РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (16) « Перша ... 14 15 [16]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Поїзд Львів-Мукачево, Радикальні зміни
zipper
Дата 18 Травня 2016, 21:36
Quote Post

Початківець
*

http://tvoemisto.tv/news/velosypedystiv_lv...gonu_78270.html. нарешті зачухались)
Email PosterUsers Website
vovanxp
Дата 19 Червня 2016, 14:08
Quote Post

Зацікавлений
**

Вчора їхали тим вагоном.
Перші враження зовсім негативні, якщо покупка квитка зайняла на 3-х 2 хв., то покупка багажної квитанції 15 хв., тотінька на касі попалася із злюк, все їй не подобалось, навіть гроші. Черга позаду мене все росла, люди нервувалися, я теж. Злюка тьотінька нервувалася більше за нас, хоча коли давала мені багажну квитанцію усміхнулася, та навіть видала якись жарт.
..
Перон, підїзджає "крута" електричка постійно сигналить, але в мене є теж сингал "AIR ZAUND" 120 dB, я два рази посигналив машиністу він мені відповів теж таким сигналом, звуковий контакт з електричкою був налагоджений. biggrin.gif. У вагоні нас зустріла(вимагала biggrin.gif ) квитків чарівна та приємна провідницяі років 20-ти(негатив від злюки на касі вона перебила моментом), далі ніц непамятаю, чи то вона така гарна та приємна була, чи то так багато документів ми мали їй показати, чи то ми такі замучені були. biggrin.gif

Але порада одна квитки на мукачівку слід брати за 40-50 хв. до прибуття потягу.

Це повідомлення відредагував vovanxp - 19 Червня 2016, 14:23
Email Poster
BlaineMono
Дата 31 Березня 2017, 19:07
Quote Post

Постійний учасник

Зимою веловагонів не було... чи знає хтось чи вони вже вернулися?))
Email Poster
Bladerender
Дата нині, у 09:54
Quote Post

Які новини про цю електричку цього року? Хочу в неділю бахнути по Славському кілометрів 20. Веловагони є?
Email Poster
Woofy
Дата нині, у 11:40
Quote Post

Буквально на цьому тижні була інформація в фб: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=140...68484889&type=3
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (16) « Перша ... 14 15 [16]  Reply to this topicStart new topicStart Poll