РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Київська сотка, 7 вересня 2014 в 10-00
ShBr2k
Дата 12 Вересня 2014, 18:28
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

Мда, сурово в Киеве катают... То на Боярке мужика насмерть укатали, теперь не этом ивенте массакр устроили... ninja.png
Spiner
Дата 12 Вересня 2014, 19:50
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (ShBr2k @ нині, у 19:28)
Мда, сурово в Киеве катают... То на Боярке мужика насмерть укатали, теперь не этом ивенте массакр устроили... ninja.png

Так і дороги там не Комарно-стайл...
=Nowl=
Дата 21 Вересня 2014, 23:01
Quote Post

QUOTE (dz1ma @ 11 Вересня 2014, 8:22)
нехило маслают yes.gif

До речі, те відео зняте власником гінесовського рекорду )) http://korrespondent.net/ukraine/1369540-u...e-na-velosipede
Це з ним їхали, виходить. І я мабуть знаю, хто заставляв групу змінами їхати )))

а я там на 49.26 сумно стою біля відбійника facepalm.png - також потрапила в той перший завал, але наслідки вилізли аж там, километрів за 20- відпала задня перекидка. А так добре всілася з нашими швидкими мтбшниками у їх групу )).
простояла більше 40 хвилин, аж поки не зупинилася найостанніша технічка, що їхала за тими, хто в той підйомчик вели пішки котив. Вони мене й врятували, зробили з мого шосера чудовий сингл, докотилася якось, але з усіма пригодами (були ще) вже можна було і не фінішувати.. Зелений хижак трохи душив, бо в принципі так як в моїй категорії подіум заїхав, то я на перегляді траси швидше проїзжала

Взагалі чудовий івент, у кожної Сотки свої родзинки )). Аби воно наступного року все змогло відбутися...
Email Poster
Lanz
Дата 10 Жовтня 2014, 11:07
Quote Post

Постійний учасник

НАСТУПНУ КИЇВСЬКУ СОТКУ ЗАПЛАНОВАНО НА 30 СЕРПНЯ 2015 РОКУ!:)
Email Poster
Skailer13
Дата 30 Грудня 2014, 19:40
Quote Post

Зацікавлений
**

Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topic