РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Marin Muirwoods, Підкажіть, чи варто брати...
Arustokrat
Дата 27 Вересня 2014, 20:01
Quote Post

Постійний учасник

Привіт усім. rolleyes.gif
Шукаю велосипед для щоденних поїздок по місту в дощ/спеку/зливу/сніг/град і мінімальних туристичних вилазок в гори, тому на перший план виходить надійність і довговічність. Питання покупки нового, сучасного велосипеда за 3-5К не розглядається з міркувань ціни і страху, що його вкрадуть, навіть, будучи причепленим товстим ланцюгом. Ашан не підходить, бо ціни на них, як на мене, завищені з врахуванням того, що навколо них ще прийдеться попихтіти і потратитись, щоб вийшло щось більш-менш їзджабельне і не розвалилось за зимовий сезон, та й в електричці тих 20 кг. оптимізму не додають. Прочитав тему Бура про його хромолевий ровер і згадав про свою давню мрію мати велосипед на такій рамі. Моніторинг усіляких сландо, аукро, вашихмагазинів і т.п. дав наступний результат:

user posted image
user posted image
Опис продавця:
Велосипед Marin Muirwoods
Рама - Cro-Mo
Номер рами - M03BS0649
Монетки - Shimano Altus A20
Тормоза - Shimano
Задній перекидач - Shimano Altus A20
Передній перекидач - Shimano Altus A20
Діаметр колеса - 26"
1700 грн. і це зі скидкою rolleyes.gif

Опис, звісно ж, скупий, але в розмові з продавцем вияснилось, що вага велосипеда близько 13 кг., колеса без дефектів, гріпси і тросик передньої перекидки замінені на нові, ну і рама місцями трішки подерта і частково відклеїлись наклейки.
Після покупки планую замінити гальма на вібрейки, сідло на менш диванний варіант, зняти підніжку, так як нею не користуватимусь, і замінити шини, на менш агресивні, але то вже десь потім. Звісно ж, по мірі роботи над посадкою на ньому замінятимуться й інші деталі.
Так от власне питання до людей, які в тому розуміються більше ніж я. Чи вартує велосипед вказаної за нього ціни? Які можуть бути підводні камені при його покупці? На що слід звернути особливу увагу саме в цьому конкретному випадку.
Дякую за обгрунтовані відповіді biggrin.gif

Це повідомлення відредагував Arustokrat - 27 Вересня 2014, 20:48
Email PosterUsers Website
Lanz
Дата 27 Вересня 2014, 20:31
Quote Post

Постійний учасник

Під ті задачі що стоять - хватить із головою. Та і за таку ціну. Підводний камінь такий, що і цей велосипед можуть вкрасти biggrin.gif
Email Poster
Eugene
Дата 28 Вересня 2014, 11:31
Quote Post

Зацікавлений
**

В "зливу/сніг/град" V-brake дійсно підводний камінь. Їздив зиму 2012-13 року з ними, враження не самі кращі. Швидкий знос колодок (до 500 км) + знижена єфективність гальм + "чудовий" і дуже голосний звук при гальмуванні + кожень день загажені обода (колодки вони-ж кудись зникають) Скінчилось покупкою байка з дисковими тормозами у березні місяці. ДЛЯ ЗИМОВОГО КОРИСТУВАННЯ вел з V-brake НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Доречі цікаво, BuR буде їздити на розовому привиді і взимку, чи пересяде знов на диски?
Email Poster
panpupez
Дата 29 Вересня 2014, 18:35
Quote Post

Зацікавлений
**

дорогувато для такого обвісу, але маріни це нямка)
Arustokrat
Дата 29 Вересня 2014, 20:16
Quote Post

Постійний учасник

Підводний камінь такий, що і цей велосипед можуть вкрасти biggrin.gif

Це стосується будь-якого велосипеда. Але на такі випадки вожу з собою товстий ланцюг, хоч і розумію, що це не панацея, а скоріше заспокоюючий бальзам для душі...
ДЛЯ ЗИМОВОГО КОРИСТУВАННЯ вел з V-brake НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Дискові варанти є лиш в алюмінієвих рамах. А алюміній категорично не хочу...
дорогувато для такого обвісу, але маріни це нямка)

Можна детальніше? Хороші/погані велосипеди?

Нині їздив на оглядини, ніби все добре. Рама правда так трохи подерта на верхній трубі, і, схоже, що дюймова рульова rolleyes.gif Але хорошу амовилку мені не потягнути, тому з приводу цього двоякі думки...
PlusOdyn
Дата 30 Вересня 2014, 8:27
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Як на мене то ригыд на кожен день це саме воно, бо амовилці я ноги протирав заледве не щодня, а то кілька хвилин часу. Але щоб ще менше гемору було, я б дивився на планетохід який. Можна знайти із гальмом педальним ззаду і яким барабаном чи роллером спереду.
Email Poster
Terry
Дата 30 Вересня 2014, 9:34
Quote Post

Велофанат

Цікаве рішення переднього гальма. З виноса тягнеsmile.gif) ще м не бачив такого
Email Poster
Oleg132
Дата 30 Вересня 2014, 9:51
Quote Post

Ветеран

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 08:27)
Як на мене то ригыд на кожен день це саме воно, бо амовилці я ноги протирав заледве не щодня, а то кілька хвилин часу. Але щоб ще менше гемору було, я б дивився на планетохід який. Можна знайти із гальмом педальним ззаду і яким барабаном чи роллером спереду.

Щоб не плювалась, треба було вилу з норм анодіюванням брати.
1оопудово ти мав стерте напилення, може й до алю.
Oleg132
Дата 30 Вересня 2014, 9:55
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Terry @ нині, у 09:34)
Цікаве рішення переднього гальма. З виноса тягнеsmile.gif) ще м не бачив такого

Дивно.
Справді, щось не звичного.
Тросик не порветься, якщо вивернеться руль при падінні?
PlusOdyn
Дата 30 Вересня 2014, 10:04
Quote Post

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 10:51)
Щоб не плювалась, треба було вилу з норм анодіюванням брати.
1оопудово ти мав стерте напилення, може й до алю.

Вася у мене атлічне анодування. Було, бо той ловелко не у мене наразі. Кашима сасай.
Email Poster
romakvadrat
Дата 30 Вересня 2014, 10:10
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 10:55)
Дивно.
Справді, щось не звичного.
Тросик не порветься, якщо вивернеться руль при падінні?

Колись тільки такі ставили. Не порветься, хоча я думаю, що гальма поміняють одразу після придбання.
Email Poster
romakvadrat
Дата 30 Вересня 2014, 10:24
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (Arustokrat @ вчора, у 21:16)
Це стосується будь-якого велосипеда. Але на такі випадки вожу з собою товстий ланцюг, хоч і розумію, що це не панацея, а скоріше заспокоюючий бальзам для душі...

Дискові варанти є лиш в алюмінієвих рамах. А алюміній категорично не хочу...

Можна детальніше? Хороші/погані велосипеди?

Нині їздив на оглядини, ніби все добре. Рама правда так трохи подерта на верхній трубі, і, схоже, що дюймова рульова rolleyes.gif Але хорошу амовилку мені не потягнути, тому з приводу цього двоякі думки...

Будьмо чесними: яка амовилка на цю раму? smile.gif
Їжджу на подібному древньому скоті, правда з нормальним 1,1/8 штоком, але вилка жорстка. Про заміну вилки мова навіть не йде, хоча б по тій причині, що чудернацько получится - вилка буде вдвічі дорожчою ніж ровер laugh.gif
з іншого боку - мене й ригід влаштовує smile.gif

Це повідомлення відредагував romakvadrat - 30 Вересня 2014, 10:24
Email Poster
Stevens
Дата 30 Вересня 2014, 10:40
Quote Post

Велофанат

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 10:04)
Вася у мене атлічне анодування. Було, бо той ловелко не у мене наразі. Кашима сасай.

Ти, і Твоє ставлення до життя роверів то швидше вийняток, ніж правило. Кашима тут ніпричом. Моя кашима вже тиждень не мина і не витирана, і всьо атлічна, всьо робе. Такшо тут кожен точе як хоче.

По темі: Якщо ТС таки купить цей марін, тоді найробочіший варіант виглядатиме як в Бура: Широчезні покрихи, ну і гальма замінити на вібрейки.
П,С. Обода Подвійні? Бо як одинарні, то яб небрав, самізнаєтечого

Апд. Подивився уважно фотки, таки подвійні

Це повідомлення відредагував Stevens - 30 Вересня 2014, 10:44
PlusOdyn
Дата 30 Вересня 2014, 10:45
Quote Post

QUOTE (Stevens @ нині, у 11:40)
Ти, і Твоє ставлення до життя роверів то швидше вийняток, ніж правило. Кашима тут ніпричом. Моя кашима вже тиждень не мина і не витирана, і всьо атлічна, всьо робе. Такшо тут кожен точе як хоче.

Мля, Ти ше згадай, як я до дєвушок ставлюся.
Анодування на Аксоні також багато чого прожило і безніфіга, але мині приємно коли воно помите. Хоча більше мене хвилюют не так ноги, як те що не дає їм бути протертими - пильнико-сальники. Ото я їх мащу по рицептові виличайшого гуру ущильнинь ЧД.
Email Poster
Stevens
Дата 30 Вересня 2014, 10:48
Quote Post

Велофанат

тонкий оффтоп laugh.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll