Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (5) 1 2 [3] 4 5  ( ) Reply to this topicStart new topic

> Велодень 2015, 30.05.2015р.
Leonid
26 2015, 22:51
Quote Post

ветеран броуновского движения

:
: 2804

30 травня 2015 року Громадська організація „Львівський Велоклуб” за підтримки Управління молоді, сім"ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради проведе у Львові акцію під назвою "Всеукраїнський велодень".
Акцію підтримують також: Львівська Асоціація Велосипедистів , Клуб велосипедного туризму „Колесо вітрів”, Велоклуб друзів природи „Рух”.

Акція відбудеться з 10:30 до 13:00.

Учасники імпрези збираються з 10.30 на площі перед оперним театром, звідки об 11.00 здійснять велопробіг за наступним маршрутом: проспект Свободи, проспект Шевченка, вул. Саксаганського, площа Петрушевича, вул. Зелена, вул. Сихівська, проспект Червоної Калини, вул. Хуторівка, вул. Наукова, вул. Кульпарківська, вул. Антоновича, вул. Олександра Невського, вул. Устияновича, вул. Соломії Крушельницької, вул. Січових стрільців, проспект Свободи.

30 травня Всеукраїнський велодень пройде не тільки у Львові, але й у багатьох містах України, зокрема, у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Рівному, Запоріжжі, Житомирі, Луцьку, Миколаєві.

Головна ідея акції: звільнення вулиць великих міст України від чадних вихлопів і заторів завдяки пересуванню на велосипедах.

Велосипедисти також виступають за створення велосипедних доріжок, які сприятимуть підвищенню безпеки руху на дорогах, за впровадження спеціально обладнаних паркувальних ділянок біля громадських місць, а також за взаємоповагу та дотримання правил дорожнього руху на вулицях українських міст водіями усіх транспортних засобів та пішоходами.

Маршрут Велодня 2015 Львів

FACEBOOK
Email PosterUsers Website
yararaka
01 2015, 16:34
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Сихів
: 268

QUOTE (Шмід @ нині, у 16:18)
Мене відсікло на Пасічній, коли ми простояли там хвилин 15

Так, ті стоянки на Зеленій, особливо біля ДБК були лишніми.
Я не покинув цей процес через дитину, яка їхала перший раз і їй було цікаво.
Але я навіть не здогадувався про якісь расистські правила цього разу відносно дрес-коду.
Ми правда потім групою відкололись на Привокзальній і поїхали в музей-трампарк.
А потім в ютюбі бачив в яку нитку витягнувся спуск по Городоцькій, там напевно автотранспорт почав розділяти людей.
Email Poster
max301
01 2015, 17:31
Quote Post

: ЛЬВОВ
: 21

проехал. было чуть медленно.
организация в целом мне понравилась
хотелось большей скорости "головы" колонны.
сгорели руки и щеки(
фото есть у когоwhistling.png потому что я не фотал ничо crazy.gif
Email Poster
alex4alex
02 2015, 0:53
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (yararaka @ вчора, у 17:34)
Але я навіть не здогадувався про якісь расистські правила цього разу відносно дрес-коду.

Цікаво, а що, когось могли "не допустити"? І дуже цікаво, який механізм smile.gif Я би послав далеко і конкретно, якби хтось із цих "лав"івських дилетантів зробив мені такого роду зауваження, в чому я їду "Велодень" smile.gif
Users Website
freya
07 2015, 9:10
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

Минулого року ніхто не намагався "відсікти" спортивний лук, тим не менш, браві спортсмени побоялися дощу і було всього 200 людей)))
A.V
07 2015, 9:48
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

к сожалению спортсмены на Велодень не ездят вообще.
и от погоды это не зависит.
Users Website
freya
07 2015, 10:12
Quote Post

Леді на Велосипеді

АВ, термін "спортсмени" прозвучав саркастично, як один з твоїх постів у цій темі.
Важливо те, що саме люди, які їздять на велах у звичайному одязі, приїхали і не побоялися зливи. "Лайкри" було в рази менше.

Насправді, ви навіть не розумієте, яку шкоду завдаєте срачами тут, на веломаксі, щодо одягу, захищаючи лайкру, обливаючи багном та не зовсім гарними словами Львівську Асоціацію Велосипедистів, яку, між іншим створила я разом із друзями. З вами Львів ніколи не стане по - справжньому велосипедним містом. Ніхто з вас не пропонує конструктивні вирішення проблем у цій сфері, все, що ви можете - точити ляси у різних темах на рахунок того, як все погано і як все погано робиться.
alex4alex
07 2015, 11:31
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Мне кажется, единственные, кто делит тут людей на "лайкру" (далось вам это слово) и "не лайкру" - это как раз маргиналы вроде вас, позиционирующих велосипед не как транспорт. а как модный аксессуар, к которому стоит подбирать казуальную одежду. это в корне неверный путь, поскольку кроме как отвращения ваши призывы ничего не вызывают.

Вот вы ходите в бассейн в пиджаке, брючном костюме? наверное нет.
А на работу в купальнике? Если не модель - то тоже, скорее всего, нет.
А на пробежку в рабочей робе? Вряд ли, правда?

Точно так же, спортивная форма - атрибут человека, который на велосипеде ездит. она вовсе не обязательна, но очень удобна и сводит на "нет" многие негативные моменты казуальной одежды (такие как натертости, неудобство, попадание штанины в цепь и так далее).

Это намного удобнее и практичнее и вы триста раз неправы, начиная разводить крики о том, что людей, которые на велосипеде ездят в форме, следует "не допускать" к мероприятиям. Заметьте, на марафонах никто не диктует никому, что одевать. И есть те, кто убежденно ездят в шортах, брюках и тд. Вы хоть раз слышали насмешки в их адрес, или же упреки? Нет, потому как их не было. А вот у вас совершенно другая политика - если ты "в лайкре" (читай если ты велосипедист, а человек, владеющий велосипедом) - "тебе не с нами".

И уж точно не делают львов "велосипедным городом" такие ваши вредные публикации о том, что надо вовсе запретить шлемы (ведь город должен о нас заботиться, ога), или исчезнувшая публикация про запрет обгона автобуса слева, переведенная с британского сайта...

Делайте выводы.
Users Website
A.V
07 2015, 11:54
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (freya @ нині, у 11:12)
АВ, термін "спортсмени" прозвучав ...

Настя, ну вот где ты этого всего начиталась? biggrin.gif
Какие срачи?

дай хоть ссылки. я ознакомлюсь.
Users Website
freya
07 2015, 12:03
Quote Post

Леді на Велосипеді

Алекс, перш ніж перднути в калюжу, подумай добре))) Ти позиціонуєш вел, як одиницю спорту, я - як транспорт для пересування по місту. І кинь пруф, де фігурує термін "не допускать" чи щось таке. Маргіналом для мене став ти, бо при зустрічі ти мило посміхаєшся, а за спиною бризкаєш гімном, як звичайна торговка на ринку. Лукавих людей я просто не поважаю.
В мене все, більше тут писати не маю настрою та часу. wink.gif
romakvadrat
07 2015, 12:26
Quote Post

той, шо в квадраті

: Lviv
: 582

Власне, про ось ці всілякі дресскоди читав у фейсбуку, типу: "їдьте в звичайному одязі, покажіть, що велосипед це не тільки памперси і т.д."
Не знаю, чиї це були ідеї: чи Лав'у чи ше когось, але мені однозначно не сподобалися такі настрої. Не було би справ важливіших - поїхав би так, як мені зручно, а не вдоволеним вказував би адрес. Хто в чому хоче, в тому й їде.
Email Poster
Шмід
07 2015, 12:45
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, район Погулянки
: 664

Я не розумію, чому не можна на фейсбуку щось пропонувати? Когось до чогось змушували? Чому це викликає таку нетолерантність і агресію?
Email Poster
PlusOdyn
07 2015, 12:52
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Шмід @ нині, у 13:45)
Я не розумію, чому не можна на фейсбуку щось пропонувати? Когось до чогось змушували? Чому це викликає таку нетолерантність і агресію?

Не всі на ЛГБТ-паради можуть собі дозволити сходити, от і піняться. laugh.gif
Email Poster
alex33
07 2015, 12:56
Quote Post

Постійний учасник

: Львів район ДОКу
: 274

А хіба є різниця в чому людина їздить на велосипеді?В шоломі чи без?В лайкрі чи без?Я два роки був в Амстердамі,це фактично велосипедна столиця Європи-декілька разів тільки бачив людей в лайкрі або в шоломі серед безлічі велосипедистів на ржавих велосипедах який коштує 30-40 євро максимум.Кожен для себе сам вирішує в чому їздити на велосипеді.
Email Poster
romakvadrat
07 2015, 14:09
Quote Post

той, шо в квадраті

: Lviv
: 582

QUOTE (Шмід @ нині, у 13:45)

Мені не подобається те, коли вказують в що і як я повинен одягатися під час свого дозвілля. Подібно як і Вам, коли шановний пан ЧД вчить Вас, як правильно велодоріжки прокладати потрібно laugh.gif
Email Poster
ЧД_
07 2015, 14:57
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Знов во всем вынен ЧД. Шановный панэ romakvadrat дайте ссылочку, где ЧД вчить шановного пана Шмида, будуваты велодорижки? laugh.gif

0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topic