РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Тормозные колодки
concorde
Дата 29 Квітня 2015, 22:32
Quote Post

Постійний учасник

Уже несколько месяцев использую кантилеверные тормоза, и столкнулся с отсутствием выбора безрезьбовых колодок. На Торпедо купить можно без проблем, но качество отвратительное. На выбор есть два варианта: плохие и ещё хуже. Плохие - это Alhonga. Стоят 50 грн за пару и продаються в полиэтиленовом пакетике. По сухому тормозят сносно, но в дождь - скрип, визг и протёртые обода. Хватает на два дождевых дня (в режиме курьерства). Ещё хуже - это "ноунейм" без упаковки, по 25 грн за пару. Тоже самое, но на один дождевой день максимум. Из Киева заказал BBB Canti Stop BBS-08. Стоят 124 грн за две пары. Это уже намного лучше. В дождь тормозят бесшумно и очень хорошо. Износ за целый день по дождю не значительный. Обод после них не засраный. Пока доволен. Может кто-то знает где во Львове можно купить ещё какие-то колодки?
Email PosterUsers Website
Petiok
Дата 29 Квітня 2015, 22:53
Quote Post

Постійний учасник

Пробував Kool Stop, гальмують дуже круто, не гірше хороших вібрейків. Ну але коштують туєву хучу грошей laugh.gif , ну і тут нема. Думаю БББ буде найоптимальніший варіант.
Email Poster
Lexus
Дата 30 Квітня 2015, 17:31
Quote Post

Початківець
*

Коли в мене були вібрейки, то дуже сподобались келлісовскі колодки - працюють тихо і довго, на той час вони коштували 25 грн. пара.
Email Poster
concorde
Дата 30 Квітня 2015, 18:39
Quote Post

Постійний учасник

Ну, вот, решил заказать колодок про запас - так их уже и нет. Заказал BBB BBS-07. На вид они чуток тоньше, длиннее, но и дороже. Как попробую - отпишусь.
CrissAngel
Дата 30 Квітня 2015, 19:03
Quote Post

Постійний учасник

минулого року перед літом купував барадіни трьохкольорові по 100 за пару, зносостійкість велика, гальмують чудово...правда в зливу трохи гуде) але то насправді коли обід дуже мокрий...в дощ нечути
Email Poster
demon
Дата 30 Квітня 2015, 21:25
Quote Post

Membёr

PROMAX - лучшее из того что у меня было
DIMAXVELO
Дата 02 Травня 2015, 10:19
Quote Post

Постійний учасник

на базарі навіть нема що брати нонейми чи альхонги.Реально до сраки,ще в запасах валяються б.у шімановські в мене,різниця відчутна зразу.Але то до літа всі добити вийде
ну я за шімано таки..

Це повідомлення відредагував DIMAXVELO - 02 Травня 2015, 10:23
Taiwo
Дата 13 Жовтня 2015, 13:43
Quote Post

road sage

QUOTE (concorde @ 30 Квітня 2015, 19:39)
Ну, вот, решил заказать колодок про запас - так их уже и нет. Заказал BBB BBS-07. На вид они чуток тоньше, длиннее, но и дороже. Как попробую - отпишусь.

Ну як там колодки себе показали? Мої шиманівські вже дотираються, треба щось нове брати. Є щось у Львові, чи все ж з Києва треба тягнути?
Taiwo
Дата 13 Жовтня 2015, 14:32
Quote Post

road sage

трохи промоніторив ситуацію і натрапив на ще один альтернативний варіант JAGWIRE MTB CANTI JS908H та JAGWIRE MTB CANTI 70ММ JS909H. По ціні ніби трохи дешевші за ВВВ BBS-07 по якості хз. JAGWIRE вроді як відома фірма і наскільки я знаю робить хороші речі. Можливо хтось юзав такі колодки і може дати фідбек по ним? Є ще звичайно дешевий LONGUS MTB але думаю вони через пару днів катання по львівському дощі зітруться наніц.
concorde
Дата 13 Жовтня 2015, 17:17
Quote Post

Постійний учасник

Результатом дуже задоволений. Перша пара колодок досі не стерта, і це на передніх гальмах. Лишилося десь 25-30%. Сильніше почали стиратися в сніг. Однозначно рекомендую.
Taiwo
Дата 14 Жовтня 2015, 10:14
Quote Post

road sage

QUOTE (concorde @ вчора, у 18:17)
Результатом дуже задоволений. Перша пара колодок досі не стерта, і це на передніх гальмах. Лишилося десь 25-30%. Сильніше почали стиратися в сніг. Однозначно рекомендую.

це ти про BBB Canti Stop BBS-08 чи про BBB BBS-07? залишилось знайти де їх дешевше продають, бо на байкшопі як завжди завищують ціни.
concorde
Дата 14 Жовтня 2015, 10:44
Quote Post

Постійний учасник

BBBS-08. Це вони з кінця квітня ще не зтерлися.
Taiwo
Дата 28 Жовтня 2015, 11:06
Quote Post

road sage

обдзвонив всі онлайн магазини і ніде немає BBBS-08 angry.gif шо дєлать...
всюди є в наявності тільки довші і дорожчі BBB-07
взагалі хтось в курсі яка принципова різниця між короткими і довгими колодками і яку взагалі роль грає їх довжина?
AlexLv
Дата 28 Жовтня 2015, 15:29
Quote Post

Початківець
*

Мабудь головне питання, що має зношуватись раніше колодка чи обод? Деяки обода мають індикатор зносу (така заглибина).
З досвіду довші колодки довще зтираються та меньше скріплять. Але якщо проїхатися в дощь та з піском любі колодки зітруться на нівець дуже швидко...
Особисто вибираю мягші колодки бо вмене нема того індикатора зносу ободів на більшості з коліс smile.gif
Email Poster
alex4alex
Дата 28 Жовтня 2015, 16:00
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (AlexLv @ нині, у 15:29)
Мабудь головне питання, що має зношуватись раніше колодка чи обод?

crazy.gif Ну якщо однакова ціна, то немає різниці)
Users Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll