Ūֲ | Ҳ | | |

: (6) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2016 Львівська Двохсотка ВІДГУКИ / РЕЗУЛЬТАТИ
Spin Doctor
21 2016, 8:58
Quote Post

Постійний учасник

:
: 272

Результати

Фото:
СТАРТ by nyai
КП1 by nyai
КП2
ФІНІШ by nyai
Фініш: Раз, Два, Три by ЧД
Email Poster
Taiwo
22 2016, 14:18
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

Епічна 200ка або як проїхати 100 кілометрів на тріснутому карбоновому підседілі.

Не люблю писати звіти і відгуки, але після вчорашньої двохсотки назбиралось стільки вражень, що вирішив таки поділитись своїм досвідом. Отже сиджу, допиваю вчорашній квас, слухаю Фреді Меркюрі і пишу ці рядки.

Підготовка
Забігаючи на перед скажу, що 200 кілометрів я долав не вперше, тому мав уявлення що мене чекає і як до цього бревету готуватись. Маршрут мені був десь на 60% знайомий, проте відрізок від Якторова до Кам’янки-Бузької я їхав вперше. Щоб не загубитись на цьому відрізку створив на передодні весь маршрут 200тки в Strava, що мені під час поїздки дуже допомогло. Тиждень до поїздки провів ТО велосипеда (як пізніше виявилось не достатньо ретельно) і проінспектував відрізок Львів – Бібрка – Перемишляни – Львів. Дорога на цьому відрізку просто казкова, рай для велотуриста. За декілька днів до від’їзду почав готувати провіант та інструмент в дорогу.
Їжа: енергетичні батончики по рецепту GSN, один енергетичний гель, дві порції ізотоніка, один банан, два бутерброди і колу передав на КП1.
Інструмент: мультитул, запаска, монтажки, насос, запасний півень (ці штуки дуже раптово ламаються), на КП передав латки з клеєм та ключ на 8-9 до підседіла.

Виїзд
Зранку не дочекавшись будильника встав в 6 годині, поснідав добрячою порцією вівсяної кашки з горішками та сухофруктами, зібрався, перевірив гальма, тиск в колесах – все як книжка пише biggrin.gif … і погнав на старт. Перше що здивувало – кількість учасників. Як на таку відстань досить багато бажаючих. Згідно протоколу було 137 зареєстрованих, як пізніше виявиться 19 з них не стартуватимуть а ще 4 з якихось причин не фінішують. Взяв номерок, віддав рюкзак на КП1, прослухав традиційну промову ДОКа і на старт, увага, РУШ! Погнали колоною з супроводом поліції. Вже через ~500 метрів сталася перша пригода. Цей бревет я їхав в компанії свого товариша Миколи, який теж їхав на шосері. Як тільки ми колоною з’їхали з стрийського моста на луганську, в нього пробилось колесо… шіт … зупинились, розбортували колесо – виявляється камера в одному місці просто тріснула. Поставили мою запаску, накачали колесо і погнали доганяти колону. Вже на виїзді зі Львова почали доганяти тих хто відстав від колони. Дехто теж латав свої колеса. Висновок: перевіряйте та готуйте свої велосипеди задовго до виїзду на дистанцію. До Бібрки їхали з середньою ~30, можна було б і швидше але не хотілось витрачати сили. По дорозі обігнали 3-4 групи. Десь перед Бібркою до нас приєднався хтось на білому фіксі і до виїзду з міста їхали разом. І тут я зробив свою першу помилку: вирішив перекусити і поки панькався з батончиком Микола з фіксером рвонули вперед. Намагався добрати їх, але після апхілу за Бібркою остаточно втратив з виду. Забив і поїхав в своєму темпі. В Свіржі догнав ще одну групу в якій їхав concordе але вирішив не приєднуватись і попер далі сам. До Якторова їхав практично сам, час від часу доганяючи учасників. За Якторовом повернув на Буськ і тут вже мене догнали двоє учасників. В Глинянах підібрали звєздочота і погнали на Красне.

Пекельні 110 км.
І їхалось так класно, погода суперова, накат чудовий, захотілось мені розслабитись і я зробив другу фатальну помилку яка вплинула на всю подальшу поїздку… забрав руки з керма, щоб трохи потягнутись і почув під собою ХРУСЬ! Спочатку не надав цьому значення, думав можливо на щось наїхав. Вже на під’їзді до Красного відчув що щось змінилось в посадці. Зад сповзав на колесо, а руки вже ледь діставали керма. І тут я відчув що щось тут не ладне. Зупинився, глянув на сідло і м’яко кажучи прифігів: сідло тупо з’їхало аж до кінця дужок і зависло акурат над заднім колесом. Проінспектувавши підседіл виявив що під моєю вагою (74кг.) тріснула карбонова дужка підсиділа, яка тримає на собі все сідло (Фото під спойлером нижче). До слова, дужка не оригінальна, робили на замовлення можливо тому і тріснула. «Ну шо фраєр, дови..бувася» промайнуло в голові. Настрій впав нижче плінтуса, сходити з дистанції ДУЖЕ не хотілось. Ще й ключ до підсиділа в рюкзаку на КП1. Вирішив якось добратись до КП і спробувати полагодити зламаний підседіл. До КП залишалось 20 км. І треба було якось їх подолати. На диво підседіл дальше не тріскав і якось ще витримував вагу, але сідло повисле над колесом настільки розтягувало посадку, що їхати в такій позі було на грані реальності. Перед Буськом зупинився щоб хоч якось підсунути сідло вперед і тут мене догнала група concordа в якого були стяжки! О Богі, якби не вони я б мабуть нікуди вже не поїхав. Підсунули сідло, затягнули якось і поперли до КП. Але сідло далі сповзало, доводилось через кожних пару км. зупинятись і поправляти те чортове сідло, бо їхати було просто не можливо. Спина і шия починали дико затерпати від такої посадки. Concordе поїхав вперед і я залишився з Truba Volodymyr, з яким їхав всю подальшу дистанцію. Добрались до КП1, де перекусили, набрались сил. Волонтери натякнули, що з собою до Львова не візьмуть, тому про схід можна було і не мріяти. За допомогою ключа і ще пару додаткових стяжок які мені подарували добрі люди на КП, налаштував і затягнув сідло, наскільки це було можливо і ми поїхали далі. А далі почались проблеми з орієнтацією, тільки слава Богу не статевою а топографічною. Тоді я подякував винахідникам GPS навігації, бо без цього ми б точно не вклались у відведений час. Чув що дехто таки заблукав і намотав пристойну кількість лишніх км.
Проблема з сідлом нікуди не поділась нажаль. Я намагався якомога сильніше затягнути зажим, але боявся остаточно доламати карбонову дужку яка трималась на соплях. Тому всю подальше дистанцію, особливо після розковбасів яких на дистанції було більш ніж вдосталь, я зупинявся щоб поправити сідло. На це йшло купа часу. Володя який зі мною їхав, кожного разу зупинявся і терпляче чекав поки я все налаштую, за що йому велика дяка. Від КП1 до зачарованого лісу перед Зіболками їхали в середньому темпі, час від часу зупиняючись для поправки сідла і перевірки маршруту по GPS. І тут в лісі почався найвеселіший етап бревету: боротьба з дикою посадкою, яку поправити було не можливо, бо бомки цілими групами атакували тебе зі всіх сторін, стараючись хоч якось тебе вкусити і зупинка навіть на пару секунд збільшувала їх шанси. Тримати темп на цій ділянці на шосері це теж ще те випробування. Шосера возило на піску, як сраний віник, а суче сідло було настільки далеко ззаду, що практично всю цю ділянку я їхав стоячи. Ну нічого, на помилках вчаться, зібрався з силами і зі всієї дурі попер з того клятого лісу. В Зіболках поправив сідло і погнали в Жовкву на обід. В Жовкві нас нагодували кашкою з смаженою сосискою, які зайшли як вода в пісок. В цей час за нами під’їхала ще одна група і ми після обіду поїхали всі разом. Їхалося так казково після обіду, що я вже практично не звертав уваги на біль в попереку, шиї та відбитих по ямах руках. В Крехові контрольна затяжка сідла і топимо до фінішу. На підйомі перед Бірками обійшли групу від якої відстали в Крехові і на всіх парах помчали на фініш. Сідло перед фінішем знов сповзло, але бажання чим швидше доїхати до кінця взяло гору. І ось він, такий довгоочікуваний і вистражданий фініш. Сумні очі ЧД (поправляйся друже), холодна гречка з сосисками, ковток квасу і додому в гарячу ванну і люлю.

Епілог
Чи розчарований я поїздкою? Анітрохи! Попри те що дистанція видалась важкою, я отримав масу вражень і задоволення. Так було не легко, багато речей на маршруті бісило і моментами хотілося кинути все і просто зійти з дистанції. Але думка про те, що я залишусь з відчуттям не пройденого змагання лякала мене ще більше. Після фінішу було прекрасне відчуття завершеного челенджу. Енергетичний гель та ізотоніки таки допомогли добратись до фінішу і навіть після фінішу я не відчував себе виснаженим. Сьогодні зранку якби не проспав, може б і на вело день поїхав cool.gif Хотів би подякувати всім за допомогу, особливо concordе за стяжки, без яких я б не добрався до фінішу, Truba Volodymyr який супроводжував мене практичну всю дистанцію, волонтерам на КПшках які теж старались хоч якось допомогти, ну і звичайно ж організаторам за чудовий бревет. Я свої висновки після пройденого зробив і наступну подорож готуватиму ще ретельніше.

Show must go on …

xxx
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Taiwo - 22 2016, 15:18
Email PosterUsers Website
Vushenka
22 2016, 15:57
Quote Post

: Івано-Франківськ
: 24

Велике дякую шановним органзіаторам за те що почекали нашу невелику франківську компанію з поїзда - ми вийшли з поїзда першими, незважаючи на проклинання незадоволеної життям жінки, якій не сподобались ні ми, ні наші велосипеди, решта пасажирів адекватно чемно чекали поки ми вигрузимся. cool.gif
Велике дякую волонтерам які нас пригріли, напоїли, нагодували)
Фотографам, завдяки яким незабутні кадри назавжди закарбують марафон в памяті) smile.gif
Минулого року, ганяючись за кращим часом, цілу дорогу бачила тільки заднє колесо напарника. Цього року вирішила просто насолодитись красою маршруту, і нарешті таки побачити Свіржський замок, красиві поля, і просто насолодитись поїздкою, побачити вело-друзів.
Хоча 200 це порівняно небагато, але мязи відчуваються, як це люди їдуть більші відстані, як це я їхала ті всі марафони, щось не можу уявити)) mosking.gif
Респект усім учасникам за те що подолали цю дистанцію, не зламались ні палючим сонцем ні сильним вітром, вітання дівчинці Христі Грибонос з Франківська, яка наважилась на проїхати 200, і вона це зробила!)
user posted image

Vushenka - 22 2016, 16:00
Email Poster
emus
22 2016, 16:28
Quote Post

Постійний учасник

: м. Львів
: 262

QUOTE (Taiwo @ нині, у 12:18)
Епічна 200ка або як проїхати 100 кілометрів на тріснутому карбоновому підседілі.

Цікаво, занятно, феєрично!
Email Poster
concorde
22 2016, 16:57
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 250

Стяжками, так само, як і ізоляційною стрічкою та скотчем, можна багато чого полагодити. Я їх півтора роки вожу у ремнаборі і ось нарешті стали в нагоді wink.gif А ковбаски були дуже доречні, бо від печива та бананів почало нудити ще на 90 кілометрі, а до Жовкви дотягував думаючи лише про них.
Taiwo
22 2016, 17:29
Quote Post

road sage

QUOTE (concorde @ нині, у 16:57)
Стяжками, так само, як і ізоляційною стрічкою та скотчем, можна багато чого полагодити. Я їх півтора роки вожу у ремнаборі і ось нарешті стали в нагоді wink.gif А ковбаски були дуже доречні, бо від печива та бананів почало нудити ще на 90 кілометрі, а до Жовкви дотягував думаючи лише про них.

це хороший досвід, тепер і я возитиму. ще раз дякую друже, за те що виручив wink.gif
project-70
22 2016, 17:52
Quote Post

Постійний учасник

: Червоноград
: 387

QUOTE (Genesis @ вчора, у 23:45)
Нехай це почитає пан Олег! Він до нас на тренування приїжджає на карбоновому шосері Cervelo і ще не виграв жодного фінішу, а минулого тижня на бібрській трасі навіть трохи "капав" на одному підйомі. Він на байку їде краще ніж на шосері. А в порівнянні з шосерами (гонщиками, не роверами) не має пікової швидкості. За те має неймовірну витривалість. Можна сказати - Талант. Поважаю і запрошую на нові тренування з нами.
P.S. Сьогодні їхали дві Малявки і на дистанції 82км середня 38км/год.

Ну цю "проблему" вже давно розжували коментатори Євроспорту на прикладах топгонщиків...як правильно замітили вище-вік.Почекаємо на ваші результати в 46 років...
доцент
22 2016, 20:39
Quote Post

Зацікавлений
**

: Файне місто Тернопіль
: 120

QUOTE (Taiwo @ нині, у 12:18)
За декілька днів до від’їзду почав готувати провіант та інструмент в дорогу.
Інструмент: мультитул, запаска, монтажки, насос, запасний півень (ці штуки дуже раптово ламаються), на КП передав латки з клеєм та ключ на 8-9 до підседіла.

Може до цього списку добавити ще підсиділ? Що ті стяжки варті? І взагалі, завязуйте з тим карбоном, чим Вам люміній не догодив? tongue.gif
Email Poster
-=Zen=-
22 2016, 23:29
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 238

Вітаю всіх переможців пекельної дистанції в 200 км, в цей день свою дистанцію я подолав за 18 годин (від ліжка о 6.00 до ліжка о 0.00 smile.gif ). Стільки щасливих і одночасно втомлених і зосереджених обличч я не бачив ніколи. Намагався кожному зробити пам’ятну знимку, сподіваюсь ніхто не проскочив не поміченим wink.gif. Викладатиму фотографії в три заходи, відповідно старт - кп1 - фініш. Ловіть СТАРТ, і сильно не критикуйте smile.gif
P.S. Ви ВСІ молодці!
user posted image

nyai - 23 2016, 0:40
Чорний Макс
22 2016, 23:34
Quote Post

:
: 16

Ну от в фотоальбом старт я не попав facepalm.png
Email Poster
Чорний Макс
22 2016, 23:39
Quote Post

:

На свіжих емоціях і я хочу написати звіт про Львівську двохсотку.
Почну з того що в якісь мірі це була авантюра тому що ніколи за день не їздив такої відстані навіть близько(максимум 140 і то по хорошій дорозі і в прошлому році) та й накат в цьому сезоні був близько 800 км. що є явно замало + недавня Львівська сотка .
Так виглядало що" все і вся" було проти цієї поїздки...за тиждень до неї хотів проїхати по маршруту першої половини але форсмажорні обставини дома з тріснутим картріджем на змішувачі все перекреслив...Далі був робочий тиждень; читання відгуків про двохсотки минулих років,і прийняте рішення хочу і їду...Але ... пятниця ранок виїзд на роботу і прокол ...навіть не прокол а поріз покришки наскрізь довжиною 6мм. прийняв рішення з середини поставити латку ...вроді все добре заклеїлось.
Пам"ятаючи про поломку передньої перекидки на Львівській сотці вирішив заїхати в Action Bike для підготовки ровера до бревету....забігаючи наперед хочу подякувати Петро Костів за професійне налаштування всіх агрегатів велосипеда-все працювало як годинник.(доречі в Action Bike зустрів Олега Лапку-якого вітаю з перемогою!!!!!)
Вечором дома почав готуватись до бревету-пам"ятаючи що на сотці був один прокол-вирішив перестрахуватись і на двохсотку взяти дві запасні камери +латки...якось впхав їх в підседельну сумочку де вже були монтажні лопатки,мультитул і балончик для швидкої накачки колеса...вроді все готово і при останньому огляді ровера чуть не охринів:моя клеєна покришка в місці латки сильно випирає(було накачано біля 8 атмосфер)-спустив десь до 5 - горб став менший але їхати буде страшно тому приймаю рішення брати ще запасну покришку....постає питання куди її впихнути-витягую одну камеру і замість неї пхаю покришку-влізло-залишається закрити замок і звичайно по закону підлості вириваю бігунець...настрій ніякий..перша ночі..в сумочці роблю дві діри і скрпіляю стяжкою...все решта кидаю в рюкзак(друга камера.балончик.+банани + третя фляга)
Не дивлячись на всі негаразди я готовий їхати Львівську двохсоту тим більше що заплачений стартовий внесок (Велика подяка Alex Yarov за допомогу в цьому процесі і не тільки..це супермарафонець який проїхав всі бревети+ ПАРИЖ-БРЕСТ-ПАРИЖ 2015....Дякую за консультації в питаннях про вело і не тільки..)
СТАРТ.
7.00-підйом,крижаний душ (дякую що відключили гарячу воду-зато проснувся)канапка чай і виїзд на старт..там реєстрація ..отримання чіпа і номера+памятка про маршрут...
8,30-погода ще теплом не радує і вирішую що поїду поки в довгих штанах і терміку а на трасі вже буду скидати все зайве і ховати в рюкзак..
Далі вступне слово і настанови від Валерій Тишковець і поїхали..
Під супроводом Даї проїхали через Львів на зелену а там вже пелотон почав рватись на групи .Завдяки настанові Вадим Воронін "двохсотку проїхати легко якщо підібрати групу по силам і не виходити на зміни...так і планував...їхав десь в останній третині ...крутив в своє задоволення.
Потім почалось"вверх-вниз". і получалось так що вниз в мене накат був кращий ніж в групі що я їхав і таким темпом я почав добирати попередні групи...доречі дорога була просто супер що дозволяло спускатись зі швидкістю поза 60км/год.-що в свою чергу дозволило мені перебратись в першу половину пелотону не витрачаючи при цьому значних зусиль..до Бібрки один позитив..
Свірж- Перемишляни-класні підйоми які було досить складно проїхати...на середині другого підйому вирішив що пора скидати лишній одяг..+маленький перекус печеньком..
Якторів-Глиняни Просидів на хвості якоїсь групки....Глиняни -Красне-в мене вселився якись" енерджайзер"-так класно крутилось що дотягнув свою групу до попередньої...далі вирішив скинути темп щоб знов закинути собі щось в топку..зупинятись не хотілось тому їв на ходу ...як не дивно але получилось...
Завдяки перекусу група порвалась ...дорога почала портитись..їхав в парі з хлопцем з Франківська ...в якісь момент на розвилці ми розумієм що їдем не знати куди...бачимо чоловіка який під деревом в теньочку вирішив покурити і відбувся діалог:
Добрий день. Тут проїжали велосипедисти?
незнаю небачив я тільки вийшов з хати
ми на Волицю правильно їдем?
так.доїдете до Буська а там спитаєтесь....хлопці а звідкілля їдете?
Зі Львова
подив в очах...а куди?
до Львова)))
я ніколи незабуду цей погляд...
коли почали їхати чоловік в догонку прокричав запитання на яке не отримав відповіді" хлопці а нашо через Волицю?????"
Буськ...знов блукання...назбиралось чоловік 15 роверистів і стали незнаючи дороги....поки не побачили парочку роверистів які помало але впевненно крутили по дорозі...вцепились за них і їхали до тих пір поки не побачили помітки на асфальті...далі підняли троха темп і котили до 108 км. КП1 і славнозвісна переправа....
Переправа
я бачив багато фото цієї штуки під назвою підвісний міст але вживу..
Після 110 км на ровері ноги в принципі складно заставити ходити..а тут треба було ще показувати чудеса еквілібристики на містку де немає перил і в якихось моментах кусків покриття по якому треба пересуватись з ровером та ще й в веловзутті..адреналін зашкалював..
КП1
Вафельки . водичка перекус .Дякую Bohdana Seheda за можливість залишити одяг ..настанова не розслабляти булки ..поїхали далі
Стрептів-Камянка-бузька-батятичі-дорога зубодробильна. проти вітру -по відчуттям недобрий кусок ...крутилось важкувато...єдино що підіймало настрій це діти яким було від трьох до семи років які вставали в шеренги на краю дороги виставляючи руки для "дай пять" В той момент мусів скидати швидкість щоб попасти по рукам і під радісні вигуки їхати далі.Доречі вони ще підказували дорогу за що їм спасибі...На майбутнє організаторам пропоную включити додаткову статтю розходів на них(роздавати вафельки.квас і т д )Вони це заслуговують!!!
Зачарований ліс- Зіболки-чекав гіршого-проїхав з середньою 16 км\год...злі мухи не надоїдали...літали тільки поперек дороги і не хотіли доганяти...Доречі відкрив для себе секрет як проїжати цей кусок дороги-відпустити групу і їхати самому-тоді можна вибрати оптимальну швидкість в траєкторію..хоча були місця тяжкопроїздні де грузло переднє колесо а заднє пробуксовувало...напевно ззаду дивилося ефектно..
Жовква КП2
Відновлення батарейок грильовими ковбасками + кашка +салатик+кока для розчеплення того всього на атоми...Респект..+ класні стульчики на які можна було сідати своїми розбитими пятими точками..
Останні 40 км
виїхав сам з розрахунком крутити помаленько а потім коли добере якась група-впасти їм на хвіст..
10км проїхав сам???ніхто не добрав хоча вже навіть для пиття водички зупинявся і оглядався.А потім найгірший кусок траси Крехів..ями засипані щебнем...прокол і о чудо-моя підседельна сумка чудом зникла...а там камера.мотажки.покришка.латки клей...напевно десь на поганому куску дороги розтряслася і відчепилась(принагідно якщо хтось знайшов по дорозі-прошу повернути за компанію в якійсь кнайпі за бокальчиком свілого пінного за мій рахунок)
Так от прокол...і тут згадую що друга камера не влізалась в сумку і я її кинув в рюкзак а також балончик з газом...і чудо з монтажками-коли їх купляв -взяв три-одна так і каталась в рюкзаку..далі діло техніки 4-5хв. і колко накачане газом вже весело крутиться на ровері...за той час обійшло 2+1 людей
Горки-першу з горем-пополам виїхав зі швидкістю 8 км /год..далі поворот на Брюховичі і виїзд на трасу Львівської сотки-відкрилося друге дихання-швидкість піднялась до 26-29км\год. І тут мене обігнав біоробот-це був в дійсності він бо тільки біоробот може їхати при швидкості 35+після 180 км гонки ...причому їхав на найнері...злій гумі...і каденс був по відчуттям-50-60об\хв...напевно було 40*11 або 42*13 Чувак я в захваті..поділись секретом з чого зроблені твої коліна і чим ти їх змазчуєш...
Далі була гора на якій на сотці в мене появились судоми..вирішив не ризикувати і пройшов її ногами..
пята точка відбита наглухо-присісти на сідуху вже немає можливості...останні 15 км просто докочуюсь до фінішу...обійшло ще двоє..
ФІНІШ...
На фініші здоровя немає навіть на емоціі..ТАК. Я ПРОЇХАВ ЛЬВІВСЬКУ ДВОХСОТКУ.
Далі на пероні як в тумані квас сосиски салат гречка чай знов чай і осмислення того що треба якось доставити своє тіло додому...якось котився стоячи на педалях...десь йшов..потім знову пробував їхати...докотився до Щирецької а там було ФАФА від Юрій Вантух який випадково проїзжав поруч і з доброї ласки запропонував евакуювати мене до місця проживання-за що йому велике дякую.
Також дякую всім організаторам і волонтерам-ви найкращі
P.S. по попередньому протоколу приїхав 60...з 140...думаю непогано для першого разу...тепер з нетерпінням чекаю медаль з Франції за проходження марафону.
Email Poster
Spiner
23 2016, 2:56
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (nyai @ вчора, у 23:29)
Вітаю всіх переможців пекельної дистанції в 200 км, в цей день свою дистанцію я подолав за 18 годин (від ліжка о 6.00 до ліжка о 0.00 smile.gif ). Стільки щасливих і одночасно втомлених і зосереджених обличч я не бачив ніколи. Намагався кожному зробити пам’ятну знимку, сподіваюсь ніхто не проскочив не поміченим wink.gif. Викладатиму фотографії в три заходи, відповідно старт - кп1 - фініш. Ловіть СТАРТ, і сильно не критикуйте smile.gif
P.S. Ви ВСІ молодці!
user posted image

Залий, будь ласка, на щось загальнодоступне, людське, не фейсбучне. smile.gif
Dok62
23 2016, 9:04
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (nyai @ вчора, у 23:29)
P.S. Ви ВСІ молодці!
user posted image

Присто чудові фотки. Дякую!!!
Email Poster
tolik68
23 2016, 9:10
Quote Post

: с. Зубра
: 3

Фото СУПЕР!!! Чекаєм продовження...
Email Poster
Чорний Макс
23 2016, 9:59
Quote Post

:

Нагадаюсь про підседельну сумочку...Хто знайшов десь по маршруту двохсотки- зголосіться!!! За мною не заржавіє!!
drinks.gif
Email Poster
Taiwo
23 2016, 10:00
Quote Post

road sage

QUOTE (доцент @ вчора, у 20:39)
Може до цього списку добавити ще підсиділ? Що ті стяжки варті? І взагалі, завязуйте з тим карбоном, чим Вам люміній не догодив? tongue.gif

ага, і заодно раму з вилкою, колесами і веломеханіком на технічці (жаль що на 200тці таке заборонено) laugh.gif
є речі які важко передбачити, тим більше якщо їздиш на велосипеді більше 1 км. і нічого не трапляється. алю на дух не переношу, тим більше на такі далекі дистанції, я ж не садомазохіст якийсь. комбінація сталь + карбон для мене ідеальна. та деталь яка зламалась була не оригінальною, тому нарікати я можу тільки на себе. висновки зроблено

Taiwo - 23 2016, 10:01
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (6) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll