РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проти шерсті СОТКИ, 1.03.2013
ЧД_
Дата 04 Березня 2014, 11:19
Quote Post

sprzedawca materacow

user posted image
laugh.gif
Ром
Дата 04 Березня 2014, 12:42
Quote Post

Велофанат

Треба вчитися притиратися в групі . це краще робити на малій швидкості на території без перешкод ( площадка) . Один поволі їде зпереду , інший пробує доторкнутися до заднього колеса своїм переднім . Будьте готові до втраи рівноваги і можливої маленької шльопки . по смаку можна застелити подушками .

Це повідомлення відредагував Ром - 04 Березня 2014, 12:42
Email Poster
vovanxp
Дата 07 Листопада 2015, 17:06
Quote Post

Зацікавлений
**

Планую завтра проїхати весь маршрут, стартую в 10:00 біля янівського кладовища зі сторони вул. Шевченка.

Оскільки їду перший раз таку дистанцію(минулого тижня проїхав 70 км.) то темп "дрімотний сон" biggrin.gif
Email Poster
vovanxp
Дата 30 Січня 2016, 18:42
Quote Post

Зацікавлений
**

Я теж відкрив сьогодні сезон, за Бірками зрозумів що пора на взуття з шкарпеткою надівати кульок, після повороту на Городок почалось щось жахливе, постіно дув дуже сильний та холодний вітер, швидкість в мене була 8-11 км./год, прийшлось згадати що не можна пісяти проти вітру, в Городку приїхав не я, а моє тіло. Після дороги в 13 км стан був такий що за годину я проїхав 50 км. Тому після Городка вирішив їхати по трасі до Львова, не було ні сил ні бажання крутити до Комарно проти такого вітру. Проїхав 75км, сезон відкрито.

Це повідомлення відредагував vovanxp - 30 Січня 2016, 19:02
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll