Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Броди-Хрінники, Три області, Як втекти з дому на цілий день))))
Si3rious
   04 ѳ 2015, 11:27
Quote Post

Зацікавлений
**

: Броди
: 190

Давно манила ідея записати про дурку- катульку на Хрінницьке водосховище)))), скоріш за все зіграв роль фактор - а чи зможу я)))) і впринципі людині все під силу за умов великої дурості))).
Короч......
Історія така: в Бродах , Львівської області є вже з пару організацій велосипедових і і певне зо пару десятків "психів одиночок" на велосипедах. До поїздки довго не готувався, просто написав у групи, що іду туди то туди ))))і чекав відповідей- хто зі мною))))
Виїхати виріши зраненька о 4,45год - то літом було діло, світає рано. На місці збору ще почекав 5 хв і нікого не дочекався ( всі люблять поспати) - рушив в дорогу

Початок був трохи вражаючим, так як дощова хмара таки вирішила рухатись в ту саму сторону , що і я)))) і почались перегони "сухого - і мокрого".

Зразу "моральний дух" взяв гору і швидкість трималась в межа 25-27 км, правда десь на 17-20 км дороги "злі" шини почали брати своє))), тай хмара повернула в бік - зробив на автобусній зупинці привал))))- трохи води і козинак))),прощання з цілою кагортою вуликів в полі.
Далі дорога повела у Волинську область, разюча переміна чекала на межі областей))))- зник асфальт, от просто за знаком "Вас вітає Львівщина" відбулася різка переміна на гравій- і так до Берестечка-декілька км ям!

У самому місті я заїха в на базар)))) так як людей не було- то я сам "розклався " на прилавках- поїсти і попити води_)
Наступний етап- Рівеньська обл, вона наступила за Берестечком і порадувала досить хорошим асфальтним покриттям))) і тоді я пожалів , що я не на шосеррі((((.
Чим ще відзначилась в пам'яті Рівненщина- це ти що там затяжні підйоми (але на зворотній дорозі класні спуски).
Здаватись я почав десь на 47 -50 кілометрі, коли сам їдеш- то досить нудно, навіть музика не допомагала.
Оптимізму додав знак -" Демидівський р-н", про те- то були цветочкі- піліть да піліть ще тре було.
Дорога - горбик - долинка- село да пару хат))).
...І дощ мене обійшовши стороною, нежданно напав на під'їзді до Хрінників, на дамбі водосховища я таки трохи намок))).
Ви коли небудь бачили очі в "5" копійок???. То були в моїх друзів такі, коли я сказав що приїхав))) - дорога туди зайняла 3,5 год і 63 км дороги)))) - а не 56 як я рахував(((.
...І далі, коли дощик покапав- вийшло сонце, я відпочивав і купався, від'їдався на чужих харчах)))))
А в дорогу рушив о 18,00- в той день навіть спека була трохи)))).
Девіз зворотнього шляху- "аби доїхати"))).
ПІсля Берестечка, де славні козаки примали оборону, в стороні Лешнева, я приліг на лавочку неподалік від село, де згідно пам'ятного знака народився герой "Чупринка" ОУН-УПА, і подумував як би то взяти таксі)))))
Але останній ривок - 25 км. і я дома.
Додало сил змагання зі скрипучим "горніком" під самими Бродами))))), який довший час не здавався, але був "поверженим мною у царство вічної темноти" на спуску з невеликого горбика перед заком "Броди"..
Висновки:
Дорога - 123 км, час - 8 год (це зі зупинками на WC і поїсти козинаків з водичкою)- як на непідготовленого тоя вважаю це добре)
1. Як мінімум сліки))))) - це пункт я виконав, накат і + десь 4-5 км до середньої шв додався))- за це окреме спасибі Salariss, дешеві і цілком достатні для мого ардіса шини.
2. Тре кумпанію))) - так веселіше!
3. Не велику сумку і багажник - також вже є, бо від рюкзака спина мокра))))
4.І тре шосейника - реально вища швидкість))))
5. Блокувати вилку....хсм таке не дуже можливо- але то бюджет і всьо тут((((
Але реально класна поїздка: три області, я і велосипед, впринципі - краса полів і лук)))
Ті хто не відгукнувся на мій клич- поїхали комарів годувати)))) в лісах, вернулись покусані......то ж і таке буває)))
Email Poster
PlusOdyn
04 ѳ 2015, 12:13
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Щикарно. Давно собі планую на Хринницьке водосховище заїхати. Є там щось цікаве? Є сенс із наметом на кілька днів залишитися?
Email Poster
Dok62
04 ѳ 2015, 12:55
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 13:13)
Щикарно. Давно собі планую на Хринницьке водосховище заїхати. Є там щось цікаве? Є сенс із наметом на кілька днів залишитися?

Є сенс є. Тільки не траба переїзджати Дамбу бо з того боку в сезон навіть пос-ть немає де biggrin.gif
Краще перед дамбою повернути на ліво і ....ну там ще 7-8км гравію і ти на небі smile.gif

Dok62 - 04 ѳ 2015, 12:55
Email Poster
Si3rious
04 ѳ 2015, 16:30
Quote Post

Зацікавлений
**

коли сезон і ще якийсь фестиваль то краще звісно на ліво повернути, там місця дикіші, та й рибу можна половити, але якщо за алкоголем - танцями - бл....твом то тре по дамбі до лісу)))))
Email Poster
PlusOdyn
04 ѳ 2015, 21:49
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Si3rious @ нині, у 17:30)
якщо за алкоголем - танцями - бл....твом то тре по дамбі до лісу)))))

Ну за тим я в АшанБайк заїжджаю. laugh.gif

А де блядства немає, тут чи тут?

І ще, як з варіантом без намета в тих численних базах?

Комарів я так розумію повно?
Email Poster
Si3rious
05 ѳ 2015, 6:49
Quote Post

Зацікавлений
**

як який рік- одного року не було взагалі, натомісь в Шацьку - були як коні, тільки зупинись і сядь на лавку))))
Без намета дорожче, десь по 50-80 грн за ліжко- так було((((( все решта дорожче, але комфорту більше)

Si3rious - 05 ѳ 2015, 6:51
Email Poster
romakvadrat
05 ѳ 2015, 7:51
Quote Post

той, шо в квадраті

: Lviv
: 582

QUOTE (PlusOdyn @ вчора, у 22:49)

Комарів я так розумію повно?

Власне, біда ше та в тебе з комарами буде.
Тому що це чи не єдине що мене там справді дістало, добре що хоч в палатці була нормальна антимоскітна сітка...

romakvadrat - 24 2015, 10:27
Email Poster
Spiner
06 ѳ 2015, 13:09
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

Шановні, ви трішки слідкуйте за тим що пишете, тут і малі гості швендяють... rolleyes.gif
+1-ну не дивуюсь, а romakvadrat facepalm.png
romakvadrat
06 ѳ 2015, 13:35
Quote Post

той, шо в квадраті

: Lviv
: 582

QUOTE (Spiner @ нині, у 14:09)
Шановні, ви трішки слідкуйте за тим що пишете, тут і малі гості швендяють... rolleyes.gif

Ладно, відредагірую scare.gif
Email Poster
Si3rious
07 ѳ 2015, 12:00
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ вчора, у 11:09)

фільтруюсь ..........
Email Poster
foreman
17 ѳ 2015, 20:41
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 259

QUOTE (Spiner @ 06 Січня 2015, 14:09)
+1-ну не дивуюсь, а romakvadrat  facepalm.png

Spiner a real Muscovite
Email Poster
Spiner
17 ѳ 2015, 21:06
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (foreman @ нині, у 20:41)
Spiner a real Muscovite

У вашому реченні порушено порядок слів.
пишіть грамотно - підмет, присудок, другорядні члени...
Spiner is a real Muscovite.
foreman
17 ѳ 2015, 21:21
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Spiner @ нині, у 22:06)
У вашому реченні порушено порядок слів.
пишіть грамотно - підмет, присудок, другорядні члени...

НА тобі піздмент з ПРИСУДКОМСССС...

пишіть грамотно -
Email Poster
Spiner
17 ѳ 2015, 21:23
Quote Post

it's chemistry, ....

Основне, що ви в курсі про офтоп...
foreman
17 ѳ 2015, 22:00
Quote Post

Постійний учасник

[QUOTE=foreman,нині, у 22:21]НА тобі піздмент з ПРИСУДКОМСССС...

пишіть грамотно -

[QUOTE]Основне, що ви в курсі про офтоп...[/QUOTE]

пишіть грамотно -

Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll