РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> досвід використання велотренажера Tacx Satori
stone
Дата 04 Травня 2011, 7:45
Quote Post

ride or die!

придбав учора в "Метро", за адресою Д. Вашингтона 8г, килимок для тренажерів.
знайшов випадково серед каріматів.

70 на 150см.
задні опори повністю потрапляють на килимок.
160грн (без ПДВ).

чорний. твердий. дуже добре поглинає звук та вібрацію.
навіть при дуже активному вкручуванні килимок та станок не рухаються.
дещо пізніше викладу світлини.

Це повідомлення відредагував stone - 04 Травня 2011, 7:57
Voron026
Дата 08 Вересня 2011, 14:30
Quote Post

Постійний учасник

ну оскільки осінь почалась, ну і зима не за горами, виникла думка починати підбирати велотренажер.
ну умови прості, бюджетність (бажано до 200уо) ну і щоб з гарним настроєм крутити його довгими зимовими вечорами))
Sirius Soft Gel Trainer
ну і щось цікаво думаєте про такий
Antares Roller Trainer

ну і можливо в когось завалявся якийсь б/у то також би зацікавило!
Email PosterUsers Website
SUPERUNKNOWN
Дата 08 Вересня 2011, 15:00
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

а как же банальное приседания с/без тяжестями?

п.с. был проведен эсперимент. а4а лениво вкручивал зимой на станке, а я усердно приседал этот же промежуток времени - на начало сезона у нас была одинаковая форма.

хинт. думаю если понимаешь сразу что силы воли не много ,то покупка тренажора не более чем блаж :-) :-)
Voron026
Дата 08 Вересня 2011, 15:10
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 15:00)
а как же банальное приседания с/без тяжестями?

п.с. был проведен эсперимент. а4а лениво вкручивал зимой на станке, а я усердно приседал этот же промежуток времени - на начало сезона у нас была одинаковая форма.

хинт. думаю если понимаешь сразу что силы воли не много ,то покупка тренажора не более чем блаж :-) :-)

дело в том что всётаки интересен тренажёр ввиду моего небольшого велоопыта, тоесть для того чтоб в спокойных домашних условиях последить за каденсом да и с техникой педалирования надо бы было разобратся, плюс купил шоссер надо к данному виду велотехники привыкать, а то что поприседать желательно я тоже понимаю)))
у меня вот кум качаться начал куском рельсы и тоже нормальные бицепсы накачал, но это не значит что стоит отказыватся от таких благ как скамья Скотта если есть возможность)
Email PosterUsers Website
Be_Out_of_System
Дата 08 Вересня 2011, 15:15
Quote Post

LIVESTRONG

роллерний якийсь цікавіший, як на мене)
хто знає, чи можна на ньому нормально тренуватись на МТБ, на сліках ?
Email Poster
Lanz
Дата 01 Жовтня 2013, 21:49
Quote Post

Постійний учасник

Прийшов вчора ввечері Tacx Satori T1856. Вже змонтував, опробував. Крута штука, тільки домашні занадто різко на шум реагують. Думав постелити каремат, а він завузький. Ніхто не бачив останнім часом в магазинах килимків під тренажери? Або можливо має хтось на продаж?
Email Poster
stone
Дата 03 Жовтня 2013, 19:05
Quote Post

ride or die!

QUOTE (Lanz @ 01 Жовтня 2013, 21:49)
Прийшов вчора ввечері Tacx Satori T1856. Вже змонтував, опробував. Крута штука, тільки домашні занадто різко на шум реагують. Думав постелити каремат, а він завузький. Ніхто не бачив останнім часом в магазинах килимків під тренажери? Або можливо має хтось на продаж?

відповідь на питання щодо шуму:

мені було простіше. дітей, котиків ітд живності нема. старий будинок - товсті стіни - сусіди не чують. дружина сама з задоволенням над ним знущається - так що з шумом менше проблем.

поради
1. килим. знайшов потрібний в метро. просто ходив з метром, міряв і знайшов потрібних розмірів. це був коврик для занять йогою. вони значно ширші і добре поглинають шум.
2. обов'язково придбай їх рідну гуму. пробував, і сліки і шосейну - усе ж їх рідна шумить відчутно менше. я вже 2 роки вкручую і от тільки цієї зими буду міняти. вистачить надовго. не асфальт. та й проскакує вона менше.
3. шум сильно залежить від налаштування притискання колеса і вала. пробуй.
4. в неті бачив конструкції з картонної коробки котрі частково або повністю накривають заднє колесо та станок. якби не феншуйно але пишуть що значно зменшує шум. сам не мутив - якби не було потреби.
Lanz
Дата 03 Жовтня 2013, 20:25
Quote Post

Постійний учасник

Дуже дякую, буду експериментувати.
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll