Ūֲ | Ҳ | | |

CatEYE   VeloMAX

Reply to this topicStart new topic

> Scott Racing Expert, "Старый, но не бесполезный"
romakvadrat
12 2015, 21:00
Quote Post

той, шо в квадраті

: Lviv
: 582

В ЗОО парку почастішали теми з хромольними байками. Хвалитися, по-суті, нічим, але, принаймні якось веселіше, коли знаєш, що не один на чомусь такому їздиш.
Сам байк старий як світ, або якось так. Сама модель 1996 року, відповідно, вже майже 20-ку розміняла, але нічо – котить. Навіть древній каталог знайшов на retromtb.pl.
Порівняти, в принципі, не маю з чим, тому важко сказати яким є байк сам по собі, але, мені подобається, що вважаю неабияк важливим.
Велосипед доволі легкий, якщо глянути в загальному (а не з карбоновими порівнювати) - близько 11 кг. Рама і вилка - хромолеві, з баттінгом Tange. Не знаю, на скільки він хороший, але пан Ром, якось казав, що це не погано smile.gif
Руль і винос, так виглядає, що стокові, і якось ідентифікувати їх я не зміг, за те ріжки - зцарапаний американський Profile Design.
Підседільну трубу з діаметром 26,4, на заміну тій псевдоамортизованій, що була перед нею, придбав у Петька, оскільки по львівських веломагазинах не траплялися.
Сідло також стояло рідне, поки не почало тріскати - "тимчасово" купив китайське Vertu, поки не зламається ше поїжджу.
Колеса на ободах Mavic 221, не знаю на яких шпицях (але добре що з нержавійки), та вже вбитих шіманівських втулках Deore LX. Одіті колеса в майже стерті Table Top'и.
Гріпшіфти ось такі - Grip Shift STR600, не знаю шо то воно таке насправді, але працюють добре.
Гальма - вібряки Tektro, з найдешевшими колодками jagwire. Гальмують також не погано, принаймні поки не жаліюся.
Обидві перекидки - олдскульні Deore LX 3х8. Працюють також нормально, хоча вже трохи розшатані. На задній ролики змінив на алюмінієві на підшипнику.
Система рідна, також Deore LX, але вже чекає поки її замінять бо зірки на неї, так виглядає, що не знайти.
Касета дорожня шімана hg50 на 8 шв., і ланц kmc x8.
Трохи фото, щоправда вже застарілих, при нагоді зроблю нові та додам.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Email Poster
Rogalik
13 2015, 17:42
Quote Post

: Львів-Варшава
: 26

Гарненький такий, мені подобається. good.gif
Email Poster
Oleg132
13 2015, 20:17
Quote Post

Ветеран

: 2926

Супа! wub.gif
Пане Ромык, де таку стійку надибав? laugh.gif
romakvadrat
13 2015, 21:22
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 21:17)
Супа! wub.gif
Пане Ромык, де таку стійку надибав? laugh.gif

Зварив, писав вже про це.
Email Poster
Taiwo
14 2015, 10:25
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

як казав один мій київський знайоми (їздить СХ): "Львов ета сталіца аху...их вінтажних мтб вєласіпєдав" laugh.gif welcome to the club wink.gif
Email PosterUsers Website
romakvadrat
14 2015, 16:55
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (Taiwo @ нині, у 11:25)
welcome to the club wink.gif

та вже якось майже два роки в даному "клубі" laugh.gif
Повністю задоволений як і його виглядом так і тим, як він котить. Хоча хотілося б ще або якогось гібрида чи шосейника, але то так, в відносно далекій перспективі smile.gif
Email Poster
Taiwo
15 2015, 9:42
Quote Post

road sage

QUOTE (romakvadrat @ вчора, у 17:55)
та вже якось майже два роки в даному "клубі" laugh.gif
Повністю задоволений як і його виглядом так і тим, як він котить. Хоча хотілося б ще або якогось гібрида чи шосейника, але то так, в відносно далекій перспективі smile.gif

старенький стальний гібриді то є бімба. я чомусь 26" колеса не признав, треба більше вкручувати щоб так само швидко їздити laugh.gif
DIMAXVELO
15 2015, 13:11
Quote Post

Постійний учасник

: смт.Куликів,Львів
: 394

QUOTE (Taiwo @ нині, у 10:42)
старенький стальний гібриді то є бімба. я чомусь 26" колеса не признав, треба більше вкручувати щоб так само швидко їздити  laugh.gif

Те саме..вже на 26 не пересідаю) до речі,зараз на олх випригнув такий самий подібний schauff,з такою ж геометрією на stx..та і хоче він там здається 50 умовних,в разі чого,може треба))

DIMAXVELO - 15 2015, 18:39
Taiwo
15 2015, 16:34
Quote Post

road sage

QUOTE (DIMAXVELO @ нині, у 14:11)
Те саме..вже на 26 не пересідаю) до речі,зараз на олх випригнув такий самий schauff,з такою ж геометрією на stx..та і хоче він там здається 50 умовних,в разі чого,може треба))

ссилку в студію! (або в пп) laugh.gif
romakvadrat
16 2015, 9:48
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (Taiwo @ вчора, у 10:42)
старенький стальний гібриді то є бімба. я чомусь 26" колеса не признав, треба більше вкручувати щоб так само швидко їздити laugh.gif

На 26" можна трохи ширшу гуму взяти, і трохи м'ягше їдеться. Хоча справді, швидкості бракує...
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topic