РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Воловець-Міжгіря-Хуст-Мукачево, 180km
Krool
Дата 24 Травня 2015, 10:18
Quote Post

Постійний учасник

Воловець-Міжгіря-Хуст-Мукачеве 180км
закарпаття прекрасна область, деколи таке враження що в іншій країні зі іншим кліматом, ну і ясна річ специфіна говірка з місцевим діалектом. Тепер коротко як було,В 1 ночі сіли в Ужгородський поїзд, і як завжди там шось мусіло смердіти, кричати, наригати, ну або шось в тому роді. Біля нас в сусідньому купе їхали бехарі, один з яких спочатку умудрився ригнути з 2 полички на низ, і потім на то все впасти) Запах всіх інших випарів думаю описувати не буду, хто їхав закарпатським поїздом той зрозуміє) І спати ясна річ не вийшло.
Виїхали ми рано в 5 з Воловця, відразу в нас чекав перший на дорозі в сторону Міжгіря перевал, який по набору висот був найбільшим в нашій поїздці. Їхати в 5-6 ранку саме завдоволення, свіже повітря, і повна відсутність машин.

user posted image

Заїхали на водоспад Шипіт, теж людей не спостерігалося, тільки як почали виходити з території, почали кучкуватися перші парочки туристів, яких скоріше за все мучив бодун, бо хто в таку рань, а рано то десь 7-8 ранку попретсья на той водоспад?)
user posted image

Далі і настпні 100км до Хуста, суцільний спад висоти, дорога не як стрийське шосе, але в хорошому стані і їхати 30+ можна спокійно, а то і більше. Швидко пролетіли Міжгіря, і далі почалися відкриватися краєвиди на річку Ріка)

user posted image

user posted image

загалом Закарпаття має масу прекрасних назв сіл). І десь так в 11 з певними перивами на фото в гарних місцях, докотилися до Хуста.

user posted image

user posted image

В Хусті нажаль довго просиділи в піццерії, чекали поки їжу принесуть, а несли довго, тому десь біля 12,30 почали думати і як би то глянути на Хустський замок і встигнути в Мукачеве на електричку, а це ще 80км. І часу менше 4 годин, тобто тре буде гнати. Почали шукати вїзд в той замок. Це була жесть, спочатку скільки можливо це було ми їхали вгору. Далі через корчі, пробиралися вверх до замку, а його все не видно. Форсування зайняло може хвилин 20-25.

user posted image

user posted image
Замок і краєвиди з нього оцінювали швидко, бо час приперав не реально. Зробивши кілька фото почали спуск, який теж немало зайняв. А далі вже дорога була цікавіше, тут вже були і підйоми і спуски, але почалася жара, на сонці було 32, а то більше, їхати стало важко, але думати про тошо важко немає часу) І через неможу почали вкладатися, і навіть їхати з запасом. ВЖе ближче до Мукачева вздовж доріг є маса торгашів, продають все, від полуниці, черешень, грибів до суниць.. Власне от Саша і почав торг за суниці, хвилин так з 10-15 в нас це зайняло. Але раптово з боку Ужгорода почалися сіріти хмари, які вроді як би нас минали, але виявилися ми помилилися. Буквально за 5км до вокзалу нас притила жостка злива, прийшлося скоро передіватися на заправці, яка на щастя нам попалася відразу. І буквально як ми проїхали під тою зливою як я думав, кілометр, почалася жесть... реальна жесть, лило як з відра, за якусь хвилину я відчув шо повінстю мокрий, до ниточки.
user posted image

Але знову , про це думати немає часу, бо поїзд от от відправляється, ну і класичний варіант, менше як 5хв до відправки, і ми тільки доїзжаємо до вокзалу. Мокрі, замучені, але раді, оскільки позаду було проїхано 180км. Загалом по статистиці велокомпа 180км, набору висоти 1,977 м, середня 23км, в сідлі 7,41год
моя "страва" глюканула, спочатку записала трек тільки до Хуста, а далі чомусь , чи я випадково видалив. Але тут всі швидкості і підйоми ті самі
Strava

Це повідомлення відредагував Krool - 24 Травня 2015, 10:53
Email PosterUsers Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll