РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Шорти-лямки-памперси., шо лучшей
ЧД_
Дата 09 Березня 2015, 17:18
Quote Post

sprzedawca materacow

+1, е штаны 3/4, е чулки пид шорты. Чулки рекомендую червони, як у Никалача. Тоди на трасси можно ще и пидзоробыты. laugh.gif
Dr.Alex
Дата 11 Квітня 2015, 7:08
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PlusOdyn @ 13 Січня 2015, 23:20)
Ото щось у мене від того ровера вже почали джинси закінчуватися, певне буде дешевше купитиякі шорти із памперсом і накатувати. По грошах вийде певне менше як новий вузький Brooks.

Хто що порадить?
Я так зрозумів, що памперси різні бувають (і я ще не маю психологічної певності, що вдягну ото на геть голе тіло, бррр, от якби на сімейки норм налазили, було б ок biggrin.gif ) я по конструкції, так і по витривалості.
Алеякі і них в магазинах продаються, на тому чайнику чи івенсі я хз. Б/В брати не буду бо як мінімум бридко (хтось ялозив там своїм кінцем, тепер мені своїм, бррр laugh.gif ), а як максимум, мо то із якого гонца здерли. ohmy.gif

Лямки мають бути, принамні скрізь так кажуть.
Катати буду в основному поза асфальтом, тому певна дюрабельність вітається. Думав про широкі шорти із змінним памперсом, але все ж поки вагаюся.
Одним словом радьте, радьте, бо требапосилку буде чимось добити.

А і ще, то я на пробу, не тещо на найдешевше розраховую, але на надьожно-робочу, щобможна було зробити висновок, є сенс в памперсі чи то розвод.

Шановний! Золоте правило механіки: одівай велосипедні шорти з так званими памперсами на голе тіло, або будь другом у проктолога tongue.gif cool.gif
Email Poster
PlusOdyn
Дата 12 Квітня 2015, 23:02
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Кароче шо, вдягаю таки без-нічого. Ну бо а навіщо.

Вчора ото катнув 200+. Всьо атлічно (це щодо задниці, води треба було б трохи більше, ну більше 130 км я за раз наразі не катав.). Хоча після 150-160 км довелося частіше вставати із сідла. Сьогодні правда в сідло не сідав (диван сьоня моє сідло, вилка із ножем кермо, а тарілка - ГПС), завтра спробую, але якихось заперечень не відчуваю.

Кароч памперс БББ норм. Буду шукати Перл Ізумі ще до комплекту.
Email Poster
PlusOdyn
Дата 07 Липня 2015, 15:14
Quote Post

Маю наразі 2 BBB-шних памперса, оди L, інший XL. І вже 2 футболки. Але ганяти пралку кожні 2 виїзди то не комільфо. Треба ще. Оскільки вартість вищевказаних шортів прямує до 1 тгрн, шукаю яісь варіанти дешевші.

От наче в Києві шиють. Хтось пробував? Як там памперс? Бо ббб-шним я таки задоволений.
Email Poster
Lanz
Дата 07 Липня 2015, 15:21
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 15:14)
Як там памперс?

По фото - не очень.
Email Poster
PlusOdyn
Дата 07 Липня 2015, 15:22
Quote Post

QUOTE (Lanz @ нині, у 16:21)
По фото - не очень.

І я про те ж, ото думаю може то якісь піддівку взяти під звичайні шорти і спробувати.
Email Poster
Taiwo
Дата 07 Липня 2015, 15:37
Quote Post

road sage

QUOTE (Lanz @ нині, у 16:21)
По фото - не очень.

я б труселям з таким памперсом не довіряв. таке враження що марлю в середину зашили.
є ще хороша бюджетна кантора dhb на вігглі можна знайти їхню продукцію. в мене їхні штани з памперсом середнього рівня є і я теж ними дуже задоволений. правда на ціни я останнім часом не дивився, не факт що вони дешевші за ВВВ будуть, але по якості точно не гірші
Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 07 Липня 2015, 16:42
Quote Post

sprzedawca materacow

+1 купы кептурка, бо тоби голову напекло. Николы не маринуй потни речи. Старайся стирать видразу. Лень пралку запущать, купы мыло для стирки, простирай в ручную. Делов на 5хвылын, за то потим сраку як у мавпы не будеш маты. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 07 Липня 2015, 16:42
PlusOdyn
Дата 11 Жовтня 2015, 21:17
Quote Post

user posted image
Email Poster
Taiwo
Дата 11 Жовтня 2015, 23:32
Quote Post

road sage

QUOTE (PlusOdyn @ вчора, у 22:17)
user posted image

lol laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Email PosterUsers Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll