что это тело через несколько секунд ожило, и внятно сумело произнести несколько матюков...

Отсутствие или недостаток смазки в коленном суставе - шаг к инвалидности. Не дай бог!

Email Poster
Білийлис
Дата 13 Березня 2006, 17:19
Quote Post

любитель

Йой! ohmy.gif Невже доведеться пересісти на мотоцикіль?

Мотобайкер - це байкер на пенсії
Velomax
Дата 13 Березня 2006, 17:45
Quote Post

неутомімый командор

Когда мне делали операцию на ноге (собирали бедренную кость обратно), то по ходу забивали внутрь кости металлическую сипцу (металлостеосинтез). Судя по всему, когда забивали - или упирали колено во что-то, или били по колену. После операции оно начало сильно распухать. Короче, понадобилось несколько месяцев, чтобы колено начало гнуться. Так вот к чему я - стоит мне проехать километров 100 за день - я начинаю чувствовать легкое жжение в суставе. Однажды пришлось даже недели две походить пешком после поездки. Помогает мне: Фастум-гель, часто пить по дороге, а когда становится прохладно - надевать длинные штаны.
Users Website
Globetrotter
Дата 13 Березня 2006, 22:26
Quote Post

Велофанат

Тарас, думаю, що тут мало спеціалістів-травматологів, тому раджу звернутися до справжнього доктора. В травмпункті 8-ї лікарні працює Телішевський Юрій Григорович, душевний лікар. Звернися до нього.
Email Poster
alex
Дата 13 Березня 2006, 23:12
Quote Post

Велофанат

Підтримую думку Глобетроттера-звернись в 8му лікарню, там хоча б ренген зроблять і визначать чи є зміни в суглоби, чи може це тебе турбують звязки чи сухожилля.

В фіз диспансер нещодавно сам пробував звертатись, мені відповіли приблизно так-якщо Ви не спортсмен то звертайтесь в поліклініку по місцю проживання.

Greyhound
Дата 16 Березня 2006, 9:56
Quote Post

серый собак

QUOTE (alex @ 13 Березня 2006, 23:11)
В фіз диспансер нещодавно сам пробував звертатись, мені відповіли приблизно так-якщо Ви не спортсмен то звертайтесь в поліклініку по місцю проживання.

Пошли уродов на УЙ и найди в этом же диспансере такого стааааренького дядьку, я постараюсь узнать, как его зовут.
Дед без рентгенов ставит диагноз и он, как правило точен.
Білийлис
Дата 16 Березня 2006, 10:56
Quote Post

любитель

Вчора пройшов ультразвукову діагностику в спИціальному центрі, що спеціалізується на рогах і копитах... каламбур, панове, я хотів сказати на кістках і суглобах. За одно цікаві кольорові їхні книжечки порозглядав, ще раз подивувався, до чого дійшла еволюція, щоб з гидкого згустку слизі сотворити такі чудасії... (це я від теми відхилився)

Результат наступний. З коліном усе нормально.

Проблема моя в тому, що в мене запалення сухожильного мішка. Це така прокладка між кісткою і сухожиллям в тому місці де то сухожилля треться по кістці.

Запалення могло бути викликаним як травмою з подальшим охолодженням, так і просто переохолодженням цієї частини ноги.

Це сухожилля я очевидно пошкодив, коли впав влітку (може надіврвав трохи), і коли їздив на точку, слабке місце завжди здає першим...

Зважаючи на те, що було досить зимно, а я ходив на роботу в одних штанах, то я напевно просто простудив своє слабке місце.
Люди, шануйте коліна!, Вдєгайте на мороз кальсони.

Одним словом, це не критичні пошкодження, так що на моцик, я пересяду ще не скоро. bigsmile.gif
Зараз ношу теплі наколінники і щодвечора роблю теплий компрес з глини. Також треба пити рибячий жир і їсти м*ясо на кісточці. Останній пунк дієти мені сподобався.

Дякую Михайлові (wingman) за консультації і скерування мене на діагностику, а також усім за поради.
Globetrotter
Дата 16 Березня 2006, 11:17
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Білийлис @ сьогодні, у 10:56)
Результат наступний. З коліном усе нормально.

Це тішить найбільше, з чим тебе і вітаю!
Email Poster
alex
Дата 16 Березня 2006, 16:29
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Greyhound @ сьогодні, у 09:56)
Пошли уродов на УЙ и найди в этом же диспансере такого стааааренького дядьку, я постараюсь узнать, как его зовут.
Дед без рентгенов ставит диагноз и он, как правило точен.

а ну найди як звати того діда з диспансера, може я до нього на консультацію схожу...

Тарас, а ти де діагностику проходив?!

Greyhound
Дата 16 Березня 2006, 17:00
Quote Post

серый собак

QUOTE (alex @ сьогодні, у 16:29)
а ну найди як звати того діда з диспансера, може я до нього на консультацію схожу...

Сегодня вечером буду видеть паренька, который точно помнит, как его зовут. Завтра напишу.

Тарас, меня тоже интересует, где ты диагностировался...
alex
Дата 20 Березня 2006, 10:16
Quote Post

Велофанат

To Greyhound: ну як, дізнався щось про дохтора з фіз диспансера????
Білийлис
Дата 20 Березня 2006, 10:22
Quote Post

любитель

Кабінет ультразвукової діагностики
телефон 299 33 11

вул Огієнка, 14/2 (напроти залізничної лікарні)

мене бадав лікар Алєйнік В. (молодий чоловік)

за бадання і консультації я заплатив 50 грн.

Це повідомлення носить інформаційний характер і не є рекламою

Доречі, тьху-тьху-тьху, коліно вже не болить, відігрів bigsmile.gif
alex
Дата 20 Березня 2006, 12:32
Quote Post

Велофанат

а мене болить, треба якось відірватись з роботи і піти до лікаря wacko.gif

0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll