Ūֲ | Ҳ | | |

Avid   VeloMAX

: (9) «  ... 7 8 [9]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> СЕДЛА, обмен опытом и фактами
A.V
21 ѳ 2011, 2:01
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

Users Website
PlusOdyn
03 2015, 11:26
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Taiwo @ нині, у 11:58)
світлі штани будь яке шкіряне сідло буде мазати, тим більше після обробки спецзасобами. а ви на велосипеді в церкву в білих штанах їздите? biggrin.gif

Ні, в церкву я колись в зелених шортах ходив.
В теплу пору року їжджу в світлих штанах у справах і на роботу.
Email Poster
roma2055
03 2015, 16:28
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 47

QUOTE (Taiwo @ нині, у 08:58)
світлі штани будь яке шкіряне сідло буде мазати, тим більше після обробки спецзасобами. а ви на велосипеді в церкву в білих штанах їздите? biggrin.gif

НЕМАЖЕ
Email Poster
Villy
28 2015, 2:01
Quote Post

: ,Львів
: 25

"...с помощью точно такой-же заклёпки, но не медной а стальной, удачно продававшейся в том-же магазине"...-де знайти такий у Львові магазин,де закльопки продають?а то вже хотів токаря шукать )
Villy
24 2015, 1:43
Quote Post

Потрапив мені в руки старий brooks В15,який треба було,до того як зацінити що воно за така лєгєнда,привести до більш-меньш нормального стану,тому що деякі з закльопок розбовтались,шкіряна кришка розправила вбоки крила-одне вище,друге-меньше...з-за того,що гуляла на каркасі як хотіла,де хотіла і давно...Доречі-закльопки стояли на сідлі сталеві,невеликі,і з обратної сторони поіржавіли,тому й випадали.Каркас також був іржавий у місцях колишніх кріплень,але не дуже і не кривий.
Повисверлював лопухи закльопок,від'єднав шкіру і тутже каркас полетів в ТехМал на Городоцькій,без всяких там самостійних обробок.Треба віддати належне-хлопці впорались чудово,а ціна питання-40грн
user posted image
user posted image
Поки чекав малярню-привів до ладу(без надмірного фанатізму) шкіряну кривулю.зразу вимив її з милом,висушив десь на 80% і почав з наждака абразивом 100,затираючи побиті з боків і зашкрябані на носі місця.потім-наждаком №350 пройшов по фарбі і інш.Номери наждАчок 500 і 800 пропустив,тому що той коричневий пил був вже не тіки навколо,а і з ніздрів виглядав.Пройшовся №1500,а потім фетровою шайбою остаточно(більш-меньш) забив залишок ворси на замші до легкого блиску-
user posted image
user posted image
На фото видно,що пара рідних закльопок спереду залишилась(бо було б важко їх там плющить у квартирних умовах-100%,тому вирішив залишити,та і почували вони себе добре).Фірмову алю-лейбу також не сковирював-на сталевих шльопках вона теж-зовсім не заважала своєю присутнистю запланованим діям.
Фарбувать...якшо чесно-не хотілось.Колір нагадував вівчарку,але забагато рідної фарби стер-треба фарбувать.та й погодні умови різні бувають.Нічого не купував,а згадав шо є отака водостійка аерозоль для мембран gore-tex,чорна фарба для шкіри-нубука
user posted image
Три шари набризкав,переборщувать не хотілось-в джинсових шортах катаю часто(і досі не знаю,як воно буде...мабуть перше врем'я не буду їх вдягать на обкатку ))Нижню сторону теж задув-
user posted image
Перерив усіх хламо-продавців на р.торпедо,але мідних закльопок не знайшов.пєчаль.Алюмінькові зато були розміром шо треба в одного дідуся СанСанича,до якого усі торгаші час від часу мене направляли-2 рази на тижні туди їздив-марно.СС каже шо він тут на ринку по закльопках главний,якшо у Нього мідних нема-то нема....
Алюміній-так алюміній,не велика біда відмінність."трошки" м'якший,але-що робить-клєпаєм-
user posted image
user posted image
user posted image
Наостанок підтяг гвинта(доречі-жодного разу його ще не крутили).
Готово.
PlusOdyn
24 2015, 2:44
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Та фарба, то дурниці - у мене з мештів замшевих сповзає за дощ. І мастить штанини, навіть по сухому, якщо світліші.

Що є індикатором того, що гвинта не крутили?

PlusOdyn - 24 2015, 2:45
Email Poster
Villy
24 2015, 3:28
Quote Post

Іржавий був за гайкою,що невпроворот і бився об дальню від різьби,яка за рамкою,загнуту частину цього хромованого кронштейну.

Villy - 25 2015, 11:37
Villy
31 2015, 1:32
Quote Post

QUOTE (Villy @ 24 Липня 2015, 1:43)
Потрапив мені в руки старий brooks В15,який треба було,до того як зацінити,що воно за така лєгєнда ....

Зацінив..як що в 2х словах-то десь так
prankster2.gif
kiep
02 2016, 12:35
Quote Post

Постійний учасник

:
: 962

user posted image
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (9) «  ... 7 8 [9]  Reply to this topicStart new topicStart Poll