РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (10) « Перша ... 7 8 [9] 10  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Night Madness 2013, 6-ти годинний нічний марафон
E-one
Дата 23 Вересня 2013, 0:05
Quote Post

троль ще той

user posted image

Для тих, хто ніяк не може наважитися або вже полюбив Нічні крос-кантрійні велоперегони, Night Madness 2013

1. Мета змагань:
Перегони проводяться виключно для мордування учасників і на втіху організаторів, фотографів, операторів...

2. Назва
Night Madness 2013. Нічний веломарафон (без орієнтування!)

3. Організатор
www.######.lviv.ua
Організатори забезпечують поточну реєстрацію гонщиків на трасі за допомогою системи чіпів та електронних станцій, що дозволяє отримати результати відразу після закінчення гонки.

4. Дата та місце проведення змагань
м. Львів, ніч з 2-го на 3-тє листопада 2013. Територія Винниківського лісництва.
Реєстрація о 22:00 2 листопада 2013 року. Старт о 23:00, виїзд на останнє коло о 04:00 2 листопада.
Фініш о 05:00 3 листопада 2013 року. Нагородження і фуршет одразу по завершенню.
Посильно допоможемо з проживанням, але місця треба забивати вже!

Відео з попередніх років:

http://youtu.be/2s-7X9hDreM
http://youtu.be/g-6nRtpS8EU
http://vimeo.com/17410703
http://vimeo.com/8020626

Фото з попередніх років:

http://hemofarm77.io.ua/album571208
https://picasaweb.google.com/116253669106156884279/NM10_2#
http://picasaweb.google.com/romansemen/NightMadness05122009
https://plus.google.com/photos/109010776434...593773302369441

5. Умови участі
Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Учасник знає, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 16 років. Учасники, яким не виповнилося 18 років, зобов’язані представити дозвіл підписаний батьками чи особами, що їх замінюють про згоду на участь. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі.
Стартовий внесок – 50 грн. за умови попередньої реєстрації і 80 грн. на місці старту.
Fair play ніхто не відміняв

Попередня реєстрація на змагання здійснюється на bikeportal.org.ua

Обговорення події на www.######.lviv.ua, https://www.facebook.com/events/542887212464309/

6. Обов’язкове спорядження учасника:
шолом
аптечка
ремкомплект
мобільний телефон
хоча б один передній і задній ліхтар.

7. Маршрут:
Траса перегонів пролягає територією Винниківського лісництва і позначена на місцевості фарбою та кольоровою стрічкою. В місцях можливих скорочень дистанції розташовуються контрольні пункти. Про місце старту та остаточний варіант траси буде повідомлено завчасно.

8. Категорії:
Всі учасники їдуть в категорії СОЛО: аматори та еліта. Кожен обирає категорію по силі і бажанню, однак організатори залишають за собою право вносити зміни у склад категорій. До прикладу, якщо ви неодноразово займали переможні місця у гонках, кубках, марафонах і тд, а душа прагне відірватися у категорії класу нижче - ми можемо порекомендувати вам змінити думкуsmile.gif.
Окрема категорія передбачається і для жінок, якшо їх кількість на момент реєстрації буде не менше 5.

9. Результати.
Переможцем визнається той учасник, який за час змагань проїхав найбільшу кількість ПОВНИХ кіл. Виїзд на останнє коло припиняється о 04:00. Хто не встиг , той відпочиває! Серед учасників, які проїхали однакову кількість кіл вище місце посідає той, котрий завершив останнє коло раніше за інших.
Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати. Нагородження відбудеться після невеликої перерви.У часники які зайняли перші 3 місця в категорії нагороджуються грамотами, медалями та цінними призами.

Серед учасників буде розіграна лотерея, вручені пам"ятні подарунки та призи.

10. Як добиратись до старту:

1. велосипедом з вокзалу

а) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=dycbwnhjplovzxtu
б) http://connect.garmin.com/activity/238411141

2. автомобілем із центра: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ddumjkaqoqevhsew

Для контактів: сюди або навпростець на hulihanka собака gmail.com або sk.e-one.32 вухо mail.ru

Велкам!
пс. А також запрошуємо фотографів, операторів. вболівальників, друзів, співчуваючи, підірваних, невгамовних і божевільних...

Це повідомлення відредагував E-one - 11 Жовтня 2013, 22:16
Email Poster
Stevens
Дата 04 Листопада 2013, 21:59
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Krasow @ нині, у 21:22)
Тема "Загублено/знайдено на трасі NM" існує?
я от наприклад велокомп sigma bc509 загубив

Якщо не знайдеш, маю новий, без бази, 70грн laugh.gif
Email PosterUsers Website
spirit-o
Дата 04 Листопада 2013, 22:00
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (parmaxp @ вчора, у 11:58)
не погано, я заняв 16 місце в аматорах)))(Петро Дембіцький), хоча в цей час міцно спав у дома (хоч я зареєструвався онлайн, але з новою роботою і ще через деякі вагомі фактори, не зміг набрати відповідну форму, щоб вкручувати цілу ніч по говнах)

Пофіксили smile.gif
Не туди вліпив галочку при реєстрації oops.gif
Email Poster
Heitaver
Дата 05 Листопада 2013, 9:50
Quote Post

Початківець
*

Написал отчетик про НМ
https://vk.com/note6175312_11696251
Stevens
Дата 07 Листопада 2013, 23:10
Quote Post

Велофанат

Коли будуть оф результати на байкпорталі?
E-one
Дата 10 Листопада 2013, 12:26
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Stevens @ 08 Листопада 2013, 0:10)
Коли будуть оф результати на байкпорталі?

Офіційну заявку нашому куму-хронографу подано oops.gif

А поки пару фот какетобило, для тих, хто не бачив.

В очікуванні:
user posted image

Першийнах:
user posted image

І панєслось:
user posted image

Їх ставало все більше і більше:
user posted image

Хтось їхав, хтось ішов:
user posted image

І сил не було стримувати емоції від навали [s]зомбі гномів[/s] нічних вар"ятів scare.gif

Більше тут
Email Poster
Krasow
Дата 11 Листопада 2013, 23:51
Quote Post

Постійний учасник

Я тут трохи написав... mail1.gif

Минулого року дуже сподобалось, тому плани на минулі вихідні були визначені заздалегідь.
Втомлений після напруженого робочого тиждня та домашніх ремонтно-будівельних робіт поїхав відпочивати )
Спускаючись в зворотньому напрямку траси до старту, тричі падаю в болото, раз за разом все цікавіше то на один бік, то на другий, то черезруль... Тут проскочила думка, що "обувся не по сезону" в фасттреки. Потім під час гонки таких думок не виникало, найкрутіший підйом виїжджався, і в болоті хоч і улітав, але досить передбачувано)
Тобто на старт прибув порядно вимазаний, тут вже повно народу, люди яких давно небачив LO, Alice, Равлики... До старту близько 10хв., оперативно реєструюсь (перепрошую за таку пунктуальність, наступного разу обов`язково приїду завчасно), заливаю у фляги ізотонік (одну в підфляжник, одну випиваю).
Стартує "еліта", (ого як вони крутять одразу на перших метрах!) як виявилось без фото та відео фіксації... буває що відображення події здається важливішими за саму подію...
За ними дівчата і любителі.
Дякую організаторам за прийняті міри для уникнення затору біля туалету )))
на першому підйомі відчув наслідки попереднього падіння: спочатку щось ззаду переключилось не так як завжди а потім "пєтух" вітпав... Швидко в сторону, щоб пропустити інших учасників. Поремонтувався, запасний крюк, передбачливо завжди вожу з собою, нарешті знадобивсяsmile.gif в підйом рушити непішло, вибігаю пішки, хтось з глядачів помічає і коментує мій задоволений вираз обличчя) (а що, я дуже тоді щасливий був що мені перекидка в шприхи не залізла і все вдалось пофіксити)
Ну що, наздроганяємо! Кручу на "всі гроші" (а неворто так зразу було) дехто з тих кого обганяю питає: "то що "еліта" друге коло?.." Пояснюю ситуацію, і віддаляюсь вперед. На другому колі, там же де ремонтувався наздоганяю Папіка і Дєніка, хвалюся що хто з собою возить запчастини - той молодець, і що вчення Папіка треба шанувати, і бодрічком валю в підйом)
На третьому колі зголоднів і втомився. І акуми в моїх фарах почали втомлюватиь. Голод оперативно втамував улюбленими сушеними бананами, а от із світлом складніше, прийшлось зупинятись, міняти акум., перйшов в ощадний режим (на підйомах мінімум світла). Чую від Полі що неї теж проблеми зі світлом, "тримаю кулаки" за те щоб їй добре їхалось, і сам, вже помалу, долаю кола, зупиняючись в стартовій зоні щоб дозаправитись ізотоніком. Доречі, дякую Марті, яка буквально запхала мені до рота бутерброт з вівсяної печенькі і банану, було дуже смачно і корисно))) і тим хто тримав велосипед, поки я міняв фляги, було дуже швидко і зручно!
На останніх колах сили повертаються, бачу Паспорта з Ірою, кричу їм що я ще живий, і намагаюсь встигнути на сьоме коло... Марно, не встиг, як і минулого року. Але знаю чому, і що слід зробити щоб в наступному році проїхати краще. Незважаючи на те, що слабенько підготувався, моє прагнення їхати та трохи везіння зробили свою справу: мені все ж таки дістався приз - ням-нямка від нутренду, ура ура ура).
Вітання призерам, подяка усім учасникам, і усім усім хто долучився до цього дійстваsmile.gif

Це повідомлення відредагував Krasow - 11 Листопада 2013, 23:51
E-one
Дата 12 Листопада 2013, 1:18
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Krasow @ нині, у 00:51)
Я тут трохи написав... mail1.gif

Може то тобі ще приз за самий швидкий звіт дати? laugh.gif

Офіційні результати на Байк Порталі

Це повідомлення відредагував E-one - 12 Листопада 2013, 1:18
Email Poster
PlusOdyn
Дата 12 Листопада 2013, 16:22
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Я не проти ґрунту. Не проти лісу.

А потім я зібрав собі Маленького Бегемотика і го на НМ.
До останнього не був впевнений. що матиму змогу поїхати. Тренування на цю тематику для мене річ із розряду випадковостей.

xxx

Ввечері із Fenriz'ом домовилися їхати, він дзвонить каже мов дощ, їдеш?, кажу мов лол, не бачив дощ. Думаю що робити, якимсь чином перед тим запхав ззаду Ikon, спереду вже стояв, бо на Кросмарках нагребнувся був на вологому, авось проїду. 30* трав'яний підйом мені заледве дався в плані пробуксовкиі я вже сподівався на те що проїду кулко одне і ну його в баню, слизько.
Потім Fenriz каже мов він знає коротку дорогу до місця старту. Я із ним короткими дорогами накатав вже, падали, знаємо. Ну але думаю та лана, часу достатньо, у нього витерта колись зубата гума, півслік наразі, якщо раптом, то валятися буду не я один, і він відчує як це їхати вологим грунтом на лисій гумі (я Тобі кайзер ще довго пам'ятатиму hysteric.gif ). Дорогою нас якісь спартсмени догнали, питають мов знаєте дорогу, я кажу мов він знає і показую на Fenriz'а, він свою чергу звертає десь в листя з кущами, спартсмени питають чи це фрірайд, кажу він завше так їздить. Їдемо так, Fenriz передімною слизькається увесь час, мене наче не зриває, думаю красота. Якось з'їхав вниз до старту, там реєстрація, трохи знайомих, напомпував клізьму ізотоніком, ну там спартсмени стартували, вже от дєвушки мають. Пішли із Fenriz'ом в сам кінцеь, бо я вже навчений гірким досвідом Перщої Сотні, як то коли тебе натовп обганяє, а потім намагається впасти під колеса. Кароч старт, Fenriz каже мов ну я за тобою, лол думаю я, лисі покрихи у Тебе. Кароч перший цей підйом закинув Бегемотика на плече і пішов, а що вийожуватися, натовп там, даруйте кого зачепив ровером, спершу незручно взяв, занадто "габаритно". Вийшов, поїхав, зносить на листі в поворотах, ще достатньо мокро, страшно. Оце така верениця, час до часу хтось починає активно шурхотіти ланцюгом, але вузько, об'їхати ніяк мене не вийде. Десь ззаду наче голос Stevens'а, каже мов дивися як хтось (так розумію дівчина) там всіх гарно тримає. Потім каже мов обганяє, якраз було норм місця, пропустив, далі хтось каже мов "PlusOdyn, ти ж й так на другому колі здохнеш", мов дай обігнати, кажу так обїжджай як хочеш, хто тебе тримає, і взагалі мені б це доїхати. Потім було КП, де натовп, там вперше завалився в болото, потім феєричний але не успішний фронтфліп на спуску перед старт/фінішем, чую ззаду захоплені нецензурні емоції mosking.gif , відразу ж відповзаю вбік висмикуючи ровер з траси. Приїхав ото на КП, а там кажуть давай їдь, дали шматок банана, Hulihanka вперто намагається запхати це сухе печиво, поїхав, хз чого, повівся, підйом вийшов, під ногами Маленького Бегемотика вже мало хто плутається (всі ж поїхали вперед), загалом без пригод і в кайф докотив до старту, а там знову банан, якісь спартивні (одна з причин чого із мене в геть юному віці не вийшло спартсмена - я не розумів їхнього гумору і взагалі було важко спілуватися, у мене книжковий передоз був) стьоби із мого ніку, знову Hulihanka із цим сухим печивом. Поїхав на трете, хоча вже по прогнозах якогось пророка мав би здохнути, і все б класно, але почало судомити праву ногу, потім ліву, кручу одною, іншу вищібнув, в апхіл після Електрону не в кайф на одній. Починає обганяти Еліта, доречі нормальні люди, попереджають про обгін, а не просто сопуть в спину, обходять по можливості акуратно. Було бажання Магвіту прийняти курс вже давно, але все руки не доходили, ну думаю лана, не було у мене ще судом на ровері, цікавий досвід. Питаю на КП E-one'а і Hulihanka'у мов шо делать, каже E-one якась бадяга помічна, назви я не розчув і так зрозумів, що зараз ту бадягу я не дістану. Ну думаю мов не сказали мов все, не їдь, помреш, не вдалося спригнути, доведеться їхати. І знову це сухе печиво. Знову перейшовся вверх із ровером на плечі. Судомить, спуск від Сихова, все класно, вертольотик так званий, потім ще трохи і знову феєричне падіння, руль закрутило хз як. Таки в болоті Ikon'и безпорадні, як корова ожеледицею. Намагаюся встати а ніяк, м'язи знизу бедер (хз які то) залочилило і все. Ну думаю полежу, тим часом поміняв акумулятор вдруге, висмоктав 2/3 карбоснека, нічьо такий, думав гидота, який на Першій Сотні дістався, попив, відпочив одним словом, хвилинки 2, ноги вже слухалися, встав і покотив, того разу вже обережно. Доки валявся ніхто не обігнав, зо тішило. Видно вдарився об щось боком при падінні, за трохи часу почали боліти нирки (хоча мабуть від надлишку солодкого пійла) і вдихнути повністю було важко і боляче. Загалом було неприємно дихати. Відчуваю що рульова розкрутилася, певне при вирівнюванні рля щось пішло не так. Докотився до фінішу, там знову Hulihanka із цим грьобаним сухим печивом. pinch.png Попросив мультітул, поки порпався із рульовою Білийлис чистив передній переклюк, за що йому дякую, хоча це X-7, йому майже пофіг. mosking.gif Тут ще й Fenriz підходить, каже мов я три катнув, я додому. Розмовляю в основному вже нецензурно, мов хватить вже тому всьому айтішному планктону катати, досить, діт спіт. Кароч вигнали мене із стартофінішу, поїхав я на п'яте коло. Ну як поїхав, та їхав. Того разу чекав на падіння, але впав та не там, спуск до КП, доганяє якийсь спартсмен, кажу мов дава обходь, каже нема як, у нього хороше світло, у мене вже підсіла акума, кароч через дельту в освітленності око не адаптувалося, загримів я знову на бік, дочавив той карбоснек, поміняв акуму. Докотився до стартофінішу, чую далі їхати боляче і неприємно, рульова на спуску до КП знову розболтилася, певне знову через рівняння руля, ланцюг пищав, і сил та баання їхати не було. Ну постояв, пожував банани із водою та ізотоніком, цього грьобаного сухого печива Hulihanka мені вже не пропонувала. laugh.gif Попросив мастила до ланцюга, Cho, попурскав залишками із балона, вигнали мене далі, час був, бажання не було, сил теж неахти, їхав, дихати важко. На спуску від Сихова зрозумів що заднє гальмо ніразу не гальмо, бо мастило із балона втрапило на ротор, вилетів із траси. Десь там Cheburek траплявся, жалівся на світло, казав що на дні, думаю де ж тоді я, я ж не шахтар. Хоча можливо це було на коло раніше. От. Домучив я те щосте коло Домучило мене те щосте коло, апхіл від Електрону виходив пішки, тягнучи поруч ровер, бо вже взагалі було ніяк. А тут вже й печиво пішло. Сухе. Пофіг. Передягнувся, приїхав gvizdyk, намагалися плескати при нагороджені, потім ми вже з ним покотили додому. А так хотілося завалитися в крісло теплого мікроавтобуса, і щоб ровер хтось завантажив замість мене і так додому поїхати. biggrin.gif

Загалом для мене перша роверова атракція дещо більш спортивно оріентована ніж Перша Сотня. Було добре, як на мене зорганізовано харчування, а це головне. laugh.gif

Вітання Stevens'у. good.gif

Дякую товариству на стартофініші, звичайно ж Hulihanka'і, із цим грьобаним сухим печивом. tongue.gif
Alex`у, бо виганяв мене на дистанцію, без нього навряд би їхав, а також був аккхолдером. Білийлис'у, бо займався реальним облегчайзингом (після того всього я лише сухого бруду із ровера відколупав 700+ грам).
Також Stevens'у, бо був привід на покатацца тими краями.
І Pakolv, що колись прокатав колом одним. Дякую Petro'і, Stevens'у, Bur'у і Unforgiven'у що якось чекали, взявши покатати за компанію. А ще із Petiok`ом якось катали. Кароч я за раз більше одного кола не проїжджав перед тим.
А також усім іншим організаторам. yes.gif

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 12 Листопада 2013, 16:35
Email Poster
Stevens
Дата 13 Листопада 2013, 1:04
Quote Post

Велофанат

NM-таки краща кантрійна імпреза Львова

Мої 5копійок:

Виходжу на балкон біля 21год- а там... дощ facepalm.png
Перша думка: нахіба я Ніки поміняв на Ральфи? Але вже пізно, пофіг, їду. Не дарма я ж готувався. Двічі laugh.gif

До старту їду помало, аж змер laugh.gif

Реєструюсь, беру чіп, хімпідтримку, взуваю бахіли, наливаю їзотонік. Мультітул, камеру, насос- фтопку, то не наші методи laugh.gif
23год. Їду на стартову поляну, якийсь незрозумілий феєрверк, але суть зрозуміла laugh.gif Стаю позаду колони, десь за PlusOdyn"ом, пообганяти буде коли smile.gif
Старт. Торчок-пішки, в гавніщі немає сенсу його виїзджати, та й бажання теж. Покришки тримають непогано, носить, але передбачувано. Підїжаю до КП після містка, черга.
-Хто крайній?

-Я за тобою.
На Стартофініші чуть не провтикав зачекатись, добре шо хтось крикнув "ЕЙТИКУДА ННА?"
Сухі піченьки від підступної Hulihanka"и не беру, два банани, і го на наступне коло. Наступне їхалось простіше, народу менше, обганяти як на першому вже немає кого. Тут повеселив Pakolv виробляючи фіколки (напевно на лисій гумі) Так з ним проїхали друге і половину третього кола. Вниз-відстаю, вверх і по прямій відчуваю що можу їхати швидше, перед спуском до містка Pako покидає кабіну, далі їду сам. Тут і моя черга, після самальотіка, той поворот перед заваленим деревом, собак, апасний, прикладаюсь не сильно, їду далі.
Після 5го кажуть що я третій, 6 хв до 2го. Внєзапно shok.gif Думаю, додам, може доберу, сили ще вагон, але техніки чуть бракує. Проїжаю коло, добираю кілька людей, на стартофініші закиаю банани, ізотонік. Я ще третій, відставання 2хв. Біля торчка помічаю маячок, виходжу пішки, після швидкого сінглтреку між деревами добираю, додаю. Так доїхав до фінішу, чуть не покинув кабінет на тому самому повороті, слизько зараза.
Фініш . друге місце, перша "тумбочка" cool.gif bb.gif
На наступний раз доведеться ригати з лосями їхати в еліті, треба тренуватись.

Нагородження, як і уся імпреза, відбулось душевно і позитивно, велике дякую організаторам.
Окреме дякую Hulihanka"ці за пічкеньки, Hvii за чайок і ізотонік, Pakolv за тих півтора кола і гарний настрій, PlusOdyn, Несторові, Каті, Олегові, Назаркові і усім іншим за компанію.

П,С Ровер чуть не вмер витримав усі знущання, все перемикалось, працюваго, не проскакувало, гальмувало чітко, незважаючи на неймовірну кількість болота на перекидках, касеті, гальмах, ланцюгові. Пральна машинка отримала моральну травму laugh.gif

Це повідомлення відредагував Stevens - 13 Листопада 2013, 1:24
Petiok
Дата 14 Листопада 2013, 1:34
Quote Post

Постійний учасник

Нарешті і я закінчив опис своїх нічних пригод))

бла, бла, бла
На цей сезон нарешті склав підвіс, який дозволяє довго вкручувати по всяких єбенях, не сильно напрягаючи мій зачуханий вибагливий хребет. На гірські марафони поїхати не вийшло, а поганятися хотілося, тому на Night Madness мусів поїхати в будь-якому разі.
Осінь видалась ідеальна для катання. Кілька разів вирвався в Карпати, трохи поїздив по Кайзервальді, прикатав трасу Найт Меднесу. Тому форму набрав досить непогану і морально готувався до 7+ кіл.
За кілька днів до старту порвав дроти у фарі, вже думав що гонка накриється мідним тазом, але друг все вчасно пофіксив.
Траса обіцяла бути сухою, тому поставив Рокет Рони. В суботу поспав собі вдень, перед гонкою добре похавав і вже збирався виїжджати, як люнув дощ (напевно Іван зв’язався з якимись характерниками, які накликали дощ spiteful.gif ). Я швиденько поставив на перед Ноббі Нік і помало покотив на старт. По дорозі ще позичив в Павла (erednimras) ліхтар (який мене потім врятував).
На стартовій поляні купа народу, знайомі лиця - тусня, одним словом. Зареєструвався, дали мені якусь фіговину і сказали тикати в дирочку на кожному КП scratch_one-s_head.gif . Коли реєструвався - побачив, що в аматорах 50 з гаком чоловік! От, думаю, приїхав.
Рівно о 23.00 старт біороботів, салют, старт дівчат - от і ми стартуємо. Я собі в середині колони, збоку Плюс Один на свому ригідному Бегемотику (от, думаю, хлопака собі гонить). Так помаленько докотили до торчка, там пробка, але й так слизько і не їдеться. Добре, що на моїх шкарах спереду були металеві шипи (які раніше я постійно проклинав, коли ходив по сходах), я собі швиденько вибіг на гору, обігнавши купу народу. Потім спокійна їзда в пелетоні, говніща, черга на КП, спуск з гори в суцільному заносі. Через багнюку почало закусувати ланцюг на малій зірці спереду, довелося їхати тільки на двох верхніх. Потім старт-фініш, Марта зразу підбігла з купою смакоти. Голодний не був, але відмовити не міг, тому зїв кусок банана і запив ізотоніком.
Іван навіть не дав віддихатись і погнав мене дальше. Після торчка догнав Ігора Чорнея з друзями, і так четверо покотили. Наступні два кола мені нічим не запамяталися, їхали собі четверо і їхали. Потім в когось з них щось сталося і вони відстали. Тоді я трохи пришвидшився, схавав на горі батончик. Після 4-го кола захавав карбоснек, який сестра привезла з першої сотні (свій схавав ще на 200). В середині 5-го кола догнав Пако (ну, думаю, непогано їду bb.gif ). Почала напрягати їзда на середній зірці в підйоми. На КП кажуть, що ми з Пако п’яті і встигаємо ще на 2 кола. Попросив Ігора Чобу промити мені зірки, а він взяв і попшикав їх якоюсь фігньою і сказав їхати blink.gif . І чудо – все запрацювало ідеально w00t.png! Ланцюг перестало закусувати, і я зміг їхати на малій зірці. З тої радості навіть виїхав стартовий торчок!
Їду досить жваво, сили ще купа, людей на трасі значно поменшало. Після КП дивлюся – стоять троє гонщегів посеред траси і відливають shok.gif , ледве їх об’їхав laugh.gif . Потім на спуску перед поворотом і поваленим деревом нарешті приклався velo.gif: зламав кріплення фари, загубив позичений ліхтарик. Ліхтарик знайшов, фару якось примотав, щоб не відвалилася. Пару чоловік мене обігнали, поїхав доганяти. На стартовому КП Ігор демонтував фару, я підкріпився бананами, випив RedBull і полетів biggrin.gif на останнє коло. Знову виїхав торчок, обігнавши при цьому кілька чоловік (правда один з них – елітний – потім мене взув). В лісі стало зовсім пусто. Отак наодинці і доїхав до фінішу.
Переодягнувся, похавав нарешті печиво, повтикав поки всі фінішували. На нагородженні сказали що я четвертий і дали купу шняжок від нутренду – клас dance4.gif! Ну я то всьо в рюкзак і погнав на хату спати.

