Ūֲ | Ҳ | | |

: (4) 1 [2] 3 4  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Поездки в дождь, изучение отношений дождя и общественност

Если на улице дождь то я
: : 0

alex
04 2010, 13:56
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

якщо дощ застане вже в процесі, то звалу нема, але якщо за вікном дощ а ти ще дома, то краще скористатись іншим транспортом, задоволення їхати під дощем, особливо в холодну пору року, дуже мало sleep.gif
alex4alex
04 2010, 20:09
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Притримуюсь тієї ж думки. Виїжджати з дому завідомо в дощ зовсім не в кайф. Навіть інколи більш спокійно реагую, якщо ТОЧНО знаю, що по дорозі застане дощ, аніж одразу із дому так їхати.
Users Website
Uri2
06 2010, 9:43
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Нє, після літа вибиратись у холодний дощ - саме те що душа вимагає. От попадати під дощ коли ти вдягнутий до сухішої погоди, то неприємно. А одразу вдягнутись у антидощовий еквіп і піти "у дощ", то якраз самий кайф.

Їдеш вперед, по тобі і по окулярах вода стікає, навкруги шум того дощу, народ з відкритим ротом дивиться на тебе як на придурка - що може бути краще?

Одним словом, для кожної пори року свій кайф.

p.s. Автомобілі тільки нервують, бо їздять як сліпі. Ну та то просто тре вибирати відповідний маршрут де їх нема або мало.
Dimitry
07 2010, 9:48
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львов-Ужгород
: 168

В дощ їздити не люблю, але якщо вже застав в дорозі, то що поробиш.
Lonely_Bird
14 2011, 18:06
Quote Post

Зацікавлений
**

: Ковель
: 114

Якщо буде дощ, то кататись не піду, хіба що, якщо потрібно уже. Ну а якщо дощ розпочнеться під час катання, то дивлячись який. Коли не сильний, то продовжу прогулянку!
Email Poster
Terry
14 2011, 18:16
Quote Post

Велофанат

: Лемберг
: 1116

До речі, підкажіть, які варто взяти собі крила - щоб незадорого і нормальні були. для траси, а то борода потім мокраsmile.gif
Email Poster
dolphin
14 2011, 19:42
Quote Post

Tursiops truncatus

: Львів-коханий
: 1761

QUOTE (Terry @ нині, у 19:16)
До речі, підкажіть, які варто взяти собі крила - щоб незадорого і нормальні були. для траси, а то борода потім мокраsmile.gif

зависит от того что ты хочешь получить в результате )))
Если нужно доехать после дождика с работы домой - это одно,
а если один из дней многодневного похода приходиться ехать под дождем -тогда нужно подумать нужны ли они вообще, потому-что болотники это все-таки лишний вес, а мокрый и грязный будешь все равно.
Griga
14 2011, 20:43
Quote Post

Активный лентяй

: Львов, ул.Кирова
: 1306

Заднее крыло взял полнопрофильное (по виду как на Украине), а впереди за счет аммортизационной вилки пришлось ставить СКС шокбоард. Спина, по крайней мере, теперь не захляпывается, да и передние звезды защищает smile.gif

Griga - 14 2011, 20:44
stone
15 2011, 3:24
Quote Post

ride or die!

: L'viv
: 1167

по настрою.
як правило дощ пофіг.
особливо за містом.

хоча інколи на роботу усе ж таки іду пішки замість байка - надто вже брудне у нас місто у дощ.
Yosyf
18 2011, 22:04
Quote Post

ветеран

: Львів
: 1332

Не знаю. Може це тіко зі мною таке трапляється, але як тіко зніму болотники, так обов'язково під дощ потраплю. Так і вчора було. Поїхав в Раковець за водою і шось мене смикнуло болотник зняти, ну і дощ звичайно ж намочив на зворотньому шляху...
Email Poster
stone
19 2011, 0:15
Quote Post

ride or die!

: L'viv
: 1167

QUOTE (Yosyf @ вчора, у 22:04)
Не знаю. Може це тіко зі мною таке трапляється, але як тіко зніму болотники, так обов'язково під дощ потраплю. Так і вчора було. Поїхав в Раковець за водою і шось мене смикнуло болотник зняти, ну і дощ звичайно ж намочив на зворотньому шляху...

як я тебе розумію.

кінчилось тим що забив.
просто не ставлю і все
Cheburek
19 2011, 15:09
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 567

Якщо дощ почався поки ше не виїхав, кажу декілька нехороших слів і шукаю собі інше заняття. Якщо ж уже під час поїздки - треба ловити весь кайф від водних процедур smile.gif
Email Poster
alytsus
22 2011, 18:24
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львов
: 224

в дождь как то грустно даже, тогда для драйва еду wink.gif
Email Poster
radechiv
12 2011, 20:50
Quote Post

Постійний учасник

: Радехів, Київ
: 589

еее....хіба що під сильною зливою, щоб болото з дороги зразу змивалося з одягу дощем...
imAginary
29 2011, 8:09
Quote Post

Постійний учасник

: Новояворівськ
: 497

так щоб виїжати в дощ приходилось не часто...та якшо чесно то дуже подобаються такі поїздки хоч з чисткою велосипеда потім приходиться побавитись smile.gif
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll