РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (24) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Незалежний Велокур'єр, В будь-який час, в будь-яку погоду.

Скільки ви готові заплатити кур'єру?
5 [ 6 ]  [4.51%]
10 [ 18 ]  [13.53%]
15 [ 29 ]  [21.80%]
25 [ 32 ]  [24.06%]
я сам собі кур'єр [ 48 ]  [36.09%]
Загалом голосів: : 133
Гості не можуть брати участь в опитуваннях 
_BuR_
Дата 14 Квітня 2011, 2:55
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

власне він
Запитання, пропозиції, обговорення вітаються.

Трохи причесав і зібрав текст докупи)

user posted image
Займаюсь велокур'єрською доставкою по місту та околицях.
В будь-який час, в будь-яку погоду. Я не складаю маршрут, не чекаю на певну кількість замовлень, їду одразу у зазначене місце.
Щодня на дорогах міста я проїжджаю від 70 до 140км ось уже два роки як. За цей час є певна клієнтська база так би мовити, постійні клієнти це і інтернет магазини, поліграфічні та тур фірми, квиткові каси, та просто фізичні особи.
Що я вожу та доставляю в середньостатистичний день:
-документи(паспорти, візи, запрошення, і всяка різна інша документація у заклеєних конвертах, інколи печатки забуті вдома чи офісі).
-товари інтернет магазинів (доставка покупцю до дверей у руки і розрахунком на місці по факту, доставка і відправлення кур'єрськими службами (Нова пошта, Автолюкс, Сат...),
-квіти до дверей у руки з привітанням)), можливий варіант  з купівлею квітів за вашим описом і бажанням і подальшою доставкою, анонімно чи як вам потрібно, інколи дають номер, щоб я сам домовився з отримувачем квітів, так як людина не впевнена в місці перебуванні адресата.
user posted image
-квитки на концерти, вистави, оперу, ж/д квитки - можу забрати як уже зарезервовані так і купити.
-різні передачки на поїзд, маршрутку з будь-яких автостанцій, а також зустріти і привезти від поїзда чи тих же ж маршруток.
-купити і привезти поїсти, чи то щось із супермаркету чи фастфуду, чи піццерії.
-....варіантів безліч
Яка вага:
-до 18 кг.
(звичайно залежить і від габаритів)
user posted image
Інколи доводиться прив'язувати поверх рюкзака скотчем, як на фото.
А в дощ? І що навіть зимою?
user posted image
Так і в дощ і зимою, і о шостій ранку і о першій ночі, це моя робота, і я ціную кожен дзвінок, якщо я відмовлю вам сьогодні  - завтра ви мені вже не зателефонуєте.
Виключення наразі складають вихідні - так як всі фірми, офіси ....у вихідні вихідні і замовлення наразі прямують до 0, тому у мене теж вихідні, але якщо я залишаюсь у Львові то

ймовірність, що я виконаю ваше замовлення більш ніж 75%
Рюкзак у мене повністю водонепроникний, для документів є спеціальна тверда папка-степлер, вантаж і документи будуть сухі і неушкоджені. Ще не було такого, щоб я приїхав і не зміг забрати чи перевезти)).
user posted image
Щодо вартості то вона становить від 20грн і залежить від відстані, ваги та об'єму.
Дякую, що дочитали.
Буду вдячний за репости та рекомендації, знаю, що є люди які користувались, або котрі знають мене.

Це повідомлення відредагував _BuR_ - 05 Грудня 2012, 14:26
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 8:42
Quote Post

sprzedawca materacow

Пане Бур, видразу выдно шо ты Мэтець. Вместо опроса нужно высчитать рентабельность. Считаем ЗП возмем скромно 3000грн. Расходные материалы, смазка, велоформа, смена трансмисии и покрышки. забьем на это 500грн в месяц. Это мы не считаем еще услуг диспечера. Итого маемо 3500гр/22р.д=159грн/д Сколько ты выездов за день сможеш сделать? К примеру 10, то есть в среднем по 45 минут заезд за 8 часовой рабочий день. Я так же учитываю то, что с утра велокурьер нафиг ни кому не нужен. Хиба пЫва мени в понедилок з ранку в тяжкых выпадках прывезеш. Итого маемо 16грн доставка. Теперь устраивай опрос, а кто готов платить таки шалени грощи?

Пане Бур, йдить и то вже до магазыну, я тебе идею кину, причем просто супер, ты в момент разбогатееш. ПП "Пекельна доставка": Скупаеш алкоголь до 22:00, лучше всего комплект, пЫво водка, и вот с 22:00 до 10:00 ранку развозиш. Тут при затареном рюкзаке и багажнике, число выездов можно увеличить. Плюс можно сделать торговую на ценку за алкоголь и брать его на гуртовнях.

Будут нужны еще ЧДовые идеи, идь сразу до магазыну. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 14 Квітня 2011, 9:02
_LO_
Дата 14 Квітня 2011, 9:17
Quote Post

Кохана Зозулька

2ЧД, а мне кажется, что посчитанная тобой доставка 16 грн - хорошая цена smile.gif

Например нужно что-то забрать пакуночек с автолюкса, ночного экспресса, CAT-а или какой-то другой службы доставки, которая работает до 6-7 вечера и чёрти где находится.

Если я поеду забирать сама, ситаем. 4 грн на проезд маршруткой туда назад как минимум плюс час моего рабочего времени (по тем же подсчётам 3000 делим на 20 рабочих дней и на 8 часов в день равно 18.75). Имеем стоимость моих затрат на забирание 18.75+4 = 22.75 грн - вероятность что я уложусь в час очень маленькая, так что будет ещё больше.

нащёт доставки с 22:00 до 10:00 идея зачёт - несите мне вже )))
а это не наказуемо?
Email Poster
Sirko
Дата 14 Квітня 2011, 9:21
Quote Post

Початківець
*

ЧД_: На мою думку- не личить спортсмену пропагувати та торгувати алкоголем. (На "траві" заробиш краще,навіть цілодобово,й патрулі до велосипедистів не чіпляються))))))))

А ось щодо велокурєра - чудова ідея ! Я точно буду користуватись послугами.В моїй роботі часто буває таке, що потрібно розвезти по різнми інстанціям (суд,прокуратура,райвідділ, тощо) документи, сам це зробити деколи не встигаю бо вони розкидані по всьому Львову.
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 9:46
Quote Post

sprzedawca materacow

Зозулько LO, эти расчеты это как светлое будущее, не факт, что наберется заказов на 10 ходок в день. А дневные затраты на прожить постояные. Я к тому, что все можно экономически просчитать, а вот те кто так усердно натыцял по 10грн доставку, пущай как раз по твоим расчетом сами и ездят, скупой платит дважды. Еще нужно учесть, что будет если насадят велосипед, а клиенская база набита. laugh.gif

Sirko Спортсмен спортсменом. а кушать хочется всегда. За траву тюрьма, за алкоголь административный штраф, если догонят. Я прекрасно понимаю, шо главное для нас, хоть с голой жопой, за то с идей. Вот к примеру смотрел я вчера забастовку студентов по телеку. Лозунги нация в опасности, стипендию увеличть и т.д.. Что же ЧД подумал, студент архитекутного факультета повышеная стипендия 1600грн, не повышеная 1300грн, пенсия преподавателя с 30 летнем стажем 850грн, и поверте преподователей оруших на забастовках и шарищихся возле пивных ларьков я не видел. Все это я к тому, что если мы лезем в бизнес, то порядочных людей я там не встречал. ИМХО. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 14 Квітня 2011, 9:57
Uri2
Дата 14 Квітня 2011, 10:01
Quote Post

Рідкісний зануда

Веб-магазини за доставку по 20 грн беруть. Це звична сума, з неї можна і виходити.
SPike_666
Дата 14 Квітня 2011, 10:09
Quote Post

Постійний учасник

Пардон за офтоп, але де це в нас стипендія повишена 1600 грн?Оо
в мене ще пів року тому підвищена 700 була(з індексацією)...
зараз, в аспірантурі, 900(з індексацією трохи більше 1100)...

якби студенти менше пива пили і палили, то, думаю, стипендії їм би було достатньо...але ми ж за покращення життя вже сьогодні=)
Email PosterUsers Website
Griga
Дата 14 Квітня 2011, 10:10
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (_LO_ @ нині, у 09:17)
2ЧД, а мне кажется, что посчитанная тобой доставка 16 грн - хорошая цена smile.gif

Например нужно что-то забрать пакуночек с автолюкса, ночного экспресса, CAT-а или какой-то другой службы доставки, которая работает до 6-7 вечера и чёрти где находится.

Там еще доверенность потребуется, так что двойной вызов tongue.gif
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 10:14
Quote Post

sprzedawca materacow

SPike_666 Я толковал за область с которой был связан. Факультет указан. laugh.gif

Griga Довереность можно выписать за ранее, на больший срок.

Uri2 Слушна думка, правда Львовских интернет магазинов не так много, доставка опять же есть не у всех. У тех что есть, половину бы просто повбывав и т.д. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 14 Квітня 2011, 10:18
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 11:05
Quote Post

sprzedawca materacow

Паспорт я не расписывал, до мерной ложки которой порошок сыпать. я все усреднял. Я толкую только за то, что можно просчитать рентабельность такого бизнеса, без опроса. Про то что это сложно, я вкурсе. Знаеш как жалко будить пана Бура спящего напротив тебя на стуле. laugh.gif
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 12:00
Quote Post

sprzedawca materacow

О, от мы пришли к первому моему посту. Где я писал, что пан Бур у нас Метець. а нужен профподход, то есть серьезный. Есно когда бутербродники набирают молодых людей без опыта жизни, а тем более езды в городском цикле, добра от этого никому не будет. Не давно такого горе курьера чуть не сбил. Еду я по проезжей части не спешно, подъезжаю к перекрестку, а тут по тратуару летит, счастье мое на перерез, если бы не ЧДовая реакция и правильное мое решение проскакивать первым, вошел бы я в канапки или пицы ХЗ шо он там вез на скорости от 30км/ч. Я в начале вспомнил маму этого доброго человека, и згадав вже по доброму пана Бура. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 14 Квітня 2011, 12:01
_BuR_
Дата 14 Квітня 2011, 13:21
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Рентабельність, проф підхід і все таке - дуже добре, але чи зможе це число на виході бути життєздатним? Тому цікава думка форумчан.
З курєрськими службами як я іписав(чи не писав) не все так добре, сьогодні отримав відповідь від більшості служб. Для отримання замість когось потрібне доручення.
Для юр.лиць все ясно - довільна форма, печатка, підпис.
Для фізичних - довільна форма, + завіреність нотаріусом.
Що не є добре в цьому випадку. wink.gif
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 13:35
Quote Post

sprzedawca materacow

Пане Бур, ты настоящий Метец. Ну прикинь, будут тебе готовы платить по 10грн, но обходится тебе будет в 15грн и ты буш ездить. Есно ты сразу не заметиш, что что то не то, бо у тебя жировой запас будет. Когда запас кончится, караул кричать позно будет.

Если тебе интересен ЧДовый досвид: то я посылку шлю сразу на Ф.И.О. курьра. Не морочусь с доверностями раз, не бегаю сам, расчитываюсь с курьером по доставке. Курьер не делает лишних телодвижений. То есть ему нужно на Ночник ехать, он по ходу мое забирает. Отправки у меня то же систематезированы.

Вернемся к нашим баранам пане Бур ака Мать Тереза. Не занимайся благотворительностью, сядь составь бизнес план. Учти заниматся этим и не расширятся, это утопия, забей и этот момент в план. Если хочеш заниматся благотоврительностью, то можеш пЫво привозить по пятницам ЧД к 17:45. laugh.gif
_LO_
Дата 14 Квітня 2011, 13:36
Quote Post

Кохана Зозулька

можливо в цьому випадку можна офіційно влаштуватися на кур"єрську службу по сумісництву, скажімо на 1 год на день.
в такому випадку ти зміг би офіційно робити доставку від імені кур"єрської служби до замовника без усяких доручень.

ну якось так.
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 14:34
Quote Post

sprzedawca materacow

Зозулько Ло, так не возможно. проблема только в получении, а тут закон четко пишет. laugh.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (24) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll