Ūֲ | Ҳ | | |

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> порошкова покраска у львові
Pikassoo
04 2011, 13:29
Quote Post

:
: 22

підкажіть хто знає де у львові є хороша і якісна порошкова покраска.............хочу пофарбувати раму свого байка
Email Poster
Be_Out_of_System
04 2011, 13:39
Quote Post

LIVESTRONG

: Новояворівськ
: 534

Городоцька 172
на території шукай Техмал
за дробоструйку і покраску ХВЗшної рами заплатив 60 грн
0504358229 Микола
Email Poster
DIZ
04 2011, 14:23
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 80

Там же на ПромТехМалі за рами:
в голубий колір раму (дрібоструйка, фарба, лак) - 70 грн
в сірий металік раму і вилку (дрібоструйка, фарба, лак) - 100 грн.

Правда 4 рази міняли дату, на коли буде готово...

Зауваження: заклеювати півоти для вібрейків, різьбу в кареточному вузлі і тп - потрібно самому. Залиють фарбою\лаком.
Be_Out_of_System
04 2011, 14:28
Quote Post

LIVESTRONG

: Новояворівськ
: 534

QUOTE (DIZ @ нині, у 14:23)
Зауваження: заклеювати півоти для вібрейків, різьбу в кареточному вузлі і тп - потрібно самому. Залиють фарбою\лаком.

+1 laugh.gif
все залиють! mad.gif laugh.gif
Email Poster
ЧД_
04 2011, 14:34
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Сосайтники, Техмалу главное дело покрасить, а не вникать в конструктивные особености Ваших деталей, тем более кроме велосипеда есть мопеды и прочая бытовая техника. Всегда закрывал резьбу сам. В основном бумагой для духовки. К ней не липнит порошок и она выдержит 200 градусов при запекании. laugh.gif
alex4alex
04 2011, 16:14
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

А скажімо, кермо, там пофарбувати можна? Чи, наприклад, підсиділ?
Там лише лакова фарба, чи є щось матове?
Users Website
ЧД_
04 2011, 16:31
Quote Post

sprzedawca materacow

Дон Алекс, там порошкове фарбування, хош мат, хош глянец. laugh.gif
Pikassoo
04 2011, 17:37
Quote Post

:
: 22

а якшо я наприклад зняв всю фарбу з рами але можливо там десь в середині де накінечникі рубашкі тросів залишилось чуть чуть фарби то при порошковій покрасці а потім після запіканні вона не вилізе тобто порошковий слой краски не вздується........нагадую шо фарби там якшо і залишилось то просто мізерна частинка ну просто звідти ніяк не дістати
Email Poster
DIZ
04 2011, 19:10
Quote Post

Початківець
*

а якшо я наприклад зняв всю фарбу з рами але можливо там десь в середині де накінечникі рубашкі тросів залишилось чуть чуть фарби то при порошковій покрасці а потім після запіканні вона не вилізе тобто порошковий слой краски не вздується........нагадую шо фарби там якшо і залишилось то просто мізерна частинка ну просто звідти ніяк не дістати

Якщо вже почав знімати фарбу - а не буде надійніше попросити щоб почистили перед фарбуванням? Думаю що часу і грошей багато це не вимагатиме.
Якщо чисто гіпотетично що на ПромТехМалі фарбу не здеруть з усіх закаулків- будем виходити з того, що з моєї рами також не все зняли. Але триматись фарбі (станом на сьогодні) це не заважає.

DIZ - 04 2011, 19:20
DIZ
04 2011, 19:17
Quote Post

Початківець
*

Сосайтники, Техмалу главное дело покрасить, а не вникать в конструктивные особености Ваших деталей

Коли приніс раму, почав розказувати шо заклеїв я півоти не заради радості а щоб потім три дні то не віддирати, бо там кріпляться вібрейки, на що Пан Сергій розказав про часи, коли він долучався до велоспорту і запевнив шо все буде "в лутшем виде". Я зі спокійною душею вибачився шо вішаю йому на вуха непотрібну інформацію про півоти і то як їх заклеювати, і пішов додому. Наступний коли рама була вже вдома, коли віддирав\виколупував фарбу\лак з різьби каретки, згадував Пана Сергія... wink.gif
Не лишнім буде сказати - пофарбовано таки гарно)
Krasow
09 2015, 13:23
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Галицький район
: 400

Підскажіть, як закрити конус/чашку рульової перед покраскою? щось немає бажання їх випресовувати з рами.
ЧД, як ту чудо бумагу для духовки застосовувати, обгорнути і зав'язати чи що?
Піскоструй ту бумагу стороною обходить обходить?
ЧД_
09 2015, 13:25
Quote Post

sprzedawca materacow

Если пескоструеш, то знимай чашки. Бумага обворачивается. и потим пхается во внутрь трубы. Ну як чертежи или ватман заглушки по бокам роблять. Тыж студент. laugh.gif
Ksiondz
08 2015, 9:25
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

А якщо здати раму алюмінь + карбон (задні верхні пера) - буде їй жопа? Чи помалюють?
Wertomaniak
08 2015, 9:31
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 07:25)
А якщо здати раму алюмінь + карбон (задні верхні пера) - буде їй жопа? Чи помалюють?

думаю що не варто навіть алю раму піскоструїти
Email PosterUsers Website
ЧД_
08 2015, 9:53
Quote Post

sprzedawca materacow

Ксендз друже. тут е много проблем. Помалюваты таке порошком, нема проблем. но на карбон порошок не ляже, а та фарба или лак шо на карбоне стануть рачки в печи. Тому все одно ту частыну треба малюваты на СТО. Тому раджу береш раму и идеш на Б.Хмельницкого от Епицентра в центр до переизду(300м). Там злива биля переизда е заизд. Идеш в него. дали на покраску с краскопульта прямо, на Караван на право. Просто идеш прямо, там по праву руку буде склад для заизда фур. Сразу напроты забора по ливу руку. Там хлопци молоди, воны файно малюють и можуть пидбыраты любый колир. То звычайна авто фарба, але потим ии покрывають захисным лаком. То то же треба сказаты. Ну и то майже биля тебе. laugh.gif

ЧД_ - 08 2015, 9:54
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll