Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

: (7) «  ... 5 6 [7]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> МЕДИЦИНСКАЯ АПТЕЧКА велосипедиста
ЧД_
01 2015, 10:38
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Мыкола. колы ЧД потрибно аптечка, то вона лежить вдома. laugh.gif

А так постийно поновлюю. Из останього якись наркоманыстуденты добряче побылыся на роверах за Цунегом. Перед Городком дивчинка впала, а в хлопчика крим презерватива я так зрозумив ничого не було. В общем, ЧД мазал и мотал. мотал и мазал. prankster2.gif
Dr.Alex
02 2015, 6:02
Quote Post

Постійний учасник

: Saskatoon, Canada
: 346

QUOTE (ЧД_ @ вчора, у 07:17)
Dr.Alex а як крем вид геморою поможе вид подразнаня?
Е в нас таке:

user posted image
В Канади я думаю е аналог.

Парацетомол, нема сенсу возить. ИбуПроФен, это мае сенс.

Не слухай Мыколу, в нас аптечки возят, правда бильшости горилка заменяе все шо в Вашему спыску.

ЧД возе бинт, спасатель(то мазь вид поризив), обезболивающее, пантестин. Все. Дефрибиляторы. анализаторы цукру, тыску, то вже в реанимации.  laugh.gif

той що я деколи користуюсь має антибіотик, трохи стероїду(зменшує подразнення і запалення); новокаїн зменшує біль і потім як наш супрастін (алергія) і саме головне зволожуюча добавка.
звичайно після оправлення по великому саме краще водою змити але часто не не получається, я думаю всі рлхумію що я маю на увазі! згідний ібупрофен краще ніж парацетамол, 400-600 мг і треба щоб не бути обезвоженим бо важкий на нирки.
відносно панестіну то з особистої практики не можу нічого сказати бо коли починав практикувати на Україні в 1987 році то того препарату не було. буду дипломатичним, кому допомагає може продовжувати користуватись. тільки що на google прочитав ,якщо хтось має подразнення то після катання можна користуватись що б швидше загоїлось бо воно допомагає загоєнню. побічні явища - подразнення, то якщо при катанні воно може давати більше подразнення і цього ми всі не бажаємо!

Dr.Alex - 02 2015, 6:24
Email Poster
Dr.Alex
06 2015, 6:04
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex4alex @ 19 Липня 2013, 22:11)
crazy.gif Боюся спитати, що брати в ДАЛЕКУ поїздку crazy.gif
(ну там дефібрилятор, рентгенівський апарат, томограф...)

фотоапарат
Email Poster
Dr.Alex
04 2015, 4:49
Quote Post

Постійний учасник

важливі медікаменти на ПБП?
Email Poster
Dr.Alex
11 2015, 22:29
Quote Post

Постійний учасник

Мій номер К090.
Я і моя машина підтримки будемо мати:
стерильні пов'язки, бінти; еластичні бінти;
йод, алкогольні салфетки, антибіотикові креми;
пару видів обезболюючих таблеток;
антибіотики, цитрамон;
лідокаїн і шовний матеріал, спеціальний клей для ран.
апарат тиску і щоб міряти цукор;
і тд
PS. надіюсь що не треба буде користуватись, але хай буде!

Dr.Alex - 13 2015, 0:32
Email Poster
MShaman
12 2015, 22:59
Quote Post

Доктор

: Львів
: 672

QUOTE (Dr.Alex @ 02 Квітня 2015, 4:02)
відносно панестіну то з особистої практики не можу нічого сказати бо коли починав практикувати на Україні в 1987 році то того препарату не було. буду дипломатичним, кому допомагає може продовжувати користуватись. тільки що на google прочитав ,якщо хтось має подразнення то після катання можна користуватись що б швидше загоїлось бо воно допомагає загоєнню. побічні явища - подразнення, то якщо при катанні воно може давати більше подразнення і цього ми всі не бажаємо!

Пропустив biggrin.gif
Основна складова пантестину - декспантенол. Входить в склад любого велокрему наприклад.
Ще одна аптечка на маршруті ніколи не завадить, треба скоординуватись, як її шукати в разі необхідності.
Email Poster
Dr.Alex
13 2015, 0:29
Quote Post

Постійний учасник

Так , згідний. Я буду брати все в деякій кількості і потім можна буде розділити. Перед стартом я дам координати моєї машини підтримки і водія, Ігор Паньків. Мій номер К090, мій старт 18:15. Перед стартом планую з Вашою командою зустрітись. В Парижі буду з 10 серпня.
Email Poster
Dr.Alex
11 2015, 3:33
Quote Post

Постійний учасник

На ПБП крім ібупрофену з аптечки не треба було більше нічого використовувати!
о, а, ще крем теж! хаха!

Dr.Alex - 11 2015, 3:35
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (7) «  ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll