Ūֲ | Ҳ | | |

: (3) 1 [2] 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Погулянка 2012
vchaban
12 2012, 10:01
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Ось це називаєтсья КК wink.gif

Чи в нас по такій трасі прийнято робити змагання по DH? laugh.gif

vchaban - 12 2012, 10:25
Email PosterUsers Website
spirit-o
12 2012, 10:23
Quote Post

постійний флудер

: 890

QUOTE (vchaban @ нині, у 09:39)
.... це більше подібне на крос ніж на кк, чи я помиляюсь?

Отут ви якраз і не помиляєтесь. Ще раз підкреслюю: це змагання для шосерів із велокросу.

Я люблю бігати лісом, і стежками, і по бездоріжжю. Але коли я приходжу на змагання з легкої атлетики, я ж не буду вимагати щоб мені викопали яму чи кмнули кілька дерев на бігову доріжку, бо траса для мене занадто проста і рівна smile.gif
Email Poster
vchaban
12 2012, 10:25
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (spirit-o @ нині, у 11:23)
Ще раз підкреслюю: це змагання для шосерів із велокросу.

А я ще раз повторю, що минулого тижня там ганялись здорові дядьки на МТБ! laugh.gif
vchaban
12 2012, 10:32
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (spirit-o @ нині, у 11:23)
Я люблю бігати лісом, і стежками, і по бездоріжжю. Але коли я приходжу на змагання з легкої атлетики, я ж не буду вимагати щоб мені викопали яму чи кмнули кілька дерев на бігову доріжку, бо траса для мене занадто проста і рівна smile.gif

Роман, весь прикол в тому, що на Погулянці навіть нічого рити не потрібно і дерев валити - там все готово, тільки грамотно прокласти маршрут. Просто я зараз живу біля парку Погулянка і переважно там катаюся, тому за останні кілька місяців відкрив для себе багато класних технічних ділянок, нових маршрутів.
Ioan85
12 2012, 10:41
Quote Post

Постійний учасник

: 921

QUOTE (vchaban @ нині, у 11:01)
Ось це називаєтсья КК wink.gif

Чи в нас по такій трасі прийнято робити змагання по DH? laugh.gif

Такими трасами катати КК гонки не з нашою медициною, і не з нашими цінами на велосипеди
vchaban
12 2012, 10:46
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 11:41)
Такими трасами катати КК гонки не з нашою медициною, і не з нашими цінами на велосипеди

або просто не з нашою технікою катання wink.gif
на відео мужик їде на морозі, ще й коментує tease.gif
Yosyf
12 2012, 10:59
Quote Post

ветеран

: 1332

vchaban - стартани хоч раз на тій же Погулянці і спробуй закінчити дистанцію хоча б не останнім, а потім опишеш свої враження. Нам цікаво буде.
Email Poster
vchaban
12 2012, 11:08
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Yosyf @ нині, у 11:59)
vchaban - стартани хоч раз на тій же Погулянці і спробуй закінчити дистанцію хоча б не останнім, а потім опишеш свої враження. Нам цікаво буде.

до чого тут моя участь в гонці? У мене є свої підстави чому я не беру участь у перегонах, і я не бачу потреби комусь щось пояснювати. Натомість мені подобається МТБ, я катаюся в своє задоволення, і мені не потрібно комусь щось доказувати ригами на виносі, щоб отримувати фан від їзди на МТБ.

Я говорю про інші речі, про конкретну гонку і конкретну трасу і висловив свою пропозицію, ось і все. Ви собі ганяйтесь де хочете, і з усієї моєї поваги до результатів змагань і підготовки гонців, такі прості траси виглядають так само примітивно, як і раллі на розв'язці сихівського моста.

p.s. не в образу, просто по аналогії... а ви візьміть і хоча б проїдьте нормальну КК трасу, як на відео а потім опишете свої враженя wink.gif

vchaban - 12 2012, 11:11
spirit-o
12 2012, 11:30
Quote Post

постійний флудер

: 890

QUOTE (vchaban @ нині, у 11:08)
Я говорю про інші речі, про конкретну гонку і конкретну трасу і висловив свою пропозицію, ось і все. Ви собі ганяйтесь де хочете, і з усієї моєї поваги до результатів змагань і підготовки гонців, такі прості траси виглядають так само примітивно, як і раллі на розв'язці сихівського моста.

А людей цілком влаштовує конкретна гонка і конкретна траса. І не треба їх ображати.

Не учи людей як жити і тобі не будуть вказувати куди йти.

Чому так важко зрозуміти, що отримати кайф можна не лише від клацання зубами на сходах, але й від ригання на винос shok.gif

До речі, можна почитати про пригоди на далеко не найскладнішій КК трасі на останній Пробі.

Покатушка і гонка - це дві великі різниці.

spirit-o - 12 2012, 11:35
Email Poster
E-one
12 2012, 11:51
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (vchaban @ нині, у 09:45)
Зі слів Івана зрозумів, що минулі вихідні на Погулянці він не був, тому трасу не бачив, а тому говорити тут нема про що. Трохи дивно, виглядає, коли ви коментуєте трасу, яку не бачили laugh.gif

Трохи дивним виглядають такі безапеляційні твердження. Так, мене не було минулих вихідних. І що з того? Чому ти думаєш, що траса на цих вихідних відрізнялась від траси на минулих вихідних? laugh.gif

Ще трохи просвітлю ситуацію, спешл фор vchaban: це змагання з велокросу, для спортсменів-трековиків і шосерів. Проводиться для галочки кожен рік в кінці осені тому, що є нормативи - провести N кросових гонок. Переважна більшість була на МТБ, а не на кросових апаратах, тому що немає сенсу і фінансових можливостей для змагань раз в рік купувати кросовий апарат. Траса максимально проста, щоб спрстмени-трековики там не повбивались. Бо як показала практика - сили в ногах дофіга, а от з технікою проблеми, власне за рахунок чого нам, любителям, і вдається проїжджати з ними на одному рівні. І ще раз повторю: спробуй проїхати сінглтреки і вертольотики на швидкості більшій, ніж 15 км/год і питання технічності траси відпадуть laugh.gif
Email Poster
ЧД_
12 2012, 12:27
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

+1 К Ивану. Я колысь в 2008г полиз на ту трасу. Ну думаю шо там складного, все равно даже на МТБ так хорошо под 30км/ч катал на местные сосископоедалки. Думаю шо там нам кабанам? Ну и понесся в низ. Ну и чувствую над велом контроль теряю. Тут проносится Майстер Росен с воплем "хулитытормозиш", после Полинка по кущам проскакала. Чуть не влетел в дерево после вертолетика, там был оказывается хитрый объезд. Ну думаю: курва не вже ЧД вже на свалку треба несты? И стал разбиратся с этим вопросом. Конечно мне до Мастеров Ивана, Никалаич, Росена, як до неба рачки, но вже по той трасее могу ехать рыгая на вынос за дедушкой на кроссовом. laugh.gif

ЧД_ - 12 2012, 12:40
Ром
12 2012, 12:37
Quote Post

Велофанат

: 1649

В чужий монастир зі своїми законами не ходять .
Траса останні два тижня не мінялася . Основні учасники змагань це школярі і школярки, частина з них лягає на раму щоб до керма дотягнутися . Для них це мабуть єдині масові доступні змагання . На а старші щоб не застоювалися і врізноманітнювали технічні вміння .Та вони і не в повну силу їдуть , прискорюються тільки коли їх випереджують .
Я вже писав , що на цій простій трасі зайомий фрірайдер зумів проїхати тільки 200 метрів і закінчив виступ звертанням в травмапункт (казав що ця траса не для його рівня ), інші катальщики докотилися до фінішу .
Email Poster
A.V
12 2012, 13:27
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (vchaban @ нині, у 10:01)
Ось це називаєтсья КК  wink.gif

посмотрел.
увлекательно.
но местами это скорее триал.

еще пару лет такой тенденции усложнения трасс и можно будет выставлять оценки за артистизм, наплевав на время прохождения smile.gif
Users Website
Genesis
17 2012, 14:46
Quote Post

ШОСЕ

: Файне місто Львів
: 1063

11.11.2012
Погулянка tongue.gif
user posted image
E-One: Андрію, завали всіх хто позаду мене...

user posted image
Genesis: З ЗАДОВОЛЕННЯМ

user posted image
Пункт харчування. Водичку та канапки отримує головний суддя області Володимир Михайлович

В нас весело, приїжджайте wink.gif

Genesis - 17 2012, 14:47
Email Poster
Dok62
17 2012, 15:22
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Прикольні фотки.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll