Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (3) [1] 2 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Двопідвіс, щоб в гору їхав
PlusOdyn
07 2014, 12:37
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Матиму можливість кілька місяців провести в горах, шукаю собі роверко виключно для задоволення, бо на Маленькому Бегемотику буде виключно повільне і технічне їждження.
Роверко має бути двопідвісом, таким щоб норм на каменюки реагував вниз і вверх також їхав добре, певне якийсь трейловий.
Цікавить в основному тип підвіски ззаду. Колеса однозначно 29. Можна саму раму, можна разу із амортом. Вилка певне буде така щоб поийожуватися, якась магура, фоксу навряд стягну, а раптом все піде не так, то епікон laugh.gif конус і вісь 15, гальма вже доведеться гідравлічні, вісь ззаду за потреби може бути також ширша як 135. Всьо буде на срамі, дабл звичайно ж.
Хоча може і компліт повний візьму (ібо знижки грядуть хароші), відкатаю, раму заберу, мо ще щось понравицця, все решта на барахол.
Email Poster
Lanz
07 2014, 12:42
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Це чисто думки вголос? Чи вивчення пропозиції? laugh.gif
Email Poster
Wertomaniak
07 2014, 12:47
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

З теперішнім скачком валюти сумніваюся що знижки грядуть хороші. От я приглянув двососис 29" за бугра 1500 зелених. З теперішнім скачком валюти вигідніше вже тут щось бу взяти, хоч і доставка зза кордону для мене безкоштовна

зі... правда з купівлею машини потреба в дорогому байку відпала. Тому довольствуюсь поки карбошосером та звичайним МТБ.

Wertomaniak - 07 2014, 12:52
Email PosterUsers Website
ЧД_
07 2014, 13:02
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

ПлюсАдин. положа руку на тапочки СИДИ. я тоби чесно скажу: погани в тебе думки.
29 для подвиса, то все равно шо майонез в борщ.
Если тоби чисто, провести час с пользой для твого памперса шукай пидвис на 26 с ходом 120.
Если универсальный пидвис с пользой для ума, то шукай 26 с ходом 100.
Если с пользой для ликарив, то шукай от 120+ и то до коханой Лафаэт, вона вже всих ликарив в лицо знае. Або до крыхитки Нифли.
Если ты вже маеш колеса 29, то курва купы соби хардтейл. laugh.gif
Lafaiet
07 2014, 13:06
Quote Post

всі баби, як баби, а я -багіня!

: Львов
: 1136

візьміть ендурік. ендуріки зараз популярні і це прекрасне компромісне рішення. На ендуріку можна залочити аморт і їздити по місту, а можна орзлочити і комфортно їхати пок аменюках вниз чи вверх у Карпатах. Раджу зазирнути в драйвспорт і подивитись на норки. Зараз там був розпродаж і друзі купували чудові апарати на 27 колесах за хорошу ціну. І атк, колеса беріть 27. Зараз увесь мтб світ пересідає саме на цей формат.
Email Poster
PlusOdyn
07 2014, 13:18
Quote Post

По-перше, ніякого бть міста.
По-друге, ніякі бть не Карпати.
По-третє, брати тут фуфєл щоб тягнути куди треба то несерйозно, простіше і розумніше взяти що треба там. А потім приволочити раму в сумці і вже по всяких там Карпатах катати.
По-четверте ніякої універсалізації, одне задоволення, вгору - бо я не певен що підйомники є скрізь де захочу поїхати. Ну і яка жизнь без харошого апхіла.
По-п'яте, 29-ті колеса бо мені нравицця їхній пофігізм, все решта зло, хіба ще більші будуть кращими.
По-шосте, мені сам тип (чи технологія, чи який там хєр, щоб робило норм) підвіски треба, все решта то наживне/модна вкатати і поставити що треба. Хоча і аморт треба знати який.

PlusOdyn - 07 2014, 13:22
Email Poster
Stevens
07 2014, 13:21
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1320

+1 до ЧД

Майже нереально запихнути 29" колеса в нормальну геометрію рами з ходами 100+
Всяні там найнери- ендуро- фр іт.д то купа компромісів і крайнощів. Маркетологи не дарма працюють
Всі інтернети на ту тему розписані. Кури форуми
PlusOdyn
07 2014, 13:29
Quote Post

QUOTE (Stevens @ нині, у 14:21)
+1 до ЧД

Майже нереально запихнути 29" колеса в нормальну геометрію рами з ходами 100+
Всяні там найнери- ендуро- фр іт.д то купа компромісів і крайнощів. Маркетологи не дарма працюють
Всі інтернети на ту тему розписані. Кури форуми

Мля, тоді доведеться купити пару хороших треків і наплічника.
Email Poster
ЧД_
07 2014, 13:39
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

+1, купуй то все дэ хош и як хош. Битва экстрасенсив то на другому форуми.
Универсальность подрозумивала в соби то, шо аппарат будэ ихаты везде нормально. дэ бы тебе життя не закинула. хоть в Радехив.

За 29 тоби вже мудры люди сказалы: х...ня то все. laugh.gif
Sera
07 2014, 13:50
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

Те, що добре їде вниз, не хоче їхати вверх, так що без компромісу тут ніяк не обійдешся.biggrin.gif Питання чому віддати перевагу.
Petiok
07 2014, 19:37
Quote Post

Постійний учасник

: 488

Впринципі згідний з Lafaiet. Якшо хочеш новий то бери 27.5, бо 26 підвіс то зараз екзотика. Якшо бу то 26 можна дуже дешево взяти (особливо десь не в нас). 120-130 ходу тобі після ригіда буде за глаза в будь-яких випадках, всьо шо більше вверх вже не дуже поїде.
Мене наприклад Giant Trance X влаштовує повністю (вимоги до нього були такі самі як в тебе). Вверх шикарно, вниз кайфую. По Карпатах 180км за день без проблем, на ДХ в пилипці запросто, коло НМ 34хв з хворим хребтом і на середньому пульсі. Коли вибирав ровир, курив кучу форумів, про підвіску Giant тільки хороші відгуки. Ше кажуть хороші спеші й сантакрузи, ну але то всьо дорожче.
Email Poster
Oleg132
07 2014, 20:46
Quote Post

Ветеран

: 2926

QUOTE (Petiok @ нині, у 19:37)
Ше кажуть хороші спеші й сантакрузи, ну але то всьо дорожче.

це вже до vchabanA laugh.gif
Oleg132
07 2014, 20:54
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Lafaiet @ нині, у 13:06)
Раджу зазирнути в драйвспорт

У мене, взагалі, упередженне ставлення до Цього магазину. Навіть, 40% знижки на їхній товар не вставляє.

Oleg132 - 24 2015, 12:15
Stevens
07 2014, 20:59
Quote Post

Велофанат

: 1320

коло НМ 34хв з хворим хребтом і на середньому пульсі

Нівєрю (с)

27.5 нацан точно не візьме, то я точно знаю laugh.gif
Oleg132
07 2014, 21:27
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Petiok @ нині, у 19:37)
коло НМ 34хв з хворим хребтом і на середньому пульсі.

не знаю, як в Петька, але серце стукає серйозно.

Oleg132 - 24 2015, 12:13
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll