Ūֲ | Ҳ | | |

: (3) [1] 2 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Погулянка 2012
Yosyf
11 2012, 20:38
Quote Post

ветеран

: Львів
: 1332

Наступий вікенд - Погулянка Oupen для всіх охочих. Булавки мати при собі і бажано свої номери з різних гонок і довідку медичну любу щоби зняти відповідальнвсть з доктора на обслузі гонки, страховйий поліс на власний розсуд - може бути й на мільойн дол. Доведете в суді страховий випадок - станете мільйонером )))))
Email Poster
vchaban
11 2012, 21:06
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (Yosyf @ нині, у 21:38)
Наступий вікенд - Погулянка Oupen для всіх охочих. Булавки мати при собі і бажано свої номери з різних гонок і довідку медичну любу щоби зняти відповідальнвсть з доктора на обслузі гонки, страховйий поліс на власний розсуд - може бути й на мільойн дол. Доведете в суді страховий випадок - станете мільйонером )))))

Знову будуть ганятись по маленькому колі (1,5-2км) з набором висоти кілька метрів? Як і два останні тижні? wacko.gif І траса прокладена якось нефеншуйно... там же такий потенціал у лісі, перепад висот, багато класних технічних участків... моєму племіннику нудно по тому колі кататися (6років).

vchaban - 11 2012, 21:10
Email PosterUsers Website
Ром
11 2012, 21:32
Quote Post

Велофанат

: 1649

В минулі роки я познайомився з людиною , яка тяготіє до фрірайду , він стартанув ,проїхав 200метрів і його зупинило дерево (правда помогли хлопці-що зробиш старт , вузька стежка) . Ось такий набір висоти . Але маєм що маєм , і так непогано .
На слідуючий тиждень ніби чемпіонат області .
Мжеш Івана спитати про враження .

Ром - 11 2012, 21:33
Email Poster
vchaban
11 2012, 21:44
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Ром @ нині, у 22:32)
В минулі роки я познайомився з людиною , яка тяготіє до фрірайду , він стартанув ,проїхав 200метрів і його зупинило дерево (правда помогли хлопці-що зробиш старт , вузька стежка) . Ось такий набір висоти . Але маєм що маєм , і так непогано .
На слідуючий тиждень ніби чемпіонат області .
Мжеш Івана спитати про враження .

Якщо їздити на шосерах, я згідний, такий круг підходить. Але ж не для МТБ!!! Це ж просто деградація. sleep.gif Я не займаюся спортом професійно, я не ганяю в КК, але мені цікаво постійно розвиватися, щось нового навчитися, вдосконалити техніку катання, і.т.д. ну ж не можна на місці стояти, якщо хочемо кудись дійти. Це звичайно лише моя особиста думка, але доля правди в тому є. Мій маршрут на роботу технічніший і складніший ніж той круг на погулянці laugh.gif
Genesis
11 2012, 22:45
Quote Post

ШОСЕ

: Файне місто Львів
: 1063

QUOTE (vchaban @ нині, у 21:44)
Мій маршрут на роботу технічніший і складніший ніж той круг на погулянці laugh.gif

Знаю де можна замовити медаль. Можу дати телефон щоб Ти собі замовив mellow.gif
Email Poster
vchaban
11 2012, 22:57
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Genesis @ нині, у 23:45)
Знаю де можна замовити медаль. Можу дати телефон щоб Ти собі замовив mellow.gif

Ви були на Погулянці і бачили круг де вони ганяються? Бодай попробуйте вникнути в суть справи, а тоді коментуйте. Суть перемоги зводиться лише до того, хто сильніше вкручує. Техніка там непотрібна. З таким розрахунком можна круг стадіону намотувати круги. Це змагання на МТБ?

p.s. мені медаль нетреба, якось і без неї задоволення від катання отримую.
E-one
12 2012, 0:28
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (vchaban @ вчора, у 23:57)
Ви були на Погулянці і бачили круг де вони ганяються? Бодай попробуйте вникнути в суть справи, а тоді коментуйте. Суть перемоги зводиться лише до того, хто сильніше вкручує. Техніка там непотрібна.

Ладно, прокоментую: не пам"ятаю, коли в останній раз так ригав на винос і цього нещасного набору висот мені вистачило з головою. Їхав з ветеранами, хоча стартували разом з чоловіками і юніорами, діючими спортсменами і майстрами спорту. Ми їхали 4 кола, вони - 6. Ром і я проїхали свої 4 кола разом з групою лідерів і я був дуже радий, що нам всього 4 кола їхати, а не 6. Ром заїхав першим, я другим. Пишу це все до того, що викластись по повній можна і на майже рівному колі і кожен "підйом" давався ой як не легко. І про відсутність техелементів я б теж так категорично не писав. Нє, ну якщо їхати на шв. 10-15 км/год то будь-який сінглтрек можна вважати скучним і нетехнічним. Але все різко змінюється, коли швидкостях в два рази вищих. Тому нє нада ля-ля про техніку, яка там не потрібна mosking.gif

П.с. ріспект Сєріку - рубався з чоловіками на рівні. Програв півколеса третьому, майстру спорту. Правда і виграв піколеса в п"ятого. Заруба була ще та!!! spiteful.gif

П.п.с Дженезіс там був, бачив, де ми ганялись і розважав нас кожне коло tease.gif

E-one - 12 2012, 0:30
Email Poster
pakolv
12 2012, 8:14
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

QUOTE (vchaban @ вчора, у 22:57)
Ви були на Погулянці і бачили круг де вони ганяються? Бодай попробуйте вникнути в суть справи, а тоді коментуйте. Суть перемоги зводиться лише до того, хто сильніше вкручує. Техніка там непотрібна. З таким розрахунком можна круг стадіону намотувати круги. Це змагання на МТБ?

p.s. мені медаль нетреба, якось і без неї задоволення від катання отримую.

шукав Вас у протоколі НМ, чомусь не знайшов... там також сумно було? то хоча племінника 6 років привели би...

pasha_k - 12 2012, 8:17
vchaban
12 2012, 8:45
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Я ж відповів, я в гонках участі не беру. Не переводьте тему на НМ і.т.д.
Зі слів Івана зрозумів, що минулі вихідні на Погулянці він не був, тому трасу не бачив, а тому говорити тут нема про що. Трохи дивно, виглядає, коли ви коментуєте трасу, яку не бачили laugh.gif Минулих років на Погулянці ганялися іншою трасою. Не знаю, можливо цього тижня трасу змінять і хоч трохи продовжать, було б цікавіше. Ато, повторю, круг 1,5 км і набір висоти 15м. при тому що на Погулянці можна їздити круги 4-5км з набором 150м... wacko.gif Я саме тому і пишу, що катався практично на всіх велотрасах у Львові, і в порівнянні мене здивувало, що минулі вихідні на Погулянці ганялися по такому маленькому кругу.

Ну, але жираф високий, йому видніше ви гонщеги, вам краще знати wink.gif Я лише висловив свою думку і я її притримуюсь - я вважаю, що для кк траси мають бути технічно складнішими. Сподіваюся ми не докотимось до того, що колись для кк в лісі будуть закатувати асфальт laugh.gif
pakolv
12 2012, 8:51
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

сперечатися не буду, наскільки мені відомо на погулянці крос катають, для кроса те що описали - нормально. Поїду, подивлюся. Як траса помаркована? звідки починається?

P.S. Не любите гонки - приєднюйтеся до наших матрасів. Технічних ділянок, я думаю, вам вистачить.

pasha_k - 12 2012, 9:00
vchaban
12 2012, 9:02
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (pasha_k @ нині, у 09:51)
сперечатися не буду, наскільки мені відомо на погулянці крос катають, для кроса те що описали - нормально. Поїду, подивлюся. Як траса помаркована? звідки починається?

два тижні тому катали крос, були і на шосерах і на фіксах і на мтб. погоджуюсь, для цього траса підходить. Але минулого тижня катали тільки на МТБ по тому самому кругу. Маркування там нема, перед гонкою просто розмітають листя і роблять позначки на місцях розвороту. Буду кататись - запишу трек, подивитесь, порівняєте його з НМ, де, доречі цілу ніч треба було ганятись.
vchaban
12 2012, 9:07
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (pasha_k @ нині, у 09:51)
P.S. Не любите гонки - приєднюйтеся до наших матрасів. Технічних ділянок, я думаю, вам вистачить.

З вільним часом буває по-різному. З'являється годинка-дві - беру велосипед і їду на Погулянку, на Вульки або в Знесіння. Був би вільний день - їхав би в Карпати smile.gif
spirit-o
12 2012, 9:26
Quote Post

постійний флудер

: 890

QUOTE (vchaban @ нині, у 08:45)
я в гонках участі не беру.

От коли будете брати участь в гонках, тоді і висловлюйте свої авторитетні побажання.

... я вважаю, що для кк траси мають бути технічно складнішими...

А гонки на Погулянці проводяться шосерами для урізноманітнення свого життя, в тому числі і для малих дітей. Звідси і рівень складності трас.

Але, як правильно написав E-one, укататись можна і на такій трасі за 2-3 кола.

P.S. Для декого на трасі Найт Меднесс не було підйомів, але чомусь програвав лідерам по 15 хв. на колі. wink.gif (Без образ, просто як приклад).

P.P.S. До речі, кайф можна отримати не лише крутячи рулем на швидкості 6 км/год, чи стрибаючи на задньому колесі, але від розсікання повітря на швидкості 40 км/год по гладенькому асфальті.

spirit-o - 12 2012, 9:26
Email Poster
vchaban
12 2012, 9:30
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (spirit-o @ нині, у 10:26)
От коли будете брати участь в гонках, тоді і висловлюйте свої авторитетні побажання.

це типу із серії "от коли будете при владі, тоді будете висловлювати свої побажання щодо рівня життя і політичної ситуації" ? laugh.gif

to ps: для гладенького асфальту (якого в нас на жаль небагато) є шосери wink.gif
vchaban
12 2012, 9:39
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Можливо я помиляюсь, але мені виглядає, що ви різко зводите змагання з КК до банального вкручування і ригання на винос. Але ж тоді це більше подібне на крос ніж на кк, чи я помиляюсь? Виглядає все дуже змішано.

0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll