РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лінзи чи окуляри?, О-О
Petiok
Дата 07 Грудня 2012, 0:09
Quote Post

Постійний учасник

Маю трохи близькозорість (десь 1.5), впринципі в повсякденному житті мені це не заважає. На ровері нормально при звичайному катанні. Але от на технічних спусках в Карпатах зір дається в знаки, і я просто не можу їхати на максимумі. От думаю як вирішити цю проблему: чи окуляри (звичайні або якісь спеціальні робити), чи лінзи. Але носити ті лінзи чи окуляри весь час я не збираюся, а тільки вдягати для поїздок. Чи взагалі з лінзами так можливо? Що порадите?
Email Poster
ToXa
Дата 07 Грудня 2012, 0:35
Quote Post

Початківець
*

Раджу діоптричні окуляри. Але виключно пластикові. Зараз є багато варіацій, навіть фотохромні. Скло при падінні дуже травматична речовина. Лінзи непереносять пилу, навіть з дорожчих. Тим більше, що інколи лінза може "зїхати" в оці, особливо при стрибках на ровері. Плюс треба мати з собою запасні лінзи та пару флаконів рідини для промивання очей.
Yura777
Дата 07 Грудня 2012, 1:57
Quote Post

Зацікавлений
**

можна одягати м'які лінзи на очі, проконсультувавшись в офтальмолога, а далі звичайні велосипедні окуляри. Якщо десь колись - є одноденні. На оці непомітні, ніяких незручностей як у окулярів (запотівання, сповзання і т.д.) немає. Але це як кому підходить і після перевірки у лікаря.
pakolv
Дата 07 Грудня 2012, 9:40
Quote Post

@У Team

також дуже цікавить це питання. чи витримують лінзи, коли весь в болоті в дощ і коли постійні вібраційні навантаження?
pakolv
Дата 07 Грудня 2012, 9:41
Quote Post

@У Team

QUOTE (ToXa @ нині, у 00:35)
Раджу діоптричні окуляри. Але виключно пластикові. Зараз є багато варіацій, навіть фотохромні. Скло при падінні дуже травматична речовина. Лінзи непереносять пилу, навіть з дорожчих. Тим більше, що інколи лінза може "зїхати" в оці, особливо при стрибках на ровері. Плюс треба мати з собою запасні лінзи та пару флаконів рідини для промивання очей.

можете навести приклади?
Petiok
Дата 07 Грудня 2012, 10:41
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (pasha_k @ нині, у 09:40)
також дуже цікавить це питання. чи витримують лінзи, коли весь в болоті в дощ і коли постійні вібраційні навантаження?

На велокієв є тема по лінзах, з неї я зрозумів шо випасти просто так вони не можуть, але попадання всяких гівен їм протипоказані.

Це повідомлення відредагував Petiok - 07 Грудня 2012, 10:41
Email Poster
джаzz
Дата 07 Грудня 2012, 11:19
Quote Post

йа креведко

QUOTE (pasha_k @ нині, у 12:40)

я одягаю лінзи йдучи в аквапарк, катаю там без окулярів для плавання, все ок, головне під водою очі не відкривати, так само на велосипеді катаюсь, тільки окуляри проти сонця вдягаю, що б пил не попадав. Провірено на всі 100%.
Email Poster
segar29
Дата 07 Грудня 2012, 13:38
Quote Post

Постійний учасник

В своё время когда то тоже имел такую проблему выбора. И то и другое имеют свои минуса. Очки дают искривление, а с линзами много геморной возьни, плюс они на веле будут быстрее высыхать вероятнее что придётся брать с собой увлажляющие капли.
Можно попробовать ездить в обычных очках, но тоже ветер может задувать.
Ksiondz
Дата 07 Грудня 2012, 13:54
Quote Post

Бородатий вуйко

Я раніше катав без окулярів, а на марафон 600км був в них (також короткозорість), в них же і їздив по болотах і трясучці - цілком комфортно, жодного разу не злетіли. Але це швидше питання вибору окулярів. Крім того в сильний дощ окуляри зняв і їдеш далі, а в очі летить вода з піском (звичайні окуляри не помагають теж, захляпуються і нічого не видно). Лінзам при такому думаю буде попа. А їх інсталяція в дорожніх умовах при різній погоді це ще один гемор.
Salariss
Дата 07 Грудня 2012, 16:52
Quote Post

Salariss

QUOTE (Petiok @ вчора, у 22:09)
Але носити ті лінзи чи окуляри весь час я не збираюся, а тільки вдягати для поїздок. Чи взагалі з лінзами так можливо? Що порадите?

Їжджу в лінзах. Зручно. Єдине, що треба мати на увазі - якщо в око щось попадає, то при наявності лінзи буває важче те щось звідтам витягнути. Але просто їздиш в звичайних велоокулярах, щоб захистити очі від пилу, і все.

Якщо лінзи плануєш носити тільки час від часу, краще придбати комплект одноденних - кожну пару один день поносив і викинув. Не треба морочитися з розчинами, промиванням і т.д. Але не обов'язково, можна і звичайні - на 2 тижні, чи на місяць. Просто поміняти в них розчин, якщо вони довго лежать без використання.

QUOTE (pasha_k)

прямого попадання болота в око варто уникати. вібраційних навантажень, від яких лінза випаде з ока, я, чесно кажучи, собі не являю. у мене, принаймні, такого ніколи не було.

Це повідомлення відредагував Salariss - 07 Грудня 2012, 16:58
Email PosterUsers Website
Petiok
Дата 07 Грудня 2012, 18:21
Quote Post

Постійний учасник

Дякую за поради. От порився ше в неті на рахунок всяких там вставок з діоптріями, окулярів з індивідуальними лінзами, дороге всьо зараза facepalm.png Тим більше шо спортивні окуляри маю дуже непогані... Думаю шо одноденні лінзи найоптимальніший варіант, вставив і маєш +10 до швидкості і впевненості laugh.gif . Правда незнаю як мої очі взагалі їх сприймуть, бо досить чутливі до подразників. Ну буду ше пробувати тренувати мязи очей bb.gif , може й зір виправиться...
Email Poster
Petiok
Дата 07 Грудня 2012, 18:45
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Salariss @ нині, у 16:52)
вібраційних навантажень, від яких лінза випаде з ока, я, чесно кажучи, собі не являю. у мене, принаймні, такого ніколи не було.

Якшо сісти на люміньовий шосер і зїхати по Шевченка вниз сидячи дупою на сідлі, то певно повипадають laugh.gif і то певно з очима разом
Email Poster
Mc
Дата 07 Грудня 2012, 21:09
Quote Post

Постійний учасник

я в лінзах з 2006 року. ніякі окуляри навіть близько не лежали/стояли по зручності в порівнянні з лінзами - ти бачиш всім оком, а не тільки тими кутами, якими обмежуть окуляри. перші пару тижнів взагалі ходив як зачарований - настільки ефект "я можу бачити без окулярів" був сильний )))

з того часу юзаю їх постійно (хіба раз в рік роблю перерву, якщо офтальмолог радить). плавав в них і в морі, і в басейні - пофіг (я очі в воді не відкриваю або плаваю в окулярах). попадав в дощ і багно - пофіг(в будь-якому випадку їжджу в захисних окулярах - жовтих/сірих/проти сонця, тому питання попадання бруду не стояло якось нікого)

так, часом лінза може випасти або, що гірше, зім ятися під повікою - тоді ріже око так, що просто капець. але! таке трапляється не самовільно, а коли око починаєш терти або коли лінза пересохша (наприклад рідко блимав і їхав проти вітру без окулярів - лінза сушиться, то ще правда треба постаратися так зробити ))) або коли вона просто затонка/загруба (тут треба спробувати різні лінзи/виробників, щоб знайти "свою").
Email PosterUsers Website
drronn
Дата 08 Грудня 2012, 0:29
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Petiok @ вчора, у 19:45)
Якшо сісти на люміньовий шосер і зїхати по Шевченка вниз сидячи дупою на сідлі, то певно повипадають  laugh.gif  і то певно з очима разом

провірено лічно, правда на люмінівому хардтейлі - всьо гут, лінзи на місці.

Доречі я навіть очі під водою відкриваю в лінзах і не вилітають. Правда один раз катався на "таблєтці" і попросили чувака прокатати "по взрослому" він бідака ніяк скинути нас не міг, але коли таки скинув, я плюхнувся метрів з 1.5-2 обличчям на воду (враження було як фейсом об тейбл), то одна випала smile.gif Це єдиний випадок за 15 років, коли випала лінза без участі моїх рук biggrin.gif

Але загалом, якщо руки до очей не пхати, то лінзам нічо не станеться. І да в дощ лінзам також ніц не робиться.

От, правда не пам'ятаю, що буває з лінзою якщо сніжинка попадає в око, мабуть у мене такого ніколи не було biggrin.gif або нічого страшного не відбувалось (доречі на лижах в лінзах без окулярів чи маски в снігопад з гори спускався - всьо гут :-) )
Email Poster
Yura777
Дата 08 Грудня 2012, 1:17
Quote Post

Зацікавлений
**

якщо так дуже переживаєш є "дорожний набір" - коробочка як пів пачки сигарет. Там рідина і контейнер для лінз. На внутрішній стінці зеркальце. Щось турбує - зняв, положив лінзи в контейнер. І їздиш без них. Сам користуюсь Air Optix Night&Day CIBA Vision тобто місяць можна не знімати. На практиці лікарі рекомендують знімати на ніч. Носив ще Pure Vision 2HD
Bausch and Lomb - деколи як очі потерти злазили з зіниці і тоді зір як без лінз, плюс відчуття вії в очах. Радіус кривизни однаковий. Тобто потрібно перевіряти індивідуально. Категорія "місяць не знімаючи" реально якщо підходить можна раз на тиждень зняти на хвилин 10 промити в розчині і носити далі. Але якщо нагальної потреби немає, краще на ніч знімати. Одноденні дорожчі і розраховані на денне носіння 12 год., потім потрібно зняти і викинути. Місяць не знімаючи силікон-гідрогелеві - рахуються дихаючі - тобто пропускають кисень. Декілька днів можна не знімати без проблем. Якщо знімати на ніч - носять 3 місяці, хоч виробник рекомендує місяць. Сам ношу 2 місяці без проблем, хоч деколи і пил з піском задуває і вітер з пилом. Окуляри бажано одягати. Пил і вітер і для очей і без лінз не бажаний. Сам окуляри не носив, одягнув зразу лінзи. Враження ніби після кінескопного телевізора фул аш ді включили. Перший день дуже незвично було і лінзи довго одягав. Тепер секундне діло. На хороших лінзах забуваєш, що на очах. На дешевих краще не експерементувати. І пам'ятати час від часу навідуватись на всяк випадок до офтальмолога - 1-2 рази в рік.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll