Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (8) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проект крос-кантрійних трас в парку "Знесіння"
westsider
07 2009, 20:18
Quote Post

город большой - чудаков много

: Львів
: 1702

Клуб ще з початку створення хотів провести крос-кантрі перегони, але все якось не виходило. Цілеспрямовані пошуки закільцеваної траси в парках "Знесіння" та "Високий Замок" кілька місяців тому нічого не дали - багато цікавих ділянок, але звести їх в кільце не вдавалось. Пошуки припинились.
Три тижні тому, катаючись з сестрою та Любою camomile, випадково зробили те, чого не вдавалося зробити раніше - повернулись на місце старту, не проїжджаючи двічі по одних і тих самих стежках. Лише на другий день до мене це дійшло і я загорівся ідеєю провести там КК перегони.
Отож довжина кола 3,18 км, все інше треба дивитись безпосередньо на трасіsmile.gif
Міток немає і ще не знаю ,чи будуть взагалі (треба розмовляти з керівництвом парку). Можливо, будуть лише тимчасові безпосередньо під час перегонів.
З задоволенням покажу трасу всім бажаючим, і з превеликою цікавістю вислухаю враження smile.gif

Попередньо хотів би провести перегони в суботу 21 листопада, буде ще тепло і опадів не передбачається. Правила - роздільний старт з інтервалом в 5 секунд, по олімпійській системі (на час тобто). Але це до обговорення і звичайно, спробую врахувати всі побажання.
І головне - чи потрібні ще одні перегони?
_elvis_
07 2009, 20:54
Quote Post

Постійний учасник

: пСихів
: 522

сам вже кілька разів пробував на знесінні якусь трасу найти)
мені ідея подобається)

а можеш в "планета земля" намалювати приблизну карту?

_elvis_ - 07 2009, 20:57
spirit-o
07 2009, 21:56
Quote Post

постійний флудер

: 890

QUOTE (westsider @ нині, у 20:18)
Правила - роздільний старт з інтервалом в 5 секунд, по олімпійській системі (на час тобто).

Із написаного зовсім незрозумілий формат гонки huh.gif

"по олімпійській системі" - це з вибуванням чи просто мається на увазі гонка з роздільним стартом ?

А робити стартовий інтервал 5 секунд - це просто нісенітниця. Тут явну перевагу, залежно від ширини траси, отримує або перший стартуючий, бо у нього буде чистий трек, або останній (у випадку широкої траси), бо він всю дорогу буде когось бачити попереду і доганяти, що психологічно значно легше.
Інтервал старту потрібно робити таким, щоб не було видно попереднього учасника, тобто 30-60 сек.
Email Poster
westsider
07 2009, 22:23
Quote Post

_elvis_
Спробую подивитись пізніше, але не думаю, що вийде щось путнє. Спробую записати трек з ЖПС, тоді викладу.

spirit-o
Мабуть справді заплутався. Мав на увазі так, як робили на Вульках ХСО, учасники їдуть визначений час, а не певну кількість кіл.
5 секунд - щоб всім було зручно стартувати і водночас була боротьба на трасі. В біатлоні (єдине, що згадаю) при роздільному старті хіба інтервал більше 30 секунд?
Мені здалось, що так буде цікаво, не наполягаю smile.gif. На самій трасі важко знайти вдале місце для масового старту, однак є кілька прилягаючих до неї прямих ділянок з відчутним нахилом вгору.
spirit-o
07 2009, 22:46
Quote Post

постійний флудер

Я не знаю як ви планували трасу, але я накидав щось таке на 3 км

user posted image

Старт - це трикутник, там місця навалом.
Зліва від старту - лиса гора, справа - по хребту іде асфальтова дорога до музею, знизу вул. Лисенка, а синя плямка зверху - це озерце, де стояв намет на гонці "Отрив".

spirit-o - 08 2009, 16:07
Email Poster
_elvis_
08 2009, 0:01
Quote Post

Постійний учасник

кльово) але в районі того озерця - там, де проїзд по хребту. там різкий спуск по дерев'яних сходах. може попробувати перед тим хребтом повернути біля бєсєдки направо по стежці? правда не пам шо там далі)
і може не робити підйому направо на асфальтовану доріжку, а зразу вниз прямо по грунтовці?
westsider
08 2009, 0:59
Quote Post

Спіріт, дуже схожеsmile.gif Навіть старт спочатку планував на тому "трикутнику". Далі вправо, по серпантинчику на "хребет" і знову вправо. Грунтовками до асфальтованої дороги на хребті, перетинаємо біля огорожі музею і далі вздовж цієї огорожі до камянистого спуску, що веде до "оглядового майданчика" (там дві лавки, щит з планом парку та чудовий краєвид на місто). Далі широка стежка понад урвищем, яку люблять всі роверисти, що бували на Знесінні.
Мабуть, краще показати)).

Старт - це трикутник, там місця навалом.

Не всі досвідчені львівські гінці так думають rolleyes.gif Я тільки "за"

Завтра планую там кататись десь з 7.30 до 8.30. Якщо не буде дощу.
Velomax
08 2009, 14:43
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

У клуба должна быть хотябы одна своя "фирменная" гонка.
Количество проводимых гонок по городу при этом значения не имеет.
Проголосовал за второй вариант.
Users Website
Leonid
08 2009, 16:04
Quote Post

ветеран броуновского движения

: Львов
: 2804

Тоже за второй вариант
Аргументы: и погода и времени немного осталось. А в следующем сезоне этой гонкой можно открыть сезон, зато и подготовиться.
А сейчас можно провести предварительно-пробную версию. Снять GPS трек, выложить карту и т.д.

Leonid - 08 2009, 16:05
Email PosterUsers Website
Griga
08 2009, 16:04
Quote Post

Активный лентяй

: Львов, ул.Кирова
: 1306

По-моему, стоит отложить до следующего года. В этом погода уже нестабильна, да и многие сезон уже закрыли. Я бы эту гонку проводил весной, в апреле-мае, тогда 4 коротких на сегодняшний день 3-км круга будут казаться раза в 1,5-2 длиннее smile.gif Да и народ успеет настроиться за зиму и явка на весеннюю "разминку" будет выше, имхо.
spirit-o
08 2009, 16:10
Quote Post

постійний флудер

Трохи підправив трасу (див. мій попередній пост), їдучи слідами велосипеда.

А тутка трек

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=vjhomzazqhzjtfxw

Правда, профіль слабо відповідає дійсності sad.gif
Мій КПК лежав у рюкзаку в кульку в чехлі smile.gif

spirit-o - 08 2009, 16:43
Email Poster
_elvis_
08 2009, 19:06
Quote Post

Постійний учасник

гм) якраз так як я думав)
E-one
09 2009, 11:18
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Ідея непогана. Можна проводити, на наступний сезон, бо: треба розмітку (замахаєшся кожному окремо показувати); ще має бути "Найт Меднес" десь в той же час. Проголосував за #2
Email Poster
rosen
09 2009, 12:15
Quote Post

суровый

: Звідусіль
: 1481

QUOTE (E-one @ нині, у 11:18)
треба розмітку (замахаєшся кожному окремо показувати)

За рисование по деревьям в региональном ландшаыном парке по голове врядли кого то погладят...
JeD
09 2009, 17:17
Quote Post

Постійний учасник

:
: 937

я взагалі вважаю шо оте подання траси за місяць до гонки зло. Тре робити як в пітері або києві, коли ніхто не знає наперед траси, а трасу мітити перед гонкою лентами і стрілками на листках А4. Перегляд перед гонкою або за кілька днів до гонки імхо оптимально.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (8) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll