РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (74) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Увага! ідіоти на дорозі, маршутки нагліють...
Moon dog
Дата 05 Червня 2007, 5:08
Quote Post

зашол попялицца

В мене серйозних аварійних ситуацій були одиниці, та й то переважно з власної вини, серйозних конфліктних — взагалі не було… happy.gif

(Можливо, тому, що я маю звичку перед світлофором рухатися між рядами машин. Розумію, що такий спосіб не є аж таким вже й безпечним, але поки-що…(стук-стук-стук) Лише дрібні зіткнення з пішоходами, які переходять вуицю не на переході,а між рядами стоячих машин).

Більше того — з деякими водилами маршруток я вже встиг трохи познайомитись, вдавалось навіть перекинутись кількома словами на світлофорах… cool.gif

Правда, було одного разу.
Їду, я, значить, перед світлофором поміж рядами стоячих машин, і тут один вумник (шофер маршрутки, до речі) різко витягує через вікно розігнуту руку — привітатись, мабуть, хотів, чи що laugh.gif
Дякувати богу, я вчасно зреагував і так якось механічно трісь йому по руці своєю…
Добре, що рука була розвернута тильним боком кисті і зразу ж склалася у ліктьовому суглобі, а то, напевно я її або зламав би (справа була на швидкості біля 20 кмгод) або просто втратив би рівновагу і гепнувся поміж машин (що на мою думку, було би набагато імовірніше).

Ну нічого, пронесло…
Обертаюсь потім із-за спини щоб подивитись на цього мудилу, а він якось так перелякано (мабуть, не чекав від мене таких от дій) та винувато шкіриться — типу “ой, невдало пожартував..”
Потім їду собі та думаю — чи не краще було б нагнутися до руля чи забрати плече ?..
Мабуть, що так, але тоді аналізувати ситуацію не було часу, все відбулось на рівні рефлексу…

Справедливості ради напишу, як я також колись подібним чином невдало пожартував. unsure.gif
Подібна ситуація — їду перед світлофором поміж двома довжелезними рядами машин (перехрестя Стрийської та Наукової) і бачу, як якась дівчина на останньому лівому сидінні маршрутки витягнула через вікно лікоть (справа була літом). Не то шоб вона якось загороджувала мені проїзд,але…
Не знаю яка муха мене тоді вкусила, але дай, думаю, приколюсь…
Плавно підгальмовую перед тою маршруткою і хап дівчину за лікоть !
Ну й пересц@ла вона тоді…

Вже пізніше часто була нагода повторити той “прикол”.
Але все уявляю себе на місці пасажира і бажання от так жартувати якось відпадає… sleep.gif
Moon dog
Дата 05 Червня 2007, 5:14
Quote Post

зашол попялицца

Меня тоже не раз подрезали и было дело я оставил на легковушке смачный след от своего руля (рулю хоть бы шо)

О, про подряпані боки.
Був у мене ще такий випадок ( доречі, моя найсерйозніша “аварія” !) unsure.gif

Наближаюсь по Володимира Великого перед її виходом на Стрийську до світлора. Ну, і як звичайно, пеестроююсь від тротуару між ряди машин.
Тут позаду себе чую часті клаксонні гудки і благий мат воділи якоїсь старої БМВ.
Потім цей поц вирівнюється зі мною і наглухо затискає мене на ходу (принаймі так було задумано) до правого ряду машин (справа машини вже стояли).
Але ж і пересц@в я тоді !!! wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Добре, що встиг вчасно згрупуватися і перехапнути руль з нижнього положення у верхнє (на барані, де йдуть горизонтальні ділянки).
Тут роздається страшний скрегіт : затиснутий між двох машин ровер став гальмувати своєю самою найширшою частиною — рулем і робити на двох автомобільних дверях по неглибокій канаві.
Але “вирватися”, щоправда, не вдалося — от так мене поміж них і “заклинило”. Справа був якись ні в чому не винний “Опель”.
Його шофер по звуку чує — коцається машина !
Він дивиться наліво, роздупляється
(поки він це робив, я виштовхав ровер з поміж машин (шкода, зі страху не пам*ятаю як laugh.gif ) і дав по тапках — так, на всякий випадок wink.gif )
…і йде до воділи Бехи на “розборки”! (то вже я бачив тільки краєм ока з відстані 100м. tongue.gif )

За півкілометра я завернув у якись провулок, оглянув пошкодження — трохи зігнутий у поперечному напрямку руль (нижня труба барана стала на одному рівні з вертикальними трубами, в нормі вони трошки розходяться назовні), ізолента на них здерта геть-начисто, на бокових поверхнях руля — глибокі подряпини…
Так що можна сказати, відбувся одним переляком (щоправда, неслабим). wacko.gif
Чого не скажеш про тих двох водил — “опель”, тут, правда, ні при чому, але став жертвою того муд@ка на бесі…

…А мораль цієї басні ось яка : “не копай другому яму, хай копає собі сам !”

Skinnyman
Дата 05 Червня 2007, 8:06
Quote Post

Зацікавлений
**

Про дівчину в маршрутці - це всьо!.. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Email Poster
nnn
Дата 05 Червня 2007, 8:17
Quote Post

ааа, забанили )

Воно ж несвідоме. То те саме, що бити палкою дурного пса.

ага, тіки пси чомусь потім втікають якщо просто нагнутися до землі за чимось.

Насправді, я вважаю, що найліпшим способом навчити водіїв чогось - це викликати ДАІ у всіх пригодах. Він наступного разу добре подумає чи підрізати щераз. А якщо махає рукою і їде далі то телефонувати і казати що водій такої то маршутки створив аварійну ситуацію і втік з місця пригоди.

Це повідомлення відредагував nnn - 05 Червня 2007, 8:18
Leon
Дата 05 Червня 2007, 12:39
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (nnn @ нині, у 08:17)

Насправді, я вважаю, що найліпшим способом навчити водіїв чогось - це викликати ДАІ у всіх пригодах. Він наступного разу добре подумає чи підрізати щераз. А якщо махає рукою і їде далі то телефонувати і казати що водій такої то маршутки створив аварійну ситуацію і втік з місця пригоди.

І шо тоді буде? Я шось сумніваюся шо ДАІшники сядуть у бобік і поїдуть доганяти ту маршутку....

Якшо водій зупинився, і вийшов - то інша справа! Тоді можна і міліцією розбиратися. Єдине шо тре бути в шоломі, бо тоді можуть пристати, чого, мовляв, без шолома катаєш!
Email PosterUsers Website
slown
Дата 05 Червня 2007, 13:41
Quote Post

фісташко

QUOTE (Leon @ нині, у 13:39)
Єдине шо тре бути в шоломі, бо тоді можуть пристати, чого, мовляв, без шолома катаєш!

такої вимоги в правилах я небачив
Leon
Дата 05 Червня 2007, 14:13
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (slown @ нині, у 13:41)
такої вимоги в правилах я небачив

Такої вимоги там здається справді немає. Я це просто, вони не мають права шось про шолом казати.... Але шолом все одно вдягати тре, для власної безпеки. Тим більше якшо якийсь пробіг...
Email PosterUsers Website
Emelon
Дата 06 Червня 2007, 9:35
Quote Post

Зацікавлений
**

Для. Moon dog : Я Тебе не розумію. Що значить, що водії маршруток роблять це несвідомо ? Це нибі вони несвідомо їхали на червоне світло або по тротуару біля дитячього садочка. Вони отримали права і мають віконувати правила руху по дорозі. Є таке понятя як відповідальність. Я кщо він водій маршрутки то він цю відповідальність несе не тільки за себе, а і за пасажирів і так само за людей навколо. Він поперше забовьязаний дивитись на дорогу , а вже потім на грощі. І наріхунок того, що водії будуть відіграватись на іньших. Миж не відраемось на іньших авто. І доречі щє жоден водій передімною не вибачився.
А про наявність аварійних ситуацій то може Ти замало по місту їздиш? І на рахунок їзди між машинами на світлофорі, маршрутчики полюбляють в лівому ряду людей випускати. Оце вже весело стае коли вони виходять а тут ти )

Це повідомлення відредагував Emelon - 06 Червня 2007, 9:48
alex
Дата 06 Червня 2007, 10:07
Quote Post

Велофанат

QUOTE (nnn @ вчора, у 09:17)

підтримую, просто не завжди хочеться на якогось мудака витрачати час-поки приїде ДАЇ, поки будуть розбиратись, всілякі паперчики заповнювати, свідків опитувати
ShBr2k
Дата 06 Червня 2007, 11:14
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

Дааа, не буду оригиналом, если скажу, что сам оказывался несколько раз в неприятных ситуациях... smile.gif
Сук* ёбаны* млять гандурас* (прошу прошения, задумался) собственно что водители маршруток, так и безпризорные таксисты - любители повыджигировать.
Вчера был свидетелем оказии - такси неожидано свернуло с гл. на второст. дорогу в нескольких метрах перед мотоциклистом, кот., собственно ехал на допустимой скорости на встречу по гл. дор., вобщем помчал потоциклист догонять такси - думаю шансы у него были, и надеюсь он проучил редиску самым страшным образом... возможно водила такси тепереча приобщился к любителям анального секса laugh.gif
alex
Дата 06 Червня 2007, 12:49
Quote Post

Велофанат

в мене була аналогічна ситуація, але в моїй ситуації це було не таксі, а міліцейський бобік який їхав на зустріч, він вирішив прямо перед моїм носом звернути на заправку-одне слово "рагуль за рулем" + ше й в фуражці mad.gif
Dalnoboy
Дата 07 Червня 2007, 11:55
Quote Post

Постійний учасник

От, якби, тих доморощених "шумахерів" та з маршруток посадити на велосипеди...
Хай спробують як воно їхати в потоці машин.
Ато він почуває себе паном, бо їде за кермом, а на інших йому начхати.
Тому що, поводься з іншими так, як ти хочеш, щоб поводились з тобою.
Чув таку думку, що в Штатах водії уважні до велосипедистів і пішоходів.
Чому? А тому що, пішохід чи велосипедист - це той же водій, тільки він сьогодні не взяв машину.
Тому водій знає, що звтра він може бути на місці велосипедиста.
А, поки що, маєм те, що маєм... wink.gif
Але надія є, що ситуація покращиться, тільки, в першу чергу, треба зробити дороги.
Email Poster
GarI
Дата 07 Червня 2007, 15:37
Quote Post

Початківець
*

Правильно зробив шо морду пішов бити.
І то не тіки маршрутчики шофера легкових тоже добре нагліють якшо ти по головній їдеш а вони виїжають,то їм на тебе "настати" виїжають ніби тебе не бачуть, от ше кому треба бити "ПИСКИ"
Email Poster
Moon dog
Дата 07 Червня 2007, 16:41
Quote Post

зашол попялицца

QUOTE (nnn @ 05 Червня 2007, 8:17)

Ну не всі.
Якщо нарватися на деяких екземплярів, то можна за такі свої дії жорстоко поплатитись.
Так що думайте , кого копнути ногою в дупу, а кому сказати : «Хоро-о-о-оший пйосік»… wink.gif

Але то всьо так, до слова.
Насправді я згоден, що це порівняння не зовсім коректне.
Щож, «кожне порівняння шкутильгає» (лат.) sleep.gif

Moon dog
Дата 07 Червня 2007, 16:51
Quote Post

зашол попялицца

2 Emelon

Ти мене неправильно зрозумів.
Я не казав що вони роблять це несвідомо.
Свідомо, бо ви до цього так ставитесь !
Ага, велосипедист ! Тут мені один минулого тижня зеркало скрутив .
Покажу-но я цьому козлу, де його місце на дорозі. Ну, тримайся, зараза !»
)
Я розумію, що, за вашими переконаннями, у вас є на те підстави.
Тим не менше, в цьому плані згідний з Опалом : рихтування дзеркал допускається, але лише у безнадійних клінічних випадках !

Зрозумійте, що це є «зачароване коло» !
Тому об*єктивно сказати, з чиєї вини виникла ця ворожнеча, навряд чи комусь вдасться. Кожен буде «гнати» на іншу сторону.
Але тут чомусь згадуються уривки з якоїсь книжки по психології : «якщо ти підеш до мене зі стиснутими кулаками, то мої руки також стиснуться в кулаки». А якщо з посмішкою і доброзичливими намірами—людина підсвідомо відповідає тим же…(це, до речі, науково підтверджений факт)
Тобто якщо коротко — вибирай, що тобі потрібно : сваритися або миритися.
Якщо сваритися—ламай зеркало. Але май на увазі, ліпше від того по великому рахунку нікому не стане. Крім того, візьми до уваги, що нервові клітини не відновлюються.
Якщо миритися та взаємопорозумітися — раджу використати останній варіант.
А він працює. Перевірено на собі.

І на рахунок аварійних ситуацій .

«У 80% ДТП за участю велосипедистів винні самі велосипедисти» -- це офіційна статистика ДАІ чи як там тепер їх.
Вдумайся в цю цифру — 80% !
(для більшої наочності в кінці вішаю фотки, зроблені після знаку «велодоріжка» та «велосипедний рух заборонено», див. звіт Стрий—Ужгород)

А те що шофери випускають людей у лівому ряду — так це ж одиниці (тим не менше, я завжди враховую таку можливість при обгоні маршрутки) !
Мені принаймі ще ні один шовер не дозволив отак вийти.
Вчора їздив на маршрутках разів певно з 7 — деякі з них вже навіть поза зупинками не хочуть людей висаджувати (якесь там розпорядження міськради).
А ти кажеш — у лівому ряді…

Це повідомлення відредагував Moon dog - 14 Червня 2007, 20:46

Прикріплене зображення (Клікнути для збільшення)
Прикріплене зображення
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (74) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll