РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topic

> Викрали KROSS SETO 2013, викрали вночі з сушки між поверхами
Yurik
Дата 21 Серпня 2015, 16:27
Quote Post

В ніч з 20 на 21 серпня в Жовкві викрали велосипед. Завжди зберігався в приміщенні для сушіння одягу (між поверхами в багатоповерхівці), двері на колодці, яку в результаті ніхто й не рухнув. Крали вночі, близько 2-3 ночі, оскільки сусідка чула якийсь підозрілий стукіт в той час, але не придала цьому особливої уваги.
Можливо засвітиться десь у Львові, то ж не "горнік" і може коло збути такого коника розшириться.

Номер рами є, є гарантійна книжка, але залишив її зранку у райвідділку при написанні заяви, тому зараз вказати його не можу. Велосипедів таких у нас більше не бачив, і не знаю, чи продаються.

На першій фотці він лише після зборки, в принципі за два роки нічого й не змінилось, лише замість передньої покришки швальбе стоїть стара лиса неводомоякої фірми, добавилось аксесуарів, які краще помітні на другому фото (срібний фляготримач, біла фляга High 5, чорно-сіра сумочка на раму, ліхтарик, спідометр)

Буду вдячний за будь-яку інформацію з приводу його місцезнаходження, або можливо десь помітите на просторах інтернету. Мій телефон 063-473-69-39
user posted image
user posted image
user posted image

Це повідомлення відредагував Yurik - 21 Серпня 2015, 16:29
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topic