РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Питання по заміні каретки на Hollowtech II, Довжина валу?
weblancer
Дата 08 Липня 2015, 9:46
Quote Post

Початківець
*

Власне в пошуках нових шатунів натрапив на цікаву пропозицію купити Shimano XT з інтегрованим валом Hollowtech II (каретка в комплекті).
У мене каретка під квадрат 68/122,5 мм, і я не зовсім розумію, чи можна встановити Hollowtech II замість каретки з нестандартною довжиною валу? Чи є можливість регулювання? Хто вже ставив такі каретки - просвітіть, будь ласка
Email Poster
PlusOdyn
Дата 08 Липня 2015, 10:36
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

На чашки треба ще накинути певне із 3 пластикових кільця - йдуть в комплекті із кареткою, до 73 мм і всьо. Але якщо тіко торці каретки в рамі рівні, як ні, то є сенс торцювати.
Email Poster
Stevens
Дата 08 Липня 2015, 10:39
Quote Post

Велофанат

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 10:36)
На чашки треба ще накинути певне із 3 пластикових кільця - йдуть в комплекті із кареткою, до 73 мм і всьо. Але якщо тіко торці каретки в рамі рівні, як ні, то є сенс торцювати.

2 зправа, 1 зліва, якщо кареточний 68мм
Email PosterUsers Website
weblancer
Дата 08 Липня 2015, 10:57
Quote Post

Початківець
*

Я це знайшов в інтернеті, що на кареточний 68 мм ставлять з допомогою проставочних кілець. Мене цікавить питання як бути з довжиною валу? Він запресований в шатун, очевидно має стандартну довжину (яку?) чи вистачить довжини цього валу на моєму кареточному вузлі, якщо потрібна довжина 122,5 мм? Бо зараз переважно вужчі каретки (118, 113 мм і т.ін.)
Email Poster
PlusOdyn
Дата 08 Липня 2015, 11:40
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (weblancer @ нині, у 11:57)
Я це знайшов в інтернеті, що на кареточний 68 мм ставлять з допомогою проставочних кілець. Мене цікавить питання як бути з довжиною валу? Він запресований в шатун, очевидно має стандартну довжину (яку?) чи вистачить довжини цього валу на моєму кареточному вузлі, якщо потрібна довжина 122,5 мм? Бо зараз переважно вужчі каретки (118, 113 мм і т.ін.)

Яка найменша відстань від зірки (ка найближче, бала б бути найменша, але всяко) до пера, чи чого там?
Email Poster
Stevens
Дата 08 Липня 2015, 11:49
Quote Post

Велофанат

QUOTE (weblancer @ нині, у 10:57)

Все стане рівно, якщо каретка з правильною к-стю проставок.
Довжина вала стандартна
Email PosterUsers Website
MShaman
Дата 08 Липня 2015, 13:04
Quote Post

Доктор

Email Poster
project-70
Дата 08 Липня 2015, 13:24
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (weblancer @ нині, у 08:57)
Мене цікавить питання як бути з довжиною валу?

З зовнішніми підшипниками це вас хай не цікавить,все стане автоматично,тіко кільця поставити,як радили вище...
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll