Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

: (15) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Блог PV
PV
01 2013, 22:09
Quote Post

Unregistered

Начало тут: http://velomax.com.ua/forum/index.php?show...ndpost&p=163306
_________________________________________________________________________________

_____Шановний, Нахалем, Ви як павук-букфаєд сидите та чекаєте якогось повідомлення, щоб наловити чиїхось букфав та сплести нову сітку зі своїх, щоб знову наловити чиїхось. Тільки-но я виставив свій пост, як Ви тут-же вивалили свого гіганта. Вам би замінити кожну букфу на один оберт педалі на тренуваннях, то Лапка би адихав на пів путі. Ви якийсь «НАДФЕЧНЫЙ ТФИГАТЕЛЬ». У Вас на виході свідомості більше ніж на вході. Вже давно пора Вам виписати яку-та Шнобилівську премію. Зрештою дякую за надану інформацію.

_____На рахунок фото з волонтерами від E-One. Лапка взагалі дивиться не на стрілку, а на дівку та ще й куда низя. Ай-яй-яй. Ну если быть савсем аткравеныим, я бы с этай валантёркай сам бы паездил в яком-та лесу па закальцованым стрелкам, а завместа длины дистанции васмёрка лежачая на баку. Тем боле, шо у неё тааакааая аеродинамическая пасадка, шо даже Фабиану Канчеларе и не снилось.

_____Хотілось би написати про хід гонки, але через потребу постачати букфи для Нахалема, часу не залишається. Відкладається до завтра.
LeDI
01 2013, 22:16
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 279

QUOTE (PV @ нині, у 23:09)
Лапка взагалі дивиться не на стрілку, а на дівку та ще й куда низя. Ай-яй-яй. Ну если быть савсем аткравеныим, я бы с этай валантёркай сам бы паездил в яком-та лесу па закальцованым стрелкам, а завместа длины дистанции васмёрка лежачая на баку. Тем боле, шо у неё тааакааая аеродинамическая пасадка, шо даже Фабиану Канчеларе и не снилось.

Простите, многоуважаемый РV, но у меня на таких как вы, как говорится, не стоит...
Лучше следите за дорогой velo.gif
Email Poster
PV
03 2013, 5:47
Quote Post

Unregistered

Простите, многоуважаемый РV, но у меня на таких как вы, как говорится, не стоит...

_____Уважаемая, LeDI, я не понимаю, почему Вы обратились со своими проблемами ко мне? Возможно, Вам нужно обратиться к психологу или сексопатологу. Скорее всего, со здоровьем у Вас всё в порядке, а вот психическое расстройство может быть причиной Ваших проблем. У Вас очевидно проблема намного глубже. Поскольку, Вы, не зная меня утвердили такой диагноз, то очевидно у Вас проблемы со всеми представителями противоположного пола. Обязательно обратитесь за помощью. В противном случае Вы будете оставаться в статусе LeDI ещё очень долго.

PV - 03 2013, 5:48
MoN
   03 2013, 6:22
Quote Post

Початківець
*

: 64

PV
це грубо і зайве
Не варто так категорично висловлюватися.
Не можете адекватно відповісти дівчині, то краще мовчіть.
Salariss
03 2013, 7:20
Quote Post

Salariss

: 553

QUOTE (PV @ нині, у 03:47)
Возможно, Вам нужно обратиться к психологу или сексопатологу

Оу, новый экспонат в нашей кунсткамере!

Продолжайтте дальше в том же духе. Имеете крепкий шанс стать жемчужиной коллекции. Последними двумя постами вы уже оставили за бортом большинство других претендентов.
Email PosterUsers Website
ЧД_
03 2013, 8:01
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

+1 Лучшего фотографа этого форума, и просто красавицу, обижать не дам. Битва экстрасенсов млять. Тот кто может едет, кто не может ищет причину. laugh.gif
alex4alex
03 2013, 10:53
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Два дня в этой теме не был и столько нового и интересного открыл для себя smile.gif

QUOTE (PV @ 31 Травня 2013, 21:26)
    Тепер запитання на рахунок волонтерів. Якщо вони не входять до числа організаторів, то напевно не мають права встановлювати вказівники. Мало який «доброзичливець» понамальовує стрілки в якомусь лісі по колу. Палучица «ФЕЧНЫЙ ТФИГАТЕЛЬ».

Мне кажется это как минимум некорректно по отношению к волонтерам, которые помогают на добровольных (именно отсюда слово "волонтер") началах. И тем более упрекать в том, что они вам помешали вы не имеете никакого права.

И как минимум на вашем месте я бы извинился перед волонтерами. Иначе просто пахнет неблагодарностью. Сами так поволонтерьте разок-другой, посмотрим что скажете. Они перед вами отчитываться не должны.

А то, что вы обращаете или не обращаете внимание на стрелки на дороге - это ваше личное дело. Можно ехать по маршруту прошлогодней "300-тки" и увидеть стрелки, ведущие в сторону, откуда вы приехали. Как так? А очень просто - там указатели на "сотку".

Если что-то в организации и работе волонтеров и других причастных людей не нравится - я открою вам великую тайну: маршрут 200-тки, как и любого другого мероприятия, открыт в любой день. Хоть сегодня поедьте туда, волонтеров там не будет, никто под ногами мешаться не будет.
Users Website
E-one
03 2013, 10:55
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

2 PV, а от мені цікаво: як, після всього написаного тут, на наступному бреветі ти будеш брати воду з рук Діани? Не поїдеш? Поїдеш зі своєю водою?

І, PV, welcome to the club - ще один сильний суперник в гонках і, сподіваюсь, товариш до і після них на ціну золота.

на рахунок товариша я помилявся: нє мой размєр. А от з Атіллою радив би познайомитись - у вас багато спільного. Як то кажуть: два сапога пара laugh.gif
Email Poster
ЧД_
03 2013, 11:44
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Иванэ, ты як в кино: http://www.youtube.com/watch?v=qhSI8Lk-vxY laugh.gif
PV
03 2013, 14:05
Quote Post

Unregistered

Ану, ану, я не пойняв. Ми тута с E-One балакали па мужски, а ви падслухали і начали сваю праблемну фізіалогію виставлять, а я щей винават астался кали сказал, шо я не той дохтар. Тепер відать мені капец. Іля ат спрагі памру, іля ат яда, іля ат атрави на якому та бревете. Даже песнь сачініл. Во паслухайте:
-----
Здесь вам не равнина, здесь климат иной,
Идут лавины одна за одной,
И здесь за камнепадом ревёт камнепад.
И можно свернуть, обрыв обогнуть,
Но мы выбираем трудный путь,
Опасный, как военная тропа.
И можно свернуть, обрыв обогнуть,
Но мы выбираем трудный путь,
Опасный, как военная тропа.

Кто здесь не бывал, кто не рисковал,
Тот сам себя не испытал,
Пусть даже внизу он звёзды хватал с небес.
Внизу не встретишь, как не тянись,
За всю свою счастливую жизнь
Десятой доли таких красот и чудес.
Внизу не встретишь, как не тянись,
За всю свою счастливую жизнь
Десятой доли таких красот и чудес.

Нет алых роз и траурных лент,
И не похож на монумент
Тот бревет, что покой тебе подарил.
Как Вечным огнём сверкает днём
Вершина изумрудным льдом,
Которую ты так и не покорил.
Как Вечным огнём сверкает днём
Вершина изумрудным льдом,
Которую ты так и не покорил.

И пусть говорят, да, пусть говорят,
Но нет, никто не гибнет зря,
Так лучше, чем от водки и от простуд.
Другие придут, сменив уют
На риск и непомерный труд,
Пройдут тобой не пройденный маршрут.
Другие придут, сменив уют
На риск и непомерный труд,
Пройдут тобой не пройденный маршрут.

Отвесные стены, а ну, не зевай,
Ты здесь на везение не уповай,
В горах ненадежны
Ни камень, ни лёд, ни скала.
Надеемся только на крепость рук,
На руки друга и вбитый крюк,
И молимся, чтобы страховка не подвела.
Надеемся только на крепость рук,
На руки друга и вбитый крюк,
И молимся, чтобы страховка не подвела.

Мы рубим ступени, ни шагу назад,
И от напряженья колени дрожат,
И сердце готово к вершине бежать из груди.
Весь мир на ладони, ты счастлив и нем,
И только немного завидуешь тем,
Другим, у которых вершина ещё впереди.
Весь мир на ладони, ты счастлив и нем,
И только немного завидуешь тем,
Другим, у которых вершина ещё впереди.

Во как.

Діаначка, дарагая, тебе еті строки пасвящаю. Прасти если абидел. Хател как луче, а палучилось как фсехда, есчо луче. Прасті меня, а!

PV - 03 2013, 14:45
Terry
03 2013, 14:33
Quote Post

Велофанат

: Лемберг
: 1116

Так бездумно обісрати Таку пісню, обісрати волонтерів і навіть заставити І-вана визнати свою помилку... Ого. Думаю, ЛеДі сама розбереться і ще вам діагноз поставитьwink.gif
Тепер І-ван просто мусить обійти ПВ в якійсь гонці. Аби не повадно було.
Email Poster
PV
03 2013, 14:44
Quote Post

Unregistered

Добре. Досить флудити. Тема наступна. PV та ShBr2k планують сканувати 400. Попередня схема така: акція в два етапи.

Етап перший: виїзд в Долину (на електричці, автобусі і т.п.), з Долини до Сянок скануємо на двоколісному, з Сянок до Львова на електричці.

Етап другий: виїзд в Сянки (на електричці), далі скануємо на двоколісному, з Сянок спуск з Ужокського перевалу до Перечина, розворот до Львова.

Етапи проводимо у суботи (неділі) через тиждень, враховуючи погоду.

Якщо духу вистачить, ще через тиждень в суботу та неділю проводимо вказані етапи відразу. Наступний тиждень відкатуємося, відпочиваємо перед 400.
Чекаємо пропозицій.

Плани держать у суворай секретнасті от Діани. С сабой брать сваю воду. С калодцав не піть, с капитцав тоже. Єслі і даедете абратна, то родічі вас не узнают. Бєкать будіте і хфостікамі махать.
PV
03 2013, 15:06
Quote Post

Unregistered

ЛеДі сама розбереться

Terry, хай зубудуця тваі слава.
Так бездумно обісрати Таку пісню,

Ну, Terry, ти чо зовсім без чуства юмара. Я такой фсегда. Маі сатруднікі уже папривикали. Са мной смеюца. Нунимагу я іначе. І ваще, зачєм примінять такіе дурно пахнущіе слава, да дествітельно к такой песне.

Ви тут такіе все серьозниє. На весчи нада сматреть ширше, а с людмі бить памяхше. Тагда люді і тянуца к вам будут.

дать с собой 5 литров краски?

Ізвініте, уважаемий A.V. Ну к каму адресовано Ваше предлажение?
PV (расхот 5 літров) - нажмите адін
ShBr2k (расхот 5 літров) нажмите два
PV і ShBr2k (расхот 5 літров) нажмите три
і PV і ShBr2k (расхот 10 літров) нажмите чітире
Аставайтесь на лініі, Ваше прісутствіє очєнь важна для нас

PV - 03 2013, 15:45
b_romik
03 2013, 15:37
Quote Post

: Івано-Франківськ
: 29

Увага до своєї персони привернута, рівень виховання продемонстровано, мінімальна кількість форумчан-велосипедистів "обгаджено". Нормальне таке "вливання в колектив" huh.gif
Email Poster
A.V
03 2013, 15:45
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (PV @ нині, у 16:06)
...Я такой фсегда. Маі сатруднікі уже папривикали. Са мной смеюца. Нунимагу я іначе.
Users Website
0 (0 0 )
0 :
« | Кухня | »

Topic Options : (15) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll