РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> XCM «Парна 6ти часова» 2011, где-то в Киеве.
A.V
Дата 22 Травня 2011, 10:34
Quote Post

триммер стакселя

активно болеем за наших:

on-line
Users Website
A.V
Дата 22 Травня 2011, 11:29
Quote Post

триммер стакселя

судя по времени 3-го круга, Никалаич опять что-то сломал sad.gif
Users Website
E-one
Дата 22 Травня 2011, 12:07
Quote Post

троль ще той

mad.gif sad.gif

1. знову пробив Фреда
2. знову злетів ланцюг на місце знятої маленької зірки
3. зламав гак/перекидку
4. ваш варіант.
Email Poster
A.V
Дата 22 Травня 2011, 12:14
Quote Post

триммер стакселя

1. знову пробив Фреда
Users Website
Nazarik
Дата 22 Травня 2011, 12:26
Quote Post

Постійний учасник

Спокійно ! Нічого страшного huh.gif , ще залишилось майже 4 години, так що є ще всі шанси догнати втрачене wacko.gif ...

Це повідомлення відредагував Nazarik - 22 Травня 2011, 12:37
E-one
Дата 22 Травня 2011, 12:47
Quote Post

троль ще той

Впевнено добирають суперників, в районі хвилини до 5-го місця!
Email Poster
E-one
Дата 22 Травня 2011, 13:42
Quote Post

троль ще той

Вийшли на 4-те місце! До 3-го 1 хв, але трійка лідерів дуже сильна. Тримаєм кулаки!
Email Poster
A.V
Дата 22 Травня 2011, 13:48
Quote Post

триммер стакселя

Хулиганка держится на 8 месте
Users Website
spirit-o
Дата 23 Травня 2011, 8:38
Quote Post

постійний флудер

АВ як у воду глядів bigsmile.gif

Пропоную організувати постійнодіючий тоталізатор: що Нікалаїч зламає на гонці.
Причому на варіант "доїде без пригод" ставити коефіцієнт 1:10
Email Poster
Nikalaich
Дата 24 Травня 2011, 14:45
Quote Post

молодой растущий организм

куплю хорошую карму
Hulihanka
Дата 25 Травня 2011, 0:49
Quote Post

Night Madness
*

Голосієво трохи нагадує наші Брюховичі.
Не технічно, просто валиш. От Нікалаїч і "вломив":)
Наскільки памятаю, в нього був класний час на першому колі, ну але гонка все ж таки 6 годин, тому респект, що вони з Поліною вибралися з 9го на 4 місце.
І,можливо, вони не вважають для себе це досягненням - вітаю, шолі cool.gif
Просто приємно було повболівати "за наших":rolleyes:
[пс. А мені от шкода: приїхала,а проїхати нормально не змогла - не то карма(с), не то отруєння. Напарника шкодаsmile.gif]
polly-po
Дата 25 Травня 2011, 11:03
Quote Post

Нас не догонят !!!

Дякую, досягнення ще й яке smile.gif

До гонки готувалися, шанси прикидували, хотілося поборотися за місце на п'єдесталі, конєшно, основні надії покладалися на Нікалаїча smile.gif Мішані пари цього разу підібралися сильні та і категорія досить чисельна.

Старт видався дуже сумбурним - купа гінців збилася у натовп на широкій галявині, з якої ломонулися, як скажені, ще й перший відрізок траси має ухил вниз. Не обійшлося і без ексцесів, завалів, спортивної і неспортивної пиханини ліктями і педалями і т.п. Куда спєшить такой жара?? ще шість годин попереду... Усі міксти відправили на перше коло хлопців, Нікалаїчь привіз мені другу позицію, яку я на свій подив утримала, виїхавши з двадцяти хвилин. Вечір переставав бути томним. І тут на третьому колі Нікалаїчь зайшов у лабіринт на стартовій галявині із майже повністю спущеним фьюріус фредом. Я навіть не здивувалася, тільки процитувала вовка з відомого мультика "Шо? Опять??"

Чого тільки не передумала, простоявши близько шести зайвих хвилин у зоні передачі естафети, поспостерігавши, як одне за одним передаються наші конкуренти.. я навіть з ліку збилася, скількох ми пропустили, поки Нікалаїчь розважався забігом із велосипедом на плечі.

Як виявилося пізніше, ми скотилися на десяту позицію, втім, командний дух нас не зрадив, і обертів ми не скидали. Потихеньку почали добирати, невтомна Крестінка, яка знову виявила бажання поїхати із нами у підтримку, крім подавання велосипедів ще й виконувала роль польової пошти, передаючи між мною і Нікалаїчем підбадьорливі повідомлення типу: "Щаз ми їх почнемо відкусювати!.."

user posted image

На десятому колі мені вдалося відіграти чотири(!) позиції, з трьома дівчатами ми приймали естафету майже одночасно, їх вдалося обігнати до другого спуску першої петлі, четверту несподівано легко викусила на затяжному підйомі у жолобі. І це була справжня моральна сатисфакція за важкі хвилини очікування у зоні передачі! На жаль, вище тріумфально здобутої четвертої позиції ми так і не зрушили. Ані Вергелес я поки що не суперниця. Іще й вона, помітивши, що ми небезпечно наблизилися, активізувалася і стала знову клепати кола менші 20 хв, тоді як я, уже втомлена гонитвою і відігруванням позицій, поїхала по 22 хв.

В результаті програли ми третьому місцю 5 хв. Отже, можна зараз прикидувати, що якби не прокол, могли би залізти на подіум... Але для мене це і так велике досягнення, тим більше, що серед дівчат у мене результат саме четвертий, тож особисто я на яке місце їхала, таке і посіла.

Сама гонка виявилась досить складною і напруженою. Спека, пилюка, дев'ять коротких змін: 20 хв на колі, по можливості на максимумі 17 хв відпочинку дуже втомили. Марта правильно зауважила, що там не було особливої техніки, траса ломова і динамічна, традиційно не сподобалася на перегляді і традиційно полюбилася уже під час гонки. Особливо після того, як у мене на передньому колесі з'явилася трофейна покришка Specialized S-Works Renegade 2.1, яка ідеально пасувала до такого покриття і характеру траси, не підводила у піску, суттєво зменшувала трясучку, дозволяла так сміливо швиряти руль у поворотах, що просто "раз поїздив і влюбльон"!

Дуже приємно, що ми не самі зі Львова були, взагалі у нас там між деревами біля заїзду у лабіринт був моцний табір (Race'n'Bike, Типочечги О_о, Нема питань!, m&m`s, X-TrailZz, RobotScream, Черные бумеранги...) всі одне за одного вболівали. Ну, і підтримка з форуму, а особливо тоталізатор на подвиг Нікалаїча на третьому колі потішили, дякую laugh.gif
Nikalaich
Дата 25 Травня 2011, 14:09
Quote Post

молодой растущий организм

user posted image
джаzz
Дата 25 Травня 2011, 14:36
Quote Post

йа креведко

Нікалаіч, ти коли встиг підстригтися?)
Email Poster
Sera
Дата 25 Травня 2011, 15:41
Quote Post

Велофанат

Поліна та Нікалаіч вітаю з 4-м місцем! Це, хоч і не подіум, та все одно дуже круто на цих змаганнях! Так тримати wink.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll