РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> А от раніше..., Давайте згадаємо
Henaro
Дата 24 Грудня 2008, 15:44
Quote Post

Зацікавлений
**

Я знаю є в нас на форумі такі люди, які пам'ятають ще ті часи, коли для нас, сопливих шмаркачів реальні горні лижі чи борд були верхом мрії. А щоб собі мати, то мало навіть хто думав. Тому хотілося б створити тему де кожен згадав би на чому він бив свою дупу в ранньому дитинстві. Тому що я також знаю, що наш народ бив свої дупи дуже різноманітними способами, не зупиняючись на стандартних совкових лижах, санках чи ковзанах.
Email Poster
_LO_
Дата 24 Грудня 2008, 16:04
Quote Post

Кохана Зозулька

Были такие ящики железные для бутылок из-под молока, хорошо ездили smile.gif))
Email Poster
vovkulaka
Дата 24 Грудня 2008, 16:49
Quote Post

Зацікавлений
**

))) даа, ящики вызывают приятные воспоминания и ездили на ура)))
Rain
Дата 24 Грудня 2008, 16:56
Quote Post

Постійний учасник

в дитинстві було стільки способів вбитись, усі важко згадати: велика кількість різних санок - металеві зі спинкою, без спинки (прикольно було розганяти їх і лягати (типу скелетон), або ставати на них зверху (типу сноуборд)), дерев’яні санки (величезні, нас вміщалось на них 3). Окрім того, катався на бігових лижвах (львівська лижна хвабріка) та пластикові лижі (такі маленькі, чіплялись до черевиків ремінцями) happy.gif

у друзів помажорніше були чукігєкі та аргамаки - та ще була розвага, дотепер думаю, нашо там було кермо чіпляти? laugh.gif

саночне дитинство провів на Кайзервальді - там можна було кататись пізно ввечері, так як включали прожектори bigsmile.gif

user posted image

Це повідомлення відредагував Rain - 24 Грудня 2008, 17:04
Email Poster
shkar
Дата 24 Грудня 2008, 17:31
Quote Post

Зацікавлений
**

і просто поліетилен))
alex4alex
Дата 24 Грудня 2008, 18:48
Quote Post

рокет Алекс

Або на простих радянських санчатах - які мали поперечні чи поздовжні дерев"яні перегородки smile.gif
Users Website
Netka
Дата 24 Грудня 2008, 19:20
Quote Post

Netka
**

на кульках (наголос на останньому складі))) )))))))) мегавесело - спосіб керування відсутній! (це зараз аля тюбинг))))) вбитись можна тіки так! я як каталась - то розганялась до такої швидкості і вилітала на такі відстані, що часом думала шо я скажений птах!!!!!!!!!!!!!!)))))))
ну і звісно пластикові, а потім дерев"яні лижики були! санки само собою!!! підкорені перші вершини - Кайзик!!!!)))
і не лише в ранньому дитинстві возили дивним способом свої дупці)))) от наприклад з Пікуя місяць тому стускалися : то просто з розгону заскакували в нами вириту траншею під час пійому, і весело рядочком на попах з"їжджали вниз по схилі!!!! аа!! то було супер!!!!!!!! wub.gif
thefir
Дата 25 Грудня 2008, 11:39
Quote Post

Постійний учасник

Обгортки для шкільних підручників!!! Головне копчиком не налетіти на камінь...
Henaro
Дата 25 Грудня 2008, 13:36
Quote Post

Зацікавлений
**

Колись, коли я був ще малий і дурний ми з ще одним таким самим катались на дерев'яних совкових лижах з насипів, що біля автомобільних мостів. У тій частині, де вже якби і сам міст починається...Згадую що навіть на кульках і моцних санках звідти сцяли катати. Але нас це не зупиняло, бо в голові ще не було системи самозахисту. Тому ми видряпувались наверх, стояли по півгодини і, коли клямка падала остаточно, летіли вниз, рахуючи горбки подумки, або іншими частинами тіла.
Також екстремальний агрегат - дах від ВАЗ-2106. Влазить 9 опецьків і летить скажено.
Ну ще були боковини від машинок з паркових атракціонів на тих самих схилах.
Також такий собі борд, обшитий знизу плексигласом, через що він не стояв на місці навіть на невеличких уклонах...
І суперсильна машина, яку я змайстрував і випробував перед тим як в армію забрали:
Що це таке? Уявіть собі камеру від К-700, до якої знизу прикріплено щось на кшталт лижі і пару шнурків, щоб триматись. За своєї ваги, амортизаційної здатності і чималої інерції цей агрегат пролітав любі горби і ями, тільки втриматись на ньому було до біса важко. Якби не ті шнурки. На цьому чудовиську я з'їжджав з такого собі невеличкого схилу 300м Х 40 град. (а іноді з'їжджало воно на мені...)
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll