РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Merida Yankees, на кожен випадок)
DIMAXVELO
Дата 06 Квітня 2015, 11:19
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Petiok @ нині, у 08:36)
А ті моноблоки взагалі не працюють?

Лівий робочий,правий теж,але на ньому відламаний кусок де входить кожух,їздити можна без проблем,но не феншуй трохи..буде мені очі мозолити
Email PosterUsers Website
Petiok
Дата 06 Квітня 2015, 11:30
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (DIMAXVELO @ нині, у 11:19)
Лівий робочий,правий теж,але на ньому відламаний кусок де входить кожух,їздити можна без проблем,но не феншуй трохи..буде мені очі мозолити

Просто старі моноблоки, то дуже дифіцитна річ. Якісь там сучасні ацера знайти можна а старі дуже проблематично.
Email Poster
DIMAXVELO
Дата 06 Квітня 2015, 11:36
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Petiok @ нині, у 09:30)
Просто старі моноблоки, то дуже дифіцитна річ. Якісь там сучасні ацера знайти можна а старі дуже проблематично.

Буду ше бороздити торпедо,чи шукати когось хто має "ровери з германії", може там шось завалялось
DIMAXVELO
Дата 10 Квітня 2015, 22:20
Quote Post

Постійний учасник

Нове життя моноблока.
Оскільки пошуки ніц не дали,знайшов тільки алівіо 2006 року,а то явно не фен-шуй,то вирішив поритись в гаражі.
Фото зі зломом не маю,але скажу що відломано було кусок з натягувачем і частина самого моноблока.
Про саму роботу..вичистив місце злому до блиску,насадив на момент,трималось галімо,але трималось..знайшов скловолокнисту шпаклівку в гаражі і вуаля,за ніч застигло намертво!
Сліди від роботи видно,бо волокна лягали не рівно і помітно,але результатом більш-менш задоволений,можливо ще зашкурю більше і знов пройдусь фарбою..
user posted image
user posted image
user posted image
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topic