Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (6) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topic

> В зоопарку відкривається терраріум, Все про "крокодилів" і їм подібних
SerBus
22 2010, 10:45
Quote Post

Lucky Man

: Wild,Wild West
: 560

Салют велоспільноті! Перешерстив усі теми в зоопарку і чесно кажучи був здивований- який зоопарк обходиться без терраріуму. Де рептилії, де крокодили? Тому вирішив ризикуючи здоров"ям розповісти про свого зеленого друга. Тільки прохання - не плюватися і не бити сильно ногами. Чому таке прохання, бо складається враження , що лізу( со свинным рылом, да в калашный ряд). Але зараз хряпну соточку для хоробрості і вперед.
На початку далеких 90-х придбав за 100 рублів ХВЗ Туриста в поганенькому стані. З великими проблемами привів його у більш-менш пристойний вигляд. Ровер вірою і правдою служив мені, де тільки не був і ,що тільки не перевіз на свому багажнику! Аж цього року я вирішив трохи його оспортивити. В мого друга і компаньйона по покатухах кроссовий Gudereitt C-30 тому я крокодилив свого Туриста по його подобію. Зразу кажу, що обвіс робився мегабюджетний, тому( звиняйте Ганно)!
Ось специфікація:
Рама- ХВЗ Турист 90р.
Вилка- рідна
Руль-стальний (noname)
винос- стальний(noname)
каретка- рідна, як не дивно в чудовому стані, замінено вісь під квадрат
система- китай. стальна 48-38-28
педалі- Mongoose, топталки(пластік)
ланцюг- КМС
манетки- Shimano TY-18
гальмівні ручки- C-Star
гальма- ХВЗ( дюраль, кліщі)
п.переклюк- S.Shine
з.переклюк- Shimano RD-TY-22
ободи- Fort 700C(подвійні, не пістоновані)
покрихи- Ralson 47-622( ну дуже "подлі")
сідло - ХВЗ старт-шоссе
глагол- рідний
Ось такий вийшов апарат.

SerBus - 31 2016, 0:48

SerBus
22 2010, 10:57
Quote Post

Lucky Man

З колесами явно вийшов перебор. На асвальті гума котить досить непогано, правда прийшлося вдути в колеса 3.2 атм. В говнах взагалі (огонь), але відстань від покрихи до нижніх пір"їн 1-2мм нівелює всю зубастість(моментально забивається г-м)

SerBus
22 2010, 11:32
Quote Post

Lucky Man

Прийдеться всетаки міняти гуму на тоншу 35-37. Раму планував помалювати ще цього року , але не вистачило грошей. І добре , що так склалося бо в гаражі з"явився новий житель- сусід (віддав в добрі руки Стартона в чудовому стані). Отже весь обвіс перекочує на нього і помалюється вже Старт-Шоссе. Порівняння ваги явно не на користь Туриста 2.2кг проти 3кг + ковані дропи + легша вилка + винос і руль-дюраль. Всі роботи по перестановці обвісу стримує заширока гума- банально бракує каси. Ще вибачайте за якість фото.

SerBus
22 2010, 11:39
Quote Post

Lucky Man

Ще кілька фоток:
Змушений був поставити додатковий ролик бо тросик до переднього переклюка підведений знизу , а тяга верхня.

SerBus
22 2010, 11:41
Quote Post

Lucky Man

Ну ніби все, можете починати.

Varvar
22 2010, 13:08
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 372

А звідки такі покришки ?
Чи відомо щось про вагу ровера, зокрема покришок smile.gif ?
SerBus
22 2010, 16:20
Quote Post

Lucky Man

Покришки індійські , завтра планую їх зняти тоді і зважу. Ровер в зборі суб"єктивно тягне десь на 13-14кг. Як тільки буде можливість- уточню. А котить досить непогано, хоча я розраховував на кращий результат. Думаю , що винні всетаки покришки.
Velomax
22 2010, 18:23
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Покрышка сзади влезала максимум шириной 32 мм, насколько я помню свои "Туристы".

Узел подвода троса к переднему переключателю через штатный корпус манетки заднего - это прекрасно smile.gif

На форуме есть тема про ХВЗ: "Турист": все про модернизацію цих роверів

Если вам не трудно - заливайте пожалуйста фото на фотохостинг, а сюда, на сайт, выкладывайте ссылки с фотохостинга.

Кстати, как ваша дочка? Красивая? Ездит ли вместе с вами в велопоходы?
Users Website
Elephant
22 2010, 22:44
Quote Post

Постійний учасник

: 779

Дуже круто виглядає. Кльовий вийшов крокодильчик. Я взагалі став фанатом ХВЗ чомусь ці велосипеди викликають у мене лише позитивні враження. Власне, думаю що моя Ракель - теж із крокодильного сімейства. Тому нас на форумі вже трохи більше.
Моє питання, ди ви брали кареточний вал під квадрат, так щоб по ширині підходив?
SerBus
23 2010, 21:18
Quote Post

Lucky Man

Elephant-братуха, добре ,що є на сайті однодумці. Бачив твою Ракель- бомба. А вісь під квадрат я купив в нашому "Задрипінську" на базарі, де один - єдиний на ціле місто нормальний пацан торгує велозалізяччям. Вісь встала з ідеальним чейнлайном- аж дивно. Хочу похвалитися, сьогодні взяв покрихи Deestone 622x32- шоссейні сліки ,а з понеділка починаю перекидку обвісу на старт-шоссе. Закінчу - викладу фотки, а зауваження Velomaxa врахував.
Velomax
28 2010, 11:41
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

QUOTE (SerBus @ 23 Жовтня 2010, 20:52)
.. Покрышка на фото - 622х47, хотя реальная ширина - 40мм, встала с минимальным зазором 1-2мм с каждой стороны...

Удивительно. У меня шире 32-мм не получалось поставить так, чтобы потом все нормально работало.
wink.gif
Users Website
SerBus
04 ѳ 2011, 23:36
Quote Post

Lucky Man

Нарешті закінчую збирати компоненти до свого супер-пупер рандоннєрського ровера. З понеділка беруся за складання. Фотки будуть.

SerBus - 12 2011, 23:58
SerBus
21 2011, 22:55
Quote Post

Lucky Man

Ну от не пройшло і пів року як я нарешті повністю зібрав свого Стартона, але все по порядку. Восени було вирішено Туриста розібрати ,а весь обвіс переставити на СШ, що було успішно зроблено. Ровер вийшов легкий і накатистий, що надзвичайно тішило господаря smile.gif . Було пройдено біля 500км по різних дорогах і усіма параметрами ніби повністю задовільняв мене. Але завжди хочеться більшого, в зв"язку з чим був запланований частковий апгрейд компонентів (без виходу за межі бюджетного сегменту) і приведення рами до нормального вигляду. Так виглядав вел минулої осені під час поїздки на Поповицькі форти.user posted image
Ровер було повністю розібрано і підготовано до фарбування. Дякуючи Елефанту який дав мені точні координати Техмала (за що йому вельми вдячний, пиво з мене biggrin.gif ). Шляхетний чорний-матовий повністю поміняв вигляд ровера. Рама і вилка після фарбування.user posted image
Для апгрейду було придбано комплект SRAM3.0( манетки + перемикачі) все крім переднього перемикача встало на свої місця без проблем. Ось тут мав стояти SRAM.user posted image
До речі Мар"ян(Ксьонз) порівняй відстань до рами в Туриста (на початку теми) і в СШ,а також порівняй вилки.
Тепер специфікація:
Рама, вилка - СШ.
Рульова - СШ.
Руль - стальний( буде ближчим часом замінено на фірмовий алю)
Винос - СШ алю.
Сідло, глагол - СШ.
Манетки - SRAM 3.0
Перемикач задній - SRAM 3.0
Перемикач передній - Shimano TZ-31
Система - Shimano CF - 20
Гальма - СШ кліщі,алю.
Тріщотка - Shimano TZ-21
Ланцюг - КМС Z -50
Педалі - якісь тайваньські алю.
Втулки та ободи - без змін.
Покришки - Deestone 622x32.
При установці деяких компонентів прийшлося залізти в ЧД-овий город - тобто поколхозити smile.gif Ось такий вийшов апарат.user posted imageuser posted image
Sorry за тросики - поки нема де придбати кінцевики, треба їхати до Макса oops.gifuser posted image Центр керування польотами.user posted image Все таки думаю ,що апгрейд закінчити неможливо - його можна тільки призупинити так що деякі компоненти можливо будуть мінятися з часом. А на разі залишилося доставити парктронік і датчик дощу bigsmile.gif !
PS Протягом минулого тижня пройдено перших 100км - море позитивних вражень, легкий хід, хороший накат та розгін.

SerBus - 21 2011, 23:14
polly-po
21 2011, 23:35
Quote Post

Нас не догонят !!!

: 780

Перефарбована рама виглядає люксово!

Дозвольте поцікавитися, а чому руль прямий, а не баран все ж таки?
Elephant
21 2011, 23:46
Quote Post

Постійний учасник

: 779

Вийшло дуже елегансько. Вітаю/заздрю! ))) в майбутньому, при нагоді, раджу замінити винос - ті алю хвз тріскають і коляться дуже часто (ніколи не був того свідком, але люди кажуть).
Загалом, у вас е чим пишатись - зовнішній вигляд напрочуд благородний.
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (6) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topic