Я дістав масу задоволення! Величезна подяка організаторам за чудово проведену імпрезу! Спіріту за класно підготовлену трасу; Івану за підбадьорювання на КП; Ігору за технічну допомогу; Марті за постійний догляд за тим, щоб ми не лишилися голодні)); Ірі з компанією, які підбадьорювали на фінішному спуску; Поліні за призові шняжки від Нутренду; і всім, хто приїхав морально підтримати учасників!

Це повідомлення відредагував Petiok - 14 Листопада 2013, 1:48
Email Poster
PlusOdyn
Дата 14 Листопада 2013, 16:15
Quote Post

Знайдено на просторах московської ВМ:
Maxxis Ikon ВООБЩЕ, СОВСЕМ, НИКАК НЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНЫ для любой мокрой погоды и покрытий даже минимальной влажности.ЗАПОМНИТЕ ЭТО УЖЕ!!!

Гм, так от воно що. laugh.gif
Доречі їхав із цією установкою, потім вона потрохи розсмокталася. mosking.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Листопада 2013, 16:27
Quote Post

sprzedawca materacow

Пако у нас на Фредах в грязи всех рвет. Дай ему шось грязевое, то ловили бы мы Пако десь у немецкой границы. laugh.gif
PlusOdyn
Дата 14 Листопада 2013, 16:37
Quote Post

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 17:27)
Пако у нас на Фредах в грязи всех рвет. Дай ему шось грязевое, то ловили бы мы Пако десь у немецкой границы. laugh.gif

Так так:
QUOTE (Stevens @ вчора, у 02:04)
Тут повеселив Pakolv виробляючи фіколки (напевно на лисій гумі) Так з ним проїхали друге і половину третього кола. Вниз-відстаю, вверх і по прямій відчуваю що можу їхати швидше, перед спуском до містка Pako покидає кабіну, далі їду сам.

biggrin.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Листопада 2013, 16:41
Quote Post

sprzedawca materacow

ПлюсАдин. Пако гуму выбырае под заческу. Впрочем як и ЧД. prankster2.gif
Stevens
Дата 16 Листопада 2013, 0:09
Quote Post

Велофанат

Фотографи цього року просто забили болт? Чи я в упор не бачу? unsure.gif
Отих 17шт нівщот unsure.gif

Це повідомлення відредагував Stevens - 16 Листопада 2013, 0:11
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (10) « Перша ... 7 8 [9] 10  Reply to this topicStart new topicStart Poll