РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topic

> 3 жовтня, Ужгород, Змагання по Крос-кантрі ...
TATU
Дата 28 Вересня 2004, 10:18
Quote Post

почётный гость
**

уже отправил
Email PosterUsers Website
Greyhound
Дата 28 Вересня 2004, 14:18
Quote Post

серый собак

QUOTE (TATU @ Вівторок, 28 Вересня 2004, 11:18)
уже отправил

sad.gif Пардон, но я ни фига не получил, может ещё раз попробуй, а? sad.gif
TATU
Дата 28 Вересня 2004, 15:05
Quote Post

почётный гость
**

к сожалению мое письмо вернулось
я не сильный хакер к сожалению
но в 21 час на моем сайте 100 процентов будет информация
если бы я умел я давно выставил бы ее
Білийлис
Дата 29 Вересня 2004, 18:16
Quote Post

любитель

Якась несерйозна інфа тут...
Потрібна конкретна програма, чим їдемо, коли виїзджаємо, коли повернемося...
Шо брати з собою....

Існує ряд закомплексованих роверистів (тіпо як я), які хочуть. але для прийняття рішення потрібна чітка організація... З цієї точки зору поїздка на Тростян була організована правильно...

Якщо буду у Львові і хтось візьме на себе неблагодарну місію організатора - поїду. В змаганнях брати участь не буду, алкоголь вживати не буду, педалі крутити буду. Викладайте, люди, програму для Львівських фанів...
Velomax
Дата 30 Вересня 2004, 10:24
Quote Post

неутомімый командор

ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритої першості міста Ужгород по гірському велосипеду, кросс-кантрі та данхіл.

2. ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Змагання відбудуться 3-го жовтня 2004 року, мікро-район "Шахта" (зупинка "Шахта", маршрут №7, 13, 16). Приїзд команд до 1О-ї години 03.10.2004 року. Робота мандатної коміссії з 10 до 11. Почоток змагань об, 11.10.

3. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ЗМАГАНЬ
Організація змагань покладасться на управління культури, спорту, сім"ї та молоді Ужгородської міської ради. Закарпатську команду. Федерацію велосипедного спорту Закарпаття, "Тatu Bike" (представник Е. Татуревич). Безпосереднє проведення змагань покладається на команду "Тatu Bike".

4. ПРОГРАММА ЗМАГАНЬ
До програми змагань включено наступні види: кросс-кантрі, данхіл. Усі змагання проводяться по діючим правилам.
Реєстрація учасників 11.00 - 11.30
Змагання в категорії кросс-кантрі аматори 11.35 - 13.35
Змагання з данхілу 14.00- 15.00
Нагородження учасників 15.30

6. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
Учасником змагань по кросс-канрі та данхіл може бути люба людина, яка пройшла медичний огляд і має технічно справний велосипед. При реєстрації кожний учасник отримує індивідуальний номер, який повертає після проходження дистанції. Кожний учасник повинен мати індивідуальний засіб захисту - шолом. Особи молодше 18 років допускаються тільки в присутності батьків або тренерів, які несуть відповідальність за їх життя та здоров"я. Змагання проводяться в особистому заліку. Учасники повинні мати паспорт або свідоцтво про народження, довідку про стан здоро"я. В змаганнях не приймають участі спорсмени - професіонали. Спортсменам-професіоналам, бажаючим прийняти участь в змаганнях буде надано окремий старт.

ОРГКОМІТЕТ:
"Tatu Bike"
Web:www.tatuextrim.com.ua
Mail:taturevich@pisem.net
Tel: 050 6736434
Татуревич Эдуард

оригинал лежит здесь
Users Website
Velomax
Дата 30 Вересня 2004, 10:49
Quote Post

неутомімый командор

А в субботу можно будет созвониться с Андреем- Вжиком по номеру 80501405026. Он говорил, что сможет прокатиться по окрестностям Ужгорода с теми, кто приедет в субботу.
Users Website
Greyhound
Дата 30 Вересня 2004, 11:03
Quote Post

серый собак

ЛИчно я, с группой товариСЧей, включающей КМ`а rolleyes.gif , едем на автомобиле, в субботу с утра, ночуем в Ужгороде и в воскресенье, опять же утречком, выдвигаемся на самые соревнования. К сожалению машина под завязку, так что взять никого не получиЦА, но если кто-то надумает подъехать в воскресенье поездом или рвануть с нами своей машиной в субботу, то миолсти просим! Добирающихся поездом, можем встретить, чтоб уже совместно выдвинуться на действо. Только я не знаю точно, когда приходит поезд в Ужгород, как бы не опоздать на мероприятие... unsure.gif

Вот такие вот мои конкрЭтные предложения smile.gif
Greyhound
Дата 30 Вересня 2004, 11:04
Quote Post

серый собак

QUOTE (Velomax @ Четвер, 30 Вересня 2004, 11:49)
А в субботу можно будет созвониться с Андреем- Вжиком по номеру 80501405026. Он говорил, что сможет прокатиться по окрестностям Ужгорода с теми, кто приедет в субботу.

Предложение Вжика принимается. Будем кататься! happy.gif
Greyhound
Дата 01 Жовтня 2004, 10:23
Quote Post

серый собак

Посмотрел я ВОТ ЗДЕСЬ на погодку в Ужгороде на выходные. Мдяяяяя, хоть бы наврали!!! sad.gif
Greyhound
Дата 01 Жовтня 2004, 14:34
Quote Post

серый собак

Короче, други, завтра (2-го октября) я, Макс и ещё от двух до четырех товарищей выезжаем в Ужгород. Если у кого-нибудь есть желание присоединиться на своём автомобиле, то звоните мне 8 050 317 51 36, поедем караваном sleep.gif или же доезжайте в воскресенье поездом, бум ждать! smile.gif
Если нет, то сидите во Львове, грызите ногти на ногах от зависти, пока мы там рассекать будем.
Я сказал! cool.gif sleep.gif
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Closed TopicStart new topic