РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Герметик для безкамерок
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 11:13
Quote Post

@У Team

Якщо маєте ust і катаєте в своє задоволення не заморочуйтеся на герметик.
ЧД, ПаКо зараз їздить на звиклій камерній покрисі з дротяним кордом, залив герметик, бо знаю, що в них є дирки від колючок, ліньки було шукати і клеїти, але стало би і без герметика. Враховуючи, що до весни не планую міняти і так піде.
Якщо топік стартер вже остаточно визначився, що буде використовувати тільки з герметиком, то сорі за коменти, які не зовсім стосуються теми.
vchaban
Дата 13 Лютого 2013, 11:23
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (pakolv @ нині, у 12:13)
Якщо маєте ust і катаєте в своє задоволення не заморочуйтеся на герметик.
ЧД, ПаКо зараз їздить на звиклій камерній покрисі з дротяним кордом, залив герметик, бо знаю, що в них є дирки від колючок, ліньки було шукати і клеїти, але стало би і без герметика. Враховуючи, що до весни не планую міняти і так піде.
Якщо топік стартер вже остаточно визначився, що буде використовувати тільки з герметиком, то сорі за коменти, які не зовсім стосуються теми.

А як же без герметика в горах!?
Я взагалі сумніваюся, що в польових умовах зможу зняти шину з обода, щоб наприклад запхати камеру. Реально пів години мучився вдома поки натягнув на обід.
Email PosterUsers Website
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 11:32
Quote Post

@У Team

З ободами Mavic UST і покришками Shwalbe UST, знімається руками (без лопаток) ставиться руками, качається ручним насосом (якісним), бажано мати воду (щоб легше заскочило в замок. При проколах можна клеїти звиклими латками прямо на покришку або самоклейками (Lezine точно працює). По часу процедура займає як і з ремонтом камери. Але у варіанті, якщо герметик не справиться з проколом будете мати аналогічний секс +викручування ніпеля+всі руки в герметику з болотом+вся камера потім буде в засохлому герметику+засохлий герметик на покришці. Дуже сумніваюся, що ви захочете ставити латку в ту жижу.

В горах нормально, не в горах також. Був 1 трабл, коли щось не хотіло качатися (фуфра ЮСТ), були в Винниках вночі, попросив Красова підйїхати на вулканізацію, але якби були поза цивілізацією, то накачав би і сам. РоРо качається "палюбе".
Це про тренувально-покатушне використання.
Рейсового досвіду немаю, це до Івана.

З власного досвіду використання ФуФри ТЛР з герметиком. Поїздка Львів-Унів-Львів. Передню покришку зірвало на швидкісному спуску при переїзді з колії в колію, герметик змішався з пилюкою, поставив камеру. Задню покришку пробив, одяг і пів-ровера в герметику, доїхав на докачуваннях.

На ЮСТ ФуФрах їздив тією самою дорогою нєвозбранно декілька раз.

Це повідомлення відредагував pakolv - 13 Лютого 2013, 11:44
vchaban
Дата 13 Лютого 2013, 11:43
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (pakolv @ нині, у 12:32)
З ободами Mavic UST і покришками Shwalbe UST,

В мене Mavic UST + Shwalbe Fat Albert UST, руками нізащо не одягнув би...
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 11:45
Quote Post

@У Team

модель до 2011 року чи пізніше?
vchaban
Дата 13 Лютого 2013, 11:47
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (pakolv @ нині, у 12:45)
модель до 2011 року чи пізніше?

11, або 12
A.V
Дата 13 Лютого 2013, 11:50
Quote Post

триммер стакселя

если так все сложно, то каков смысл эксплуатации не в гоночных условиях?
Users Website
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 11:58
Quote Post

@У Team

має працювати, Швальба не рекомендує використовувати монтажки, Мавік придумав стандарт ЮСТ. В мене навіть на ЗТР руками стало, правда зняти без монтажок не вийшло.
Милили обидва боки? Попробуйте намочити з милом (можна навіть рідким) сам обід і края покришки з двох боків. Коли поставите одну сторону, посовайте покришку взад вперед за ободом, ще намочіть з милом, при заправці другого боку слідкуйте, щоб вже заправлена сторона була в равці (посередині обода).
Перша установка важка, далі буде легше.
Забув додати, перший раз качайте максимально допустимий для покришки тиск, трохи постоїть, тоді стравіть до того тиску, який використовуєте в поїздках.

Обід, я сподіваюся, у Вас цільнозварений без дирок і стрічок?

Це повідомлення відредагував pakolv - 13 Лютого 2013, 12:37
ЧД_
Дата 13 Лютого 2013, 12:07
Quote Post

sprzedawca materacow

Владимирович, это как грил мой майор Плисов: сложно в первый раз только бабу тр..ть. Никаких проблем нет. Руками я конечно покрышку не ставлю. Образование не позволяет. А вот лопатками без проблем. Герметик забивает практически все проколы. Раз не забил, но там реально прорезь была, так шо Пернатый вулканизировал. То есть за сезон 2012 я ни разу не снимал покрышки и не проводил время с накачками. подкачками. Я ставил безкамерку осенью 2011, так как до этого времени ушло 4 камеры в утиль. В том же году и прорезался до вулканизации. По деньгам владение безкамеркой вышел выгодным нежели я бы ездил с камерой. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 13 Лютого 2013, 12:08
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 12:08
Quote Post

@У Team

QUOTE (A.V @ нині, у 11:50)
если так все сложно, то каков смысл эксплуатации не в гоночных условиях?

у вас (шосерів і рандонерів) цей секс не за горами biggrin.gif

пробував на свою шелєзяку запіліть, перша спроба невдала facepalm.png

ЧД, 1. абразованниє люді знають, що таке RTFM, 2. ваш метод має місце, якщо використовувати один вид покришок на весь сезон, а людина катає і по місту і в горах і наскільки рузумію буде мати декілька комплектів

і вабше, не розкручуйте мене на тролінг, я, направду людині допомогти хочу

Schwalbe recommends: Either purchasing a ‚genuine' Tubeless tire, or, if weight is a factor, using a Tubeless Ready tire with sealing solution.

Це повідомлення відредагував pakolv - 13 Лютого 2013, 12:41
ЧД_
Дата 13 Лютого 2013, 12:41
Quote Post

sprzedawca materacow

Пако мы консерваторию не заканчивали. Если покрышка ставится с меньшими усилиями так, то на кой шайтан корячится по другому? laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 13 Лютого 2013, 12:42
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 12:46
Quote Post

@У Team

на сольфеджіо знаєш куди записуватися wink.gif повторюся, RTFM laugh.gif

може комусь знадобиться, щоб не повторюватися
http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=10827

Це повідомлення відредагував pakolv - 13 Лютого 2013, 12:47
ЧД_
Дата 13 Лютого 2013, 13:03
Quote Post

sprzedawca materacow

Пако давай соедемся на мнении: что каждый мастурбирует как хочет. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 13 Лютого 2013, 13:03
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 13:09
Quote Post

@У Team

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 13:03)
Пако давай соедемся на мнении: что каждый мастурбирует как хочет. laugh.gif

адназначно, я тільки про те що тру юст від Швальби вигадали для використання всуху
ЧД_
Дата 13 Лютого 2013, 13:12
Quote Post

sprzedawca materacow

Пако Ну сматри: горилку Менделеев колы придумывал, за закуску ниц не казав, але краще с закуской. Тому ЮСТ герметиком не испортиш ИМХО. laugh.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll