Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вибір Powerbank для телефона-навігатора, проблеми вибору
yararaka
09 2015, 13:13
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Сихів
: 268

Підшукую резервну батарею для підзарядки телефона на АліЕкспресі і зупинився на парі моделей:
З вмонтованим акумулятором і ЛСД
або
З вставляємими 18650 але без ЛСД
З одного боку хотілось би індикацію заряду в процентах а не парою діодів.
З другого боку акумулятори 18650 можна підібрати більш якісні , ніж невідомо який шматок інтегрованого "мила" і можна в дорогу взяти два комплекти 18650 в запас.

PS: Ще покопавшись на сайті знайшов Універсальний варіант

Хотів би почути думку користувачів аналогічних або точно таких девайсів про практичність, надійність або пораду щодо іншої моделі.
Email Poster
Spin Doctor
09 2015, 16:23
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 272

Наявність/відсутність дисплея особистий вибір кожного (Маю з діодами. Не жаліюсь).
Можна брати будь-який з них окрім останнього, бо елементи в останньому потрібно зварювати (якщо є контактний зварювальний апарат - тоді без проблем wink.gif ).
Паяти їх неможна!
Є дешевший варіант на 5 елементів з пружинними контактами.

QUOTE (yararaka)
два комплекти 18650

Виходячи з ємності одного 18650 в 2Агод * 5 елем = 10Агод
хватить, щоб тричі повністю зарядити смарт з батареєю в 2.5Агод.
К-сть повних зарядів розраховується так: ємність банки / (ємність акумулятора пристрою * 1,5). ККД ніхто не відміняв biggrin.gif
Треба два комплекти? В іншому разі важливим є не переплутати заряджені/розряджені елементи, бо з'єднавши їх паралельно (для зарядки наприклад) можлива поява неочікуваних візуально-шумових ефектів laugh.gif
Email Poster
yararaka
09 2015, 17:42
Quote Post

Постійний учасник

Є ще цікавий варіант
Конструктор
Тут можна взяти на трьох, виходить десь по 184 грн по сьогоднішньому курсу.
Паяти не проблема, банки можна взяти з розібраної батареї ноутбука, вони там вже спаяні.
Те що паяти паяльником не можна я знав. При потребі можна зварити на радіобазарі.
Ваш варіант на 5 шт з пружинками хороший, я на таку ціну не натикався.
А як в плані надійності тих контролерів? Ними угробити недешевий телефон нікому не вдавалось?
Email Poster
Spin Doctor
09 2015, 18:23
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 272

Ще жодного випадку поломок не чув. Єдине, що було в мене від китайської зарядки - припідключенні останньої сенсор їхав зглузду. Ток заряду був смішний (не більше 500мА) а вольтаж був в районі 7-9В.
На рахунок контролерів - більшість з них просто тримають 5В і віддають стільки току, на скільки розрахований сам контроллер або схема включення. Телефон більше току не візьме.
Email Poster
yararaka
10 2015, 11:36
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Spin Doctor @ вчора, у 19:23)
Єдине, що було в мене від китайської зарядки - припідключенні останньої сенсор їхав зглузду. Ток заряду був смішний (не більше 500мА) а вольтаж був в районі 7-9В.

Оце якраз і лякає, а якщо йому захочеться 20 вольт подати ))
Хочу замовити цей конструктор, там на 3 чоловік виходить досить недорого, двоє вже є, може хто третій підпишеться? Якщо хто паяльника боїться, то я конструктор йому зберу.
По курсу приватбанку сьогодні виходить 171 грн.

yararaka - 10 2015, 11:40
Email Poster
PlusOdyn
10 2015, 11:45
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (yararaka @ нині, у 12:36)
Оце якраз і лякає, а якщо йому захочеться 20 вольт подати ))
Хочу замовити цей конструктор, там на 3 чоловік виходить досить недорого, двоє вже є, може хто третій підпишеться? Якщо хто паяльника боїться, то я конструктор йому зберу.
По курсу приватбанку сьогодні виходить 171 грн.

Я б впав на хвіст.
Email Poster
yararaka
10 2015, 12:11
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 12:45)
Я б впав на хвіст.

Без проблем, я б сьогодні-завтра проплатив, треба буде закинути гроші на картку, мій тел в профілі.
Email Poster
PlusOdyn
10 2015, 12:42
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (yararaka @ нині, у 13:11)
Без проблем, я б сьогодні-завтра проплатив, треба буде закинути гроші на картку, мій тел в профілі.

Ввечур сподіваюся бути на Сихові, задзвоню.
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll