РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topic

> Зелений Змій, Принаймні так мало бути >:-)
PlusOdyn
Дата 04 Березня 2013, 0:54
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Була замала мені десь на дюйм Норочка і була вбита стокова вилка сантура якої на сайті немає, бо ОЕМ з наклейками і без півотів, 3660 грн.
Було й все інше стокове і не зовсім.
І так мене за майже рік вкурвили колеса 26", люмінієва рама і вилка (все ж таки вилка, а не просто муляж, якщо обробити напильником, хоча кажуть ОЕМ спеціально сакс) за якою я доглядати в силу певних обставин нормально не міг, що хотів я це все добро сплавити, а для мандрів і задоволення скласти собі нормального агрегата. Але зважаючи на знову таки певні обставини, перед початком сезону 2013, та й в кінці 2012, було не до того. хоча справа потроху просувається, в фоновому режимі.

Так от, тут вже сніг сходити починає, а я далі ходжу пішки, або машинами/маршрутками катаюся, та й нулі проставляти в темі про пробіг набридло. купувати щось нове 26" більше не хотілося, на 29" - біда в тому, що колеса треба нові, а якісного недорого нічого не купиш. Тому вирішив використовувати те що було.

Була ідея раму пофарбувати в ядрьоно зелено-салатовий колір по RAL 6018 із основним написом "Зелений Змій" (в честь мого чергового відречення від алкоголю), обладнати компонентами чорного кольору і отримати двоколірний бойовий агрегат. Рама мала б виглядати так + ще трохи написів дрібних:
user posted image
На Техмалі, із паном Сергієм узгодили технологію: піскоструєна рама задувається чорною матовою фарбою і пропікається - наклеюються витинанки написів - задувається RAL 6018 і легко припікається щоб фарба розійшлася - знімаються всі аплікації - рама запікається по-людськи - зверху лакується.
Але наразі в фарби немає, я робочих аплікацій не зробив, все на етапі ескізів, а тут ще й мене знову в далекі краї відсилають, а покрутити педалі не лише в руках теж бажання наявне. Тому швидко замовив вилочку та інші частини, і зібравши все водне ціле, бажання фарбувати раму в ядрьоно-зелений колір відпало, в силу певної естетичної досконалості цієї кольорової схеми рами разом із всім іншим.

Сьогодні обкатував другий день, в Білогорщі, разом із gor.qkop'ом зробили маленьку фотосесію, в силу поганого освітлення і не того об'єктива. Йому за фото вдячний.
user posted image

Отже:
- рама - стокова від NORCO Kokanee, кастом дуал баттінг, 6061, дісконлі, моунти для багажника, безцінна;
- вилка - SR Suntour AXON RLD 2011 року, з шифтером блокування локауту на рулі, нога одна із повітрям, інша із розбірним масляним картриджем, 2200 грн. + 56 грн.; - шукаю варіант захисту ніг від бруду, лізардскінівські манжети не те, треба серйозніше.
- втулки - NOVATEC DO41SB/DO42SB, змінний вілсет, колись віддав 200/384 грн.;
- ободи - Alexrims XD-Lite, змінний вілсет 268х2 грн.;
- шприхи + ніпелі - якісь пацанячі, змінний вілсет, спицював не я, доки думав що не вмію збирати колеса, 300 + 210 грн.;
- камери - Maxxis 26 PRESTA 26x1,90-2,125, із запасів, 32х2 грн.;
- покришки - стокові Kenda Koyote 26" x 1.95", хоча яке це має значення, безцінні;
user posted image
- рульова - VP якась, 92 грн. на КО-35;
- руль - стоковий із написом NORCO, насправді UNO 660 мм, безцінний;
- винос - стоковий із написом NORCO, насправді UNO 100 мм, безцінний;
- кільця проставочні - стокові, безцінні + 10 мм, 7 грн;
- ручки руля - стокові NORCO, обрізав, бо срамівські було шкода різати оскільки збирання проводилося не остаточне, безцінні;
- шифтери SRAM GripShift X-9, розчарували мене своєю пласмасовістю та срібним кольором, 400 грн. + 16 грн.;
- гальмівні ручки - Avid FR-5, також печаль що срібного кольору, але разом із шифтерами подружилися, див. гальма;
user posted image
- шатуни - SHIMANO Deore M-590, 175 мм, 640 грн.; - хотів SRAM рівня X-7, але надто дорого виходить huh.gif .
- перемикач передній - SRAM X-7, 100 грн. + 15 грн.;
- педалі - VP-83. півконтакти, замість стокових топталок, 319 грн.;
user posted image
- перемикач задній - SRAM X-7, 360 грн.;
- ланцюг - SRAM PC-971, із запасів, 133,04 грн.;
- касета - SRAM PG-970 11-32, із запасів, 280 грн.;
user posted image
- гальма - Avid BB7, придбав в останній момент, можна сказати випадково, думав обмежитися стоковими Tektro Novella, машинки+ротори HS1 160 мм+болти+ручки FR-5+ключ торкс 25, 900 грн.;
- ротори - Tektro Novella 160 мм, влом нові було прикручувати, стояли на змінному вілсеті, 200 грн. за 2 колись віддав;
user posted image
- тросики + боудени + наконечники - 98 грн, КО-35;
- сідло - із написом SCAPE, ставилося замість із погнутими рейками стокового NORCO, 160 грн.; - шукаю заміну!
- підсиділ - стоковий із написом NORCO, насправді UNO 27,2 мм/350 мм, безцінний; - шукаю заміну на щось довше і певно відігнуте назад.
- зажим підсиділа - стоковий, безцінний.
В сумі, разом із помпою високого тиску, власне зараз витратив 4205 грн. відповідно їздити таким на роботу вже не те. smile.gif

Наразі не важив, але перед порівняно став легким, та й загалом ровер в повітря підніматися став легше.

Також мав до ЧД заскочити по ущільнення, але то вже потім, бо наразі вилка із маслом виявилася, і його відносно достатньо.
До гріпшифтів звикати треба, пальці пам'ятають тригери, тому інколи згадую куди крутити. Шифтер блокування вилки на рулі цікава річ, вчуся правильно і вчасно застосовувати. Шатуни 175 мм замість 170 наче не відчув різниці, те що зачіпляю перешкоди в повороті/на вузьких ділянках і наче вище ноги піднімаю - це не розкатався ще, і вібрамівське взуття.
user posted image

P.S. Буду радий порадам.
P.P.S. У мене лише зараз виникла думка, що рама у мене жіноча. То певне через стокову білу вилку і завалену верхню трубу.

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 31 Березня 2013, 17:29
Email Poster
Wertomaniak
Дата 04 Березня 2013, 8:33
Quote Post

Человек-руина

це часом не ти тоды на привокзальный ыхав?
п.с. назва зелений змый. я спочатку подумав що то очередна тема боры про алкопохыд laugh.gif

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 04 Березня 2013, 9:45
Email PosterUsers Website
demon
Дата 04 Березня 2013, 12:31
Quote Post

Membёr

"стовпчик" на "рульовій" лишив на всяк-провсяк, шоб потім в разі чого ще трошки руляку підняти?
PlusOdyn
Дата 04 Березня 2013, 14:57
Quote Post

QUOTE (demon @ нині, у 13:31)
"стовпчик" на "рульовій" лишив на всяк-провсяк, шоб потім в разі чого ще трошки руляку підняти?

Обрізав шток по старій вилці, але стокова рульова FSA була дещо вища за VP. Зараз ще вищий горб, а різати ще раз дремелем було влом. Зараз руль на 20 мм від руьової. все решта зверху. Спробую опустити при нагоді ще нижче.
Доречі, боудени трансмісії ріжуться на ура дремелем, гальмівні гірше.
Тросики треба попередньо затискати (наприклад ЧДова порада термозбіжкою), бо розплітаються, особливо гарячі.
Чашки рульвої змащені зеленим мастилом із шатунів, післяморозилки лізуть геть паскудно. навіть ексцентриком. А от звичайний літол+морозилка - киянкою загнав за кілька ударів і рівно все.

Зібрав ровер за 2 вечора. З четверга на п'ятницю, з п'ятниці на суботу. Бідні сусіди. Якщо Микола хотів стєбанути, то стьоб не надто вдалий, скільки відповідь була відразу в темі. А ще у мене специфічне почуття гумору, тому геть ніхт люстіг. tongue.gif

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 04 Березня 2013, 15:07
Email Poster
ЧД_
Дата 04 Березня 2013, 15:33
Quote Post

sprzedawca materacow

Ну Вам с Мыколою пора открывать свий бизнес по збору велосипедов. laugh.gif
Ну а теперь по делу: Все минеральные масла обычно плохо работают после -10 градусов, бо густеют. Потому если есть желание активно катать зимой, то лучше использовать смазки трудновымываемые и с более низким температурным режимом. prankster2.gif
Wertomaniak
Дата 04 Березня 2013, 17:34
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 12:57)
Обрізав шток по старій вилці, але стокова рульова FSA була дещо вища за VP. Зараз ще вищий горб, а різати ще раз дремелем було влом. Зараз руль на 20 мм від руьової. все решта  зверху. Спробую опустити при нагоді ще нижче.
Доречі, боудени трансмісії ріжуться на ура дремелем, гальмівні гірше.
Тросики треба попередньо затискати (наприклад ЧДова порада термозбіжкою), бо розплітаються, особливо гарячі.
Чашки рульвої змащені зеленим мастилом із шатунів, післяморозилки лізуть геть паскудно. навіть ексцентриком. А от звичайний літол+морозилка - киянкою загнав за кілька ударів і рівно все.

Зібрав ровер за 2 вечора. З четверга на п'ятницю, з п'ятниці на суботу. Бідні сусіди. Якщо Микола хотів стєбанути, то стьоб не надто вдалий, скільки відповідь була відразу в темі. А ще у мене специфічне почуття гумору, тому геть ніхт люстіг. tongue.gif

Микола не думав стібатися. Микола просто згадав що вчора Боря бухав і почитавши тему не побачивши розділу і автора надіявся почитати очередной Борін подвиг laugh.gif

ЧД, не Миколастайл це окремий вид велосипедів mosking.gif

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 04 Березня 2013, 17:35
Wertomaniak
Дата 04 Березня 2013, 17:43
Quote Post

Человек-руина

До автора теми буде питання. Яка вага ровера?
Ksiondz
Дата 04 Березня 2013, 17:50
Quote Post

Бородатий вуйко

Вел виглядає гарно, а рама ніяка не жіноча, просто така геометрія і, до речі, дивиться класно.

А так по темі є питання: гріпси не вузькі? Чогось на фотці видається ніби долоні звисають з руля, хоча це може бути обманом зору. Я це до чого - якщо подорож далека, а комфортний хват передбачає звисання долонь, то буде зле рукам smile.gif

ЧД, +100500 за бізнес. І назватися "Микола +1" laugh.gif
PlusOdyn
Дата 07 Березня 2013, 19:49
Quote Post

QUOTE (ЧД_ @ 04 Березня 2013, 16:33)
Ну а теперь по делу: Все минеральные масла обычно плохо работают после -10 градусов, бо густеют. Потому если есть желание активно катать зимой, то лучше использовать смазки трудновымываемые и с более низким температурным режимом.  prankster2.gif

Власне забув запитати ЧД, що у вилку (гідрокартридж, пружина, штани) краще лити, але тема наче тут піднімалася, то ж пошукаю. Ну чим мастити ноги в курсі, але знову ж таки про періодичність не уточнив, але знову ж таки наче піднімалося.
P.S. Яке пиво?

QUOTE (Wertomaniak @ 04 Березня 2013, 18:43)
До автора теми буде питання. Яка вага ровера?

На жаль немає ні "безмена" відповідного, ні ваги для мене, щоб із/без ровером/а поважитися. Покомпонентно важити пробував на кухонних вагах, але вони геть не точні, кинувся того. Але гальмівними ручками аж по 23 грами поскидав. mosking.gif

QUOTE (ЧД_ @ 04 Березня 2013, 16:33)
Ну Вам с Мыколою пора открывать свий бизнес по збору велосипедов.  laugh.gif
QUOTE (Ksiondz @ 04 Березня 2013, 18:50)
ЧД, +100500 за бізнес. І назватися "Микола +1"  laugh.gif

Боюся у нас із ним надто серйозні ідеологічні розбіжності.
Якось втрапила до мене енциклопедія 20-30-х років, технологія роверобудування загалом розписана, тому все може бути. prankster2.gif

QUOTE (Ksiondz @ 04 Березня 2013, 18:50)

А так по темі є питання: гріпси не вузькі? Чогось на фотці видається ніби долоні звисають з руля, хоча це може бути обманом зору. Я це до чого - якщо подорож далека, а комфортний хват передбачає звисання долонь, то буде зле рукам  smile.gif

На фото я в флісових рукавицях + гріпшифти безпосередньо виконують функцію гріпсів, разом із обрізками. Якщо на розковбасі буду все ж перемикати мимоволі, то поставлю нормальної довжини гріпси.
Email Poster
ЧД_
Дата 07 Березня 2013, 20:09
Quote Post

sprzedawca materacow

Под все известные мне вилки:

user posted image

ЧД любе едыный сорт пЫва, назвается "Халявне" laugh.gif
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topic