Ūֲ | Ҳ | | |

: (3) 1 2 [3]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вибір сліків для МТБ
_BuR_
29 2016, 22:07
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: Львів
: 3395

Сітіхопер - укатується на раздва, дуже швидко стирається.
Бігепли саме то.
project-70
07 2016, 16:43
Quote Post

Постійний учасник

: Червоноград
: 387

Не знаю яку версію Marathon Supreme Evolution брати,перевірену стару чи нову?Розмір буде 26x1,6.
user posted imageuser posted image
Silver.U.Rock
09 2016, 1:48
Quote Post

: 13

QUOTE (project-70 @ вчора, у 14:43)
Не знаю яку версію Marathon Supreme Evolution брати,перевірену стару чи нову?Розмір буде 26x1,6.

катаюся на марафон крос 16 року - тішать і радують. Після 2тис на передньому все ще можна простежити технологічну центральну смугу, гравій вилітає як кулі і, звичайно ж, без проколів. Так шо не думаю, що нові преміум моделі будуть чимось гірші - як мінімум, сама гума буде свіжа))) Теж дивлюся на супрім, але у версії тублес на 28 (калхоз найнера), по місту та дальняки, але вже на інший ровер, бо для "асфальт +" кроси рулять (хоча, звісно, універсальність то завжди компроміс)
Email Poster
project-70
09 2016, 12:45
Quote Post

Постійний учасник

: Червоноград
: 387

На нових супрімах захисту боковини нема взагалі...
...але вчора мав нагоду помацати покришки вживу,боковина м'ягенько-гумовата,думаю буде камінці відбивати.Замовив,а там видно буде. biggrin.gif

project-70 - 09 2016, 14:39
Silver.U.Rock
09 2016, 15:47
Quote Post

: 13

QUOTE (project-70 @ нині, у 10:45)
На нових супрімах захисту боковини нема взагалі...
...але вчора мав нагоду помацати покришки вживу,боковина м'ягенько-гумовата,думаю буде камінці відбивати.Замовив,а там видно буде. biggrin.gif

в мене така ж боковина (не беручи до уваги насічку під динамо), камінці відлітають на ура. А з дуру, як кажуть...))) + в супрімах потрійний компаунд та й особливо по гравію на них не покатаєш))) Фітнес ще той
От власне, версія мікроскін має однаковий захист по всій площі, але - на разі, лише два розміри під 28.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll