Ūֲ | Ҳ | | |

CatEYE   VeloMAX

: (5) 1 2 [3] 4 5  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 600км 2015 ВІДГУКИ, "Центр Європи"
A.V
27 2015, 14:53
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

Users Website
emus
27 2015, 21:34
Quote Post

Постійний учасник

: м. Львів
: 262

QUOTE (alex4alex @ нині, у 16:45)

user posted image

Алексей, когда ты их успел сфотографировать?
Email Poster
Volodymyr_Semko
27 2015, 22:40
Quote Post

:
: 14

QUOTE (Dok62 @ нині, у 13:19)
укатав AV попутників так що вони навіть не дьоргнулись

A.V. справді молодець і відпрацював більше всіх. Але про "укатав" то Ви вже трохи дофантазували))

До Надвірної я "укатав" свої коліна, які ще від травми після 400-ки не відійшли, а Андрій взагалі їхав з "синім" пальцем на нозі. Тому, ми вирішили котитися з мінімальними втратами для організму. Так два інваліди і покотилися далі) До речі Андрій таки проїхав 600-ку, справжній герой good.gif
Email Poster
Vushenka
27 2015, 23:01
Quote Post

: Івано-Франківськ
: 24

Дякую за можливість взяти участь у цьому марафоні. Довгих 600 км сповнених різними емоціями. Була рада побачити усіх марафонців, сильніших з сильніших. До зустрічі в наступному році. І поміняйте мені нарешті мій нік на Vyshehka wink.gif
Мій звіт http://velo-stalker.if.ua/forum/viewtopic....&p=39953#p39953
Email Poster
ujh
27 2015, 23:36
Quote Post

: Клецк РБ
: 9

Извините, немного не в тему. Но не могу удержать слова восхищения!
Ребята, всё кто прошёл– проехал– протерпел этот ад Вы Роботы!! Вы Крейзи!!)
Ирочка, ты Умничка, ты Супер, ты перепрыгнула всех!!! очень за тебя болела и волновалось. Ты Силище!!)) Ты справилась!!! Очень рада за тебя!! Мои слова поздравления и восторга!!
Email Poster
Spin Doctor
27 2015, 23:44
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 272

Хороша погода, душевна покатушка - слова, явно не про 600. (принаймні для мене biggrin.gif )
Хороший старт, хороший темп до Франківська. З лідерами вирішив не їхати практично одразу, але то вони тікали, то я їх добирав. В якийсь момент трохи збавив. Недовго я сумував laugh.gif , наздогнали Док, Рей і Сєра. Так і доїхали вчотирьох до Надвірної. Перекусили, поїхали.
Спека зростала, їхати ставало все важче. Води мені катастрофічно було мало. АВ з доком мене непогано так укатали по цій спеці.
QUOTE (Dok62 @ нині, у 16:19)
Спін Доктор напів живий чи напів мертвий mosking.gif
Док, напівнедоперегрітий laugh.gif
QUOTE (Dok62 @ нині, у 16:19)
У Рахові обідаємо у шикарному ресторані з кондишином і холодною колою-блажество.
Док з АВ мене звідти виганяли rolleyes.gif
Деякий час я ще тримався з ними, проте спочатку прокол (і то не прокол а бракована камера), поміняв камеру, покотив далі один. В сусідньому селі мене чекали, але я непомітив і непочув криків (мабуть далися в знаки перші ознаки перегріву), пробачте, проїхав. Наздогнали майже одразу. Але темп групи тримати я вже не міг. В очах потроху все ставало розмитим, їсти нічого не хотів та й не міг, так само як і пити - підтошнювало - схопив тепловий удар, заголодав. Як висновок - нікуди їхати вже неміг. До танка докотив в режимі зомбі. Там розлігся. З'явився Дарк, поспівчував і покотився далі. Я трохи охолов, перекусив через силу та й теж покотився до найближчої річки, куди плюхнувся чуть не з велосипедом.
Далі був одинокий підйом перед спальним КП, який я то їхав, то пішки йшов. Сил небуло. Нічого вже нерозумів, режим зомбі змінився на режим "слівнепідібрати". Спуск, КП, їжа, душ - рай. Тільки доторкнувся до подушки щокою - одразу заснув.
Близько 5:30 чути команду АВ "встаєм, поїхали, чи ви не їдете?". Покотили, я, АВ і Сєра.
Після 34°C температура в 15 здавалася просто чудовою. Але. Не встигли від'їхати від міжгір'я, як нас застала гроза. Пощастило, що проїжджали повз село і одразу була зупинка, на якій заховалися. Позасинали. Дощ довго не вщухав. Я почав думати про сходження. В дощ 150км крутити незотілося ніяк. Померзли. Поки відлежувалися, повз нас проїхала група хлопців в компанії Irochkaily і Алекс з Емусом. АВ жалівся про бахіли, залишені на КП, але от має людина хорошу вдачу - волонтери з речима саме в цей час проїжджали. Злива стихла, вирішили їхати. АВ повеселішав після новин, що в Воловці дощ вщух. Зігрілися, після перевалу вже біли сухі.
На Середньо-Верецькому перевалі вирішив крутити своїм темпом вгору (за що на фініші заслужено отримав на горіхи від АВ - "куди рвонув" - вирішив їхати так як звик, благо, температура повітря дозволяла). Тим більше, був на 200% впевнений, що до Кафе в Сколе недоїду незаголодавши. Зупинився біля Тухольки в кафе. Поїв та й поїхав. Поки їв - група обігнала мене. В Сколе я їх обігнав. Жаль що не побачив, було б веселіше їхати.
Стрий, знову зупинка поїсти.
Малявка, зупинився на заправці випити каву. Виїжджаю і бачу вже попереду групу на чолі з Irochkaily - був приємно здивований. Їхали повільно, але впевнено!
Два пійоми - і фініш.
Висновки, які зробив для себе - в спеку зупинятися якомога частіше і охолоджувати себе всіма можливими способами - інакше дуже швидко буде wacko2.gif, триматися групи, рівній по силах (нажаль я далеко недотягую до рівня АВ, Дока і ко., і тому зупинявся рідше ніж потрібно було, результат - тепловий удар і зомбі режим).
Email Poster
A.V
28 2015, 8:15
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

до 15:00 определяйтесь нужна медаль 600km или нет.
Users Website
Dok62
28 2015, 8:34
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

Email Poster
Dok62
28 2015, 8:49
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

Ось цитата яка у повній мірі розкриває емоційний стан марафонця після фінішу
Ці слова належать Іринці з І-Ф. Вітаю її з такою непростою перемогою!

Цей марафон не був легкий, але думаю він вдався, ми все розпланували, харчувались добре, не зупинялись по дурницях, дослухались майже до всіх порад, і це дало змогу фінішувати. Треба бути трохи накатаним та мати велике бажання доїхати до фінішу, бути морально стійким і взагалі готовим то труднощів. Це той марафон, проїхавши який ТРЕБА гордитись, і я цього не буду приховувати. Щаслива як ніколи.
Цей марафон, ось так, якось неочікуючи та несподівано привів мене до нагороди Супер Рандонера серед жінок, я про це не мріяла цього року, але життя дало мені шанс, і я ним скористалась. Це звання я гордно носитиму, і усім буду казати що НЕМОЖЛИВЕ є МОЖЛИВИМ good.gif
Email Poster
Spin Doctor
28 2015, 11:34
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (A.V @ нині, у 09:15)
до 15:00 определяйтесь нужна медаль или нет.

Якщо SR - потрібна, якщо інші - вже оплатив.
Email Poster
Sera
28 2015, 14:04
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

Не ешьте пельмени на финише, я конкретно отравился, сутки отходил...
Интересно как Магнус?
Spin Doctor
28 2015, 14:07
Quote Post

Постійний учасник

Схоже, що це через сметану, пельмені я теж їв - все норм.
Email Poster
ЧД_
28 2015, 14:33
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Не ешьте пельмени на финише,

Без водки? laugh.gif
alex4alex
28 2015, 14:58
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Не ел пельмени на финише и всё нормально smile.gif
Users Website
valver
28 2015, 16:01
Quote Post

: Rivne
: 12

Після успішного подолання Рівненської 300-ки я думав заспокоїтися до наступного року, але прочитані звіти про 400-ку «Світанок на перевалі» настільки мене завели, що питання, їхати чи не їхати веломарафон 600 км «Центр Європи», знялось саме собою.

Отже.

З Рівне поїхали ми вдвох з Олесем. Інших охочих не виявилось. Львів – прогулянка по місту, відпочинок. В 2 години ночі – підйом і збір на Монументі Слави, відправка в Бібрку. О 3-50 – старт.
Настрій бадьорий, всі тримаються однією групою, яка згодом все ж таки розбивається.
На світанку праворуч побачив дуже яскравий метеор.
Перший неприємний сюрприз - виявляється, не працює передня перекидка на малу зірочку. Думав поремонтувати згодом, але …
Їхали вдвох з Олесем, я задавав темп, дорога давалась дуже легко, навіть доводилося себе стримувати. Пролетіли Рогатин, Бурштин, Галич.
В Івано-Франківську зареєструвались, перепочили хвилин 15, взяли до своєї компанії земляка – Василя з Дубно, і понеслися в напрямку гір.
Я знову вийшов вперед задавати темп, трохи відірвався, але поки зупинявся для переодягання, мене обігнали мої компаньйони. Вони мене не бачили, а я подумав – ну і добре, у них буде стимул мене наздогнати, а я буду доганяти їх.

Після Надвірної вперше виникла необхідність переключитись на малу передню зірку, став собі спокійно, почав регулювати, але чомусь нічого не виходило, провозився хвилин 20, і зрозумів, що маю дійсно велику проблему – в Карпатах на 2-1 далеко не заїдеш. Згодом зробив ще одну спробу налагодити, але також безрезультатно. Досі не розумію, в чому була справа, ніби то все робив, як книжка пише, і як робив до цього десятки разів. Настрій трохи погіршився. Якраз повз мене проїжджала Вишенька з ескортом, я долучився до їх кортежу, але через деякий час відчув, що виникла нагальна потреба добряче освіжитись, почало припікати не на жарт. Зупинився біля криниці, і зайнявся водними процедурами, які повернули мене в русло марафону.
На виїзді з Яремче наздогнав Олеся та Василя, чим їх дуже здивував, вони ж то думали, що я десь далеко попереду. Так і поїхали далі втрьох до Яблуницького перевалу, перед яким Олесь пробив колесо. Піднімались важкувато, з мріями про занурення в Тису. Я вручну перекинув ланцюг на малу зірку, іншого виходу не було, і так робив в подальшому неодноразово. На спуску попили мінералочки з джерела, правильної такої, з душком, і приїхали до Ясині – столиці гуцульського краю.
Обід та відпочинок зайняли хвилин 40, вже на виїзді нас наздогнали кияни та львів’яни, але група не відбулась. Ми з Олесем залишились знову вдвох, а Василь пішов вперед з новим напарником.
Ділянка від Ясині до Ділового виявилась самою мальовничою і водночас самою легкою для проходження. Ліворуч – неймовірної краси гори та Тиса, праворуч – джерела, навіть один водоспад. Від надмірності почуттів було бажання або вголос виматюкатись, або випити кухоль пива. Врешті, зробив і те, і інше. В Квасах хотілось спробувати місцевого квасу, але такого не виявилось. Шкода, пропадає козирний бренд «Квасівські кваси».
В Рахові нас наздогнали кияни Miker і Pro-biker, далі поїхали четверо. В Діловому, в так званому центрі Європи, планували обмежитись коротким відпочинком з поповненням запасів води, але зависли десь на годину, з поповненням кулінарного досвіду – бограч, бринза, банош (абсолютно не вразив).
Від Ділового до КП 3 неслись так, начебто тільки стартанули. Спека пройшла, вітерець в спину. Одне погано – втратили багато часу не необов’язкові зупинки, і поворот в Буштино проїжджали уже в темряві. До танку добрались в 23-30, через декілька хвилин під’їхали Miker і Pro-biker, які трохи відстали. Відпочили хвилин 20, і далі до самої небезпечної ділянки марафону. В запасі було ще достатньо часу, щоб добратись до спального КП і перепочити декілька годин.

Коли я готувався до бревету і перечитував минулорічні звіти, в підсвідомості засіло два словосполучення – «Мерешорський кошмар» та «Колочавський розколбас», як головна родзинка всього треку. Я водночас і остерігався цих ділянок, і бажав із ними познайомитись. Але доля припасла для нас з Олесем інший сюрприз.
Кияни від КП3 від’їхали на пару хвилин раніше, а ми мали їх наздогнати. Але яким чином нам прийшло в голову звернути з основної дороги і поїхати в напрямку Углі – досі не розумію. Можливо, в темряві нас привабило світло від АЗС, а можливо, перед нами в тому напрямку повернула машина, але як би там не було – ми впевнено зробили поворот направо, проїхали міст через річку, і, сповнені передчуттям скорого повноцінного відпочинку, помчали … хєр зна куди. При цьому ніяких сумнівів, що ми їдемо в правильному напрямку, не виникало. Це вдень можна було б помітити, що напрямок руху – не на північ, а на південний схід. Так і котили кілометрів 15-20, об’їжджаючи численні ями, вдало та не дуже, що суттєво знижувало швидкість, долаючи підйоми по заплутаних траєкторіях, через села, назв яких ніде не можна було побачити. В якомусь селі ризикнули під’їхати до компанії підлітків напідпитку, щоб уточнити місцезнаходження. На питання «скільки до Колочави» почули цікаву відповідь – кілометрів 70-80. За нашими підрахунками, мало б бути не більше 15. А яке ж це село – питаємо ми. Ольхівці – каже хлопчина. Включаємо GPS (до цього моменту навіть не було думки звіряти маршрут – все ж було абсолютно ясно) – і розуміємо, що це - попадалово, можливо – фатальне. Інших можливостей доїхати до Колочави, крім як повертатись в Дулово, нема. Значить, ми втратили 3,5 а то і 4 години дорогоцінного часу. А це в свою чергу значить, що якщо ми і доберемося до КП4, про відпочинок перед останнім етапом можна навіть не мріяти.
Але що робити – треба їхати. Підбадьорювали себе тим, що у нас виходить не просто бревет, а справжня пригода, буде про що згадувати, і це ми ще навіть не познайомились із справжнім розколбасом. На цій ділянці – два проколи, по одному на брата. Я вже почав розуміти, що ймовірніше за все буду зніматись на КП4, але Олесю не казав, він був сповнений натхнення і впевненості у перемозі.
До водосховища доїхали, коли вже світало, види навкруги відкривались фантастичні. Карпати під час ранкового пробудження – це щось неймовірне. Я ще подумав – самі спритні марафонці бачать цю красу у вечірніх сутінках, основна маса – вночі (тобто не бачать взагалі), а нам пощастило побачити на світанку.
Ось і Мерешорський кошмар, який при нормальному освітленні виявився не таким вже й кошмарним. Далі – Колочава (де, як виявилось згодом, в цей час в місцевому готелі спокійно спав наш супутник Василь, і для якого боротьба також скоро завершиться, але він про це ще не знав).
При в’їзді в Негровець сталась подія, яка остаточно поставила хрест на моїй спробі дістатися фінішу. Швидкість була десь під 30, я тримався позаду Олеся на метр-півтора, і тут попереду на дорогу вибігла собака, яка всім своїм видом показувала, що збирається не просто розім’ятися, а атакувати. Почекала, поки ми наблизимося, і кинулась до мене зліва. Я інтуїтивно повернув голову назад-вліво, щоб побачити момент атаки і встигнути прибрати ногу, в цей час зробив енергійний оберт правою ногою, щоб прискоритись, і врізався в заднє колесо Олеся. Через мить – я качусь по асфальті, збиваючи коліна і лікті. Ще повезло, що вони були захищені одягом. Трохи встиг згрупуватись, тому голову зберіг. Велосипед сильно не постраждав – зламана спиця та вісімка.
Олесь втримався – справжній наїзник !
От тепер я вже точно знав, що бревет для мере завершено.
Підвівшись, поїхав до Міжгірського перевалу, який здолав з великими труднощами, оскільки морально був уже не готовий продовжувати боротьбу. На КП 4 приїхали десь о пів-на восьму, відразу після того, як значна група марафонців стартанула з нього до фінішу. Волонтери допомогли медикаментами для обробки ран. На КП залишилися Miker і Pro-biker, які оголосили, що знімаються. Я зробив аналогічну заяву. Олесь, попри всі пережиті пригоди і зливу, збирався продовжувати боротьбу, але в останній момент спрацював інстинкт самозбереження (без відпочинку, провівши більше доби у сідлі, здолати ще майже 200 км, включаючи три перевали, було б за межами здорового глузду).
Таким чином, наша група з 4 чоловік евакуювалась спочатку до Воловця (бусиком завіз хазяїн готелю), а потім електричкою до Львова.

Які я зробив висновки.
Перше – технічний стан велосипеда має бути бездоганний.
Друге – по можливості менше робити необов’язкових зупинок, це розхолоджує.
Третє – навіть коли втома не дає зосереджуватись на маршруті, завжди пам’ятати про ймовірність «повороту не туди».
Четверте (не обов’язкове) – гори не люблять жартів. На КП3 Танк я пожартував на предмет «поворот не туди». Якби я знав, що через декілька хвилин він буде мати місце …

Всім марафонцям дякую за чудово проведені дві доби. Особливо – моєму попутнику Олесю, який гідний був подолати дистанцію, прагнув цього набагато більше за мене, але цього разу не сталося. Значить, до наступних стартів !!!

Email Poster
magnus
28 2015, 19:23
Quote Post

Зацікавлений
**

: Київ
: 227

Пельмени и сметана, которой угостил Сера, зашли хорошо, обратно не просились, или я так крепко спал в поезде, что не слышал))

Первый день был, пожалуй, одним из самых тяжёлых из всех моих марафонов. А второй получился довольно приятный.
В пятницу в три часа дня погрузился в поезд, в полночь прибыл во Львов, поспать в поезде совсем не удалось. Ну да не первый раз, бывало и покруче, но раз на раз не приходится. Не ехалось совсем. Оказался в самом конце. На рассвете меня начал накрывать сон, и когда солнце поднялось выше, прилёг на травке вздремнуть. Это помогло не надолго. Итак целый день я ехал сонный, последний, несколько раз останавливался, валяясь на траве в полусонном состоянии. Солнце жарило невыносимо. С началом гор стало легче - появлялись источники, обливался водой. На КП приезжал под лимит закрытия.
Первые 200км проехал за 13ч, пообедал в Ясине, выдвинулся на Рахов, через 10км снова начал засыпать. Я уже нашёл уютное местечко на травке в стороне от дороги и устроился там, решил дальше никуда не ехать, в полночь раховозом отправиться во Львов. Но через полтора часа зарядил дождь, я спрятался под деревом. Дождь превратился в ливень, скоро дерево начало протекать, я весь промок и замёрз, а он всё никак не заканчивался. Пришлось садиться на велосипед и крутить педали, чтобы согреться. Это помогло. К Рахову дождь закончился, но я был всё ещё мокрый и решил ехать дальше. Время от времени дождь моросил снова, сзади висела страшная чёрная туча и сверкала молниями, но впереди небо прояснялось.
В Великом Бычкове стемнело, я ещё успел заскочить в кафе на заправке, оно как раз закрывалось в 22:00. Дальше ехалось хорошо, спать уже не хотелось. Небо было ясное, звёздное, но где-то за горизонтом часто сверкали молнии. В Вильшанах у меня сел аккумулятор к фаре, а второй я передал на КП, так как думал, что приеду туда вечером. Но у меня ещё был запасной фонарь. Насколько хватит его заряда я не знал, но знал, что если и он погаснет, я просто стану и замёрзну здесь за несколько часов до рассвета. Поставил минимальный режим, и так со слабым светлым пятнышком впереди себя прополз весь Мерешорский кошмар. Чувствовал себя неимоверно уставшим. Решил, что доеду до КП и всё, буду сходить..
Перед Межгорским перевалом встретил на заправке Дениса и Артёма, они находились в полусонном состоянии. С ними преодолел перевал и в 5 утра прибыл на спальный КП. Народ как раз просыпался и выдвигался в путь. Я принял душ, поел и лёг спать. Поспал чуть больше часа. И к 8-и утра был готов ехать дальше. Но я сомневался куда ехать. Впереди висела чёрная грозовая туча и она двигалась сюда, а совсем рядом находилась автостанция, с которой можно было автобусом уехать во Львов и успеть на свой поезд. Подумав, я всё же решил ехать дальше. Скоро начался сильный дождь с грозой, молнии сверкали и громыхали совсем рядом, было страшно. Обогнал несколько человек, прятавшихся от дождя, но я остановиться уже не мог - замёрз бы сразу. А так ехать было комфортно, не холодно, если бы не гроза, дорога хорошая, ровная. К перевальчику перед Гукливим дождь уже и закончился. В Воловце заехал на вокзал, узнать есть ли билеты на вечер до Киева, ничего не было, зато стояла мукачевка на Львов и соблазняла распахнутыми дверьми.
На перевале Менчил догнал Серу, АВ и ещё пару человек, дальше катили вместе. На Среднем Верецком - самом красивом перевале, догнали Ирочку и компанию, дальше ехали с ними, попеременно обгоняя друг друга. Ещё один перевальчик, спуск и выезд на трассу. Наконец шоссер попал в свою стихию. Затяжной спуск 20км, спутившись с гор, плотно пообедали в ОК и ещё 100км по трассе до Львова. Время - почти 39ч.
Мой поезд давно ушёл, я наивный, планировал финишировать утром, а не вечером)) Билетов в кассах естественно не было, но проводник, добрая душа, взял к себе, велосипед спрятал в шкафу за кипятильником.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll