РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Трубки и покрышки
Velomax
Дата 10 Лютого 2011, 13:30
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (Elephant @ вчора, у 21:02)
...В свою чергу я б сказав добре слово про трубки. Я відкатав сезон до листопада на своєму глухарі на клінчерах аж поки не протер покришку до корду (то через скіди, тобі таке не загрожуватиме). У мене була ще друга пара коліс для трубок і мені спершу важко було їх дістати, але місця треба знати. Так от, проколів на клінчерах в мене було масса переважно через те що вона на ямі може передавитись об борт (спочатку частіше, від непривички, а потім просто бо лайно трапляється). коли я купив собі нові трубки, то ровер полегшоав на 1-1.5кг. Це дуже відчутно. Звісно трубки набагато важчі в ремонті і створюють проблеми, але в експлуатації набагато надійніші. На велотреку під час змагань можна дістати трубки за 150 грн/шт. нову покришку я не знаходив дешевше 120...
Моя тобі порада - бери, якщо трубки цілі, накачай і катайся, і отримуй задоволення.

Во времена, когда я активно пользовался соше шоссейником, я прокалывал клинчера всего три раза за пару лет. Приключалось это обычно в нескольких километрах от города. Но однажды был прокол в дождь в Карпатах, а надо было проехать еще несколько перевалов и спуститься с них. Вот сижу сейчас и думаю: как бы я спускался с перевала, имея неприклеенную трубку на колесе?

Так же, время от времени ко мне в мастерскую, на Квитки-Основьяненко, 35, приносят пробитые колеса: люди забывают, что надо поддерживать в камерах хотя бы минимальное давление и пробиваются, из-за передавливания об борт обода. Накачивая клинчера своего шоссейника до 9 атм., мне удавалось избегать таких пробоев в течении всего времени, когда я им пользовался.

Согласен, что трубки и колёса под них лёгкие. Но не согласен, что трубки надёжнее. Были бы надёжнее - вытеснили бы покрышки.

Users Website
ЧД_
Дата 10 Лютого 2011, 13:40
Quote Post

sprzedawca materacow

Уважаемый Максим Леонидыч, это у тебя карма такая. От я например за прошлый год пробился раз, камеры лопались четыре раза, причем дома. Тут давление собственно не причем. Я предвижу вопли, ЧД колеса бортировать не умемт. но колеса берет взрывом минимум отходили 300км. Что же касаемо темы, то прогрес не стоит на месте. Когда то и ЧД посмотрит на комп как баран на новые ворота. laugh.gif
Elephant
Дата 10 Лютого 2011, 14:20
Quote Post

Постійний учасник

згоден, трубки в ремонті важчі ніж клінчери. але алекс4алекс свідок, ми накачували мої клінчери до 9 атм. і сосок нагло відривався... це дуже неприємно...
трубку я і до 10 накачував і все ок.
для глухаря трубка погана тим, що скідить гірше... її треба спершу добре витерти об асфальт перш ніж вона плавно почне скід тримати.
я говорив з хлопцями-шосейниками з велошколи - вони кажуть що на трубках без проблем катають...
з іншого боку слід відмітити що порівняно з клінчерами, трубка - це вимираючий вид
Ром
Дата 10 Лютого 2011, 18:44
Quote Post

Велофанат

Просто трубка має область застосування яка з певними колом громадян слабо пересікається (що природно ) . Для них вона є вимираючим видом .

Це повідомлення відредагував Ром - 10 Лютого 2011, 18:53
Email Poster
Elephant
Дата 10 Лютого 2011, 21:10
Quote Post

Постійний учасник

чого ж ти зразу пальцем не показав... а то натяки всякі.... wink.gif
Ром
Дата 10 Лютого 2011, 21:50
Quote Post

Велофанат

Я не маю привичку навіть думати про те про що подумали ви .
Я мав на увазі різницю інтересів , пріоритетів у житті . Для когось важлива швидкість , для когось практичність ...
Скідить гірше бо,як правило , м"якіша .

Це повідомлення відредагував Ром - 10 Лютого 2011, 21:51
Email Poster
Genesis
Дата 10 Лютого 2011, 22:41
Quote Post

ШОСЕ

Взагалі не розумію для чого на фіксах колеса на трубках!! Ці ровери не пристосовані та ідеологічно не створені для швидкої їзди. Поставив собі клінчери, накачав до 7.5-8 і голова не болить!!
Email Poster
Elephant
Дата 10 Лютого 2011, 22:44
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Genesis @ нині, у 22:41)
Поставив собі клінчери, накачав до 7.5-8 і голова не болить!!

дякую... проходив.
Genesis
Дата 11 Лютого 2011, 0:34
Quote Post

ШОСЕ

А результат який??

Ше є питання. Які покришки і камери??
Якщо покришки дорогі - то це взагалі прекрасно! Вони будуть легкі, досить довго їздити і прекрасно тримати. Камери бажано також взяти дорожчі! Хоча б до першого проколу
Email Poster
Elephant
Дата 11 Лютого 2011, 0:42
Quote Post

Постійний учасник

покришки от такі, а камери 35 грн/шт але для мене ціна не завжди означає якість

user posted image
Genesis
Дата 11 Лютого 2011, 22:06
Quote Post

ШОСЕ

Такі покришки стоять на мому стальному шосері. Вони дешеві і важкі. Тримають нормально навіть в дощ!
Email Poster
Krasow
Дата 31 Січня 2013, 23:25
Quote Post

Постійний учасник

Довго шукав цю тему по іншим розділам, і от випатково знайшов...
Отже:
1. Клей/клейка стрічка щоб приклеїти, чим користуєтес? Чи можливо замінити трубку під дощем і чи можливе "доїжджання" на неприклеєній трубці. Існують якісь герметики/пінки для трубок, щоб лікувати проколи "на місці" ?
2. Де у Львові продують трубки і "все до них" (на КО ?)
Velomax
Дата 01 Лютого 2013, 9:10
Quote Post

неутомімый командор

Трубки приклеиваются на обод специальным клеем. Заменить трубку под дождём очень проблематично - я видел, как их переклеивают. Доехать на неприклеенной не получится. Герметиков раньше (лет 5-20 назад) не было, сейчас возможно появились.
Трубки и "все до них" - полагаю, можно найти на велотреке у спортсменов и тренеров. В магазинах - сильно сомневаюсь, т.к. трубки и клей для них довольно дороги. По крайней мере на КО-35 я их никогда не продавал.
На чейне поищи Tyfo или Schwalbe. Мой друг умеет хорошо приклеивать - он еще застал те времена, когда в ходу были недорогие воронежские трубки.
Users Website
ЧД_
Дата 01 Лютого 2013, 9:59
Quote Post

sprzedawca materacow

Krasow ЧД наменялся трубки в любых условиях и при отсутствии каких любо клеев. При замене трубки используй самый дешевый РЕЗИНОВЫЙ клей из хоз магазина. Задача его в том чтобы он был эластичен после засыхания и после замены десятка трубог. его можно было отодрать от обода. Шить ты умееш, в случае прокола зашивается трубка шнуровкой. шов проклеивается. Все. laugh.gif

П.С. Без клея на трубке доехать можно. Главное не гнать и не закладывать вел в повороте. Тут от кармы зависит. У меня слетала и приклееная трубка. правда когда ехал на все сто. prankster2.gif

П.С.С. Трубки брать можно у физрука бурсы 64 или 63 (постояно путаю), что в Рясне. Там была секция велоспорта, и там запасов рам, трубок и прочего барахла еще на лет десять хватит. ЧД был удастоен чести раз катнуть за эту секцию и оправдать надежды. Так как в то время ЧД вел не очень здоровый образ жизни и никто не ведал. что у ЧД стоит вел на запасном пути. tease.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 01 Лютого 2013, 10:21
Ром
Дата 01 Лютого 2013, 11:55
Quote Post

Велофанат

Штатний клей для трубки - 88 .Є спеціальні фірмові . Але по інструкції клей повинен засохнути .Ряд професійних команд використовують трубки , особливо на індивідуальних гонках , рубе .
Без клею ми їздили певний час , але акуратно , на свій срах і ризик . Основна проблема - протирається . При установці на старий клей він іноді дещо тримає .

Це повідомлення відредагував Ром - 01 Лютого 2013, 11:55
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll