РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Выбор бюджетного велосипеда от 300 до 500 долларов, обсуждение статьи
Rider
Дата 31 Липня 2007, 11:15
Quote Post

Зацікавлений
**

Продавець зацікавлений продати те, що максимально підійде - ти до нього потім ще не раз прийдеш за ремонтом, ТО, велоформою, інструментом, камерами, колодками, робити апгрейд тощо. Або не до нього - якщо ровер не сподобається.

Разные есть продавцы. Есть и такие которым выгодно одноразово задорого впарить фуфло.
Igel
Дата 08 Лютого 2008, 12:41
Quote Post

Jeżo-zwież

Привіт усім.
Надіюсь в тему.
Є питання: хтось може щось сказати про Centurion Backfire M6?
Хочу придбати, але не чув жодних відгуків.
Velomax
Дата 08 Лютого 2008, 14:03
Quote Post

неутомімый командор

Там, де ти хочеш його придбати, тобі мають все розповісти smile.gif
(Просто я продаю ровери інших фірм)
Users Website
Igel
Дата 09 Лютого 2008, 9:08
Quote Post

Jeżo-zwież

QUOTE (Velomax @ вчора, у 14:03)
Там, де ти хочеш його придбати, тобі мають все розповісти smile.gif
(Просто я продаю ровери інших фірм)

Це ти відповів як продавець.
А як учасник форуму, що можеш сказати про фірму? Мусив же хоч щось чути про такі велосипеди.
Velomax
Дата 09 Лютого 2008, 10:29
Quote Post

неутомімый командор

Это некий малоизвестный бюджетный бренд. Отзывов про него не найдешь - владельцы таких велов интернетом чаще всего не пользуются.
По-моему несправедливо требовать от меня сделать работу других продавцов smile.gif
Они их продают, вот пусть они и расхваливают - им за это деньги платят.
Users Website
Igel
Дата 09 Лютого 2008, 12:17
Quote Post

Jeżo-zwież

Velomax, я нічого не вимагаю. Я питаю поради. Це різні речі.
Я все ж його купив. Але не за рекомендаціями продавців (почитав дещо в неті). Маловідомий-немаловідомий, але на Меріді клепаний.
На щось відоміше сімейний бюджет не розрахований. Можливо з часом.
В будь-якому випадку я нарешті на колесах через 3,5 роки перерви. Хоч порадійте за мене.
Velomax
Дата 09 Лютого 2008, 12:44
Quote Post

неутомімый командор

Безумовно, я за тебе радий. Краще з ровером, чим без нього.
Якщо побачимось десь на роверах, зможу розказати щось про той Центуріон smile.gif
До речі про сім'ю: маленька дитина є ? Якщо є, чи плануєш катати разом з дитиною?
Users Website
Igel
Дата 09 Лютого 2008, 14:14
Quote Post

Jeżo-zwież

QUOTE (Velomax @ нині, у 12:44)
До речі про сім'ю: маленька дитина є ? Якщо є, чи плануєш катати разом з дитиною?

Дитини поки немає, але є кіт Норман. Я його планую на дачу возити. bigsmile.gif Поставлю багажник , котяча переноска вже є - там є можливість кріпити ремнями.
chif
Дата 12 Лютого 2008, 5:16
Quote Post

Початківець
*

Доброї ночі усім.
Продовжуючи тему купівлі більш-менш нормального велосипеда (наскільки я начитався різної літератури і відвідав магазини, то $300 якраз і є більш-менш), в мене виникли деякі питання щодо вибору. Але усе по порядку..
Я, пам'ятаючи про спорттовари на пр. Свободи, заглянув туди спочатку. Враження просто жахливі. Таке відчуття, що чолов'яги, що там працюють, взагалі не орієнтуються в тому, що продають. І після 10 хв простого хамовитого відношення зі мною і колегою, з яким я прийшов і після висказування продавцю усього того, що я про нього думаю, мені вдалось дізнатись лише гарантію (рік на раму і 0,5 на ходову). А дивився я там на Discovery DX (нажаль багато там не прочитав) за 1200 грн.. Прочитавши цю статтю (вибір 300-500...) про те, що у ровера за $200 не моде бути заднього амортизатора, подумав, що то якесь барахло. Але, на жаль, фінанси співають романси, а кататись хочеться!
Наступним кроком стало відвідування Gorgany.com.ua і вибір відповідно Univega Alpina HT-500 або Wheeler Junior 400 (або 200) або Wheeler Pro 09 або Focus Kokanee. Проблема в тому, що Wheeler Junior, як мені здалось, для підлітків; а мені, 21-річному із 183см буде замаленький smile.gif . А грошей багато нема, тому, що додатково потрібно буде купувати і болотники і фару.
Мені потрібна ваша порада щодо вибору велосипеда. Усе, що можна виділити на велосипед - то <= $400. Може магазин порадите, чи порадите кращу модель з того, що я написав. Одним словом, хочеться не просто металолом, а дійсно велосипед ( тільки не кажіть "якщо дійсно велосипед хочеш, то штуку паперів треба", знаю, але є аж $400).
Чекатиму вашої поради.

Або, VeloMAX, може щось зі свого порадите? wink.gif
Насправді хочеться велосипед, на якому і по місту і на природу можна буде вибратись...
RAN
Дата 12 Лютого 2008, 22:47
Quote Post

Початківець
*

Уважно почитай тему, походи по магазинах, придивляйся до деталей, думай, аналізуй, зайди до Velomax'a там знайдеш багато відповідей.
Email Poster
dolphin
Дата 08 Серпня 2008, 13:43
Quote Post

Tursiops truncatus

тут немного о том как выбрать велик чтобы спина не болела
http://pozvonok.ru/spina/page_3_5.html
dyadya
Дата 17 Вересня 2008, 20:01
Quote Post

зашел попялицца

Для тех,кто читает по польски.
Всевозможную информацию по велосипедной тематике можно найти здесь:http://www.bikeboard.pl/index.php?d=sprzet&g=13
(в формате pdf)

Це повідомлення відредагував dyadya - 17 Вересня 2008, 21:41
Email PosterUsers Website
perekotypole
Дата 10 Червня 2010, 22:23
Quote Post

велосипеди ardis, що можите сказати?
Email Poster
Greyhound
Дата 10 Червня 2010, 22:37
Quote Post

серый собак

QUOTE (perekotypole @ нині, у 22:23)
велосипеди ardis, що можите сказати?

Буду краток - гімно!
Email PosterUsers Website
bata
Дата 10 Червня 2010, 22:38
Quote Post

офісний планктон

походу заділи за живе wink.gif

якщо в магазин зїздити по тротуару то напевно норм.

Більше нічого не скажу, бо маю знайомого в якого на адрісі зломався руль коли він вїхав в бордюр, через те що зняв задні тормоза, бо погнувся диск і тормоза то терли то не тормозили, а передні взагалі не працювали. Чесно, я навіть ніколи на них не сідав. На мою думку краще дозбирати на щось краще.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll