РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дорогі-дешеві окуляри, Чи є різниця між дешевими і дорогими ок
Voyutichi
Дата 21 Грудня 2014, 18:22
Quote Post

Зацікавлений
**

В інтернеті продається досить багато різних окулярів, які рекомендують використовувати при їзді на велосипеді.
Я от собі купив пару пластикових (жовтих). Привик. В рекламі хвалили, що це поляризаційні, антифари. Я їх десь посіяв, прийшлося шукати заміну. Заміну знайшов, такі самі, ціна приблизно така ж.. Що хвилює: такі ж на вигляд окуляри, тієї ж фірми, але продаються в 3-6 раз дорожче. Де дурять? Там, де за 40 грн "поляризаційні" чи там , де поляризаційні за 240 грн?.
І ще: є дорогі "антифари" за 256 грн. Чи дійсно є різниця між ними і дешевими за 40 грн в плані захисту від зустрічного світла? Просто зараз нема зайвих грошей для купівлі і тестування всього присутнього на ринку асортименту окулярів. Може є вже у когось напрацьований досвід в плані користування різними окулярами при нічній їзді? Особливо цікавить режим "антифари"..
пс. Бачив на аукро окуляри за 3400 грн.. По фото - ніякої різниці практично між ними і дешевими за 40 грн..
Lanz
Дата 21 Грудня 2014, 18:29
Quote Post

Постійний учасник

такі ж на вигляд окуляри, тієї ж фірми

Є велика різниця між окулярами тієї ж фірми і між фірмовими окулярами та китайським ноунеймом із "фірмовим" написом.

По досвіду скажу що на окулярах економити не вартує, після дешевих китайських одягнути окуляри із нормальними лінзами - земля і небо. Від фігового пластику на лінзах очам ліпше не стане це факт. Чи є сенс на зорі економити...Ну діло смаку.
Email Poster
alex4alex
Дата 21 Грудня 2014, 18:54
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Lanz @ нині, у 18:29)
Є велика різниця між окулярами тієї ж фірми і між фірмовими окулярами та китайським ноунеймом із "фірмовим" написом.

По досвіду скажу що на окулярах економити не вартує, після дешевих китайських одягнути окуляри із нормальними лінзами - земля і небо. Від фігового пластику на лінзах очам ліпше не стане це факт. Чи є сенс на зорі економити...Ну діло смаку.

Згоден. Від себе додам, що дозволяю собі економити на прозорих окулярах, в яких їжджу ввечері та вночі.

А там, де стосується UV-фільтру (темні лінзи для сонячної погоди), звісно економити не можна.

Це повідомлення відредагував alex4alex - 21 Грудня 2014, 18:55
Users Website
Voyutichi
Дата 21 Грудня 2014, 19:07
Quote Post

Зацікавлений
**

Звичайно, хоч якісь окуляри краще від їх відсутності. А от як купити надійно якісні? Я ж то не розуміюсь, вибираю "по ціні"..
Oleg132
Дата 21 Грудня 2014, 20:09
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Lanz @ нині, у 18:29)
після дешевих китайських одягнути окуляри із нормальними лінзами - земля і небо.

Повністю підтримую.
Використовую увекси. Ще 6 років тому купив собі в екстр.стайлі за 800. Тепер вони до двох дотягують))
Lanz
Дата 21 Грудня 2014, 20:37
Quote Post

Постійний учасник

А от як купити надійно якісні?

Шукайте по брендам, порівнюйте відгуки, забудьте про ноунейм.

Теж зараз катаюсь в Увексах. По знижці на чейні зараз вони 22 бакси коштують, є спокуса ще одну пару взяти абись були. Єдине що не задовольняє так це 1 пара лінз і ще резина на кінці дужок позлазила. На слідучий сезон думаю взяти якісь ще із прозорими/жовтими на вечір/ніч.
Email Poster
Bohdan29
Дата 21 Грудня 2014, 20:56
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 21:09)
Повністю підтримую.
Використовую увекси. Ще 6 років тому купив собі в екстр.стайлі за 800. Тепер вони до двох дотягують))

Купив я був в тому ж таки екстрем-стайлі і собі увекси. Прийшов додому, почав придивлятись пильніше і замітив, що напис Uvex злазить з дужки (( Прийшлось на другий день вернути їх. А окуляри коштували близько 600 грн. До слова, в інших моделях, які були поруч, не замітив такої біди. От і гадай, чи то екстрем-стайл вирішив якийсь лєвак пропхати між оригінальними окулярами, чи то хтось чимось агресивним їх протер, чи то Uvex такий і є, що написи стираються.

Це повідомлення відредагував Bohdan29 - 21 Грудня 2014, 21:00
Email Poster
Oleg132
Дата 21 Грудня 2014, 21:10
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Bohdan29 @ нині, у 20:56)
Купив я був в тому ж таки екстрем-стайлі і собі увекси. Прийшов додому, почав придивлятись пильніше і замітив, що напис Uvex злазить з дужки (( Прийшлось на другий день вернути їх. А окуляри коштували близько 600 грн. До слова, в інших моделях, які були поруч, не замітив такої біди. От і гадай, чи то екстрем-стайл вирішив якийсь лєвак пропхати між оригінальними окулярами, чи то хтось чимось агресивним їх протер, чи то Uvex такий і є, що написи стираються.

Не знаю, в мене надійні. Стільки всього пережили. Покищо чикі-пукі!
Voyutichi
Дата 21 Грудня 2014, 21:32
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 21:09)
Повністю підтримую.

вони надійно "глушать" світло зустрічних авто?
Lanz
Дата 21 Грудня 2014, 21:43
Quote Post

Постійний учасник

Email Poster
Voyutichi
Дата 21 Грудня 2014, 22:41
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Lanz @ нині, у 22:43)
http://cyclingtips.com.au/2014/10/a-brief-...ing-sunglasses/

Почитав, дякую.. Зі статті зробив ви сновок, що нема різниці, в яких окулярах їздити, головне, щоб подобались..smile.gif
Voyutichi
Дата 21 Грудня 2014, 22:47
Quote Post

Зацікавлений
**

не для реклами: http://aukro.ua/ochki-dlya-######-antif...4915868243.html почитайте опис - чи то правда, що там пишуть - чи то тільки скопійований текст з фірмових окулярів, а продається звичайний мальований полікарбонат?
MShaman
Дата 22 Грудня 2014, 3:24
Quote Post

Доктор

QUOTE (Bohdan29 @ вчора, у 18:56)

Два роки тому дружина подарувала мені увекси з екстрім-стайлу. Проїхав дві тренувальні поїздки - очі вивалювались і голова боліла в кінці кожної, крім того, контрасність жахливо низька і блікували нереально. Ціна була 1100, вернули в зад. В той же час, так сі сталося, колега подарував оаклі радар, казав що оригінал. Катаюсь в них другий рік і міняти буду тільки на оаклі радар.
Email Poster
Spiner
Дата 22 Грудня 2014, 10:40
Quote Post

it's chemistry, ....

А в окулярах з фотохромними лінзами хтось їздить?
mandriy722
Дата 22 Грудня 2014, 18:51
Quote Post

Постійний учасник

...маю Oakley Flak Jacket XLJ ...
...шкла якісні...
...грошей тих варті...
http://www.ebay.com/itm/141134151192
також придбано, шкла не фотохромні, також якісні...
...перевагу на весь день віддаю першому пункту...
Users Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll